Keresés

Részletes keresés

cyanne Creative Commons License 2008.09.12 0 0 484

én annyira boldog vagyok, h nem kell több ásványvizet hazacipel(tet)nem, se a pilléket a város másik végébe szelektíve!!!

nagynagyköszi:))))

Törölt nick Creative Commons License 2008.09.12 0 0 483
"Elég kevesen vannak, akik némi józan paraszti észt is tudnak belevinni a dolgaikba és a saját meg a gyerekeik jövőjét is biztosítják. "

Így van, pont erre építenek, a tömegre.... Már az ókorban megmondták... Kenyér és cirkusz kell... nem változott azóta semmi, csak a kenyérbe dobunk egy kis csodacseppet is, és a cirkusz helyett ott a média meg a reklámkampányok....

Csak gondolkodni ne kelljen...

Attila
Előzmény: orlanda (480)
cyanne Creative Commons License 2008.09.12 0 0 482
ok, ment, köszi
Előzmény: Törölt nick (481)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.12 0 0 481
Nekem spec az aktívszenesek tetszenek, nekem NSA, bnőmnek asszem Get -mindkettő teljes elégedettséggel, de mostanában inkább a fordítottozmózisosok vannak túlsúlyban a piacon, csak azok nekem túl macerásak: egy vízszűrő nekem ne akarjon még konnektort is...
De ha érdekel, h mit iszom most, küldj egy mélt, itt Pesten elérhető és a legtutibb :-))))
Előzmény: cyanne (479)
orlanda Creative Commons License 2008.09.12 0 0 480

A lényeg, hogy emberek költsék a pénzüket olyan dolgokra, amik gyorsan tönkremennek, mert akkor pótolni kell őket, és hogy most fogyasszanak, akár még meg sem szerzett jövedelmük terhére.

 

De, hát "Így megy ez." Elég kevesen vannak, akik némi józan paraszti észt is tudnak belevinni a dolgaikba és a saját meg a gyerekeik jövőjét is biztosítják.

 

"Mit remélhet a földön az emberiség számára a gondolkodó ember elmúlt évmilliók tapasztalatai alapján?
"Semmit.""

 

;)

Előzmény: ghepard (477)
cyanne Creative Commons License 2008.09.12 0 0 479

1001, most h kaptam itt ezt a jó kis ötletet, tudnál nekem víztisztítót ajánlani?

köszi!

ghepard Creative Commons License 2008.09.12 0 0 478
"ma reggelre berekedtem, bár tegnap nem dohányoztam"

Ember, tudod mi az, hogy dohányozni. Tudod, hogy az nagyon, de nagyon káros. Ezt (is) próbálod ellensúlyozni........ Nem volna egyszerűbb, pá pá cigi............
Előzmény: cyanne (476)
ghepard Creative Commons License 2008.09.12 0 0 477
"Szóval a lényeg, hogy a fogyasztói társadalmat építeni kell, hogy szénsavas üdítőt forgalmazol gyógykészítmény címén vagy higítandó szörpöt, az gyakorlatilag tökmindegy :)"

Hát valahogy így van ez. Nem is nagyon véletlen, hogy a kimagasló hadiipar után a másik legjobb "biznisz" a fehéripar (a gyógyszeripar és ami vele összefügg).......
Előzmény: orlanda (474)
cyanne Creative Commons License 2008.09.12 0 0 476

nagyon köszi!

egyelőre valóban nincs látványos eredmény (még szép), az íze jó, a szemem még nem kék;))))

talán annyi, h nem kívánom az édességet, a tejeskávét, a húst (bár ez utóbbi már pár hónapja így van), vmint jobban bírom az éhséget (= nem zabálok, ha nem kell).

ma reggelre berekedtem, bár tegnap nem dohányoztam (viszont ittam egy kis ágyas meggypálinkát; remélem, főnix megbocsát:)

naszóval nem leszek meglepve, ha sokat harákolok majd; de ha nem fáj a fejem, én mindent kibírok.

egyszóval tetszik nekem ez a cucc:)

bár csak kis adagot mertem venni; lehet, megcsinálom rögtön még egyszer, tavasszal meg egyenesen nagy adaggal.

Előzmény: Törölt nick (472)
orlanda Creative Commons License 2008.09.12 0 0 475
Ó elnézést: "beszopja" helyesebben: műanyag palackból a szájához illeszti és a palackból kortyolgatja.
Előzmény: orlanda (474)
orlanda Creative Commons License 2008.09.12 0 0 474

Szerintem nincs ezzel semmi baj, a józan paraszti ész és némi humor sokat segít a mindennapokban. :)

 

Ez alapján pl. tökéletesen érthető, hogy ha egy idő után semmi különbséget nem látsz mondjuk a kokakóla és a sedatif marketingje között, merthogy ugyanazok a kommunikációs szakemberek esküdöznek neked égre-földre hogy minden dolgodat megoldja, csak időnként felcserélődnek.

 

By the way, még a kóla is úgy kezdte karrierjét, hogy kokacserje kivonatot tartalmazott, és úgy adták el, mint a legtöbb homeopátiás, méregtelenítő csodaszert manapság: a hajhullástól kezdve a nemi vágy felkeltésén keresztül szemkékítőig, és reumagyógyítóig mindennek. A sok hülye meg beszopta, így van nekik most első vagy második piaci részesedésük. De mekkora különbség van az árban! A kóla literje 250 HUF, a Főnix cseppeké pedig (amelyek neve arra utal, hogy lesz második is, ha már az elsőt esetleg elcseszte valaki), meg olyan tizen-huszon ezer körül lehet, ámde 3 -4 hétig elszórakozol vele, amíg minden reggel szörpöt csinálsz magadnak belőle. :) CSapvízzel persze. De ha ez neked nem elég, akkor tizen - hetvenezer forintért már vehetsz víztisztítót, amiben nem megy szét a homeopátiás hatás :)

 

Szóval a lényeg, hogy a fogyasztói társadalmat építeni kell, hogy szénsavas üdítőt forgalmazol gyógykészítmény címén vagy higítandó szörpöt, az gyakorlatilag tökmindegy :)

Előzmény: ghepard (473)
ghepard Creative Commons License 2008.09.12 0 0 473
"Apropos, hallottátok már, hogy a Gazdasági Versenyhivatal 171 millió forintos bírságot szabott ki olyan cégekre, akik nem tudták igazolni, hogy amit a reklámjaikban állítanak, az igazolt?"

És sok az olyan eset is, aki igazolják, de valahogy úgy, hogy lefizetik azokat akik igazolják. Valahogy így olvastam, valahol......

Nekem megáll az eszem, hogy az emberek mi mindent elhisznek, mi mindent ki nem próbálnak. Hát igen, ki kell próbálni. De van egy olyan hülye érzésem, hogy a dolgok csak akkor működnek jól, ha természetesen működnek..... Ezért én igyekszem magamat természetesen működtetni.....
Előzmény: orlanda (467)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.11 0 0 472
Naponta -azaz reggel este- értettem. Az egész kúra alatt. Ill. sztem még utána is szedném egy kicsit (plusz max 3 hétig), mert az utsó adag Phönixxel nem áll le a méregtelenítés.
(Na, jól nézek ki, ha holmi rendelsét rámfogol... :-))))
Az evés-ivás-mentol nem mondanám, h egyáltalán nem befolyásolja, de nem annyira hatalmasóriásian, ahogyan egyesek hangoztatják. Én is többször tapasztaltam, h még mindig jobb szabálytalanul bevenni, mint egyáltalán nem.
Gondolom, első nap még smi esemény, de majd számolj, milyen!
Előzmény: cyanne (470)
cyanne Creative Commons License 2008.09.11 0 0 471
mellesleg a 8-as a natrium chloratum, az alkati szerem, amiből napi 1-2*5 c30-ast szedek. e mellé jöjjön még a schüssi is?
Előzmény: cyanne (470)
cyanne Creative Commons License 2008.09.11 0 0 470

2x2, na de melyikből? vettem 6-ost és 8-ast is, ahogy rendelted:)

és mikor, bármikor, vmint mindig?

 

(érdekes egyébként, h nekem az evésivás nem befolyásolja, bár tudom, h nem kéne, de sokszor úgy alakul, és uaz a hatás. a mentolról leszoktam.)

Előzmény: Törölt nick (466)
orlanda Creative Commons License 2008.09.11 0 0 469
Vennél inkább kék színű kontaktlencsét, az se sokkal drágább ...
Előzmény: cyanne (465)
orlanda Creative Commons License 2008.09.11 0 0 468
Ennyi pénzt adni érte.... 
Előzmény: cyanne (465)
orlanda Creative Commons License 2008.09.11 0 0 467

Apropos, hallottátok már, hogy a Gazdasági Versenyhivatal 171 millió forintos bírságot szabott ki olyan cégekre, akik nem tudták igazolni, hogy amit a reklámjaikban állítanak, az igazolt?

 

További két - három millió forintot is kiadott jelképes bírálatknét azoknak, akik önként vállalták, hogy megváltoztatják hirdetési / kereskedelmi politikájukat.

Törölt nick Creative Commons License 2008.09.11 0 0 466
Schüssler? A legjobb persze, ha személyreszabott adagod van. Annak híján a kétszer kettő a szokásos. És tudod: homeo, tehát előtte/utána nem kajálunk, mentolozunk és hasonlók.
Előzmény: cyanne (465)
cyanne Creative Commons License 2008.09.11 0 0 465

a mai napon ünnepélyesen megkezdtem a phönix-kúrát:)

beszereztem a gytárban a sókat, kérdés: a schüsselt hogyan kell szedni?

a cuccnak meg kif jó íze van; nagyon izgatott vagyok, mikor lesz kék a szemem;))))

Előzmény: Törölt nick (464)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.28 0 0 464
Egy mindig kéznél levő módszer: ha jól összeszorítod a szemed/szemhéjad, nemcsak simán becsukod, akkor nedvesedik.
(De ha elég hosszú a ynelved, bele is tudsz nyalni, mint a viccben a Józsibácsi.)
Előzmény: cyanne (459)
cyanne Creative Commons License 2008.08.28 0 0 463
köszi, kipróbálom majd
Előzmény: A skót (462)
A skót Creative Commons License 2008.08.28 0 0 462
Ez jó kérdés...fogalmam sincs...De mivel (ha torokproblémáról beszélünk) ezt jobb hígítás nélkül alkalmazni, mert úgy jobban hat, nem biztos, hogy a cukroslötyi jó ötlet. Persze a szervezetbe attól még bejut, csak helyileg kevésbé jelentkezik a hatása.

Torokkal kapcsolatban annyit tudok mondani, hogy mielőtt megműtöttek, két hétig minden este lefekvés előtt ezüstkolloidot ittam, úgy, hogy a számban tartottam és csak lassan nyeltem le, és ezáltal sokkal kevésbé volt kellemetlen reggel a torkom (kevesebb fájdalom, kevesebb nyálka stb.), mint annakelőtte.
Előzmény: cyanne (461)
cyanne Creative Commons License 2008.08.28 0 0 461

fejből én se, de majd otthon megnézem.

jah, nincs sok íze, de ami van, az nem túl jó. bár a nyírfakéreg sokkal rosszabb, az már igaz, viszont azt bele lehet tenni cukroslébe. v ezt is? nem árt neki?

köszi.

Előzmény: A skót (460)
A skót Creative Commons License 2008.08.28 0 0 460
Csak mellékesen megjegyezném, én a BioPharma féle Ag100 (10 mg/l, másnyelven 10ppm-es) ezüstkolloidjáról beszélek. Szóval, ahogy rá is van írva, napi 1-6 teáskanál az alapadag, én napi háromszor egy teáskanálnyit iszom belőle. És nincs egyáltalán rossz íze, sőt, íze se nagyon van.:) Nem tudom te milyet próbáltál...
Előzmény: cyanne (458)
cyanne Creative Commons License 2008.08.28 0 0 459

és egy kérdés: szemszárazságra tudtok vmit ajánlani? lencseleszokásban vagyok, és mostanában száradós szegény szemem. vegyek gysztárban műkönnyet? nincs az tele mindenféle szarral?

cyanne Creative Commons License 2008.08.28 0 0 458

én akkor pislogok bele, ha eszembe jut (ez a spontán módszer már bevált a homeopátiánál), átlag 2-3 naponta.

inni nem iszom,  mert nem finom:)

viszont a szememnek sztem jót tesz, már pusztán nedvességtartalmánál fogva is.

a torkom eléggé gyenge pontom, arra megy az echinacia és a gripp-heel nevű hp cucc, meg vmi gyógynövényes spray-m (külsőleg) is van, annak így fejből nemtom a nevét.

torokra hogyan alkalmazandó az ezüstk?

Előzmény: A skót (457)
A skót Creative Commons License 2008.08.28 0 0 457
Ha már ezüstkolloid, írnak-beszélnek róla jót is, rosszat is, szerintem egyszerűen arról van szó, hogy nem szabad túlzásba vinni... A neten keringenek képek elkékült emberekről, meg mindenféle csúnyaságról, amit állítólag az ezüstkolloid okozott, csak elfelejtik hozzátenni, hogy
ad1: milyen minőségű (azaz szemcsenagyságú) ezüstkolloidot ittak?
ad2: mennyit?
ad3: tényleg ezüstkolloid volt-e, amit ittak?

A másik dolog, hogy nem mindenre jó ez se, tehát aki a legegyszerűbb tüsszentésre is elkezdi kanálszám vedelni, az magára vessen. Nekem a szememre se volt jó anno, a szemész ellenjavallta, mert allergiás reakciókat látott. Nemrégiben volt viszont mandulaműtétem, a fülorrgégész főorvos műtött, aki kifejezetten javasolta az ezüstkolloidot. És nem mellékesen, jómagam is használom évek óta, persze nem minden nap, csak ha baj van és olyan baj, amire jó az ezüstkolloid, és nekem nagyon sokat segített már, főleg torokproblémákban. És kék a szemem, a bőröm viszont sötétbarna.;)
cyanne Creative Commons License 2008.08.27 0 0 455

ne vetíts, tuti, neked is ezüstmérgezésed van! v kékalga! v zöldbrokkoli!

(elküldöd nekem a cikket a képpel, naaaaaaa?)

Előzmény: Törölt nick (453)
orlanda Creative Commons License 2008.08.27 0 0 454
Na, menj szépen dolgozni, lekésed a határidőt. A hozzászólások meg itt lesznek tényleg este is...
Előzmény: cyanne (452)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!