Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2002.05.30 0 0 1192
Obi, a donaldéra???? :)) Viharlámpa mellé? :))
Előzmény: Törölt nick (1191)
donald99 Creative Commons License 2002.05.30 0 0 1190
Oberon:mint rosszfajta bernáthegyi!
a Jó bernáthegyit azt különbözteti meg ,hogy NAGYHORDÓVAL indul el;-))))))))))
Törölt nick Creative Commons License 2002.05.30 0 0 1189
Indulhatsz :) De elég lesz a rumosdió, kevésbé nehez és ugyanolyan hatása lehet ... :)
Előzmény: Törölt nick (1188)
donald99 Creative Commons License 2002.05.30 0 0 1187
Oberon: igazad van;-))) halvány emlékeim voltak csak:-DddDDDDDD
Sunny: nyári hómunkát nem vállalok ,mert iszonyatosan pocsékul fizetik;-))),amugy állítólag Debrecenben árulnak nyárihóönkiásó felszerelést:-)))))
Szóval kitoltátok a húsütést?,a szúnyogokon és a pocsék barnamártáson kivül érdeklödöm(nék),de hát én tervezek a fönököm meg végez a hétvégémmel ,sőt az összes szabadidőmmel:-((
Ma már megrendeltem a lámpást amit felkötök ama bizonyos helyre ,hogy íccaka is tudjak dolgozni:-((
Törölt nick Creative Commons License 2002.05.30 0 0 1186
Én mennék, ha kiásna valaki a hav alól :)
Meg ha nem lenne jöv. héten meetingem, meg ha utána nem utaznék iszonyatos gyorsasággal nyaralni. :)
Különben majdnem ott vagyok :)
Előzmény: ZöPö (1185)
ZöPö Creative Commons License 2002.05.30 0 0 1185
(3.) - OK, bár hatan is jót sütögettünk volna. Amúgy ez a hol esik, hol fúj, de mindenképpen hideg van idő tényleg nem az ideális BBQ-idő.

"Lehet megbékélni is akire ráfér." - Látod, egy se akart jönni, inkább otthon duzzognak a duzzadtak... (c:

Előzmény: aniTA (1184)
aniTA Creative Commons License 2002.05.29 0 0 1184
3. Különös tekintettel az érdeklődés hiányára :o)

Szerintem nem rossz hely a Budakeszi Vadaspark környéke, ott van egy csomó "kiképzett" sütögetőhely, meg rét, meg ha nem sikerül egy elég kellemes étteremféleség is (isteni a Gemenci fácánlevesük, pocséxar a barnamártásuk).
Jó levegő, csillagfény, szúnyog ami kell a romantikához.
Lehet megbékélni is akire ráfér.

Mindenesetre lesz ami lesz, nekünk júniusban már csak a 15e jó. Asszem. Szombatilag.

Ui: Manóval meg még egy csomó emberrel jót nyuszibuliztunk ottan tavaly fényes délelőtt. :o)

Előzmény: ZöPö (1183)
ZöPö Creative Commons License 2002.05.29 0 0 1183
Ezt bírtuk kitalálni Manóval. Tudom, tudom, ne is mondd! (c:

1. Mondj jobb helyet!
2. Halasszuk el (különös tekintettel a rossz időjárásra)?

Előzmény: aniTA (1182)
aniTA Creative Commons License 2002.05.29 0 0 1182
Vészesen közeledvén a szombat, megkérdem; leszen é sütögetés, mert ez esetben el kellene kezdeni berohasztani a zaftos husikákat meg minden.

Azért elmondanám, hogy a garancsi sütöde nem kifejezetten alkalmas nájtpartyra, mert 1. marha sok a szúnyog, 2. marha kevés a közvilágítás (szám szerint 0), 3. meglehetősen zergeb*szta a gyalogút oda (avagy vissza a setétben), 5. jó messze van a teljesen elhagyatott kocsiotthagyó placctól, 6. meglehetős mennyiségű kocsifosztogató HVCS leledz errefelé, és ott ideálisak a munkakörülményeik.
Amúgy remek kis hely, tényleg. :o)

Törölt nick Creative Commons License 2002.05.29 0 0 1181
Nah, senkinek nem re-zek, mert még a többiek megsértődnek. :)
Obi, sült kacsa ;)** köszönöm hozzám való jóságotokat, tulképpen csak másik munkahely kéne és megoldódna a problémám. Újabban felvettem azt a hülye szokást, hogy estve járok haza, meg hétvégén is megameló.
Persze júni 10-től kiutaltam magamnak két hét szabit, de addig még olyan "pokolrajáró" napjaim lesznek.
Mindegy, túlélem valahogy .... remélem. :)
Trexi :)**
donald99 Creative Commons License 2002.05.29 0 0 1179
Sunny:-)**********
megvédünk ,nehhogy agyonhajszolt legyél nekünk ,majd mi agyonhajszolunk:-)))))
TREX,Oberon:-))
Orberon king of fairy;-))))
TREX Creative Commons License 2002.05.29 0 0 1177
ANYUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU! :o)
Előzmény: Törölt nick (1174)
Törölt nick Creative Commons License 2002.05.29 0 0 1176
Ha minden jól megy, lesz buli .... csak ki kell várni :) A kissé agyonhajszolt életem miatt kicsit eltolódott .... de lesz :)
Előzmény: Törölt nick (1175)
Törölt nick Creative Commons License 2002.05.29 0 0 1174
Valami olyasmi ... :)
Előzmény: DONGO (1173)
DONGO Creative Commons License 2002.05.29 0 0 1173
Te a debreceni Sunny vagy?????
Előzmény: Törölt nick (1172)
Törölt nick Creative Commons License 2002.05.28 0 0 1172
Ez most olyan punnyogda lett.
Én spec. nem vagyok vérig sértve, remélem mások sem ...
Előzmény: donald99 (1171)
donald99 Creative Commons License 2002.05.28 0 0 1171
Most mindenki vérig sértődött és bojkot van?
Igaz-e nem erről akart szólni ez a topic?
ZöPö Creative Commons License 2002.05.16 0 0 1170
Egy üzlet, ha beindul...

1. Anita
2. Manó
3. Spice + 1 fő
5. ZöPö + 1 fő
...

És még mindig van két hely nálam! (c:

Előzmény: ZöPö (1169)
ZöPö Creative Commons License 2002.05.16 0 0 1169
Teszek egy utolsó kísérletet, hátha a három topicszétverő grácia most már inkább konstruktív magatartást követ... (c:

BULI!!!

2002. június 1-én, szombaton 18:00 órától a Garancsi tónál szalonna- (kolbász, csirkecomb, krumpli, padlizsán, cukkini, amit szeretnél) sütögetés.

Jönnek:
1. Anita
2. Manó
3. ZöPö + 1 fő
...

Van két szabad hely az autómban, arra is lehet jelentkezni. (c:

Előzmény: ZöPö (1166)
ZöPö Creative Commons License 2002.05.16 0 0 1168
"Gondolom egesz nap nézegeted azokat a topikokat, ahol megszólalsz, és sebtiben válaszolsz is a hozzád intézett mondatokra!"

Nem nyert. Tudod ott jobbra fent van a "Kedvencek", onnan látom, ha olyan témához szóltak hozzá, ami engem érdekel. Használd te is, nagyon hasznos lehetőség!

"Mikor dolgozol??? :-o"

Közöd hozzá? :-o

"Édesanyádat én sem szidtam, úgyhogy kérlek, ezt te sem tedd az enyémmel... nagyon megköszönném."

Miért, én talán szidtam? Én csak annyit mondtam, hogy a kültelki bugris jelzőidet tartsd meg neki, engem kímélj meg ezektől. FENNTARTOM!

"Hogy hányszor hagytad abba, azt inkább ne firtassuk, szerintem inkább mindig újra kezdted..."

Lehet, hogy nem ugyanazt a topicot olvassuk? :-o

"Belépett barkorka, és újra kezdted, amikor ő nem bántott téged, csak véleményt nyilvánított az itteni hangulatról, amiben igazat adok neki."

1. Mi értelme volt a véleménnyilvánításának négy békés nap után?
2. Ha viszont ő nyilváníthat véleményt, akkor talán én is. Nem?

"nem senkiztem le senkit..."

Épp csak azokat a valakiket, akik mégis megszólaltak itt.

"Már bánom, hogy ismét megszólaltam..."

Ha sosem tanulsz, örökké bánni fogod.

Előzmény: Noncsi_ (1167)
Noncsi_ Creative Commons License 2002.05.16 0 0 1167
Egesz jó a raekcióidőd! :)) Vártam, hogy azonnal lecsapj a beírásomra, és nem csalódtam benned. Gondolom egesz nap nézegeted azokat a topikokat, ahol megszólalsz, és sebtiben válaszolsz is a hozzád intézett mondatokra! Mikor dolgozol??? :-o
Édesanyádat én sem szidtam, úgyhogy kérlek, ezt te sem tedd az enyémmel... nagyon megköszönném.
Hogy hányszor hagytad abba, azt inkább ne firtassuk, szerintem inkább mindig újra kezdted... Belépett barkorka, és újra kezdted, amikor ő nem bántott téged, csak véleményt nyilvánított az itteni hangulatról, amiben igazat adok neki. Tehát szerintem te üldözted el, olvasd csak el a beírását (én nem fogom most idemásolni).
Úgy látom a "senkizés" a vesszőparipád, nem fogom magyarázni a bizonyítványomat, mert akik értelmesen olvassák el amit írtam, azok értik, hogy nem személyeskedtem, nem senkiztem le senkit...
Nem érzem, hogy bármihez is jogom lenne a topikkal kapcsolatban, csak egy kicsit a magamének érzem, mert az én fejemben indult el anno, több hónapja a gondolat, hogy létrehozzam, és ezzel embereket ismét közel hozzak egymáshoz... ami egy ideig működött is, pezsgett a presszó, mint régen. És aztán vége lett az egésznek, maradt az anyázás, a rossz hangulat. Sajnálom ami történt a topikkal, ugye ehhez azért van jogom???
Már bánom, hogy ismét megszólaltam, nem azért, mert vitatkozunk, hanem azért, hogy milyen stílusban...
Előzmény: ZöPö (1163)
ZöPö Creative Commons License 2002.05.16 0 0 1166
BULI!!!

2002. június 1-én, szombaton 18:00 órától a Garancsi tónál szalonna- (kolbász, csirkecomb, krumpli, padlizsán, cukkini, cserebogár, amitakarsz) sütögetéssel egybekötött lerészegedés, óbégatás, kötekedés és bicskázás.

Jönnek:
1. Anita
2. Manó
3. ZöPö + 1 fő
...

ZöPöTours sajnos most nem lesz, de van két szabad hely az autómban, arra lehet jelentkezni. (c:

Előzmény: ZöPö (1159)
ZöPö Creative Commons License 2002.05.16 0 0 1165
Az a szerencse, hogy végtelenek az energiatartalékeim, ha néha le is fárasztanak, soha nem ütnek ki. (c:

Most szépen elkezdem újra, hátha most már egyikük sem kezdi újra a fikatív beszólásokat... (c:

Előzmény: aniTA (1164)
aniTA Creative Commons License 2002.05.16 0 0 1164
Namá finyatalok!!!
tessen szép rendesen viselkedni és nem klikkesedni.
Micsodadologez???!!!

Tisztára a homokozóparty, komolyan. Szerencse, hogy bírom az ilyeneket...:o)

Előzmény: ZöPö (1163)
ZöPö Creative Commons License 2002.05.16 0 0 1163
Noncsi_!

1. Ebben a stílusban az édesanyáddal beszélgess odahaza, ha nálatok ez járja.
2. Én már annyiszor abbahagytam. Megpróbáltam konstruktív lenni és megcsinálni helyetted azt, amit te megígértél. Négy napig nyugalom volt, utána barkorka kezdte újra a fikázást, most éppen te. Mitől "szegény" barkorka? Ki üldözte őt el? Nem érzed, mennyire képmutatóak vagytok?
3. Most éppen te senkizel, tehát az imént felsorolt négy embert veszed levegőnek. Ééérdekes... Különösen, hogy Köki most jelentkezett be.
4. Ez nem a te topicod, hanem egy topic az Index Fórumban, ami a régi presszósok számára lett nyitva. Általad ugyan, de ez semmilyen joggal nem jár.
5. Az "ÉN TOPIKOM" nem egyszemélyes, nem egoista? Egy kicsit sem érzed, mennyire farizeus vagy?

Előzmény: Noncsi_ (1161)
fd Creative Commons License 2002.05.16 0 0 1162
Ugyanmár, Noncsi! Hisz ez is hozzátartozott, nem? :)
Majg jön egyszercsak éterikusom, és jól beolvas nekije :))
Előzmény: Noncsi_ (1161)
Noncsi_ Creative Commons License 2002.05.16 0 0 1161
Te egy seggfej vagy ZöPö, szegeny barkorkát is sikerült elűznöd, így elérted, hogy tényleg senki ne tegye be ide a lábát, ami (emlékeim szerint) az ÉN TOPIKOM, bár már kezd hasonlítani egy egyszemélyes, egoista, csak "ZöPö ír" topikra. Csak azt sajnálom, hogy a régi hangulat már sosem fog ide visszatérni...
Előzmény: ZöPö (1157)
donald99 Creative Commons License 2002.05.15 0 0 1160
csak bekukk ,mert időm sajnos nem volt erre:-(((
Ahogy nézem nem is baj :-)) Viszont jó látni a régi hangulatot:-DDDDDDD
ZöPö Creative Commons License 2002.05.14 0 0 1159
BULI!!!

2002. június 1-én, szombaton 18:00 órától a Garancsi tónál szalonna- (kolbász, csirkecomb, krumpli, padlizsán, cukkini, cserebogár, amitakarsz) sütögetéssel egybekötött lerészegedés, óbégatás, kötekedés és bicskázás.

Jönnek:
1. Anita
2. Manó
3. ZöPö
...

ZöPöTours sajnos most nem lesz, de van három szabad hely az autómban, arra lehet jelentkezni.

Előzmény: ZöPö (1153)
ZöPö Creative Commons License 2002.05.14 0 0 1158
Ezt egyszerűen fel nem tudom fogni (nemhiába vagyok sötét bunkó): valaki idetéved egy hónap után, befikkant egyet majd fintorog, hogy "de hisz itt fikázás van!"

Utálom a farizeusokat!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!