Keresés

Részletes keresés

kutyaseta000 Creative Commons License 2013.09.02 0 0 142

Tisztelt Eszter!

 

Láttam, hogy keres a XII. kerületben kutyasétáltatót. Ha még aktuális, akkor kutyaseta@citromail-en el tud érni.

 

Előzmény: frakklany (140)
kutyaseta000 Creative Commons License 2013.08.21 0 0 141

Kedves Eszter!

 

Láttam, hogy a XII. kerületben keres sétáltatót. Én a XII. kerülettől nem lakom messze, így lehetséges,hogy tudnám vállalni. 

Elérhetőségem: kutyaseta@citromail.hu

 

Krisztina

Előzmény: frakklany (140)
frakklany Creative Commons License 2013.08.20 0 0 140

Kedves Noki85,

 

A XII. kerületben vállalnál napi kutyasétáltatást?

 

köszönöm

Eszter

Előzmény: Noki85 (139)
Noki85 Creative Commons License 2013.08.15 0 0 139

Kedves Gazdi!
Okleveles kutyasitter, kutyasétáltatást, felügyeletet, etetést, gondozást vállal Budapesten!
Akár hosszabb távra is (nyaralás, utazás, egyéb…)
28 éves vagyok, dolgoztam már segítőként kutyakozmetikában és tenyészetben is (nagyon szeretem az állatokat).
Ha kíváncsi rám, hogy nyugodt szívvel rám bízhassa kedvencét, jelentkezzen e-mailben! szkaty@index.hu

Előzmény: Kinga Eliza Szekeres (137)
Nina Galcsik Creative Commons License 2013.08.15 0 0 138

Aktualis meg a setaltatas? :)

Előzmény: Kinga Eliza Szekeres (137)
Kinga Eliza Szekeres Creative Commons License 2013.08.14 0 0 137

SOS kutyasétáltatót keresek a Mester utcában (9. ker) egy 6 éves ivartalanított angol bulldog lány számára rendszeresen a délutáni és esti órákban (30 perc séta).

Díjazás megegyezés szerint.

Érd.: +36 30 743 85 95 tefonszámon

Katka61 Creative Commons License 2013.08.02 0 0 136

Sziasztok!

 

Keresek valakit Budapesten, aki bevállalná saját lakásán a kutyusomat aug. 9-20-ig. Ő egy 10 éves puli-uszkár keverék lány, elég félős és nem kedveli a többi kutyust. Ételt viszek vele. katus61@gmail.com

simili Creative Commons License 2013.07.08 0 0 135

Kedves Kutyabarátok.

 

Keresnék lehetőleg fiatal lányt, aki aug. elején 3-4 napra vigyázna a lakásában Molli kutyámra (11 éves puli keverék)

Más kutyákkal nem nagyon jön ki, így kizáró ok, hogy legyen kutya a lakásban.

Érd:

graszl.ilona@chello.hu

kutyaseta000 Creative Commons License 2013.06.30 0 0 134

Kedves Gazdik!

 

21 éves egyetemista diáklány vagyok. Budapesten vállalok kutyasétáltatást, felügyeletet és futtatást.

 

Foximaxi123 Creative Commons License 2013.06.18 0 0 133

Kedves Gazdik!


Kutyasétáltatást vállal egy állat szerető,tapasztalatokkal rendelkező fiatal testvérpár (23 Barbi és 34 Gabesz),Kispesten-budapesten a kora reggeli óráktól estig.

 

 

 

Érdeklődni:06-70-565-77-27

Foximaxi123 Creative Commons License 2013.06.18 0 0 132

Kedves Gazdik!


Kutyasétáltatást vállal egy állat szerető,tapasztalatokkal rendelkező fiatal testvérpár (23 Barbi és 34 Gabesz),Kispesten a kora reggeli óráktól estig.

 

 

 

Érdeklődni:06-70-565-77-27

phoebe46 Creative Commons License 2013.06.06 0 0 131

Üdvözlöm!


Olvastam a hirdetését. Rólam néhány sorban, állatbarát 24 éves nő vagyok, a 9. kerületben élek, így könnyen megtudnám oldani a sétáltatást a 11. kerületben. A kérdésem az lenne, hogy aktuális-e a hirdetés, milyen időpontokban szeretné a sétáltatást, és milyen díjazás fejében?Amennyiben üzenetem felkeltette érdeklődését kérem jelezzen itt, vagy a fabiantimea@citromail.hu email címen további egyeztetés céljából.

Előzmény: mocskos_pete (129)
mocskos_pete Creative Commons License 2013.06.06 0 0 130

Az persze lemaradt, hogy a kelenfoldi lakotelepen lenne mindez.

Előzmény: mocskos_pete (129)
mocskos_pete Creative Commons License 2013.06.05 0 0 129

Sziasztok!

 

Keresek valakit, aki rendszeresen napi 3 alkalommal setaltatna korlatozottan jarokepes nagyapam westie-jet.

Jelentkezni a g y a u r @ a m i g a . h u cimen.

 

Udv,

Peter

Fricz Anita Creative Commons License 2013.05.28 0 0 128

Kedves Gazdik!

 

Elutazik? Nem tudja mi lesz kedvencével?

 

Míg Ön pihen a kedvence is kikapcsolódhat nálunk. Barátságos, csendes, tiszta környezetben várjuk családtagját az otthonunkba Pakson egy kertes családi házba ahol a 4 lábú kedvence az udvaron rohangálhatna a saját kutyusainkkal. A lányommal sok törődést és szeretet adnánk neki hisz nálunk tényleg szeretik az állatokat és odafigyelünk rájuk. Sok játékkal egybekötve vigyázunk kedvencére ha már nem vihetik magukkal.

Akár hosszabb távra is, szállításban is tudunk segíteni.

Hívjon bizalommal a 0620/986-7578-as telefonszámon és Én szívesen vigyázok kutyáidra távollétedbe.

 

Timii89 Creative Commons License 2013.05.24 0 0 127

Kedves Gazdik !

 

 

 

 

24 éves Budapesti lány vagyok ,sok szabadidővel rendelkezem.

 

Budapesten vállalok kutyasétáltatást,és akár kutyafelügyeletet is.(Nagyon szeretem az állatokat)

 

Szeretek az állatokkal foglalkozni

Elérhetőségem : 0630/415-7443

 

Tímea

kutyasetaltatas.csilla Creative Commons License 2013.05.21 0 0 126
Kutyasétáltatást vállalok Budapesten! 16 éves budapesti lány vagyok. Szeretek az állatokkal foglalkozni, tapasztalatokkal rendelkezem. Nyári munkára vállalnám be. Ha esetleg nincs ideje levinnie kutyusát a parkba vagy elvinni kozmetikushoz vagy vigyázni rá, stb az alábbi e-mail címen (realdirectioner16@windowslive.com) vagy az alábbi telefonszámon (0 6 3 0 2 4 2 7 8 9 5) elérhető vagyok. Várom jelentkezésüket!
kutyaseta000 Creative Commons License 2013.05.14 0 0 125

Kedves A!

Érdekelne,hogy melyik kerületben lenne szó a sétáról, illetve milyen időközönként?

 

 

Előzmény: kismicus (124)
kismicus Creative Commons License 2013.05.14 0 0 124

Kedves Krisztina, kérem hívjon fel a 30-9321-724-es telefonon! Egy mopsziról van szó. Üdv, A.

Előzmény: kutyaseta000 (123)
kutyaseta000 Creative Commons License 2013.05.12 0 0 123

Kedves Gazdik!

 

21 éves egyetemista vagyok. Kutyasétáltatást, kutyafelügyeletet és futtatást vállalok Budapesten.

Elérhetőség: kutyaseta@citromail.hu

Ár: megegyezés szerint.

 

Krisztina

Aszpik92 Creative Commons License 2013.05.09 0 0 122

Kedves Gazdik!

 

   Kutyasétáltatást vállalok! Főként a 13. kerületben, de más kerületek kutyusainak sétáltatása is megoldható. :) Egy óra kiadós séta 600 Ft. Ezen kívül kutya és macska kivételével mindenféle apró kedvenc ideiglenes megőrzését is szívesen vállalom. E-mail: asztalos.tamara@indamail.hu

Noki85 Creative Commons License 2013.05.07 0 0 121
KeDvEs GaZdIk/ KuTyÁsOk !Okleveles kutyasitter, kutyasétáltatást, felügyeletet, etetést, gondozást vállal Budapesten! Akár hosszabb távra is (nyaralás, utazás… vagy csak ha nem jut elegendő ideje kedvencére…) 27 éves vagyok, dolgoztam már segítőként kutyakozmetikában és tenyészetben is (nagyon szeretem az állatokat), évek óta sétáltatom és felügyelem őket.. :-) Ha kíváncsi rám, hogy nyugodt szívvel rám bízhassa kedvencét, jelentkezzen e-mailben! szkaty@index.hu Kati
Mathews Dániel Creative Commons License 2013.05.06 0 0 120

Hello!
Én az 5 éves foxi miatt érdeklődöm:) Láttam az indexen a segítség kérő üzenetet.16 éves leszek most szeptemberben, nem tudom hog ez mennyire elfogatható. Egy minimális órabérért elvállalnám a kis foxit.Nekem is van egy kis termetű kutyám.A Budapest Táncművészeti Stúdióba járok, úgyhogy csak juniustol tudnám elvállalni.Maximum 1 hónap távlatába és reggelenként meg egyszer este is természetesen:)

Előzmény: portoocsi (96)
toth.mari Creative Commons License 2013.05.05 0 0 119

 Üdv.

Keresek ott lakással állatkedvelő embert egy törött lábu  szomorú kutyához. 1. hétre. Komoly felelőseggel kell gondozni a kutyust. Sashalom. Sürgős .    Jelentketés emilbe. mami1mami@freemail,hu

Timi&Laci Creative Commons License 2013.05.02 0 0 118

INGYEN!

Faital pár XI. kerületben kutyasétálatást vállalna, kölcsönös szimpátia alapján /szelíd kutyust/.

Vidékiek vagyunk, és otthon (szülőknél) van is kutyánk, de itt pesten sajnos nem tarthatunk.

 

Heti 1-2 alkalmat szívesen vállalnánk.

 

Pénzt tényleg nem kérünk!!!

 

Timi@Laci

06-70-235-2800

sirRichard Creative Commons License 2013.04.05 0 0 117

Kedves Gazdik!


Kutyapanzió helyett, kutyamegőrzés, kutyafelügyelet lakásban, a belvárosban. Folyamatos felügyelett és napi 3 séta biztosított.
Egyszerre csak egy kutya. (Kivéve több kutyás gazdik.)

 

Érdeklődni lehet a 06-70/70-333-44-es számon.

Radnai Zoltán 

sirRichard Creative Commons License 2013.03.16 0 0 116

Kedves Gazdik!


Kutyafuttatást és sétáltatást  vállalok.
Előbbit csak megbízható kutya esetében vállalom. Ez többnyire a Budai hegységben való futást jelent.

Jómagam gyerekkorom óta kutyás vagyok, terepfutással is foglalkozom, (így a kutyám is).
Azóta tapasztalom, hogy gyakran mennyire alulbecsülik a kutyák mozgásigényét.
Sajnos az az észrevételem, hogy jó esetben is csak a szükséges minimumban gondolkoznak, 
de nagyon ritkán a kutyusnak szükséges optimumban.

Futtatást 30 km-ig vállalok. 12-15 km amiben érdemes gondolkozni. (Ez napi szinten lenne az ideális.)
Amennyiben nincs a közelben alkalmas hely, kocsival ki tudom vinni a kutyust terepre.
(Természetesen egy vadászkutya egyáltalán nem venné rossz néven, ha gazdija inkább 25km-ben gondolkozna. :) )

Nem megbízható kutyus esetében, hosszú tempós sétát javaslok(7-8 km), amely
valamennyire elegendő mozgást biztosít akkor is, ha abszolút nem elengedhető a kutyus.

A futásról, sétáról általában GPS track-et is készítek.

Kvázi referenciaként a saját kutyám fb oldala: https://www.facebook.com/LutyoUr

 

Elérhetőségem: 06-70/70-333-44

 

Radnai Zoltán

kutyaseta000 Creative Commons License 2013.03.15 0 0 115

Kedves Gazdik!

 

21 éves egyetemista lány vagyok. Kutyasétáltatást, kutyafelügyeletet és futtatást vállalok Budapesten.

Elérhetőség: kutyaseta@citromail.hu

 

 

Istvánnno Creative Commons License 2013.03.06 0 0 114

Kedves Kutyatulajdonos!

Külföldre utazik,nyaral?Bízza rám kutyája őrzését!

Megbízható kutyatulajdonos vagyok.Kutyasétáltatást,kutyára vigyázást vállalok Budapesten,megegyezés szerint.

Cím:kutyaik@gmail.com

Teki2013 Creative Commons License 2013.02.22 0 0 113

Sziasztok.Olvasgatom itt a fórumozók véleményeit de van a dolognak egy másik oldala is.Én nagyon szeretem a kutyákat,a kedvenc állataim,de a gazdáikat nem. Sok idióta nyugdíjas póráz és szájkosár nélkül sétáltatja a kutyáit és az egy dolog hogy oda piszkítanak mindenfelé ahol éppen járnak de rátámadnak a gyalogosokra is.Tisztelet a kivételnek.Fehérváron a Deák útcában például folyamatosan jelen van ez a probléma.Sok helyen olvastam hogy "jól nevelt kutyákat" lehessen szabadon sétáltatni,de hogy lehet behatárolni melyik kutya az? A gazdáik szerint mindenki kutyája jól nevelt. Barátnőm görkorizott mikor lakott területen egy sövénybokor mögül kirohant egy puli a Deák utcában és bele harapott a bokájába.Szerencséje volt mert pont a korcsojába harapott a kutya és én is rögtön odasiettem hogy elkergessem"Ezek miatt van a beáltalnosítás.Megbüntetném őket kőkeményen! Az a baj hogy hiába jelezzük a problémát az illetékeseknek,senki nem tesz semmit amég vér nem folyik! Eldöntöttem hogy lemegyek sétálni és ha meglátom hogy szájkosár és póráz nélkül sétáltatják a kutyáikat a játszótereken akkor a képükbe nyomom a kamerát és levideózom őket és személyesen megyek be vele a rendőrségre és feljelentem mindegyiket egyenként!! Kb 300 méterre van a kijelölt futtató de alig használják. Ha szólok nekik még ők vannak felháborodva. Szóval valahol jogos a korlátozás.Abban igazatok van hogy nem biztosítottak a feltételek,viszont az elvárások megvannak a kutyatartókkal szemben.Mindenki azt mondja itt nem lehet meg ott sem ,azt senki nem mondja hogy akkor hol,ha egyszer nincs minden városban kiépítve a lehetőség a házi kedvencek számára. Szóval ha valaki nem tud "bánni" a kutyájával akkor ne tartson inkább.A környékünkön sokan háborognak ezért de velünk ki törődik.Ha megint ránktámad valamelyik ,akkor felrugom a gazdájával együtt!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!