Keresés

Részletes keresés

Analóg Creative Commons License 2006.12.17 0 0 4584
Nekem F90x-em van, és behúzza a filmet dupla expót sem lehet vele csinálni. A másik gondom az, hogy ha a témában van sötét rész az be fog kékülni. 
Előzmény: eke (4581)
Analóg Creative Commons License 2006.12.17 0 0 4583
Az a baj, hogy nem olvastok! Mindig csak kattintgattok! :-) Tessék utánézni, én már tudom a választ! Sőt Zook kollega is tudja, mert tovább adtam neki, dőre módon.
Raha Creative Commons License 2006.12.17 0 0 4582
Nem értem.

Az, hogy most nincs komoly fényképezőgépem, az most került elő sokadjára.
Ez most akkor ciki? Vagy bántásból mondjátok? Vagy miért?
Előzmény: eke (4579)
eke Creative Commons License 2006.12.17 0 0 4581
én azt szeretném már látni, hogy ki is van próbálva!
Egyébként nem értem eddig miért nem használtátok?
Előzmény: Dr. Zook (4580)
Dr. Zook Creative Commons License 2006.12.17 0 0 4580
...sot, van, aki mar tovabb is adta! :)

zook
Előzmény: eke (4579)
eke Creative Commons License 2006.12.17 0 0 4579
van már aki tudja... (neked most állítólag úgy sincs géped.)
Előzmény: Raha (4578)
Raha Creative Commons License 2006.12.17 0 0 4578
Csak én maradtam le vagy tényleg nem kaptuk meg a makrós kék háttér mágikus megoldást?
Analóg Creative Commons License 2006.12.17 0 0 4577
Sok a baj veletek! :-)
Előzmény: Kékbálna (4576)
Kékbálna Creative Commons License 2006.12.16 0 0 4576
Be kell vallanom nekem a kettő közötti kék tetszene, szóval kicsit sötétebb kék. Ez már szinte indigó kék. Nekem sok.
Előzmény: Analóg (4553)
Analóg Creative Commons License 2006.12.16 0 0 4575

Víz alatti aktban Kiss Gábor nagyot alkotott (csendben jegyzem meg, hogy szponzoráltam én is egy volt barátnőmmel a dolgot), de engem nem fogott meg, asszony meg ki is nyírna. A sport és egyéb uszodás dolog izgalmas téma, Zook kollega próbálkozik is vele, (vagy csak fog?) illetve Juhász Pistitől láttam márilyen képeket (szinkronúszás). Söphen László nagymester is foglalkozik a dologgal, de ő az utolsó "hogyan készítsünk víz alatti aktot" előadásával "híresűlt" el. 

Én viszont nagyon szeretek merűlni és unalmasnak találom az usziban a fotózást, még ha a Magyar-Szerb összecsapásról is van szó. De aláírom nagy téma lenne!

Egyébként van uszodás kategória sok versenyen, és hihetetlen felvételeket tudnak csinálni, néha azt sem tudom, hogy készült a felvétel.

Az Év Természetfotósa pályázatról szerintem nem fogunk eltűnni, persze csak akkor ha MINDENKI szívesen látja a víz alatti fotósokat! :-)

Előzmény: eke (4570)
Analóg Creative Commons License 2006.12.16 0 0 4574
Nekem szépen lejátszotta, és megállapítottam, hogy nagyon jók a színek. Ez a film azért ilyen, mert nekünk csak a víz alatti részt volt érdemes megmutatni vagy tényleg se eleje se vége,mert az nekem hiányzott?. De szépek a felvételek, bár hiányolom azt ha nincs egy filmnek témája. Szerintem sokkal jobb a film annál, hogy ne ilyen emlékfilmet csinálj, hanem vedd komolyabban. Milyen technikával készült?
Előzmény: Garfield33 (4566)
Százbolha Creative Commons License 2006.12.16 0 0 4573

Azzal is narancssárga + kiskockás.

Lehet hogy le van nálam tiltogatva minden izé....

Előzmény: Speibl és Hurvinyek (4572)
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2006.12.16 0 0 4572
Mezei Winfos Média Player-rel.
Előzmény: Százbolha (4571)
Százbolha Creative Commons License 2006.12.16 0 0 4571

Mivel lehet ezt lejátszani?

Nekem csupa narancssárga bármely lejátszommal.

Előzmény: Garfield33 (4566)
eke Creative Commons License 2006.12.16 0 0 4570
Én nem gondoltam másra csakhogy a neve mi legyen a gyereknek.
Az meg teljesne nyilvánvaló, hogy egy tradicionális páláyzatnak illik egy évre előre rögzíteni az elvárásokat.

Azt viszont nem támogatnám, ha a termfotó pályázatról elmaradnátok, ott a helyetek.
Ami oda nem fér be, és számotokra kedves arra meg nyissatok saját kategóriát külön.

nekem nagyon teccenek a víz alatti aktok, de még a vizespólósok is. például. De akár lehetnének vízalatti sportfotók is, modnjuk egy Szerb Magyar világbajnoki póló döntő mecs alúlról. Lenne drámai hatás!
Vagy szinkronúszás, van vízalatti táma elég.
Előzmény: Analóg (4569)
Analóg Creative Commons License 2006.12.16 0 0 4569

Lassanként át lehetne nevezni az Országos Búvárfotós Bajnokságot az Év Búvárfotósa versenyre -ebben igazad van-, mert a zsűrizés szempontjai és összetétele is egyre inkább a víz alatti természetfotós pályázat felé megy. (Így jellegében hajazhatna az Év Természetfotósa elnevésre)

Értem ezen pl.: nincs már nagylátószög modellel kategória, ami búvárfotós versenyeken alapvető általában (a világbajnokságon is létezik). Egyébként ezzel egyetértek -azaz tendáljunk a természetfotók felé-, csak jó lenne valahogy tisztázni a feltételeket időben, azaz nem verseny előtt 2-3 hónappal kiírni a kategóriákat, és a zsűri szempontjait is világosabbá tenni. Januárban már ki kellene hirdetni, hogy maradnak-e a kategóriák a következő versenyre vagy sem, hogy tudjunk rákészülni.

Előzmény: eke (4568)
eke Creative Commons License 2006.12.15 0 0 4568
Mikor rendezitek az Év Búvárfotósa pályázatot?

Előzmény: Analóg (4564)
discus2b Creative Commons License 2006.12.15 0 0 4567

Köszönet érte, igazán szívderítő volt!

Üdv d.

Előzmény: Garfield33 (4566)
Garfield33 Creative Commons License 2006.12.15 0 0 4566

Bár nem fotó, hanem egyszerű mozgókép, de azért hátha érdekel valakit...

(Jó lesz talán a várakozás nehéz óráiban körömrágás helyett)

 

www.stefi.hu/melydel2006.wmv

 

 

Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2006.12.15 0 0 4565

Gumigyűrű nélkül el se indulok sehova.

Megnéztem. MK28-as gumigörgő nincs az Oly. kínálatában.

Úgyhogy, ezt neked kell megoldanod.

 

:)))))

 

 

Előzmény: Analóg (4564)
Analóg Creative Commons License 2006.12.15 0 0 4564

A témához szorosan kapcsolódva: hol lehet az MK28 tipusú kazettás magnóhoz gumigörgőt kapni? (ez egy régi Gálvölgyi paródia, de ilyen a ti gumigyűrű szappanoperátok is)

Tud valaki valamilyen eredményt az OB-ről? Ki van jóban a Bumbival?

Előzmény: Dr. Zook (4563)
Dr. Zook Creative Commons License 2006.12.15 0 0 4563
ez a csapos, ez a csapos...gumigyurut keres es lam, sotet csigakat talal :)

zook
Előzmény: Speibl és Hurvinyek (4562)
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2006.12.15 0 0 4562

Talán hétfőn okosabb leszek.

 

De ha sürgős, elkérem ami az enyém volt, tartalék.

 

 

Előzmény: hunyi 7 (4561)
hunyi 7 Creative Commons License 2006.12.15 0 0 4561
Halló.
Akkor nem lesz mostanában gumigyűrű?
Előzmény: Speibl és Hurvinyek (4560)
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2006.12.14 0 0 4560

Na ezé' nem járok én, ilyen mindenféle VB-kre.

Nem adják vissza a képeim.

 

:)))))

 

Előzmény: Analóg (4559)
Analóg Creative Commons License 2006.12.14 0 0 4559
Nem is ugyanaz a kép ami a VB-n volt, mert azt nem adták vissza, ez a mellette levő.
Előzmény: Speibl és Hurvinyek (4558)
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2006.12.14 0 0 4558

Ez Ok.

De ami most fityeg a honlapján, az már szkennelt kép.

 

:))))

Előzmény: Analóg (4557)
Analóg Creative Commons License 2006.12.14 0 0 4557
A VB-n azonnal le kellett adni a diát, és levetítették. Sajnos ilyen volt. Ez nem PS.
Előzmény: Speibl és Hurvinyek (4555)
Dr. Zook Creative Commons License 2006.12.14 0 0 4556
ej...honnan a tobbi?
Előzmény: Speibl és Hurvinyek (4555)
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2006.12.14 0 0 4555

Nekem a többi.

Azokban kevesebb a PS.

 

:)))

 

 

 

 

Előzmény: Analóg (4553)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!