Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2013.04.14 0 0 8151

Rendeltem 1000 db 500mg-os kapszulaházat,

 

szia!

 

ilyet hol lehet venni?

Előzmény: ottofon (8144)
lazy g. Creative Commons License 2013.04.14 0 0 8150

 Ápr. 11.-én elkezdtem megint az útifű kúrát,most újabb 4 hét következik. Azóta sem voltam beteg,az egész telet kihúztam egy köhintés nélkül.

Én biztos vagyok benne,h hatni fog az allergia ellen is,szóval nagyon optimista vagyok,így állok a szezon elé!!! Hadd szóljon!!! :)))))

Előzmény: ottofon (8149)
ottofon Creative Commons License 2013.03.27 0 0 8149

Mi a 2. csomag felénél tartunk. Igaz ketten isszuk. Most tartunk mi is szünetet. Miután most nincs allergén a levegőben, csak a hó :) így nem tudunk érdemi hatásról beszámolni.

Előzmény: lazy g. (8148)
lazy g. Creative Commons License 2013.03.26 0 0 8148

Sziasztok,mától megint 2 hét szünet követközik az útifű teával.

Továbbra sem volt semmi bajom,még csak el se köhintettem magam. Remélem ez már a tea hatása.

Eddig másfél csomaggal fogyasztottam a teából,pedig már január 1-je óta iszom. Az ára kemény 170 ft... :))))))

Remélem leszámolok az allergiával véglegesen!!!

Előzmény: lazy g. (8147)
lazy g. Creative Commons License 2013.03.10 0 0 8147

Bizony,bizony,minden nap hagyma.. :) Ha a párod is szereti a hagymát,akkor miért ne csókolóznál??? Na mindegy,ez nem ide tartozik! :)

A családból senki sem beteg,se gyerek,se felnőtt és ez a legfontosabb. Főleg,h a gyerekek ne legyenek betegek!

Én is pofátlannak tartom,ha lehúzzák az embereket!!! Én tavaly sok parlagfüvet ettem szárítva,de sajnos elég későn kezdtem.

Nekem ízlett,olyasmi íze van,mint a zellernek. Beleraktam szinte minden kajába,mint valami fűszert. Még a rántottára is szórtam belőle.

Az idén,ha használ az útifű,akkor nem eszem meg,de ha ne adj Isten nem használna,akkor bizony jöhet!

Sok mindenre jó,a neten utána néztem. Elállt a lélegzetem,ez egy gyógynövény (biztos Te is tudod). Szóval nem vele van a baj...

 

 

Előzmény: ottofon (8146)
ottofon Creative Commons License 2013.03.10 0 0 8146

Minden nap hagyma... akkor te sem csókolózol túl sokat. :D

Én hetente két egymást követő napon eszem hagymát, ilyenkor lilahagymát és fokhagymát. Piritóssal (kacsazsírral) meg salátában. Amúgy a parlagfű kapszulázása nem saját ötlet, sok gyógynövényes webáruház forgalmaz ilyen terméket. Irreálisan drágán. 
Pofátlanságnak tartom a filléres dolgok horror áron történő értékesítését. Ráadásul gyomnövénynek számít. Tavaly ettem nyersen, de nem jött be. Csináltam belőle teát is, az se lopta be magát a szivembe. Szerintem ha jól kiszárítom és összeaprítom elég nagy mennyiség fér majd egy kapszulába. Majd készítek fotókat a folyamatokról. Ja, és ami fontos szerintem, hogy olyan helyen szedem a parlagfűt ahol nincs közlekedés (se por, se permetezés), várostól jó messze van. Gyakorlatilag BIO parlagfű. :)

Előzmény: lazy g. (8145)
lazy g. Creative Commons License 2013.03.09 0 0 8145

Hát ez óriási!!! :)))))

Maga az ölet! Remélem nekem nem lesz rá szükségem... Mármint a szárított parlagfű kapszulákra!

Képzeld el,én sem voltam beteg egész télen,nem hagytam ki egy napot sem a teából (simán lehet,h emiatt volt,ki tudja) és

ráadásul minden nap hagymát eszem. Vöröshagymát. Mellettem is betegek voltak,de engem elkerült.

Szóval lehet ebben a teában valami!!!!!! :))))))))

Majd e hó 25.-én hagyom abba megint 2 hétre és aztán újból elkezdem és megint 4 hétig kortyolgatom. Nekem már ízlik ízesítés nélkül is,simán

megszoktam képzeld el! Eleinte én is mézzel ittam (akáccal) de aztán elkezdtem csak úgy inni,aztán megszoktam.

Én esténként iszom. Van vajon valami jelentősége,h melyik napszakban fogyasztja az ember? Lehet,h reggelente jobb?

Szerintem mindegy,a lényeg,h legyen egy folyamatossága,nem szabad kihagyni!!!

Jó egészséget és minden jót Nektek,sziasztok!!!! :))))

Előzmény: ottofon (8144)
ottofon Creative Commons License 2013.03.08 0 0 8144

Majdnem minden reggel iszunk egy bögrével. Én akácmézet teszek bele magamnak. Idén sem fáztam meg, talán három szipogós napom volt januárban amikor mindenki beteg volt körülöttem. Nekem egy 10 darabos papirzsepi az éves fogyasztásom, szóval igazából a párom miatt iszom.

Amúgy sok fokhagymát eszem, sok mézet, saját készítésű joghurtot (házitejből). Rendeltem 1000 db 500mg-os kapszulaházat, vettem pár gyógynövény szárítmányt, és ezeket fogom kapszulázni. Kezdem a kurkumával. Fáj a térdizületem, kiváncsi vagyok jó lesz-e rá. Későbbi terv az hogy szedek majd friss parlagfű hajtásokat a telkemen és azokat megszárítom, bekapszulázom. 3 Ft 50 fillér 1 db kapszula, szerintem ennyit megér a dolog, ha beválik még árulni is fogom, csak ki kell találni valami jó márkanevet. Ötleteket várok. :)

Előzmény: lazy g. (8143)
lazy g. Creative Commons License 2013.02.27 0 0 8143

Ottofon,Ti isszátok az Útifüvet? Mindenkinek ajánlom aki allergiás,talán még most sem késő elkezdeni.

Gyuri bácsi szerint ugyanis,ha hosszabb ideig isszuk ezt a teát, (Ő 1 évet mond,ill. januártól az allergia szezon végéig) akkor akár végérvényesen elmaradhat,megszűnhet az allergia.

Napi 1 bögre tea és kész. Sztem ennyit mindenképpen megér!!!!!!!!!!! :)))))))))))

Egyébként nincs is rossz íze,teljesen fogyasztható és ahogy írtam,köhögésre,immunerősítésre is kiváló.

Sziasztok!!!

Előzmény: lazy g. (8141)
asztmasvoltam Creative Commons License 2013.02.27 0 0 8142

Kedves fórumozók,

 
A Debreceni Egyetem pszichológus hallgatójaként szakdolgozatomban a pszichológiai megküzdő képesség, az érzelemfeldolgozás és az asztma kapcsolatát kutatom. Amennyiben Ön vagy hozzátartozója/ismerőse diagnosztizált beteg, vagy korábban szenvedett ilyen betegségben, de ma már tünetmentes vagy csak enyhe tünetei vannak (nem szorul kórházi ellátásra), úgy néhány rövid kérdőív kitöltésével nagyban hozzájárulhatna olyan összefüggések feltáráshoz, melyek a jövőben súlyosabb betegtársaik tüneteinek enyhítését szolgálhatnák. 

 

Ha szívesen részt venne a kutatásban, kérem jelentkezzen az asztmasvoltam@gmail.com e-mail címen. Az e-mailbe semmit sem kell írnia, elég, ha tárgyként feltünteti, "asztmás voltam" vagy ''asztmás vagyok", s válaszként rövid időn belül megkapja a kitöltendő kérdőíveket, melyek mindegyike teljesen anonim. A kutatásban való részvételre 2013 március végéig van lehetőség.

 

Ha az eredményekről szeretne értesülni, kérem jelezze az e-mailben.

 

Szíves közreműködésüket előre is nagyon köszönöm és mindenkinek jó egészséget kívánok!

 

Üdvözlettel,

Sáriné Molnár Ágnes

lazy g. Creative Commons License 2013.02.25 0 0 8141

MA 25.-e van,elkezdem megint inni a teát 4 hétig. Betartok mindent amit Gyuri bácsi mondott!

Egyébként egész télen (eddig még) semmi bajom nem volt,egy köhögés sem,pedig elég sokan betegek voltak a környezetemben.

Ezt már a teának tulajdonítom,hiszen ez hörgőkre,tüdőre,torokra,stb is jó és immunerősítő is.

4 hét múlva ismét jelentkezem,minden jót mindenkinek!!!! :)

Előzmény: lazy g. (8140)
lazy g. Creative Commons License 2013.02.11 0 0 8140

Mától 2 hétig szünet következik a teával. Majd e hó 25.-től folyt köv. :)

Ottofon,szted ha használ ez a tea,tök jó lesz minden,nem lesz tünet a nyáron,akkor vajon jövő télen megint innunk kell ezt a teát,vagy elég volt egyszer és az hat már életünk végéig... Mert ha minden évben ennyi ideig kell innunk (majdnem végig!),akkor az elég kemény dió....

Jó lenne,ha elűzné jó messzire ezt az allergiát ÖRÖKRE...

Minden jót,szia!!!

 

Előzmény: lazy g. (8138)
lazy g. Creative Commons License 2013.02.04 0 0 8138

Szia Ottofon,

én minden nap iszom a teát. Jan 10.-én kezdtem el és majd most febr. 10.-én tartok 2 hét szünetet.

Aztán megint 4 hét,2 hét szünet és így tovább. Nem merem kihagyni,mert félek,h akkor hiába csinálom...

Egy dologra viszont nagyon kíváncsi vagyok. Ha most nyáron használ majd,akkor jövő télen megint el kell kezdeni (és ezt életünk vévégig innunk kell)????  Remélem nem...

Szóval ez érdekelne.

A méz,tuti,h nem befolyásolja,legalábbis nagyon remélem! :)

 

 

Előzmény: ottofon (8136)
ekiméon Creative Commons License 2013.02.04 0 0 8137

Sziasztok!

 

Én asztmás vagyok, körülbelül 5 éve. Sokáig igyekeztem nem tudomást venni a dolgoról, csak az inhalátort használtam/használom, ami szükséges. Ennyi idő után jutottam el odáig, hogy elkezdjek mélyrehatóbban foglalkozni a témával.

 

Most végzem a Pázmány pszichológia szakán, és úgy döntöttem, hogy a szakdolgozatomban az asztma pszichés hátterét igyekszem boncolgotni a Rorschach-teszttel, amit csak néhány ember tett meg ezidáig. Ezt pacás tesztként is szokták emlegetni, amely során képeket látunk, és meg kell mondani, hogy mit látunk az adott képen. Szerintem nagyon izgalmas.

 

Ezúton szeretnék segítséget kérni. Ha van köztetek olyan asztmás, akinek felkeltette az érdeklődését, az legyen olyan kedves, és írjon nekem az alábbi e-mail címre:

 

bakosnoemike@gmail.com.

 

Köszönöm, hogy időt szakítottatok rám!

Noémi

ottofon Creative Commons License 2013.02.02 0 0 8136

Mi se napi rendszerességgel isszuk, de ártani csak nem fog ha néha kimarad. Méz nálunk is nyerő. Remélem nem gond hogy ízesítjük. Amúgy valóban iható.

Előzmény: lazy g. (8133)
lazy g. Creative Commons License 2013.01.17 0 0 8135

Gyerekek,belefulladunk a reklámba...
Ez a fórum nem erről kéne,h szóljon! Felejtsük már el a különböző szolgáltatások reklámozását,van nekünk éppen elég bajunk!

 

 

Előzmény: doocl (8134)
doocl Creative Commons License 2013.01.17 0 0 8134

Nekem a porral vannak problémáim.

 

http://szonyegtisztito.hu/2013/01/11/poratka/

 

lazy g. Creative Commons License 2013.01.13 0 0 8133

Szia Ottofon!

Nos,én elkezdtem inni a teát két nappal ezelőtt. Remélem még időben vagyok. Végül is,ha iszom most már

végig az allergia szezon végéig,az azért nem piskóta,kell,h hasson.

Az íze nem rossz,teljesen elfogadható,picit mintha mentolos lenne,de épp h csak. Én rakok bele egy kv-s kanál mézet.

2-3 dl vízbe teszek egy csapott evőkanál teát. Ezt leforrázom,hagyom kb 15-20 percig állni (ekkorra már teljesen iható hőmérsékletű)

és úgy iszom.

Szóval októberig ihatjuk... Kíváncsi leszek rá,h lesz e hatása. Végigcsinálom mindenképp,mert nem szeretnék még egy "olyan" nyarat.

Ja,igen és most ezekre a beteges,taknyos,köhögős időszakra is tök jó,hiszen tüdő,hörgők,torok és egyéb ilyen megbetegedések ellen is jó!

Te,Ti,elkezdtétek már????

Előzmény: ottofon (8129)
Martines90 Creative Commons License 2012.12.23 0 0 8132

Nézd meg a blogom: http://noallergia.blogspot.hu/ itt leírom az én utamat. 

 

Kellemes ünnepeket.

 

Üdv: Marci

Előzmény: Mary75 (8130)
Martines90 Creative Commons License 2012.12.23 0 0 8131

Sziasztok

 

Itt a blogom http://noallergia.blogspot.hu/, amelyben leírom, hogyan szűnt meg teljesen az allergiám - asztmám. 

 

Üdv: Marci

 

Mary75 Creative Commons License 2012.11.28 0 0 8130

 Szia!

 

Én dobtam fel a fórumon a xolair témát, mivel érekelt volna a xolairt használók véleménye, tapasztalata.

 

37 éves vagyok és 30 éve küzdők az asztmámmal, és azóta szedek napont 2* -szer ötfajta gyógyszert.

A tüdőgondozó főorvos ajánlotta nekem, mivel az astmám súlyossága, valamint a steoridok szedése, magas IgE , stb. miatt jogosult vagyok 100 % tb finanszírozással a xolair injekció kúrára.

 

A főorvosnak én azt mondtam, hogy nappoljuk el a dolgot jövőre, mivel félek tőle egy kicsit.

Állítólag egy forradalmi injekció, de még nagyon új Magyarországon.

 

Mivel nagyon félek tőle, hisz más mint egy vénes injekció, ezért feldobtam a támát, hogy valakinél alkalmazták-e?

 

Hát, nem tudom, próbálok utána olvasni a net-en, mivel a xolair használok véleménye érdekelne igazán. De nem találok magyar olalokon semmit, csak olyat, amiről a xolair összetételéről van szó. Pedig erről szóló hozzászólásokat, szívesen olvasnék a fórumokon.

 

Szóval, jó lett volna tudni, hogy aki használta már, az mit tapasztalt?!

 

Röviden ennyi.

 

Tapasztalatom nincs, de ha rászánom magam és bevállik, megírom.

Üdv.:

Előzmény: z03 (7959)
ottofon Creative Commons License 2012.11.14 0 0 8129

Épp hétvégén beszélgettünk róla hogy hamarosan elkezdjük. 

Előzmény: lazy g. (8127)
mihalics henrietta Creative Commons License 2012.11.11 0 0 8128

Sziasztok. Nekünk feleslegessé vált egy levegőtisztító. Fajtája: LMP-s eh-0036b fajta berendezés :

3 fokozatú sebesség kapcsolóval,3 fokozatú időbeállítás funkcióval,sterilizálással.

Jelzi a levegő minőségének változását. Cserélhető HEPA filterrel . UV lámpás negatív ionos. Multi -Foto
katalizátor TIO2.

Használható: por-pollen allergia, állatszőr allergia esetén. Baktériumok-vírusok-penészgombák elpusztítására alkalmas. Tiszta levegőt biztosít. Semlegesíti a kellemetlen szagokat pl:dohányfüst. A légúti allergiák-fertőzések kezelésére is alkalmas. Légúti nehézségek esetén tökéletes.


A doboza sajnos nincs meg a távirányítója viszont meg van . Minden
papírja meg van az átvételi elismervény,jótállási jegy (sajnos már
nem vonatkozik rá ) ,számla,kézikönyv,és a szerződés is. Mamám anno
vette mert szüksége volt rá de mivel elhunyt nem tudunk vele mit
kezdeni,feleslegessé vált. Párszor használt rendkívül jó állapotban
van. Mivel a bolti ára 400.000 ft és nekünk volt rá 200.000ft kedvezmény
ezért mi 230.000 vettük meg . DE ez a számlán rajta áll.Ár megeggyezés alapján . Mi 80-100ezer forintra gondoltunk. Ha valakit érdekel hívjon a :06205904824-es telefonszámon. Éjjel-nappal elérhető vagyok. Hívj bátran. :) Heni és Renátó ,Tatabánya

lazy g. Creative Commons License 2012.11.08 0 0 8127

Ottofon,Te,ill. Ti mikor kezditek el a tea kúrát?

Lassan el kéne kezdeni,nem? Vagy vártok decemberig? Még egy ilyen fantasztikus "szezont" én már nem szeretnék megélni

(gondolom a Kedves Párod sem).

Remélem használ majd,bevettem 6 csomaggal!

 

Előzmény: ottofon (8120)
Vaslajhár Creative Commons License 2012.11.04 0 0 8126

Sziasztok!

http://www.surveymonkey.com/s/allergia

egy verseny céljából készítettünk egy allergiával kapcsolatos kérdőívet, sokat segítenétek azzal, ha kitöltenétek.

előre is köszönjük. 

zlota Creative Commons License 2012.10.25 0 0 8125

Hiszi a piszi!Duma...

Előzmény: manó91 (8123)
ptak Creative Commons License 2012.10.19 0 0 8124

Lassan a kérdőívekre is allergiásak leszünk, légy szíves egy negyedik nicket már ne regisztrálj..

Előzmény: manó91 (8123)
manó91 Creative Commons License 2012.10.16 0 0 8123

Kedves allergiában szenvedő!

Egy média diákverseny résztvevői vagyunk, hogy a kutatásunk sikeres legyen, arra kérnénk, töltse ki a kérdőívünket:

 

 https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?fromEmail=true&formkey=dDhvTWZhWEFlcHpCVk1IMXZiY1lsTWc6MQ

 

Köszönjük!

yester Creative Commons License 2012.10.13 0 0 8122

...a 10. kérdésnél a "kutúrális" szócska kiverte nálam a biztosítékot....készüljetek fel jobban, ha komolyan vagy valóban érdekel a problémakör....

Előzmény: Törölt nick (8119)
lazy g. Creative Commons License 2012.10.12 0 0 8121

Sajnos egyet kell,h értsek,a segítő szándékot én sem látom benne,sokkal inkább azt,h nna,itt sok allergiás van,biztos jó alanyok lesznek a teszt kitöltésében. Szólj ha nincs igazam,de ez nagyon úgy tűnik.

Ha láttam volna benne bármilyen olyan szándékot ami javítja a sok szenvedő tüneteit és a javulását segítené,szívesen ki is töltöttem volna...

Sajnálom,remélem nem haragszol a véleményem miatt!!! :)))))

Előzmény: ottofon (8120)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!