Keresés

Részletes keresés

_alien_ Creative Commons License 2001.04.25 0 0 59
Stil, az hogy valami divatos (szemuveg), az nalam abszolut pozitiv jelzo. Tudod, a divat mondja meg, hogy ki vagy :-)))

Okli az nem divatos, csak funkcionalis. erted? :-) Ahhoz min. urruhaba kell oltozni, hogy passzoljal hozza :) Viszont nem olyan nagy gaz, ha eltorod.

Szar: rugos, vagy csavaros? Be lehet azt allitani...

www.sunglasshut.com < itt lehet tajekozodni, ezek alapjan nem hiszem, hogy pont az oakley olyan draga lenne

alien

Stiletto Creative Commons License 2001.04.25 0 0 58
meg valami: a szarak "csukott" allapotaban megengedheto szerintetek valamennyi holtjatek? azaz mozoghatnak meg egy kicsit a szarak (par mm-t) vagy teljesen fixen kene allniuk? nyitott allapotban teljesen jo..
Stiletto Creative Commons License 2001.04.25 0 0 57
na hello!

szoval divatszemcsi a quiksilverem - hat kosz szepen, majd megmondom neki, verig fog sertodni..! :) Egyebkent meg szerintem egy igen kellemes atmenetet alkot a divat es sport-vonal kozt, harmonikusan otvozve az altalam ismert szemuveg-markak elonyeit. Beleraktam mar par ora gorkorit de semmi panaszom nincs ra. Stabilan a helyen van, nem irritalja a fejbort, kitolti a latoteret es a csinos fiatal lanykak is lelkesen vetik utanam tekintetuket az utcan! :D

Oakley-val nem szallok vitaba, az telleg valahol az "eyewear" elvonala, s az orok-garancia is verhetetlen, ez teny, csak eppenseggel nem szandekoztam 40+ ezreket kolteni a temaban. Igaz, 30 valamennyiert mar lattam egy jopofat de az is muanyagkeretes volt es boccs, en mindenkepp femkeretre vagytam. :)
Azert ez az okli-mania kicsit hasonlit a sportszandal-kiraly Teva markahoz. Azokkal is elszaladt a lo, meg ezekkel is. Rohadt dragak lettek, csak azert mert ok "A Szandal", vagy "A Napszemuveg" de minosegben nem korozik le a tobbieket. Na jo, ennyit a nekem nincs ezert fikazom hozzaallasrol. :))

_alien_ Creative Commons License 2001.04.25 0 0 56
lassuk csak:
bicajos topik? neeem

megvan: baratok kozt topik!!! igaz, en ott csak nezo vagyok, de a legjobb!

udv

a

nekrofil Creative Commons License 2001.04.25 0 0 55
azert:))

es mibol jottel ra, hogy fiu vagyok, a nekrofil 1 erzo lelku macat is takarhat:)

Előzmény: _alien_ (54)
_alien_ Creative Commons License 2001.04.25 0 0 54
akkor jo :)

a

nekrofil Creative Commons License 2001.04.25 0 0 53
alapvetoen pici a fejem, a fivenak a merete pont jo, a twenty pl. mar nagyon lotyog. ezert rullz nekem a minute
Előzmény: _alien_ (52)
_alien_ Creative Commons License 2001.04.25 0 0 52
:-))

ez tetszik

oakley toresre gyakorlatilag orok garancia van, csak ha letelt az egy ev be kell fizetni 2ezret, hogy meghosszabbitsd a garanciat.

nekem ilyen van:


viszont az az igazsag, hogy a fazonjat is meguntam (mondjuk inkabb, hogy tul sok jon szembe:)), szoval ha valakit erdekel, van egy ilyen elado szemcsim.

nekrofil: black fly szemuvegekrol is tudok, az is van:) ill. attol is meg birnek most valni :) oakley sportszemuklveg, black flys divat, meg sztem ez a quiksilver is, amit stiletto lenkelt be. szoval azert nem feltetlenul ebben kell sielni...

egyebkent meg szerintem az osszes ilyen globalizacios multinal az ar es a minoseg kb. egyenes aranyban van (egymashoz viszonyitva!), szal azt vegyel ami tetszik. az oakley minute inkabb csajoknak valo, mert kisebb a keret, akkor inkabb straight jacket.

a black flys-om: (fly no. 5) uveg lencses, hand made in italy, nagyon jo, fenyes a keret szine. es ilyen volt a bono-nak a beautiful day klip-ben.


az az igazsag, hogy az igazit meg nem talaltam meg, de nem adom fel :)

alien

nekrofil Creative Commons License 2001.04.24 0 0 51
nekem csak oakley temaban van tapasztalatom, de ott lencset nem cserelnek, viszont bementem, es mondtam: unom a keret szinet, ki lehetne e cserelni a zoldet sargara, aszondta a srac, persze, levette a fejemrol a szemut, eltorte a keretet, kivette a lencseket es adott 1 sargat:))))
Előzmény: Törölt nick (50)
Törölt nick Creative Commons License 2001.04.24 0 0 50
mondjuk eleg draga vot (25k) de most min. 3 evig nem szandekszom ujat venni...

Erre ne esküdj meg. 3 hónapja én is vettem egy hasonló árfekvésűt, amit eddig főleg síeléshez használtam. Néhány napja azonban azt vettem észre hogy pont a látótér közepén karcolódott meg az egyik lencséje, ami nagyon zavaró, főleg kevesebb fénynél. Amikor elvittem kicseréltetni a lencséjét, azt mondták hogy nem lehet, vegyek újat.

Tényleg, lehet ezt valahogy csiszoltatni, hogy eltűnjenek a karcok? Akármilyen jól is ki van találva ez az üzletág, én nem akarok évente többszázezer forintot költeni napszemüvegekre. A kerete különben tényleg jó, nem szívesen dobnám el.

Előzmény: Stiletto (45)
SZem Creative Commons License 2001.04.24 0 0 49
Az UV egy csomó degeneratív folyamatot indít meg a szemen. Pl. kúszóhártya, szürkehályog, de a szaruhártya is leéghet, akár a bőr, sőt mivel nincs benne pigment (nem barnul le) még védekezni sem tud ellene. A tevének pl. sűrű szempillája van. Nekem meg napszemüvegem. (egy csomó:)))
Előzmény: Fece (48)
Fece Creative Commons License 2001.04.24 0 0 48
Ééén?
Hát senki se tudja? :)
Előzmény: Stiletto (47)
Stiletto Creative Commons License 2001.04.24 0 0 47
haat, persze! De azert szerintem mondjad nyugodtan. :)
Előzmény: Fece (46)
Fece Creative Commons License 2001.04.24 0 0 46
És tudja itt valaki, miért fontos az UV szűrés?
Stiletto Creative Commons License 2001.04.23 0 0 45
Hello!
nemi utanajarast kovetoen csak sikerult vennem egy napszemuveget!

nos, ez lenne az, QUIKSILVER - Slider Antique gold:

fem keret
uveg lencsek
tizezerszazalekos uv szures (uva, uvb, uvc - nemtom pontosan mire jo de biztos nem art)
valamennyire shock resistant + jol nez ki, ultrakonnyu es megsem esik le a fejrol
...hogy tetszik? :)) szerintem nagyon kirr!
mondjuk eleg draga vot (25k) de most min. 3 evig nem szandekszom ujat venni...

nekrofil Creative Commons License 2001.04.22 0 0 44
valaki kert borvedos szemcsit:
Oaklye Cannon Ride, hozzank nem hozzak (legalabbis ahol en gyakran megfordulok, oda nem), de 315$ elvileg, ha +rendeled (+pkoltseg)

annyit ne er, szvsz, de azer 1 kep:

nekrofil Creative Commons License 2001.04.22 0 0 43

Ilyenem van, de ha minden jol megy, akkor nemsokara


ilyenem lesz.

Mas, tud valaki vmit a blackflys szemuvegekrol??? Mert eleg jo arban vannak (mondjuk oaklye-hoz kepest)

Stiletto Creative Commons License 2001.04.18 0 0 42
kosz az infot!
Kalvinon is volt egy tokjo (igaz, draga) bolt, csak napszemuvegekkel foglalkozott de sajnos megszunt...
leha Creative Commons License 2001.04.18 0 0 41
a polaroid incognito lencséje műanyag (üveget jobban szeretnék, mert a töréstől könnyebb megóvni, mint a karcolódástól)
a mostanit a DunaPlazaban vettük, az előzőt pedig a körúton az Oktogontól 8 méterre egy ofotértban
Medveczky Creative Commons License 2001.04.18 0 0 40
pro es kontra: uveg nehezebb, de van akit nem zavar. Muanyag konnyebben karcolodik, de van aki vigyaz ra. Minosegileg meg ugyis a rajuk vitt szuro retegek dontenek, de jo szemuvegnel ez mind1, mert ugyis jol megcsinaljak barmilyen alapra. Szerintem.
Előzmény: Stiletto (39)
Stiletto Creative Commons License 2001.04.18 0 0 39
polaroid-rol sok jot hallani, nekem csak a design-juk nem jon be annyira

na most akkor uveg vagy muanyag lencse a jobb szerintetek?

Medveczky Creative Commons License 2001.04.18 0 0 38
Nem lehet, hogy az uveg csak bizonyos hullamhosszu UV sugarzast szur? Egy resze asszem atmegy azon is.
Előzmény: Törölt nick (36)
Medveczky Creative Commons License 2001.04.18 0 0 37
Sziasztok!

Nekem Polaroid napszemuvegem van, es nagyon meg vagyok vele elegedve. Az UV szures alapkovetelmeny, a Glare Reduction (vagy mi?)pedig egy nagyon hasznos valami. Vezetes kozben nagyon jo. Ez az eros csillogasokat, bizonyos fenyvisszaverodeseket kiszuri a kepbol: pl. szembejovo auto szelvedojen eros csillanast, a muszerfal szelvedore vetulo kepet belulrol (ami eros napsutesben igen zavaro), stb, stb...

Stiletto Creative Commons License 2001.04.18 0 0 35
es hol vetted? helyileg
mert nekem lovesem sincs hol kezdjem holnap a turnemat.
3eves T-Force-omat annak idejen egy Ofotert-ben vettem, de mult heten bementem egy boltjukba (jo, lehet, hogy nem a Vaci u.-Vorosmarty ter sarkon kellett volna probalkozni) , nagy vaganyan azt kerdeztem a matrozruhas eladolanytol: milyen kozepkategorias napszemcsik vannak?
Erre o fitymalva vegigmer es aszonnya, attol fugg mit ertek kozepkategorias szemuvegen mert az naluk 40ezernel kezdodik...
Anyad!

szoval hol van korrekt valasztek?

Előzmény: leha (34)
leha Creative Commons License 2001.04.18 0 0 34
én úgy vettem, hogy húztam egy vonalat alulra (minőség), egyet felülre (ár) és a kettő közt megvettem azt, amiben vakítóan szép vagyok : )))
Stiletto Creative Commons License 2001.04.18 0 0 33
holnap veszek vegre uj napszemuveget - meg mindig nem tudom milyet, de addig is huztam egy strigulat a polaroid incognitohoz... :)
Előzmény: leha (32)
leha Creative Commons License 2001.04.18 0 0 32
úgy láccik, a polaroid incognito nagyon bejön mindenkinek ... én a másodikat nyúzom, mert az elsőt elhagytam : (

anno domini, amikor az elsőt vettem, 10000huf-ból megúsztam (a hasonló 35e forintos réjbenek lehet(biztos), hogy jók, de minimum az ár fele a név). a második már 12e ft volt és nem pont ugyanolyan : ( kicsit "divatosabb" lett, de attól még tetszik

Stiletto Creative Commons License 2001.04.18 0 0 31
hopp, sullyed a topik!
hat senki sem jar ki a napra, monitorheads!? :D
Stiletto Creative Commons License 2001.04.17 0 0 30

Jonapot!

en is napszemuget keresek
3es fel eve folyamatosan rajtam volt az eddigi (na jo, metroban, aramszunetkor azert levettem) , ez egy T-Force tipusu volt. Azert csak volt mert mostanra vegleg vege sajnos, ennyit birt...

Nnna, szoval hol vegyek ujat?
mondjuk 10 es 25 ezer kozt keresek
mondjuk kicsit cyber legyen + szeles, ovalis ufo-design stb.
ja es mondjuk kizarolag femkeretes
fontos, hogy minosegi legyen a lencseje

NNA, HELP!
nagyon fontos mert kulonben kieg a szemem

(esetleg tud valaki regebbi Oakley modelleket ujonnan?)

corinfar Creative Commons License 2001.04.03 0 0 29
Olyan napszemüveget keresek, amelyiknek bőr árnyékoló van az oldalán. De nem CEBE-t, mert olyant találtam. Hol kapható ilyen?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!