Keresés

Részletes keresés

customman Creative Commons License 2006.09.26 0 0 1485
NAGYON köszönöm!!!
Előzmény: Iginla (1484)
Iginla Creative Commons License 2006.09.26 0 0 1484

ha ezt keresed, tessék:

 

http://strato.atlasdesign.hu/ja2hu/

 

 

customman Creative Commons License 2006.09.25 0 0 1483
Strato! Légyszi linkeld be a ja2 oldalt ide. Nincs idegzetem visszalapozni 300 beírást, a gépemen meg nyomtam egy format cééééét. Bocs a gyagyaságért, de így gyorsabb lenne nekem. Előre is köszi.
Előzmény: Strato (1482)
Strato Creative Commons License 2006.09.25 0 0 1482

Andorr!

A 4.0-ás WIP-pel játszol igaz?

Ha nem gond a mentés mellé csatold a ja2hu.ini fájlt is, illetve írd meg, hogy az eredeti JA2-d milyen verziójú (elindítod a sima JA2.exe-t és játék közben megnyomod a v billentyűt - akkor kiírja)!

 

Kösz!

Strato Creative Commons License 2006.09.25 0 0 1481

Andorr!

Erről a bibiről tudnál küldeni nekem egy mentett állást?

LizardX-MAG Creative Commons License 2006.09.23 0 0 1480
Köszönöm szépen!
Előzmény: kerdojel (1476)
Iginla Creative Commons License 2006.09.23 0 0 1479

1

Még csak 3 város az enyém, de a kékekből már kezd túl sok lenni:)

kerdojel Creative Commons License 2006.09.22 0 0 1478
Még nem láttam ilyet. Hogy produkálod te ezeket?:)
Előzmény: andorr (1477)
andorr Creative Commons License 2006.09.22 0 0 1477

Fgigyuzzatok lenne egy problémám.

Az a helyzet, hogy fel van rakva a magyarítás legujabb verzioja, és az történik, hogy probálok rámenni az AIM weboldalán a linkekre, és a bannerekre kattintva nem történik semmi. Pl. ha venni akarok vmit a Bobbi Ray-töl, akkor nemtok rámenni a honlapjára. Ugyanez van a Sírkövesél és a Biztosítónál. Nálatok is van ilyen gond ?? Mi a megoldás kulcsa ??

Elöre is köszi a választ.

kerdojel Creative Commons License 2006.09.22 0 0 1476
JA2, az 1.13-as patch-csel.
Előzmény: LizardX-MAG (1475)
LizardX-MAG Creative Commons License 2006.09.22 0 0 1475
Hűha, ezt most nem értem? Melyik játékban van a Gepárd? Köszi!
Előzmény: kerdojel (1470)
Strato Creative Commons License 2006.09.21 0 0 1474
Dynamót vissza kell vinni az öccséhez (bányavezető Almában). Miután beszélt vele, némi pénzért hajlandó beállni hozzád.
kerdojel Creative Commons License 2006.09.21 0 0 1473
Ja, és dokinak Ira egész jó.
(Kiképzőnek még jobb)
Előzmény: kerdojel (1472)
kerdojel Creative Commons License 2006.09.21 0 0 1472
Így már nem érdemes, Barry az elejétől kell, szvsz.
Előzmény: Iginla (1471)
Iginla Creative Commons License 2006.09.21 0 0 1471

Nekem egy Colt M16A4 -em, és három XM-8 Automatic nevezetű mordályom van. Egész jól teljesítenek, bár az utóbbin nincs sorozatlövés. Ez a buggyant Maddog esetében nem is olyan nagy hátrány :) Megrendeltem belőle hármat, és nem olvastam, csak hogy pontosság, hatótáv mennyi, milyen lőszer kell hozzá. A sorozatot nem figyeltem. Nem rossz ez azért így se, ha még az a fakezű Ira is célbatalál vele :D

Föl vannak szerelve hangtompítóval, valami LAM-200 nevű lézeres valamivel, és reflex scope-al. Egész hatékonyak éjszakánként.

De kipróbálom amit mondtál. Ha tankot puskával lehet lődözni az külön öröm, de azért még az messze van.

Inkább hagyom a fenébe Dinamo-t, és szólok Barry-nek hogy száljon be a csapatba :)

Talán még egy doki, és egész jó kis csapatom lesz :)

Előzmény: kerdojel (1470)
kerdojel Creative Commons License 2006.09.21 0 0 1470
Na megnéztem, Mit mondjak, még most is az államat kaparom össze a földről. Asszem a következő fél évre megvan a programom.

Én mesterlövészpuska és orosz cucc buzi vagyok, RPK, Mosin-Nagant (ahh), de persze a KVSK brutalitását se felejtettem el az UC-ből. Próbáld ki, tankokat lőhetsz ki vele!:)
Hát még amikor megláttam a magyar Gepárd M1-et, leestem a székről...:)

De ha tuti fegyvert akarsz, akkor az UC-ben nagyon ütött a VSS Vintorez, ami kvázi egy hangtompítós mesterlövészpuska, csak ott azért nem használtam , mert nagyon ott unalmassá tette a harcokat...:)
Előzmény: kerdojel (1469)
kerdojel Creative Commons License 2006.09.21 0 0 1469
Én még a legelején vagyok, csak a világosszürkével találkoztam, az pisztolynál kb. 6 egységgel növelte a lőtávot, az eredeti 11 helyett 17-re. A többivel még nem találkoztam, ha lesz időm játszani, majd mondom.

Night Ops, Throwing. Nagyon kellemes, főleg ezzel az új hajítókéssel:)

A többit majd este.
Előzmény: Iginla (1468)
Iginla Creative Commons License 2006.09.21 0 0 1468

Kösz

Akkor estefelé megindulunk Almába, és megsem állunk a dögökig. :)

 

tudnál írni a lőszerekről? Ha jól vágod az angolt :)

a piros az piros, a kék az kék, ezek megvannak.

De mire jó a sárga, zöld, lila meg mittudomén...

neked milyen a custom  merced? nekem night ops, auto weapon. Marha jó, mert két emberrel is tud végezni egy kör alatt.

Neked be van kapcsolva, hogy BR-nél minden kapható legyen? Ha igen majd meséld el melyik stukkert vetted, és milyen. Van annyi mint a fene, el se tudtam dönteni melyiket vegyem :)

x ray detektort azért nem találtam nála, de lehet hogy csak felületes voltam

 

Barry az a magyar csóka? Régen játszottam már vele, de arra emlékszem hogy nekem is benne volt a csapatban anno.

Dimitri az orosz lenne? Csak név alapján tűnik annak.

Előzmény: kerdojel (1467)
kerdojel Creative Commons License 2006.09.21 0 0 1467
Vannak olyanok is, amik az UC-ban nem voltak, sőt, most az első városnál tartok éppen, és azok vannak többségben.

Nagyon tetszik, hogy látványosabbá tették a harcot, nagyobb különbségek vannak a pisztolyok közt, na és a lőszer hatása a hatótávra:)

Még nem néztem körül Bobby Raynél, de nincs is miből bevásárolni. Én is így szeretem nyomni általában, csak én mindig felveszem Barry Ungert is:) Most az első indulás után még Grizzlyt és Gunthert is felvettem.

Dynamohoz a vércicák fészkét is meg kell látogatni, asszem.
Előzmény: Iginla (1466)
Iginla Creative Commons License 2006.09.21 0 0 1466

én kipróbáltam az insane-t is :D

az csak "őrülteknek" van tényleg, főleg ha rányomod a a mentés nélküli opciót. Van egyáltalán valaki kerek e világon aki így játszik? :)

Én a kettes fokozatot választottam, asszem a tapasztalt az. Így is elég.

Szabadságharcot játszok, úgyhogy egy zsoldost se rendeltem a netről. Kivéve Flo-t, ő a miliciákkal szórakozik, ő termeli az utánpótlást :)

Az lett beállítva, hogy Bobby-raytől minden elérhető legyen, így egy katona felszerelése vagy 40000 pézbe kerül. De megéri, főleg hogy másra nem kell költeni.

2 város megvan Drassen és a középső. Jó hogy már a saját miliciánk is tud flangálni terepen, így nem kell rohangálni leöldösni az útelzáró pirosakat.

Most fogadtam fel Maddogot, így van már 5 emberem( saját, Ira, Dimitri) + Flo

Dinamot azt hogy lehet felfogadni?

Előző játékba volt, hogy beszéltem a bratyójával Almába, de még így se akart csatlakozni, mikor fölszabadítottam Tixa-t.

Talán most sikerül...

 

Az UC-be odáig nem jutottam sose hogy ezek a fegyverek mind előkerüljenek, így most ezek vadiújak nekem :)

 

 

Előzmény: kerdojel (1465)
kerdojel Creative Commons License 2006.09.20 0 0 1465
Hát én is elinditottam, nagyképűen az expert (nem insane!) üzemmódban. Miután kezdésből (értsd: levegőt vehettem volna) leszedték a custom merc, kicsit visszavettem az arcból.

Az új fegyverek többsége az UC-ből származik, ahogy elnéztem...
Előzmény: Iginla (1464)
Iginla Creative Commons License 2006.09.19 0 0 1464

Nyomtam egy kicsit az 1.13-ast, és lenne egy kérdésem.

Mire jó a nagyméretű hangtompító? Felszereltem egy nagyobb fegyverre, de ugyanúgy meghallják, mintjha rajta se lenne.

Strato Creative Commons License 2006.09.18 0 0 1463
A képességek neveit speciell nem tudja beállítani. Az mindig magyarul fog megjelenni...
customman Creative Commons License 2006.09.18 0 0 1462
Andorr! Miért nem állítod a magyarítás szintjét az általad megfelelő mértékre.???????????Többször elhangzott már!!!
Előzmény: andorr (1458)
kacsoo Creative Commons License 2006.09.18 0 0 1461

Helló!

 

Azért köszi a választ!

Akkor kivárok-hátha igazad lesz!

üdv kacsoo

Előzmény: Dohi (1456)
Strato Creative Commons License 2006.09.17 0 0 1460

Kérdőjelnek nagyjából igaza van.

kerdojel Creative Commons License 2006.09.17 0 0 1459
Mert arról mindenki autóvezetésre gondolna:)

Igazából jó a karizma, lehetne még a tekintély, vagy kiképzés között választani, a három közül egyik sem fedi azt a kettős jelentést, amit a játékban kap.
Előzmény: andorr (1458)
andorr Creative Commons License 2006.09.17 0 0 1458
Strato. Miért fordítottátok  a Leadershippet Karizmának ?? Annyira nem tetszik nekem. A  "Vezetési képesség" vagy simán "Vezetés" jobban bejönne.
Strato Creative Commons License 2006.09.16 0 0 1457

Pár perce kiadtuk a Jagged Alliance 2 Honosítás negyedik munkaverzióját.

Letölthető a http://ja2hu.cjb.net oldalról.

Töltsétek, teszteljétek, írjátok meg a felfedezett hibákat nekünk!

Dohi Creative Commons License 2006.09.16 0 0 1456
az 1.13-at meg nem neztem, de az alapjatekban is voltak merc mercek, akik csak kesobb 'erkeztek meg' az adatbazisba. szerintem most is valami ilyesmi lehet.
Előzmény: kacsoo (1454)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!