Keresés

Részletes keresés

not me Creative Commons License 2016.03.30 0 0 8154

Kedves Zorán kedvelők!

 

Mindenhol keresem az alábbi Metro számokat:

 

Smith úr

Summertime

Számum

 

Ha ezek meglennének valakinek és felvilágosítást tudna nyújtani arról, hogy mikor készültek, akkor nagyon örülnék.

Esetleg tudja valaki, hogy melyik évben készültek olyan Metro felvételek, amiket az együttes játszott, de nem kerültek lemezre?

A felvilágosításokat előre is köszönöm.

 

 

jophej6165 Creative Commons License 2016.03.22 0 0 8153

,Vasárnap délután 16 órától két és fél órán keresztül a zene ünnepén vehettek részt mindazok , akik korán ébredtek és már decemberben jegyet vettek Zorán koncertjére a kongresszusi központba.

A koncert a pop zene teljes repertoárját felvonultatta. Az instrumentális hangszerek sorát állították színpadra, melyeket olyan előadók szólaltattak meg, kik ezen eszközök virtuózai.

Megjelent ismét a vonósnégyes, ott volt Orosz Zoltán harmonikás, aki countrytól a jazzig mindenben egyedülállót alkotott. Ne feledjük azt aki az ütőhangszerek királyát Horváth Kornélt az együttes tagjaként, a vendégek mind mind 

a magyar zenészek kiválóságai.A terem zsúfolásig megtöltve , a hangulat tetőfokon,és  zúgott a vastaps énekelt mindenki, fiatal és idős egyaránt.

Zárásként csak annyit a négy ráadás szám mindegyike nagyszerű volt , de a kóló után a közönség nem akarta az előadás végét elhinni.

Köszönet mindazoknak , akik jegyet vettek, és főleg azoknak akik az estszervezésében, lebonyolításában részt vettek a színfalak előtt és mögött.

jophej6165

gy_zsa Creative Commons License 2016.03.17 0 0 8152

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy esetleg nektek van-e ötletetek arra, hogyan lehetne szerezni mihamarabb Zorántól egy dedikált lemezt (talán valakinek van már)? Van erre bármi remény? Vagy marad csak a koncert után?

zorbadu Creative Commons License 2016.03.04 0 0 8151
argaviret Creative Commons License 2016.02.11 0 0 8150

Sziasztok!

 

A március 20-is esti előadásra érdekelne minimum 1 db jegy.

 

Köszike

zorbadu Creative Commons License 2016.01.05 0 0 8149

Koncertek 2016 tél-tavasz (eddig ismert helyszínek):

 

- január 15.: Törökbálint

http://www.mmmh.hu/zoran-koncert/

 

- január 20.: Kecskemét

http://www.hirosagora.hu/zor%C3%81n-koncert

 

- február 9.: Keszthely

http://goldmarkmk.hu/zoran/

 

- február 25.: Tatabánya

http://www.avertesagoraja.hu/cikk/zoran-turne-2014_1.html

 

- február 28.: London

http://heyevent.uk/event/wno6j7lpbxhxsa/zoran-koncert-londonban

 

- március 9.: Békéscsaba

 

- március 12.: Pécs

http://www.kodalykozpont.hu/kodalykozpont_program/Zoran_Mindig_maskepp/2016-03-12/19:00

 

- március 20.: Budapest, Kongresszusi Központ

http://zoran.koncert.hu/koncert/zoran---mindig-maskepp---unplugged-2016-marcius20-17741

 

- március 30.: Gödöllő

 

- május 7.: Miskolc

 

- május 13.: Budafok

 

- május 26.: Baja

szöszy48 Creative Commons License 2016.01.04 0 0 8148

Sziasztok! A március 20-is esti előadásra érdekelne 2 db jegy. Nagyon fontos lenne! Aki tud az segítsen! Köszike

zorbadu Creative Commons License 2015.12.12 0 0 8147

laarifaari Creative Commons License 2015.12.01 0 0 8146

Hűűű, rettenetesen keserű arccal néz ki Zorán a plakátból. 

 

Előzmény: Endiman (8144)
MIHI Creative Commons License 2015.11.20 0 0 8145
Előzmény: Endiman (8144)
Endiman Creative Commons License 2015.11.20 0 0 8144

hogy-hogy nem MüPa?

 

volt itt valaha Zorán koncert?

 

MIHI Creative Commons License 2015.11.08 0 0 8143

40 éves a kultúra háza Óbudán – Sztevanovity Zorán

solozo Creative Commons License 2015.10.21 0 0 8142

Fantasztikus volt tegnap a Rózsában. :-)

zorbadu Creative Commons License 2015.10.16 0 0 8141
zorbadu Creative Commons License 2015.10.14 0 0 8140
Előzmény: zorbadu (8139)
zorbadu Creative Commons License 2015.10.12 0 0 8139
Endiman Creative Commons License 2015.09.25 0 0 8138

Asszem le kell szokjak a Zorán koncertekről....el szerettem volna menni párommal a Rózsa művházba de 4900 a jegy. Könyörgöm ez csak egy dél pesti művház!  Pár éve még az Arénába volt ennyi egy jegy. Akkor maradnak a cdk, dvd-k..otthon.

zorbadu Creative Commons License 2015.07.30 0 0 8137
Előzmény: feketejoe (8134)
a-gitáros Creative Commons License 2015.07.21 0 0 8136

Szia!
Itt van egy pár Zorán szöveges tab: http://gitartab.hu/hu/list/zoran
Ha valamit nem találsz, szívesen segítek!

Előzmény: ahham (8135)
ahham Creative Commons License 2015.07.09 0 0 8135

Zorán dalok gitárkottái hol találhatóak? Köszi ha valaki segítene.

feketejoe Creative Commons License 2015.06.30 0 0 8134
laarifaari Creative Commons License 2015.05.07 0 0 8133

Azt szeretném kérdezni, hogy az nem lehetséges-e, hogy Csányi S. meghívása volt visszautasíthatatlan Zorán számára?

Oszt' miért Bélától esett teherbe Julis, amikor a Pistával vannak megegyezve, hmmm?

Mint a (korábbi) hsz-emben mellékelt színes ábra mutatja, a Béla a gyerek apja, és ezt a Julis is bevállalta.

 

Szerintem a Demjén-koncerten való megjelenésben még nagyobb probléma, ami

Drága Torkos Kos! D-vel együtt színpadra lépni olyan, mint belépni a Waffen SS-be. Nem tökmindegy, hogy piros vagy zöld alsógatyában rendeli meg valaki a Cyklon-B-t a deportáltak kiirtásához? Nem kell belépni a náci truppba, s akkor talán többen maradnak életben.

Előzmény: Torkos Kos (8132)
Torkos Kos Creative Commons License 2015.05.07 0 0 8132

Azt szeretném kérdezni, hogy az nem lehetséges-e, hogy Csányi S. meghívása volt visszautasíthatatlan Zorán számára? Lehet-e például tudni, hogy mi a sorrend az OTP, MVM és VW között a támogatás szempontjából? 

Szerintem a Demjén-koncerten való megjelenésben még nagyobb probléma, ami ahogyan ott elhangzott. A YouTube-on látható amatőr felvétel alapján a Kell ott fenn egy országot Demjén zenekara kísérte, és az a fajta előadás finoman szólva is nagyon távol volt attól, ahogyan (és így amiről) az a dal szólni szokott. Gondolok például arra, hogy a lezáró zongorarészt egy ismételt refrétre cserélték. Kíváncsi lennék, mit gondolhatott közben a szokásos csapat, akik azért az Apám hittére előjöttek.

Előzmény: laarifaari (8129)
gubiferi Creative Commons License 2015.04.27 0 0 8131

Szia.

 

Nagyon megköszönném, ha el tudnád küldeni a lenti anyagot a gubiferi@freemail.hu-ra.

Akinek Zorán kottákra van szüksége, az ezeket a kottákat megkaphatja tőlem digitalizálva, méret: 105 MB .Zorán által kiadott hivatalos gitárkotta Az elmúlt 30 év. Dallamot és akkordot is tartalmaz.

 

Köszi: Feri

Előzmény: sybbela (5154)
Julianna2015 Creative Commons License 2015.04.26 0 0 8130

Kedves Laarifaari!

Én is láttam az Ön által említett, korábbi műsorokban is Zoránt, de akkor még azt hittem, hogy a  sokat emlegetett művészi  függetlenség és pártatlanság  jegyében lép föl néha a jobboldali médiában, - a tegnapi hír viszont arra utal, hogy immár egyértelműen letette a voksát, sajnos oda. Kár. Illetve ő tudja, hogy megérte-e neki ez az egyértelmű lépés. Nálam egy illúzióval ismét  kevesebb a mérlegen, na bumm, és akkor mi van? Kit érdekel manapság a magamfajta "keményen dolgozó kisember" bánata? Tartok tőle, hogy senkit.

Remélem, hogy a két testvér (Zorán és Dusán) viszonya továbbra is rendben van és Dusán ír még értékes dalszövegeket  a bátyjának. Persze, számomra már semmi sem lesz olyan, mint eddig, de a CD-ket továbbra is hallgatom és a "Mamák dalá"-n ugyanúgy meghatódom, mint korábban...

laarifaari Creative Commons License 2015.04.26 0 0 8129

http://www.atv.hu/videok/video-20150426-felvetel-igy-koszontotte-ader-es-orban-csanyi-magan-alapitvanyat

 

Óóóó, Julianna2015, nincs ebben semmi meglepő.

Zorán jó ideje átállhatott a magyar feudális-fasisztoid állam vezetőinek támogatói közé, csak nem voltunk résen))

 

2014. december 30-án az orbáni biodíszletben életvitelszerűen tántorgó Demjénnel közösen lépett fel, majd 2015 januárjában a kincstári tévé megaizé-szerű, Rákay Philippel fémjelzett műsorának pisi-szünetében dalolt. Ezután jött a tegnapi demonstratív kvaterkázás Orbán Viktorral. Bizonyára több alkalommal is kinyilvánította hűségét, ragaszkodását az orbáni rezsimhez – én ennyit láttam.

 

Zorán többször elmondta, a dalokat Dusán írja, ő csak előadja, ne tévesszük őt össze Dusánnal – és Dusán néhány éve már nem ír Zoránnak.

Fura dolog ez. Zorán akkor válik a fasiszta rendszer támogatójává, amikor az már düledezik. Rossz döntés, ej.

 

Az is fura, miért rombol össze egy életművet két perccel a lezárása előtt. Nem szorul az ostoba, arrogáns duce támogatására, egyelőre teltházasak az előadásai, a gárdisták pedig valószínűleg nem fognak özönleni a koncertjeire.

 

Én valamikor tavaly december közepén (8703 hsz.) jajdultam fel, akkor kaptam a fejemhez – szüzannya, átvertek. Ugyanazt mondtam akkor, mint most Ön: CD jöhet, koncert soha többé. Aztán kiderült, a CD –től is hányingerem támad. Van élet Zorán nélkül.

Az a helyzi, kiderült, nincs életmű, a dalok csak koncerttel és az azóta kimúlt illúzióval együtt éltek.

 

Különös, hogy Cseh Tamás (egészen pontosan Bereményi Géza, Másik János) dalai megmaradtak az elorbánosodott, széthullott, sosemvolt-művész Cseh Tamás teljes prostituálódása után is. A hetvenes-nyolcvanas évek tökéletes lenyomatához szükség volt a sűrű dohányfüstben hunyorgó, esetlen, egy hangon éneklő CsT-re, és teljesen leválasztható a dalokról  CsT, az ember

 

Zorán dalai viszont úgy tűnik, mennek a lecsóba. Kár.

Előzmény: Julianna2015 (8128)
Julianna2015 Creative Commons License 2015.04.25 0 0 8128

Kedves Zorán! Néztem a tv-ben a híreket és nem tudom kifejezni a meglepettségemet, mikor a Csányi Kuratórium kurátoraként láttalak viszont a képernyőn. Azt hittem, 2010. óta már nem érhet nagy meglepetés, mert ez a rémálom, amibe azóta élünk, a  becstelenség, hazugság áradat és erkölcsi mélyrepülés túl sok illúzióra nem jogosít fel. De az, hogy Te is beálltál ebbe a díszes kórusba, ez most meglepett..., de nem is kicsit, -nagyon! Nagyon szeretem a művészetedet, ha csak tehettem, családommal ott voltam a koncertjeiden. A zene, a szöveg és az előadás katartikus élményt adott minden alkalommal. A számaidat ezután is meg fogom hallgatni CD-ről, de koncertre, azt hiszem  már nem fogok elmenni, a Rólad alkotott kép megváltozott bennem, és így már semmi sem jelenti ugyanazt számomra mint eddig... 

zorbadu Creative Commons License 2015.04.25 0 0 8127

2015. 04. 20.: Sepsi Rádió

 

Szent György Napok 2015 - Zorán interjú

2015. május 3-án a városnapok záró koncertjét Zorán és együttese tartja. Erről beszélgettünk az est kiemelt fellépőjével.

http://www.sepsiradio.ro/userfiles/file/mp3/zoran%20interju.mp3

zorbadu Creative Commons License 2015.04.25 0 0 8126
Előzmény: zorbadu (8125)
zorbadu Creative Commons License 2015.04.23 0 0 8125

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!