Keresés

Részletes keresés

_midnite Creative Commons License 2009.02.01 0 0 1972
beraksz a négy hely közül egybe egy gránátvetőt, egy másikba meg egy gránátot.

Lőni úgy lehet, hogy azzal a gombbal, amivel váltasz single shot-burst között kattintasz mégegyszer, és azzal aktiválod a gránátot.


Szerintem nem éri meg a plusz helyeket (inkább trigger group, red dot, ilyesmi), inkább sima gránátokat szoktam vinni, meg gránátvető van egy-két embernél.
Előzmény: Joranne_Sutt (1971)
Joranne_Sutt Creative Commons License 2009.02.01 0 0 1971
következő kérdés: puskához csatolt gránátvetővel hogy lehet lőni?
valahol már olvastam de elfelejtettem..
_midnite Creative Commons License 2009.01.30 0 0 1970

 

A ghillie suit/hood az erdei álcának számít. Azt szoktam használni.

Előzmény: Joranne_Sutt (1969)
Joranne_Sutt Creative Commons License 2009.01.30 0 0 1969
hát ez alapján a wood camo a legjobb, a sivatagi terepen a sivatagi, az urban meg nem igazán fontos, mert városban amúgy is van fedezék.
de vannak különböző cuccok amik eleve adnak camo-t, az hogy számít?
Előzmény: _midnite (1968)
_midnite Creative Commons License 2009.01.30 0 0 1968

 

Én akkor használnám, ha lenne hozzá ilyen gyűjtőtégely.

 

Három kis tárhelyet nem ér, mert mindegyik fajta csak egy környezetben jó (forest, desert, urban).

Előzmény: Joranne_Sutt (1966)
kerdojel Creative Commons License 2009.01.30 0 0 1967
Nagyon, és csökkenti az esélyét, hogy meglássanak. Azaz zörgés ellen nem véd. Éjszaka a legjobb.
Előzmény: Joranne_Sutt (1966)
Joranne_Sutt Creative Commons License 2009.01.29 0 0 1966
kérdés: a camouflage-t mennyire érdemes használni? hogyan hat?
Joranne_Sutt Creative Commons License 2009.01.26 0 0 1965
persze közben azért a hozzám közel merészkedőket írtani kell, de sok esetben elég egy lövés nekik, mert a mustártól eleve kapnak.
Előzmény: Joranne_Sutt (1964)
Joranne_Sutt Creative Commons License 2009.01.26 0 0 1964
ezek vicces dolgok. viszont én még nem tartok ott hogy aknavetőm legyen, a normál gránát meg nem üt elég nagyot. a mustár viszont tökéletes. és mivel a gép nem feltétlenül lát (éjszaka), ezért is át is gyalogol a mustáron, vagy felszedegeti az ott meghalt arcok fegyvereit... az ilyen egyben megrohannak dolgokat már többször rendeztem le vele. :)
Előzmény: _midnite (1963)
_midnite Creative Commons License 2009.01.26 0 0 1963

 

Nekem is beesett tegnap egy erősítés csata közben.

 

 

Szerencsémre az egyik sérült hátramaradt kötözni magát, és meglátta az egy kupacban álló 14 embert.

 

A másik szerencsém az volt, hogy a bagázs az aknavető lőtávoljában volt :) hehe

Előzmény: Joranne_Sutt (1962)
Joranne_Sutt Creative Commons License 2009.01.26 0 0 1962
a mustár hasznos dolog. :) van hogy terepen is rámugrik egy rakás fazon a szomszéd mezőről, és egyszerre megjelenik egy rakás köcsög. 2-3 mustár viszont helyre teszi őket. ez az a pont ahol hangosan fel szoktam röhögni játék közben. :)
Joranne_Sutt Creative Commons License 2009.01.23 0 0 1961
a nem nagy távolság az olyan 10-1x mező. a gond az, hoyg a kétkezes smg-k pont ennyire jók. de már ha a lőtáv vége felé lősz, azért is komoly mínusz to hit jár. tőled 5-6 mezőre álló ellent is nehéz eltalálni egy pisztollyal, vagy machine pisztollyal. hacsak nem full célott lövést adsz le. de az meg sok idő, a kétkezes pisztolyoknak vagy machine pisztolyoknak meg pont az lenne az előnye, hogy kevés AP kel a használatához.

én a drassen counterattackot rendszeresen a kocsmából oldom meg, úgy, hogy az egyik kari néz ki az ajtón, kb így:

00000000
00---------
00I
00A
00I0K
00I
00I


A csík elvileg a falak, a 0 az üres mezők, az A az ajtó, a K a karakter. namost az ajtón kilőve már gondot okoz eltalálni valakit egy egykezes SMGvel, akkor is ha csak pár mezőre áll az ajtótól és a karakter látja.
Előzmény: kerdojel (1960)
kerdojel Creative Commons License 2009.01.23 0 0 1960
Szvsz nem minden esetben jó fejre lőni. Alt-al meg kéne nézegetni, hányszor fordul elő a sisak-nincs páncél/szar páncél kombó az ellenfélnél. Éjszaka meg a lámpáktól eltekintve nem kell nagy távolságra lőni. De ez most csak elmélkedés:)
Előzmény: Joranne_Sutt (1959)
Joranne_Sutt Creative Commons License 2009.01.23 0 0 1959
igen, csak az a baj, hogy smgből az használható igazán, ami kétkezes. ami egykezes, annak kicsi a hatótávolsága, és nem is pakolható rá egy csomó olyan cucc, ami javítana a pontosságukon. A rövid hatótávolság miatt meg olyan mínuszokat kapnak, amivel még éjszaka sem egyszerű eltalálni az ellen fejét pl. Testre célozva meg túl sok lövés kell neki.
Előzmény: kerdojel (1958)
kerdojel Creative Commons License 2009.01.23 0 0 1958
Ambidextrous-os karakternél igen hatékony lehet az egyik kézben AP-s, a másodikban HP-s lőszeres SMG.
Előzmény: Joranne_Sutt (1957)
Joranne_Sutt Creative Commons License 2009.01.23 0 0 1957
ettől függetlenül lehet hogy mégis megtartok pár smg-t, de ha igen, akkor is inkább pl. azt a bizon nevűt, amelyik 7.62x25-ös töltényt használ, mert ott az AP a default.
Előzmény: Joranne_Sutt (1956)
Joranne_Sutt Creative Commons License 2009.01.23 0 0 1956
a dobókéselésért nem vagyok túlzottan oda, túl macerás, és időrabló. a hangtompított lövöldözés az szimpatikusabb, de, most visszatértem AR-ekre. azt a lehetetlennel határos elérni, hogy bármilyen csendes ölésnél ne vegyék észre azt hogy egy ember megpusztult, legalábbis insane-n, túl sok ugyanis az ellen. akkor meg már tökmindegy. elég embert kell vinni, és ugyan folyamatosan jönni fognak rád, amíg túl kevesen nem lesznek, de egy körben nem annyian, hogy ne lehetne megfogni őket egy jó AR-rel.

tegnap volt egy vicces esetem. éjszaka támadtam, több, mint 20 ellen, de még vihar is volt, látástávolság kb 4 mező a 7. szintű night opsos NVG2-t viselő IMP-nek. gyakorlatilag mindenkit egy kis sugarú körön belül nyírtam ki, de hiába rajzottak, nem találtak. tökmindegy volt, hogy hangos a puska.
Előzmény: _midnite (1955)
_midnite Creative Commons License 2009.01.23 0 0 1955

 

 

Igen, a 9mm-esek főleg FMJ-vel vannak töltve.

 

 

De már nem bírom követni :)

 

 

Maradsz a dobókész+AR kombinációnál?

 

 

Jelenlegi csapat?

Előzmény: Joranne_Sutt (1954)
Joranne_Sutt Creative Commons License 2009.01.23 0 0 1954
rájöttem mi a gond ezzel. a default 9mm-s lőszer nem AP, miközben az 5.56-os vagy 7.62-es igen.
Előzmény: Joranne_Sutt (1953)
Joranne_Sutt Creative Commons License 2009.01.22 0 0 1953
na 9mm lőszerrel télleg csendes a lövés, csak alig sebez. szóval az AR suppressor + cold lőszer többet ér. de azt meg braytól kell rendelnem, eldobálni nem szoktak olyat.
ja most találtam egy gepárdot a drassen samnél. komoly cucc, egy lövésből megöltek vele. aztán visszatöltöttem. :)
Joranne_Sutt Creative Commons License 2009.01.22 0 0 1952
hát egyelőre ismét túl vagyok a drassen counterattackon és rájöttem hogy az az AR aminek van burst fire-ja is (elég kevésnek van 1.13-ban), az nagyon jó. :)
Előzmény: _midnite (1950)
_midnite Creative Commons License 2009.01.21 0 0 1951

Ja, tényleg, meg az alien vadászat a bányában :)

Nekem az a kedvencem!
Előzmény: kerdojel (1948)
_midnite Creative Commons License 2009.01.21 0 0 1950
>>>keresem a legkényelmesebb és legjobb taktikát egyébként,
>>>erről van szó. aztán ha megvan, akkor mentegetés nélkül is
>>>lehet h. megpróbálom. :)


Mondjuk ez nálam is jelen volt, mindig utólag jöttem rá, hogy valami hiányzik a csapatból (erőember, robbantó, stb.), vagy hogy valamelyik zsoldos fáraszt (Steroid, Rothman, Raider), és akkor restart.


Ez a wildfire azonban nagyon sokat dob a dolgon, az, hogy minden térkép teljesen át van rajzolva, szinte egy másik JA2-t nyújt, nem csak egy modot.


Egyébként Meduna az tényleg übergáz aknavetősök nélkül, de már Grumm is elég nehéz (nem lehet felmászni sehova, a legtöbb tető nem lapos)


Meg egyszer érdemes kipróbálni azt is, hogy megadod magad, és lejátszod a vallatást, meg a szökést a börtönből. (stealth-es zsoldossal a legkönnyebb)
Előzmény: Joranne_Sutt (1947)
Joranne_Sutt Creative Commons License 2009.01.21 0 0 1949
majd igyexem. :)
Előzmény: kerdojel (1948)
kerdojel Creative Commons License 2009.01.21 0 0 1948
Egyszer mindenképp vidd végig, Medina ostroma megéri.
Előzmény: Joranne_Sutt (1947)
Joranne_Sutt Creative Commons License 2009.01.21 0 0 1947
az is lehet, hogy megunom. asszem a civilization 2,3,4 járt így, hogy mindig újrakezdtem, hogy kiismerjem, de amikor kiismertem, már nem volt kedvem befejezni. viszont ez egy elég jó játék, mert sokáig köt le. :)

keresem a legkényelmesebb és legjobb taktikát egyébként, erről van szó. aztán ha megvan, akkor mentegetés nélkül is lehet h. megpróbálom. :)
Előzmény: _midnite (1946)
_midnite Creative Commons License 2009.01.21 0 0 1946

 

Sose fogod befejezni :)

Előzmény: Joranne_Sutt (1945)
Joranne_Sutt Creative Commons License 2009.01.21 0 0 1945
megint újrakezdtem. éjszakai harcra hangtompítós SMG kell, a jobbik fajtából +kések. :)
Joranne_Sutt Creative Commons License 2009.01.20 0 0 1944
az FN P-90 (csillagkapuban sokat szerepelt :) ) egyébként önmagában elég komoly fegyver, tud annyit, mint egy gyengébb AR. csak speckó lőszer kell bele, amit nem szór el az ellen úton - útfélen.
Előzmény: Joranne_Sutt (1943)
Joranne_Sutt Creative Commons License 2009.01.20 0 0 1943
tesztelés után ezt megerősíteném. a pistol suppressor rámegy a jobb smg-kre, és nem kell hozzá cold loaded lőszer, hogy halk legyen. az ellen csak akkor talált meg ha véletlenül belém botlott. vagyis van értelme 9mm-es lőszert használni. AR suppressor viszont csak cold loaded lőszerrel ér valamit. namost pistol suppressort egyszerűbb szerezni, mint cold loaded lőszer utánpótlást. a komolyabb lőszerekkel szemben tehát ha az ember hangtalanul akar takarítani, akkor a 9mm (vagy ehhez hasonlóak, pl. az FN P-90-es 5,7mm-se) a legjobb.
Előzmény: Joranne_Sutt (1942)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!