Keresés

Részletes keresés

realfan Creative Commons License 2011.08.24 0 0 466

Szerintem nagyjából egy Bell-magasságú és súlyú 3-4-est lehetne hozni (az se lenne baj persze, ha a képességeik is kb megegyeznének :) ). Ez arra lenne jó, hogy mikor három magas ember kell, akkor úgy tudunk erős ötöst felküldeni, ha viszont három alacsony, akkor Ferencz kapná meg a lehetőséget. Sajnos Fepu már csak a fizikai adottságai miatt sem képes betölteni stabilan a hármas posztot egy bajnoki címre törő csapatban. 

 

A legnagyobb kérdőjel egyelőre a Ruják-Mladenovics páros. Egyrészről, hogy kettejük különmeccsét a több játékpercért ki nyeri, másrészről: hogyan tudnak irányítani egy ilyen erős gárdát. Kettestől ötösig szerintem brutális keretünk lesz. (Németh-Fodor; légiós-Ferencz; Bell-Cseh; Townes-Dávid és akkor még Sömenek, Csapai)

realfan Creative Commons License 2011.08.24 0 0 465

Szerintem is lehetne néhány szlovén, esetleg horvát csapattal felvenni a kapcsolatot. Évről évre ugyanazokkal meccselünk, ez így unalmas rutinná vált - persze a szakmai értékét én nem tudom megbecsülni. Most legalább van egy Maros Kupa újdonságként a felkészülésben. 

Előzmény: Dra.Pet. (462)
Dra.Pet. Creative Commons License 2011.08.24 0 0 464

Bell igazi posztja amúgy is a hármas, főleg nemzetközi szinten nehéz elképzelni a súlyával erőcsatárként. Meg szereti is külső poszton kapni a labdát. Ezzel együtt egész jól megél nálunk négyesként szerencsére.

A gond inkább Sömenek posztjával van. Megállt a növésben, vagy mi. A lényeg: 2 m körüli magassággal nem él meg, nem lesz eredményes négyes. meg kellen próbálni átnevelni hármas posztra, amihez gyorsítani kellene a fiún. Szép kihívás egy edzőnek!

 

Előzmény: kendeffy (463)
kendeffy Creative Commons License 2011.08.24 0 0 463

Tök jó, hogy újra éledt ez a topik, reméljük, hogy az idióták nem jönnek ide. Tényleg van infótok az új hármasról? Csak vitaképpen: mi lenne, ha nem lenne új hármas és a Ruják-Németh-Ferencz-Bell-Townes ötössel kezdenénk? Ott lenne cserében Fodor Geri, az új szerb gyerek. Három kisemberrel lehetne nyomni, esetleg Bell is játszhatna 3-ast. Mondom, csak a vita kedvéért dobtam fel.

Dra.Pet. Creative Commons License 2011.08.24 0 0 462

Lájkolom, hogy működik itt egy ilyen oldal!

 

Csak csendesen kérdezem nem lehetne egyszer, hogy szlovén csapatokkal vegyük fel a kapcsolatot felkészülés idejére? Nem olyan rossz ott a kosárlabda. Kezd egy kicsit belterjes lenni ez az állandó osztrák vonal. Más a stílus, stb.

Nameg, nem ártana nálunk erősebb csapatokkal is találkozni.

Előzmény: belfera (461)
belfera Creative Commons License 2011.08.24 0 0 461

Felkészülési tornák:

2011.szeptember 8-9-10 - Marosvásárhely - MAROS KUPA

Résztvevő csapatok:

– CSU Ploiesti
- BC Hargita Gyöngye Csíkszereda
– Maros KK Marosvásárhely
- MJUS-FORTRESS Körmend

2011.szeptember 17-18 - Körmend - Mogyorósy Szilárd Emléktorna

Résztvevő csapatok:

- Fürstenfeld
- Oberwart
- ZTE KK
- MJUS-FORTRESS Körmend

2011.szeptember 22-25 - Zalaegerszeg, Körmend - Göcsej Kupa

Résztvevő csapatok:

- Falco
- Sopron
- Güssing
- Komárnó
- ZTE
- Atomerőmű SE
- MJUS-FORTRESS Körmend
- ???

Tervezett felkészülési mérkőzések:

2011.szeptember 03.
Fürstenfeld - MJUS-FORTRESS Körmend

2011.október 01.
Egyeztetés alatt!

Előzmény: realfan (460)
realfan Creative Commons License 2011.08.23 0 0 460

Hát ezt benéztem, nem vettem észre, hogy 43 éves. Mondjuk nem lehetett rossz spíler.

 

A felkészülési meccsek hogyan vannak? Mert a főoldalra csak nem akarják kirakni az utolsó hír végének ellenére, a vendégkönyvet pedig meg nem nyitom. 

 

 

Nincs valahol olyan oldal, ahol meg lehet nézni, hogy ki hányszoros magyar válogatott? (Főleg persze a körmendiek érdekelnének.)

kwest Creative Commons License 2011.08.23 0 0 459

Jé, ilyen topik is van még?

 

Az első fasza, a második megfizethető, de elég zsákbamacskának tűnik, a harmadik viszont légnyomást kapott a normandiai partraszállásnál, ezért nem mindig tud megfelelően koncentrálni.

Előzmény: realfan (457)
Jay-X Creative Commons License 2011.08.23 0 0 458

Mindaháromra vannak érveim - az első a legjobb, de 3 feka egy csapatban veszélyes, a második jó de a fene tudja illene-e Bell mellé, a harmadiknak meg jó a neve de 43 éves :D

Előzmény: realfan (457)
realfan Creative Commons License 2011.08.23 0 0 457
Előzmény: Jay-X (456)
Jay-X Creative Commons License 2011.08.23 0 0 456

Használjuk ezt vendégkönyv helyett :)

Előzmény: realfan (455)
realfan Creative Commons License 2011.08.23 0 0 455

Most nézem, előbb volt, mint az MNK! :)

Előzmény: Jay-X (454)
Jay-X Creative Commons License 2011.08.23 0 0 454

Bazm, 11 éve nyitottam ezt a topikot :O

Előzmény: realfan (453)
realfan Creative Commons License 2011.08.23 0 0 453

Csak azért ide, hogy ne offoljak az MNK-ban. 

 

Kérdőívet készítettem a Realfan-blog keretein belül minden Körmend-szurkoló számára. Kedvencek, "legkevésbé kedvencek", stb - azt hiszem, megfelelő mennyiségű válasz esetén érdekes eredményeket kaphatunk. 

 

Akinek van pár perce, azt arra kérem, hogy töltse ki, vagy esetleg mutassa meg ismerőseinek! Szépen gyarapodik már a kitöltők száma, szóval csak így tovább!

 

http://kwiksurveys.com/?u=Realfanblog1

 

 

CSabesz Creative Commons License 2009.03.13 0 0 452

Már ez is?  ;-)

 

Tényleg, a Piroskutya néven provokáló csókával mi történt?

Előzmény: Blumo- (451)
Blumo- Creative Commons License 2009.03.13 0 0 451
Elég halott ez a topic...:P
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.03 0 0 450
Mai Vas Népe ezt írta:
Egyelőre nem változtatnak
Előzmény: frankdrebin1 (447)
frankdrebin1 Creative Commons License 2009.03.02 0 0 449

Hát akkor hajrá.

Mondjuk, ha most lendületbe jöttök, és a nyolcba becsúsztok, akkor akár az alba meg is lehetne nektek, onnan meg már készíthetnétek a döntőre a sárga pólókat :)

 

 

Előzmény: G_e_r_y (448)
G_e_r_y Creative Commons License 2009.03.02 0 0 448
A meccs után szóban a játékosaink, de ami fontosabb szsz is megerősítette, hogy most nem állunk le. A tegnapi meccs azért óriási lépés volt előre, mégha ez az eredményben kézzelfoghatóan nem is jelentkezett. A kupa rendkívűl fontos a héten, hiszen ne feledjük, a licitdíj egy negyede jutna nekünk a négyesdöntőbe jutás esetén. Az meg pár milla bőven lehet az utóbbi évek tapasztalata alapján.

Arról nem is beszélve, hogy a szurkolóknak mekkora élmény egy kétnapos kupadöntő. Nyílván nem az Arénában persze. :-)
Előzmény: frankdrebin1 (447)
frankdrebin1 Creative Commons License 2009.03.02 0 0 447
A szurkolói ankétotokról azt olvastam, hogy az Alba meccs eredményétől teszik függővé az idei bajnokság céljait (értsd.: spórolni, vagy tovább küzdeni a 8-ért). Ezzel kapcsolatban van valami hír már? Mondjuk szerintem most elég hülyeség lenne elkezdeni elküldeni a légiósaitokat, mert a kupában sanszosak vagytok a négybe, és a bajnokságba se kedvezőtlen a sorsolásotok. Mondjuk milyen érdekes lenne a bajnokság végi körmendfalco, ha az nektek a nyolcba jutásért lenne tét, nekünk meg esetleg az alapszakasz győzelemért.
Előzmény: G_e_r_y (446)
G_e_r_y Creative Commons License 2009.03.02 0 0 446
Nekem is voltak ezzel kapcsolatos ötleteim, de a többiek elutasították. Nem kellett volna más, csak egész nap szoros emberfogás. Ha otthon van dobolás az ablak alatt, ha elmegy bárhová folyamatos követés, szidalmazás akár. A rendőrségre zaklatásra szerintem hiába fordult volna...

A tegnapi meccsről:

Meglepően sokan voltunk szurkolók először is. Vannak még, akiknél nem abban merül ki a szurkolói érzés, hogy fikázzák a csapatot a vendégkönyvben. A csapaton is lehetett ezt végre érezni, nagyon odatették magukat, a két új feka kezd beépülni. Rodgers jobb képességű, Mulligan is próbálkozott. A legfontosabb az, hogy ezen a héten egyszerűen kötelező bemenni a kupában a Final Four-ba. Nem kis bevétel lenne az a csapatnak.
Előzmény: CSabesz (444)
vlado sola Creative Commons License 2009.03.01 0 0 445
12óra 50perc Albacomp-Körmend az M1-en.
CSabesz Creative Commons License 2009.03.01 0 0 444
Ahhoz , hogy kirúgják gondolom kellett volna Bialek részéről is engedni. Ő meg nyilván látta, hogy nem igazán tudna leszerződni másik csapathoz így kötötte az ebet a karóhoz.

Ha ti szurkolók egy kicsit rafkósabbak vagytok, egyik edzés előtt bezárjátok a lakásába, majd szerződésszegés miatt már aznap ki lehetett volna rúgni, mivel nem jelent meg az edzésen...;-)
Előzmény: realfan (442)
Blumo- Creative Commons License 2009.03.01 0 0 443
Győzni kell mááámaa' Körmendiek!
realfan Creative Commons License 2009.03.01 0 0 442
Erről az MNK-ban korábban volt szó, hogy bizony az ilyen valutás szerződéseknél milyen okosan is el lehet járni. (Pl. 10%-nál nagyobb árfolyamváltozást már nem követ a fizetés stb.)

Ha meg már a játékosok fizetése szóba került, kicsit talán meglepő, de több, eléggé biztosnak tűnő forrásból hallani, hogy Bialek többe van, mint Banks. Gondolom ezért sem sikerült kirúgni...
Előzmény: csocsi72 (441)
csocsi72 Creative Commons License 2009.02.28 0 0 441
Szabolcs mondta,hogy a költségvetés tervezésekor 162 Huf volt a dollár(ebben kapják a légiósok a fizut),jelenleg kb. 220 :-( !!!
Előzmény: realfan (438)
G_e_r_y Creative Commons License 2009.02.28 0 0 440
A legnagyobb tétel kicsit komolyabban valszeg a forint árfolyama körül keresendő.
Előzmény: G_e_r_y (439)
G_e_r_y Creative Commons License 2009.02.28 0 0 439
Például színesebb a KKC Info! :-)

Megépült a kávézó (azt is lehet beleszámolták).

Banks fizetése esetleg? Manixé például elég magas volt állítólag. Vagy teszem azt jobb helyeken alszanak idegenben. Ezek csak amolyan ötletszerűek...

De említhetném a szurkolók sokkal magasabb szintű kiszolgálását is. :-)
Előzmény: realfan (438)
realfan Creative Commons License 2009.02.28 0 0 438
Bár nem voltam ankéton, de felhívták a figyelmem arra, hogy idén 50%-kal nagyobb a költségvetésünk, mint tavaly. Teljesen laikus a kérdés: ez hogy a viharba lehetséges? Vagy hol látjuk ennek jeleit?
bio22 Creative Commons License 2009.02.28 0 0 437

Az igazi szurkoló, még a tökutolsóé is, még akkor is reménykedik, amikor az elsővel játszik a csapata. Igaz ez jobban érvényes a focira, mint a kosárra, ott könnyebb kibekkelni egy 0:0-at, aztán a végefelé találni egy gólt és van miből élni egypár hónapig.

A kosárlabdában ez nehezebb ügy, normál körülmények és komoly játék esetén az Alba 100-ból 100-szor verné a Hegyvidéket

De hátha....hátha most megindulunk...hátha most fog mindenkinek sülni a keze...hátha Banks "nemes" bosszút akar állni, hátha Bialeknek eszébe jutnak a figurák+még rászánják magukat egy kis védekezésre, hátha az Alba szolnoki mutatványa egy formahanyatlás kezdete, hátha Bell továbbra sem találja magát, hátha Radovics beidegesedik és hátha kapunk legalább egy egál fújást....

Ja és hátha nem 2:12-vel kezdünk vagy valami hasonlóval, hogy annak is elmenjen a kedve, aki esetleg úgy tervezte hogy ma megszakad a pályán.

Jóóóóóóóóóó sok hátha, de miért ne?

Hátha Rudi megjelenik vérrel a kezében az öltözőben....

Tudom csodák nincsenek és én biztos voltam benne, hogy Dombóváron győzni fogunk vagy 5-10 ponttal, mert nincs más lehetőségünk, ha kezdeni akarunk valamit a szezonnal. Őket lehetett volna befogni könnyebben vagy a Kecsót az egymás ellenik miatt, egy Sopron, egy ZTE ellen nem lesz elég az egál.  A Szolnokra ne számoljunk, ők szerintem már nem sokszor fognak kikapni, mex. 1-2x.

Univer, ZTE-n kívül más nem nagyon lehet a célkeresztben.

15 győzelmünk már nem lesz, csak ha pontdobócart nem etetünk a mieinkkel...

Elkezdtem bővebben is számolgatni milyen reményeink lehetnek még, de rájöttem minek, elég lesz az márc 18. után is, persze csak ha a "szakmai stáb" is úgy akarja és nem veszik meg hétfőn a repülőjegyeket...

Előzmény: G_e_r_y (436)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!