Keresés

Részletes keresés

timea05 Creative Commons License 2003.05.28 0 0 77
Stms, erre egy szegedinek kell válaszolni!?:))

Híd Western Pub
Bp., Ferenc krt. 17. minden nap déltől hajnal 1-ig
Tel.: 1/215-7994
Ez a zenés hely! Ez van közelebb a hídhoz!

A másik:
Két pisztoly söröző
Bp., Ferenc krt. 25. de.10-től éjfélig

Ha most lenne scannerem, idetenném a szórólapjukat (... ami mellesleg az íróasztalomon fő helyet foglal el!:)))

Ki közületek bp-i? Volt már fórum-tali?

ÜDv. Timi

Előzmény: Stms (75)
timea05 Creative Commons License 2003.05.28 0 0 76
Sziasztok!

Kaptam képet a mostani Blue Timer's-ről, szívesen közzétenném, csak nem tudom, hogy lehet ide képet nyomni! (Pelyhes, Libis, Szula határozottan rajta van!!:)))
S.O.S.!!!!

Üdv. timi

Stms Creative Commons License 2003.05.28 0 0 75
Nem. Kinn a körúton, kicsit a híd felé. Marha nagy hely, de nem tudom a nevét... :)
Ki van tacepaózva a műsor, azon láttam. El is megyek megint, megnézem, mikor játszanak, kíváncsi vagyok rájuk...
Előzmény: PETYUS (74)
PETYUS Creative Commons License 2003.05.28 0 0 74
A Vígszínházzal szemben?
Egyszer jártam ott az egyik mellékutcában egy érdekes pincekocsmában, olyan földalatti labirintus jellege volt. Talán ott játszogatnak?
Előzmény: Stms (73)
Stms Creative Commons License 2003.05.28 0 0 73
Hmm. Abból kiindulva, hogy egy Orosz Attila, Szabó Feri + mégvalaki formáció játszogat a Vígszínházzal szemben, és nem BlueTimers néven (most jutott eszembe), így valszeg Libis Attila társaság a Blue Timers - mintha olyan pletyka is lenne, hogy ők értek be az Artisjushoz előbb a névvel :)))
Előzmény: ptolgyes (72)
ptolgyes Creative Commons License 2003.05.27 0 0 72
Legalabbis akkor epp igy hivtak oket, de Timerskent futottak addig (meg a kocsijukon is az volt), akkor volt epp a nevvaltas. De tenyleg kivancsi lennek, hogy ebben a Timersben az Orosz Attila benne van-e...
Előzmény: timea05 (71)
timea05 Creative Commons License 2003.05.27 0 0 71
Stms, Orosz Attila és Tarr Dávid a múlt nyáron Gárdonyban a Budapest Country Band-ben játszottak. Azért jegyeztem meg, mert nagyon jók voltak!!!:)

Üdv. Timi

Előzmény: Stms (67)
timea05 Creative Commons License 2003.05.27 0 0 70
ptolgyes, köszi a tel.számot, fogom hívni Bütyököt!:) Akkor mi már ezek szerint találkozunk.

A Blue Timer's-szel felvettem a kapcsolatot, ha válaszolnak, tudom mondani, melyik formáció lesz a gárdonyi talin.

Üdv. Timi

Előzmény: ptolgyes (69)
ptolgyes Creative Commons License 2003.05.27 0 0 69
Stms, errol a parhuzamos dologrol en tudok. Ahogy en tudom volt anno egy Timers amiben Libis Attiek Orosz Attival voltak bent. Aztan Libbis Attiek kileptek Orosz Atti mellol, helyukre jott Berkes Charlie, Bazso, Tarr David, csakhogy a nevet mindket formacio tovabbvitte. Ezt tudtam, csak azt nem, hogy most epp ki van a Timersben, es hogy ez most melyik Timers... :)

Timi, ha mar egyszer jatszunk, akkor gondoltam kimegyek fesztivalra... :) Szallas ugyben szerintem Buchwart Lacival nyugodtan kapcsolatba lephetsz, szerintem o tud segiteni. Telcsiszama megy emailben.

Előzmény: Stms (67)
timea05 Creative Commons License 2003.05.27 0 0 68
Sziasztok!

Megvan a szegedi program is, ami igencsak szegényes country-t illetően...:((((

Július 18. Péntek

14.00órától Kamionok gyülekezője a kamionparkolóban ( E 5 út 164 km)
16.oo Kamionparkoló: Szakmai megnyitó- MKFE
16.45 Kamion konvoj indul a városon keresztül a Sziksósfürdőre
18.00 Szeged Plaza: Ünnepélyes megnyitó
21.00 Sziksóstó: zenés-táncos buli
22.00 óráig a versenyekre lehet nevezni

Július 19. Szombat

10.00 SZIKI kamion tereppálya-verseny
MKFE vállalkozók futama
V.I.P. futam sztárokkal
Camion Truck&Bus Magazin kamion szépségverseny
Szakmai kiállítás és vásár
11.00-19.00 Gyermekprogramok, egész napos játszóház, erőpróbák, vizes vetélkedők, szkander, kamionhúzó verseny, lángosevő-verseny, BORSODI sörivó verseny, szórakoztató programok, véradás, exotikus bemutatók, kispályás focibajnokság, CHIO-kvíz, JUVENTUS-kvíz, JUVENTUS-PARTY.
15.00 MKFE szakmai fórum
19.00 Ünnepélyes eredményhirdetés
20.00 Koncert: házigazda RIVER együttes, HONKY TONK TRIO (Olaszország)

Július 20. Vasárnap

14.00 Felső Tiszapart: BORSODI gyorsulási verseny
18.00 Eredményhirdetés

Információ: Szervező Bizottság, 6722 Szeged, Mérey u. 6/b 406. Tel./fax: 62-422-269
Mobil: 30-2318-201, e-mail: CarismArt @tiszanet.hu
Csoportos transfer: TGV TOURS, 1065 Budapest, Hajós u. 23. Tel: 1-354-0755, e-mail: info@tgvtours.hu

Tehát csak szombaton 8-tól van country, 2 DB együttessel... szóval ezért sztem kár utazgatni...

Egyébként nagyon lokálpatrióta vagyok, de be kell ismernem, hogy nem tettek ki magukért a szervezők (legalábbis a country-terén...)

Tud vki Gárdonyban szállást? Infok: ide, vagy az e-mail-emre!
Gárdonyba közületek ki jön?

Üdv. Timi

Stms Creative Commons License 2003.05.27 0 0 67
Úgy látszik, felétek nem szállt el a pletyka... :)
Egy időben két BlueTimers volt (Orosz Attila, Szabó Feri, Tar Dávid; a másik pedig a Libis-Pelyhes páros fémjelezte formáció - már amennyire én tudom).
Előzmény: ptolgyes (65)
ptolgyes Creative Commons License 2003.05.27 0 0 66
ize, uj project
Előzmény: ptolgyes (65)
ptolgyes Creative Commons License 2003.05.27 0 0 65
En meg arra lennek kivancsi, hogy ebben a Timersben bennevan-e Orosz Attila, vagy ez mar ugy project?
Előzmény: Stms (64)
Stms Creative Commons License 2003.05.27 0 0 64
Remélem kitart... Régen hallottam Szula Mikit...
Atti nagyon kellemes műsort adott a vasárnapi klubban. :)
Előzmény: ptolgyes (62)
ptolgyes Creative Commons License 2003.05.27 0 0 63
Ja, es a Nagy indiankonyv meg van otthon, el ne hozd! Csak a lelek nem visz ra, hogy elolvassam...
Előzmény: Stms (61)
ptolgyes Creative Commons License 2003.05.27 0 0 62
Te jo eg, mi jok??? Meg kell neznem, hogy a legujabb ertelmezo szotar szerint ma mit jelent a szo... :))

"Ja, és melyik BlueTimers-ről van szó?
Remélem LibisAttiék..."

Hat, szerintem az attol fugg, hogy akkor epp ki lesz a Blue Timersben... :) Ha a jelenlegi formacio kitart addig, akkor persze ok lesznek.

Előzmény: Stms (61)
Stms Creative Commons License 2003.05.27 0 0 61
Nem ígérem, hogy viszek neked egy példányt... :)
De ha korán odaérsz pénteken, van egy nagyon jó antikvárium Gárdonyban :) (a fél könyvtáram onnan van)

Ja, és melyik BlueTimers-ről van szó?
Remélem LibisAttiék...

Előzmény: ptolgyes (58)
Stms Creative Commons License 2003.05.27 0 0 60
De, csak már régen olvastam :)
Lényeg, hogy Winnetou-ék tényleg jók.
Előzmény: PETYUS (59)
PETYUS Creative Commons License 2003.05.27 0 0 59
Nem Csingacsguk? Nekem úgy rémlik.
Előzmény: Stms (57)
ptolgyes Creative Commons License 2003.05.27 0 0 58
"Hány óra körül kezdődnek a bulik?"

Hat, ha jol tevedek, akkor a penteki az inkabb 7 utan (pl. fel 8), a szombati meg inkabb het elott valamivel, kozonseg mennyisegetol kicsit fuggoen.

"Már csak azért is, hogy Id. Csingaccsukról ne meradjak le! :)"

Hajajj, ugy tunik, hogy kicsit hianyos a muveltsegem... :) En leragadtam a Winnetounal, nagy indiankonyv mar kimaradt... na sebaj... Szoval ha ne adj Isten minket akarsz megnezni, akkor szerintem olyan fel 7 fele eleg odaesni szombaton.

Előzmény: Stms (57)
Stms Creative Commons License 2003.05.27 0 0 57
Hány óra körül kezdődnek a bulik?
Már csak azért is, hogy Id. Csingaccsukról ne meradjak le! :)
Előzmény: ptolgyes (56)
ptolgyes Creative Commons License 2003.05.27 0 0 56
Sziasztok!

Buchwart Lacitol epp most tudtam meg a gardonyi fesztival tervezett programjat. Idopont: julius 25-26.
Szokas szerint lesz rode bika, lemez borze, kirakodo vasar, tanc bemutato, meg lovak, meg minden, amit eddig is lathattunk.

Zenekarok:
25.:
Nemcsak Berry
Station
Country Express
Sedóz
Greenfields
Western Boogie
Wild Horses

26.:
Winnetou Jr. (ezek nagyon jok... :))
Black Riders
No coMMent
Cats
Uj Bojtrojan
Blue Timers

A program persze az utolso pillanatig valtozhat.

Udv.
--
egy Winnetou

Stms Creative Commons License 2003.05.23 0 0 55
Az Első Abaligeti Bluegrassfesztivál tervezett programja az alábbi linken található:
http://forum.topic.hu/index.php4?page=reply&topic=160&forumid=87
ptolgyes Creative Commons License 2003.05.22 0 0 54
Szia Timi!

Jol van na, ugyes vagy :)
Igazi countrys meg lehetek ha Abaligetre megyek, maximum kiderul, hogy enyhe szemelyisegzavaraim vannak... ;) Mindket fele huz a szivem, de amilyen szerencsem van mi is jatszani fogunk valahol, es ket szek kozott csucsulok a foldre...

--
Peti

Előzmény: timea05 (53)
timea05 Creative Commons License 2003.05.21 0 0 53
Úgy néz ki, a héten kapom a kamionos country-tali programját, ha küldik, közzéteszem.

(Megjegyzem, tegnap még azt sem tudtam, ki szervezi, de beindultam...:) Naaa, legalább egy kis dicséretet kérek, hogy ügyi vagyok, meg ilyesmi!:))

Üdv. Timi

ptölgyes: nem is vagy igazi country-s, ha Abaligetet választod!:)))

stms: nem lenne egy hátrány, ha Miki cd-jét kiadnák... nagyon jól zenél!

Stms Creative Commons License 2003.05.21 0 0 52
A Blútájmersz összeállítás helyes :)

Mikinek készült valami szólólemeze, de nem tudom, kiadták-e...

Előzmény: timea05 (42)
ptolgyes Creative Commons License 2003.05.21 0 0 51
Szia Timi!

Lacit ismerve szerintem ne varj programot ugy julius 10-ig a gardonyi bulirol... Hogy ki lesz rajta, arrol halvany sejtesem sincs, azt se tudom, hogy mi fogunk-e jatszani.

Tavaly edes volt, amikor az a 2 orult feljott... vegen mar azt se tudtuk mit csinaljunk a notaval... :) Aztan vegulis Laci csak befejezte... olyan 8-10 perc korul... :))
Ha emlekeim nem csalnak feljott meg egy harmadik srac is, a Daltons gitarosa... mondjuk o csak az elejere...

Szegedi program engem erdekel, bar igy nem igazan tudom, hogy ha lesz szabadidom, akkor hova menjek... Szeged, vagy Abaliget es a fuves legalizalos buli... :))

Előzmény: timea05 (49)
timea05 Creative Commons License 2003.05.20 0 0 50
Istvan Gyuri: a Boci-látogatás meg a country-feszt elég hasonló programok...:) country-fesztre idén is jöttök/jössz?

Apropó: tervezi még vki, hogy jön?

timi

Előzmény: István Gyuri (45)
timea05 Creative Commons License 2003.05.20 0 0 49
Megkérdeztem rendezvényszervezéshez közelálló barátaimat, hogy tudják-e a szegedi country-feszt. részletes programját, vagy legalább azt, hogy melyik együttesek várhatók. Igény szerint felteszem ide is, ha megkapom. OK?

Nem tudom, valaki kapcsolatban áll-e a gárdonyi szervezőkkel, örülnék egy gárdonyi programnak is...

üdv.
timi

ui: ptolgyes: nem tudom, mit tartottál annyira gáznak azon kívül max., hogy későn kezdtetek. Amúgy meg bebizonyítottátok, hogy utolsónak is lehet jó bulit csinálni, az örömzenélés (amikor Bütyök meg a Bp.County-Band énekese is felment hozzátok gitározni) meg egyenesen siker volt

ptolgyes Creative Commons License 2003.05.19 0 0 48
Szia Timi!

Hat, ha arra tudtal bulizni, akkor csak magadra vess... ;)
Sikerult tavaly fo musoridoben jatszani valamikor hajnali 1-kor... :) Kicsit sok volt a csuszas... meg mar rugdostak is gyakorlatilag le a szinpadrol, hogy be kene mar aznapra fejezni a dolgot.
Elegge megcsappant mar a vegere a kozonseg. Bar biztos ezert nem jatszottunk korabban, akkor hamarabb elmentek volna... ;)

--
Peti

Előzmény: timea05 (47)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!