Keresés

Részletes keresés

lx Creative Commons License 2000.02.14 0 0 3
Még mielőtt tetanuszt kapsz a körömrágástól: szal = szóval, zanzásítva. :)

lx

Előzmény: Sleeper (2)
Sleeper Creative Commons License 2000.02.14 0 0 2
Ugyan nem nagyon vagyok otthon Judas Priest-éknál, de ha már egy másik topicban olyan jól "elbeszélgettünk" gondoltam írok. Nekem csak a Painkiller van meg, viszont az nagyon bejön. Főleg a címadó dal, nameg a Nightcrawler a kedvencem róla. Tényleg tetszik az effajta lendületes, húzós metal, igazából nem is tudom miért maradt ki a többi album az életemből. Valahogy mindig más volt középpontban. Meg azért is, mert nem igazán tudok elmerülni az ilyen zenében. Bulizni király, sokkal jobb mint az általam kedvelt progi csapatok, de otthon valahogy nem hallgatom olyan gyakran. Talán ezért is van meg csak ez az egy albumuk.

GuitarGod, amit Te írtál, azt sajnos nem értem. Mi az hogy szal?

lx Creative Commons License 2000.02.14 0 0 1
Az inkriminált albumot nem ismerem, viszont

United, united, united we stand
United we never shall fall
United, united, united we stand
United we stand one and all

Előzmény: Ripper (-)
Sveriges fana Creative Commons License 2000.02.14 0 0 0
Szal Breaking tha Law

azazhogy 0

Ripper Creative Commons License 2000.02.14 0 0 topiknyitó
Szervusztok!

Minekutána külön topikja leledzik már a Maiden-nek, Chuck Schuldiner-nek, a progresszív metalnak és a Metallicá-nak is, úgy döntöttem, jöjjön, aminek jönnie kell, ebből nem maradhat ki örök favoritom, a Judas Priest sem. Tehát: írjatok, vitatkozzatok, szóljatok hozzá, meg ilyenek.

Elsőként fel is dobnék egy kérdést: kinek mi a véleménye a sok vitát kiváltott Jugulator albumról? (persze írhattok bármi egyébről is, ami ide tartozik ill. tartozhat)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!