Keresés

Részletes keresés

daaabooo Creative Commons License 2011.02.14 0 0 36

 

Eladó a képen látható 50-es méretű BOXFRESH cípő dobozában beszerzési áron!!!!!!
Garantálom, hogy ilyen mínőségi és szép cípőt nem kapsz itthon ennyiért!


  • UK SIZE:15
  • USA SIZE:16
  • EU SIZE:49-50
  • Belső talphossz 33,5cm

 

tel: 06306114537

Dani

 

 

 

daaabooo Creative Commons License 2011.02.14 0 0 35

Eladó a képen látható 50-es méretű BOXFRESH cípő dobozában beszerzési áron!!!!!!
Garantálom, hogy ilyen mínőségi és szép cípőt nem kapsz itthon ennyiért!


  • UK SIZE:15
  • USA SIZE:16
  • EU SIZE:49-50
  • Belső talphossz 33,5cm

 

tel: 06306114537

Dani

kabipo Creative Commons License 2011.02.07 0 0 33

Szia!

 

Én az adidas outletet kérdezném meg, van

Biatrorbágyon és  a Dunaházban is.Szerintem 10-15 között találsz ott is, telefonon is nsgyon készségesek.

Előzmény: Fenyibaba (31)
Fenyibaba Creative Commons License 2011.02.05 0 0 31

SEGÍTSÉG!

 

Keresek olyan személyt aki tud ajánlani nekem 50-es kosaras cipőt GARANCIÁVAL!!

A közelmúlban vettem az interneten 2 párat sajnos garancia nélkül,és elég baráti áron,

de az egyik egy hónapig,a másik 2 hétig bírta!

Teljesen levált a talpa,és úgy néz ki mintha szivacsból lenne!

Lehet hogy a lábammal van gond?

Nem hiszem!

Azt sem akarom elhinni,hogy nincs olyan cipő egy 2 méteres 120 kilós emberre,ami legalább 1 évet kibír!!

Szivesen vennék elérhetőségeket,ahol ilyen cipőt be tudnék szerezni!

Persze ha lehet ne 30-40 ezer forintért!!

Köszönöm a segítséget!

bolsta Creative Commons License 2011.02.02 0 0 29

Nem, ne járjanak mezítláb.

Mi egy olyan rendszert üzemeltetünk ahol mindenkinek megtaláljuk a méretét.

Próbáld ki!

Vagy mezítláb jársz?

Előzmény: Törölt nick (28)
bolsta Creative Commons License 2011.01.26 0 0 27

Sziasztok!

 

Megérkezett!!!  48-52-es méretig átmeneti és tavaszi cipők.

Mond meg a méreted megmondom ki vagy!?

Nagylábú?!  :)

 

Gyere nézz be www.8xland.lapunk.hu

Vagy hívj: 0620 4927395

Ha gondolod segítek!

jani1975 Creative Commons License 2010.12.14 0 0 24

Sziasztok!

 

Nagylábúk figyelem nézzétek meg ezt a linket.

http://hardverapro.hu/apro/elado_vadiuj_nagymeretu_reebook_es_adidas_edzo_cip/hsz_1-50.html

Remélem tudok segíteni nektek.

06 30 256 0234

Jani

 

tina007 Creative Commons License 2010.10.27 0 0 23

sziasztok!

 

44 es női mustang félcipőm és csizmám van nagy lett érd.06306678222

28 ezer volt/db képet tudok küldeni.

bolsta Creative Commons License 2010.09.30 0 0 22

Szia Tappancs!

 

Gödöllőn van egy Óriás Bolt ahol most kezdtek el női cipővel is foglalkozni.

www.8xland.lapunk.hu a web itt megtalálsz minden infót.

Most vettem nélik 2 Mustang csizmát nagyon király.

Bocs ha már nem aktuális.

Előzmény: Tappancs46 (7)
bolsta Creative Commons License 2010.09.16 0 0 21

Sziasztok!

 

Jártam a Gödöllői Óriás Boltba.

Nagyon kedvesek, rengeteg extra méretű cipőjük van katalógusból.

Korrekt volt, amit kiválasztottam kb.3 hét múlva a postás hozta.

Női férfi extra van nekik én személyesen mentem, de már e-mail-en is küldenek ajánlatot. 51-es lábra szinte minden volt.

Királyság!  Zotya

variagrafika Creative Commons License 2010.07.29 0 0 20
Sziasztok! Volna nekem egy 48-as méretű MARC, magasszárú, bőr cipőm, és egy szintén 48-as NIKE (deszkás stílusú) edzőcipőm ha valakit érdekel hívjon. 06 20 316 3976
bolsta Creative Commons License 2010.04.29 0 0 18
Nézz be a fórumra
Előzmény: giant82 (16)
bolsta Creative Commons License 2010.04.29 0 0 17

Sziasztok!

 

Bizonyos esetekben tudok segíteni láb kérdésben.

Nekem 48-as lábam van és 200cm vagyok valamint 130kg-ot nyomok./fekve/.

Azt gondolom jó a hely ahol járok.

Gödöllőn az ÓRIÁS BOLT-ban 47-52ig férfiaknak, valamint 32-45 ig nőknek tudnak segíteni.

Vannak 47-50ig alkalmi cipők készleten egyéb kategória megrendelés alapján.

Próbáljátok meg.

www.8xland.lapunk.hu

 

Csaó

giant82 Creative Commons License 2010.04.17 0 0 16
giant1982@gmail.com
giant82 Creative Commons License 2010.04.17 0 0 15
Sziasztok
Én új tag vagyok. Segítségetekre van szügségem. 49,5 lábam van. Elég nehezen találok cipőt a lábamra, látom nem csak én küszködök ezzel a problémával. Ha tudtuk ajánljatok nekem minél több Budapesti Boltot ahol nagy méretben találok cipöt.
Segítségeteket előre is köszönöm
xy91 Creative Commons License 2010.03.10 0 0 14
Sziasztok!

Nekem is nagy lábam van lány létemre, de engem már nem zavar!

Sportcipőből 44-45ös kell, de férfi sportcipők közt is találhatók csinos darabok :)
Ha alkalmi cipő kell? Vagy bulizni megyek? Vagy ha csak ugy kedvem van csinibben öltözni? Akkor sincs gond ... régebben szombathelyen csináltattam cipőket (szandált, csizmát). Aztán rátaláltam pesten az astoriánál lévő kényelem cipőboltra ... de hogy megmondjam őszintén nem igazán tetszettek az ottani cipők.
Mostmár Ausztriába járok cipőt venni, a deichmannba oberwartba 44-esig vannak cipők és nagy meglepetésemre a 43-as elég az alkalmi cipőkből!
Sőt Vagabond cipőből a 42es szám is akkora h kényelmesen fel tudom venni, igaz ez jóval drágább mint a deichmannos cipők, de nagyon divatosak!

Szóval most már nem okoz gondot hogy nagy a lábam, hiszem a cipőgyártók kezdenek rájönni hogy egyre több fiatal van akiknek az átlagnál nagyobb lábikoja van :)

És hát nekem is a másik "gondom" hogy emellett 186 cm magas vagyok így a ruha vásárlás se egyszerű, de ez is ugyanugy megoldható!

Jah és nem gond h magas vagy nyugodtan huzz fel magassarkút, a pasikat manapság már nem zavarja ha +1-2-3 centi különbség van :)

Fel a fejjel és legyünk büszkék hogy eltérünk az átlagostól, nézzük pozitivan a dolgokat. tudom hogy ez néha nagyon nehéz, de könnyebb ha elfogadod magadat olyannak amilyen vagy :) nekem is jó pár évembe telt de hiszem még pár éve engem is zavart, mostmár 19 éves vagyok és megtanultam együttélni ezekkel a dolgokkal :)
Heli74 Creative Commons License 2009.12.28 0 0 13
Sziasztok!
Salgótarján közelében tudtok olyan üzletet, ahol lehet kapni 42.5-es női cipőt, csizmát? Előre is köszi!
lurkingfear Creative Commons License 2009.11.07 0 0 12

sziasztok!

nekem egy olyan gondom van hogy vettem egy szerintem baromijó eredeti columbia bőrcipőt ami végül nem lett jó rám mert kb 48as viszont vadiúj és olcsón megvállnék tőle hogy vehessek magamnak olyat amit hordani is tudok.nemtudom itt lehet e emil címet írni de megpróbálom , colonianet et gémailpontkom.Remélem valaki tud segíteni mert ezzel jól megjártam:)

addigis üdv.

TJenny Creative Commons License 2008.08.21 0 0 11

Sziasztok!

Eladó egy eredeti Buffallo női 41-es cipő, eredeti csomagolásban, nem használt. Érd.: jenskins@freemail.hu, küldök képeket.

Üdv

myk74- Creative Commons License 2008.06.25 0 0 10

Üdv!

Nyíregyháza és környékén tud valaki olyan boltot ahol 52-es bakancsot ,túracipőt lehetne venni?

kjulius Creative Commons License 2007.11.27 0 0 9

Szia Ági!

 

Meg van még a bakancs?

Az én fiamnak pont egy 52-es kellene.

Telefonom 20/365-1551 és Kocsis Gyula vagyok.

Vagy írj a gyula580305@freemail.hu címre, és azt is, hogy hol laksz, és mennyibe kerül a bakancs!!

 

Köszi

Gyula

Előzmény: Ági1225 (5)
engyi16 Creative Commons License 2007.11.24 0 0 8
Kedves Nagylábuak,

nálam lehet kapni 47-es méretig igazi KLUMPÁT anatómiai kiképzésü fatalppal és bör felsörésszel, sötétkékben és feketében. Söt 42-es méretig még piros felsörésszel is tudok küldeni. 48-as és 49-es méretben is gyártanak, kérésre ezeket is meg tudom rendelni. Kétféle kivitelben kaphatók a KLUMPÁK: hátul nyitott vagy hátul zárt. A legjobb skandináv minöségü, szinte elnyühetetlen KLUMPÁKAT Dániából a Sanita cégtöl szerzem be. Skandináviában minden második ember már a gyerekkortól kezdve klumpát visel, melyet télen is hordanak vastag zoknival. A KLUMPÁK ujra reneszánszukat élik és egyre többen viselik ezt az egészséges, gerincsebészek által is ajánlott lábbelit. Az árak igen kedvezöek, mérettöl függöek. Gyerekek részére 26-os mérettöl 34-es méretig kifutó modelleket 20%-os kedvezménnyel lehet kapni ameddig a készlet tart. Alant néhány kép látható a vadonatúj klumpákról.
Tappancs46 Creative Commons License 2006.11.13 0 0 7
Sziasztok!

Én lány vagyok, és 46-os a lábam. Csakegy cipőboltról tudok, ahol árulnak női cipőt 46-os méretben, a Kényelem az Astoriánál. Ha tudtok még boltokat, akár Magyarországon, akár külföldön, kérlek, segítsetek! :-)

Még egy német netes boltot ismerek, a Marion-Spath-ot, de most végignéztem, és szinte az összes női cipőjük 45-ösnél végződik, 46-osban csak pár egészen ronda darab van...
Törőlt_nick Creative Commons License 2004.12.02 0 0 6
Múltkor a soroksári tescoban -vagy auchanban?? franc se tudja már - láttam HATALMAS méretű teniszcipőket.
Előzmény: Ági1225 (-)
Ági1225 Creative Commons License 2004.11.26 0 0 5
Hali!! A mai nap híre: a bakancs, amit szívességből, messzi vidékről hoztak, nem 50-es (amekkorát kértünk), hanem 52-es:)))) Szóval most otthon röhög egy óriási katonai surci, ami még az én "Picinymenek" is nagy. Ráadásul állítólag a magyar katonai surranó a legkényelmetlenebb egész Európában, szóval ha még 3 számmal nagyobb is, mint a lába, akkor életveszélyes. Olyan tippet kaptam, hogy próbáljam kikönyörögni egy katonai boltban a cserét. De HOL???? Hát, tényleg: aki még nem próbálta, az nem is tudja, mekkora kiszúrás egy pár ekkora csülök.:))) Ezen már csak sírva-nevetni tudok. Persze, nem lesz ilyen mókás, amikor a fiam egyetlen ám kissé már szellős cipőjébe befolyik a hólé:( Sziasztok!
Előzmény: Maz (0)
Ági1225 Creative Commons License 2004.11.25 0 0 4
Sziasztok! Ezúton tudatom mindenkivel, akit érint, hogy tegnap összejött ám a dolog.!!!:) Egy ismerős, aki egész nap járja a vidéki falvakat, megígérte, hogy megnézi az összes útjába eső, szóbajöhető üzletben. És valahol egy kis faluban , messze-messze a fővárostól, egy katonai boltban kapott 50-es surranót 12.000.--ért! Szóval most Nagy Össznépi Ünnepet ül otthon a család az ügy sikerére való tekintettel.:) Egyébként pedig edzőcipő tekintetében marad az ADIDAS a Boráros téren, mert ha hetente benézünk, akkor talán kifogunk néha egy-egy méretesebb darabot viszonylag normális (12.000-18.000) áron. Mindenkinek köszönöm a segítséget és az együttérzést! Sziasztok, minden jót! Ági
Előzmény: Maz (0)
Ági1225 Creative Commons License 2004.11.22 0 0 3
Szia! Igen, Pesten lakunk, és kb. tudom is, hol az a bolt. (Illetve a Dohány utcában kettő is van, ha jól emléxem.) És edzőcipő-féle is van?? Mert a fiam vmi hasonlót szeretne. Egyébként az hallottam, hogy a Boráros téren, az ADIDAS boltban néha van nagy méretű cipő. Ma megnézzük azt is. Egyébként a ruhaneművel is bajban vagyunk, mert 2 méteresre nőtt a "picim", és ehhez jó vékony. Nem nagyon kapunk rá truhát. és ezzel nem vagyunk egyedül, nagyon sokan vannak így. Hogy ezeket a dolgokat magyar kereskedők miért nem veszik észre???? No, mindegy. Köszi az ötletet! Szia, minden jót! Ági
Előzmény: horvarpi (2)
horvarpi Creative Commons License 2004.11.19 0 0 2

Szia Ági!

 

A Dohány utcában van egy ilyen bolt, sokminden van, ami "nagy" emberekre jó, nem csak cipő. Pesten laksz?

Ági1225 Creative Commons License 2004.11.19 0 0 1
Szia, Maz! Köszi a tippet, a vadászboltokat is felvesszük a címlistánkra. Egyébként a fiam már megbeszélte a családi cipésszet, hogy ha viszi a felsőrészt, csinál hozzá talpat. csakhogy a gyártó azt kéri, hogy vigyünk neki talpat. És így a kígyó a farkába is harapott:) Mert miért is lenne olyan egyszerű a dolgog..? Most írtam egy mailt a Tiszacipőéknek, kíváncsi leszek a válaszra: miért is csak 46-ig gyártanak???? Nem akarom elhinni, hogy nem lenne hasznunk belőle. Elég sokan vagytok már nagylábúak. Igaz, a fiam nincs 80 kg., neki az edzőcipő is jó lenne, ha lenne. De nincs:( Nos, ha van még ötleted, az is várom, és köszi a tanácsot! Lehet, hogy a téli bakancs probléma ezzel megoldódik. Üdv: Ági
Előzmény: Maz (0)
Maz Creative Commons License 2004.11.19 0 0 0
Szia Ági!

Én is hasonló cipőben járok:-)
A lábam olyan 49 körüli, surranóból még a 48-ast is el tudom hordani(azért a 49 kényelmesebb), de normál cipőből néha a 49,5 is kicsi. Ráadásul 145 kg és 2 méteremből kifolyólag elég erőteljes járás társul a cipő rongálásához.
Emiatt sportcipőt alapból nem hordok, ugyanis a sarkában a légbetét 2 hónapig húzza max, csak surranót, vagy tömör talpú bőrcipőt. Surranó gondolom kilőve a fiadnál:-) Amúgy is egyre nehezebb szerezni(Pedig még nálam is kibír 2-3 évet) Sima bőrcipőt viszont meg lehet próbálni pl vadászboltokban, vannak magyar gyártású cipők is, meg lehet keresni a gyártót is. Általában szívesen kiküldenék postán is, de a leggyakrabban hallott válasz az lesz, hogy csinálnának ekkora méretben, de nem kapnak annyi talpat ekkora méretben, mint amennyire igény lenne.
Előzmény: Ági1225 (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!