Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

oxicort Creative Commons License 2006.01.31 0 0 92

Szerintem ők is importálják, az ebay tele van ezekkel a kisautókkal.

A '79-es zöld Moszkvics elejébe bele van ütve cirill betűkkel, hogy c27R, magam esze szerint ez "cena 27 kopejka" lehet.

 

Előzmény: Törölt nick (90)
S110RNándi Creative Commons License 2006.01.31 0 0 91

Nem biztos , hogy nem gyártják , az oroszok a 4 lámpás 1500-ös Ladát is gyártják , csak nem jut el hozzánk , metr nincs rá igény . De ott egy több europányi országban bőven elfogy , lehet hogy a pedálos kisautó is csak ott kerül forgalomba .

 

A hétvégén oxicort barátomnál jártam , megcsodáltam a Skoda coupéját és a pedálos Moszkvicsait .

 

Én is készítek egyett a gyereknek .  Sógoromé volt annó a Moszkvics,  a gömbölyű fajta  Egész jó állapotban volt a kaszni , ugye az erőssebb mint a szögletes ?

A kormánya fémből van , beakarom műbőrrel húzni , nem eredetire akarom fényezni , az oldalát bordóra a motor és csomagtérfedelet pedig krémszinűre ,ahogy felül fut a díszléc az lessz az elválasztó a két szin között . Ja , és ablakkerete is van .

De az aludíszek elég ramatyok , nagyon összevannak törve , ezt hogy lehet szépre kikalapálni?

Előzmény: Degeczi (89)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.31 0 0 90
www.pedalosauto.hu , őket kéne megkeresni. 26 ezer forintért gyártják a saját ötletű autóikat.
Előzmény: Degeczi (89)
Degeczi Creative Commons License 2006.01.31 0 0 89
tényleg: az reménytelen lenne, h újra gyártsák?
a Tisza cipő is újraindult...
nyilván nem lenne kínai árban, de fizető érdeklődők bőven lennének, ha roncsok ilyen árakon képesek elmenni
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.31 0 0 88
1990-ben még lehetett ilyet kapni? Nem semmi.
Érdemes összehasonlítani az első hozzászólásban betett könyvecskét a most berakott könyvvel!
Mire utalhatott "EKCPOPT" (export) felirat? :))
Riff-Raff Creative Commons License 2006.01.31 0 0 87
De hiszen azt írják, hogy üzemképes! Akkor csak vannak benne pedálok! :-)
Előzmény: snake peti (85)
snake peti Creative Commons License 2006.01.31 0 0 86
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=443770&command=ugras&megjelenes=4
Előzmény: snake peti (85)
snake peti Creative Commons License 2006.01.31 0 0 85
Eztnézzétekmittaláltam!!!:))) Igaz nem pedálos de belefér!:) [link1]
viti2 Creative Commons License 2006.01.30 0 0 84

Szia Milko!

 

Hú,de irigyellek!Első tulaj,sérülésmentes,szervízkönyv!!

-))))

Előzmény: milkó (83)
milkó Creative Commons License 2006.01.30 0 0 83
Előzmény: milkó (82)
milkó Creative Commons License 2006.01.30 0 0 82

Heló mindenkinek!

Nekem is van egy pedálos moszkvicsom. Még az enyém volt... Megvan hozzá a "kezelési utasítása" is. Bent van a vásárlás dátumának pecséte is. 1990. 5. 24-én kaptam. Ha, jól tudom, akkor lila volt, aztán átfestettük sárgára majd egy pirosas színre... Mindig vigyáztam rá, de öcsém eléggé leharcolta...:(

oxicort Creative Commons License 2006.01.29 0 0 81
Egy ilyen Giardiniera biztosan sikert aratna nálunk is...
Előzmény: viti2 (79)
embecska Creative Commons License 2006.01.29 0 0 80
ahha,köszönöm a tanácsokat.

viti2 Creative Commons License 2006.01.29 0 0 79

Ez egy picit nagyobb munka volt,de megérte.A nejem kedvence,imádjuk nagyon.

Törölt nick Creative Commons License 2006.01.29 0 0 78
"Profi" heggesztők biztosan meg tudják oldani! Annyira nem vékony a lemez, hogy ne lehessen átlyukadás nélkül dolgozni rajta.
Előzmény: embecska (76)
viti2 Creative Commons License 2006.01.28 0 0 77

Habár "nagy felujító" nem vagyok,de co-val tudtam hegeszteni.Nekem az első kereke törött ki és elvetemedett a lemez , 0.5-ös lemezzel merevítettem meg.

 

Előzmény: embecska (76)
embecska Creative Commons License 2006.01.28 0 0 76
de jó hogy újra életre kelt a topic:)

a nagy felújítóktól kérdezném hogy a hátsó rész letörése ellen mit lehet csinálni.tudjátok amikor oda ültek a csomagtérre akkor alul hajlott,tört rendesen a lemez.nekem az egyik ott rendesen meg van rogyva és már nem sok tartja.mit lehet tenni?ilyen vékony lemezt hegeszteni szvsz nem lehet.valami csavarral rögzíteni?
viti2 Creative Commons License 2006.01.28 0 0 75
köszönöm az infót!
Előzmény: oxicort (74)
oxicort Creative Commons License 2006.01.28 0 0 74

Az, hogy üzemeltetek, túlzás, vannak... Olyasmi ez, mint amit a "Nincs kettő négy nélkül" c. film címe sugall.

Az egyiknek idén nyárra, a másiknak jövő ilyenkorra kéne elkészülnie. Aztán meglátom mit kezdek a maradékkal, talán összejön még egy harmadik is. Mindre van már kis pályázó a családban, de hát igazán így érdemes a Moszkvicsokkal az időt eltölteni. Egyelőre csak egy van komplett alkatrészekkel. Plexi nekem is hiányzik, de amennyiért kínáltak azt sokallom érte (ha jól emlékszem 5-6ezer Ft), igaz hogy papírba csomagolt új darabokról van szó.

Aki alkatrész-ügyben talán tud segíteni, bár több mint egy éve beszéltem vele:

Budapesten, az Oktogon után a Nyugati felé haladva, a Skála Metro oldalán van egy kapualjban egy üzlet (Regiment, régi játékok üzlete), délutánonként lehet megtalálni a tulajt, Gubányi Istvánnak hívják.  Tel.: 30/9910700
Vagy veteránbörzéken lehet érdemes még körülnézni.

 

Biztos vagyok benne, hogy a rendszám az évjáratot jelöli.

 

Ami még szép ebben a Moszkvicsozásban, hogy ez az a fajta veteránozás, amit a család minden tagja jó szívvel elvisel.

 

Nő a volán mögött...
Előzmény: viti2 (73)
viti2 Creative Commons License 2006.01.28 0 0 73
Nem ér, te egy egész flottát üzemeltetsz? Nem tudod, hogy a rendszám egyben a gyártási évet is jelenti?
viti2 Creative Commons License 2006.01.28 0 0 72

Szia!

Autófényező festette le,mert szegény nagyon le volt lakva.(ki volt törve a kereke,horpadások stb.)Szélvédőt kell még szereznem hozzá.Nem tud valaki?

 

Előzmény: oxicort (70)
oxicort Creative Commons License 2006.01.28 0 0 71
szpidro a 7. számú hozzászólásban írt az árról és a villamosításról is.
Előzmény: viti2 (69)
oxicort Creative Commons License 2006.01.28 0 0 70

Szép! Mivel festettétek? Tavaszra talán a mienk is hasonló állapotba kerül. Holnap bontom, jövő héten megy a lakatoshoz.

Innen indulunk:

 

 

 

 

 

Előzmény: viti2 (68)
viti2 Creative Commons License 2006.01.27 0 0 69
És íme a mi mokkicsunk, tegnap lett kész..Nagyon büszkék vagyunk, gyerekkorunkban sajna egyikünknek sem vettek.Tudja valaki, hogy mennyibe kerülhetett egy ilyen akkoriban?
viti2 Creative Commons License 2006.01.27 0 0 68
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.27 0 0 67
Namármost.
Nagy szentségtörés eletromosra alakítani a Moszkvicsot?

Ugyanis a helyzet az, hogy egy játékboltban 500 (ötszáz, azaz ÖT) forintért egy szépséghibás (törött) komplett új elektromos motort adtak, dobozzal, mindennel. És a meghajtása pont jó lenne.....

Törölt nick Creative Commons License 2006.01.14 0 0 66
Hát ennyiért ajándék volt!
Múlt héten az ecserin 25 volt az ütöttkopott de komplett darab, mint kiderült, egy munkatársam is ráizgult a témára, és volt kint nézelődni.
Előzmény: embecska (65)
embecska Creative Commons License 2006.01.14 0 0 65
tudom,persze,még remélem tudok szerezni,most nagyon rákattantam a keresésre:)napokban a méhben találtam egy orrlemezt lámpák nélkül és tudok is egyet amiről pont ez hiányzik:)csak még fűzni kell a tulajt.
ez is így volt:eladó a pedálos autó?nem!ha adnék érte újabbat?nem!3000?nem!5000?nem,de 6000ért igen!annyi nincs legyen 5 meg a traktor!OK!:)

amúgy szerinted ez így mennyit ér?tesóm nem akarja elhinni hogy jó üzletet csináltam.teljesen horpadásmentes,megkímélt darab.
Előzmény: Törölt nick (64)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.14 0 0 64
Tudod: én is vevő vagyok, ha olyat találsz ami neked már nem kéne....
Előzmény: embecska (63)
embecska Creative Commons License 2006.01.14 0 0 63
Íme a mai szerzeményem:)Nagyon jó állapotú,az eredeti kormány és a plexi üveg hiányzik.5 ezerért vettem+adtam egy gagyi kínai traktort még mellé hogy örüljön a gyerek:)rendbe szándékozom tenni,és a barátnőmnek ajándékozni mert már ők is régóta keresnek ilyet.de még további 2-3 darab után nyomozok:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!