Keresés

Részletes keresés

István Gyuri Creative Commons License 2003.06.05 0 0 102
Én megyek Szegedre és Gárdonyba is.
chrta olvtársnőt fűzöm a szegedi bulira, meg persze a Boci-látogatásra :-)

OFF
Most június 22-én vasárnap is ott leszek/leszünk Boban Markovic koncerten.
ON

Szállással nem tudok segíteni, nálam állandó program ilyenkor a vasútállomáson várni a hajnali vonatra, vagy valakikhez egy autóba betársulva Bp-re utazni...

Tényleg szombat este Alsóörsön a motoros találkozón belül Creedence Clearwater Revival Band koncert. Jön valaki rajtam kívül?

Előzmény: timea05 (101)
timea05 Creative Commons License 2003.06.05 0 0 101
Sziasztok,
kicsit el vagyok havazva, azért nem írogattam eddig. Meg aztán szervezem a szabadságaimat:)
A júli 18. és a 24. magától értetődően szabi lesz!:)) (lehet, hogy a 18. nem annyira... nade mind1.)

Keresek ezerrel (najó, mégcsak 100-zal) gárdonyi szállást. Oda mindenképp akarok menni!

9001010221433244325445547657. alkalommal kérdezem, hogy kik jönnek Szegedre/Gárdonyba? Megy vki Bpről (esetleg autóval)?:)

Üdv. Timi

Stms Creative Commons License 2003.06.03 0 0 100
A tetszési indexnek örülünk. :)
Ha érdekel az új merénylet, a publix.hu-ról le tudod tölteni.
Előzmény: timea05 (99)
timea05 Creative Commons License 2003.06.02 0 0 99
Sziasztok,

tök jó, hogy ilyen sokat írtatok!:)

ptölgyes: jó, hogy megint aktívan vagy!:)
Stms: nem tudom, mikor voltam a Híd-ban, de tetzett nagyon a Publix.:)

üdv. Timi

István Gyuri Creative Commons License 2003.06.02 0 0 98
OFF
Klapka védte le a hagyományos mosópor-t, de mivel önmagában ezt nem lehetett ezért egy teljes színvilággal együtt tette (talán valami vakító narancssárga volt), de ezek után már nem lehetett használni ezt a kifejezést, mert a magyar reklámtörvény tiltja a közvetlen összehasonlítást két meglévő termék között.
ON
Előzmény: Stms (94)
Stms Creative Commons License 2003.06.02 0 0 97
Villanygitárkor előjönnek a countrynóták.

Fender fotoflame strat (japán, 1994-ből - '62 Reissue sorozat)
Habosjávor nyak, keménytokkal. 160 kiló.

Előzmény: ptolgyes (96)
ptolgyes Creative Commons License 2003.06.02 0 0 96
Timi azt irja levelben, hogy tul regen irtam ide, ugyhogy irok valamit... :)

"A publix bluegrass-t játszik, amibe villanygitár nem fér be - kivéve, ha 4-5 órát kell játszanunk ;)"

Na, azt mondjuk tenyleg megneznem, hogy milyen lenne villany gitarral a grass, bar egy piezo hiddal talan osszejonne.
Ja, es tetszik a Proud Mary feldolgozasotok! Szeretem, amikor ac-dc (Hayseed Dixie) es egyeb kemenyebb zenekarok notait feldolgozzak bluegrass formaban.

"Ráadásul pont most adom el a fenderemet, tehát még nehezebb lesz ezt megoldani."

Na, milyen? Mennyiert? Na nem, mintha nem lenne meg eleg hangszer otthon... ;) bar abbol sose eleg...

Előzmény: Stms (93)
PETYUS Creative Commons License 2003.06.02 0 0 95
Ezt én is hallottam annak idején. Akár igaz is lehet.
Előzmény: Stms (94)
Stms Creative Commons License 2003.06.02 0 0 94
Állítólag (bár lehet, hogy ez is csak amolyan szóbeszéd), valami jópofa ember levédte a "hagyományos mosópor"-t mint márkanév. Azóta más a reklámduma... :)

Bocs az OFF-ért, de ha már belementünk... :)

Előzmény: PETYUS (90)
Stms Creative Commons License 2003.06.02 0 0 93
Nem hiszem, hogy láttál a Hídban :)

Ott decemberben voltam velük egyszer, aztán Erdélyi Dávid nevű srác játszott velük, kb 3 hete vagyok megint tag.

Szőke Tamás

Ja, és az Alancsekszon igazi oka:
A publix bluegrass-t játszik, amibe villanygitár nem fér be - kivéve, ha 4-5 órát kell játszanunk ;)
Ráadásul pont most adom el a fenderemet, tehát még nehezebb lesz ezt megoldani.

Előzmény: timea05 (89)
ptolgyes Creative Commons License 2003.06.01 0 0 92
Jaj de hulye vagyok, most vettem csak eszre Timi uzenetet... akkor ezek szerint megiscsak szabadalmi hivatal...
Előzmény: ptolgyes (91)
ptolgyes Creative Commons License 2003.06.01 0 0 91
Timi, probalkozz a "Beallitasok" linkkel a lap teteje fele.

Petyus, bar nem vagyok otthon a temaban, de szerintem a jogvedo hivatalnal probalkozz.

Előzmény: timea05 (89)
PETYUS Creative Commons License 2003.06.01 0 0 90
Zenekarnevet a Szabadalmi Hivatalban lehet levédetni?
A fene gondolta volna.
És bármit levédenek ami még nincs levédve?
Előzmény: timea05 (88)
timea05 Creative Commons License 2003.06.01 0 0 89
Ő is tag!?:)
Lehet, hogy láttam őt is, amikor ott zenéltek a Híd Westernben!?:)
Timi
ui: hogy lehet felhasználó-jelszót változtatni?
Előzmény: ptolgyes (87)
timea05 Creative Commons License 2003.06.01 0 0 88
Íme a Blue Timer's név használatának megfejtése Pelyhes Gábortól:
"Orosz Attilának van zenekara, Station No.3. néven. A Blue Timer's nevet én 1999-ben a Magyar Szabadalmi Hivatalban levédtem, ezért - ő ugyan ragaszkodott a névhez - előbb utóbb kénytelen volt lemondani a név használatáról, mert ez jog szerint engem illet."
ptolgyes Creative Commons License 2003.06.01 0 0 87
Ja, ize, te nev szerint se ismered ot... :)
Na szoval o van a tagok oldalon legalul...
Előzmény: ptolgyes (86)
ptolgyes Creative Commons License 2003.06.01 0 0 86
Hat, a honlapjukat tekintve van koze hozzajuk... :)
ld.: publix.hu
Előzmény: timea05 (85)
timea05 Creative Commons License 2003.06.01 0 0 85
Értem.
Azt hittem már, valami közöd van az együtteshez...:)))

Jön valaki közületek Szegedre a kamionosra?

Üdv. Timi

Előzmény: Stms (84)
Stms Creative Commons License 2003.05.31 0 0 84
Szerintem azért, mert nem használnak villanygitárt. ;)

Kaszab Tibi:
Legközelebb szeptemberben lesz klub, minden hónap utolsó vasárnapján a CLUBFANTASY fantázianevű mulatóban (Pozsonyi út, Margit hídnál).

Előzmény: timea05 (83)
timea05 Creative Commons License 2003.05.30 0 0 83
Stms,
honnan is gondolod, hogy Publix-ék nem fognak A.J-t játszani?!:)
A Híd Westernben hallottam őket.
Hol van Kaszab Tibi klubja?

üdv. timi

Előzmény: Stms (82)
Stms Creative Commons License 2003.05.30 0 0 82
Publixék nem fognak Alan Jackson-t játszani :)))
Mikor, hol hallottad őket?

Deák Imi dobolt annak idején a Yellow Rebell-ben. Libis Attila tartott egy rövid szólóestet vasárnap Kaszab Tibi Country-Clubjában. Nagyon jó volt... :)

Előzmény: timea05 (81)
timea05 Creative Commons License 2003.05.29 0 0 81
Akkor bocs..:)

A Két pisztolyban nincs zene... csak a Híd westernben.

Amúgy mindkét általad említett együttest hallottam már, a Kentucky-s fiúk nagyon ászok, a Wild Horses meg tényleg light-osabb, de ők játszottak Alan Jackson-tól is számot, amíg ott voltam...:))

És üzent a fórum tagjainak a Blue Timer's:

"...Persze nyugodtan közzéteheted a country-fórumon!
Tagok : - Pelyhes Gábor
- Libis Attila
- Szula Miklós
- Zsoldos Ákos
- Deák Imre ( új dobos! )
Country-műsort csak külföldön játszunk, mint már említettem résztveszünk egy-két nagy nemzetközi country-fesztiválon is, pl. a Donauinselfest-en Bécsben, ami Ausztria egyik legnagyobb zenei rendezvénye ( négy nap zene, a country-színpadon 16 zenekar a világ minden részéről, hál'Istennek mi is ). Ezenkívül dicsekedhetnénk még, de szerények vagyunk...mindenesetre minden hétvégén Ausztriában vagyunk valahol. Szívből sajnáljuk hogy ennek a zenei műfajnak nincs itthon gazdája, igazán múltja sincs, zenész szakmai körökben nevetség tárgya, így persze igazán rajongótábora sincs, de a médiák sem foglalkoznak vele, a hazai Való-( mű- )Világ- Big Brother kultúrában nincs helye és úgy tűnik, hogy ebben az évezredben se lesz...Hát most jól kifakadtam, de állom a véleményem, sajnos ebben az országban a kultúra területén ( is ) borzalmas folyamatok zajlanak, így aztán a következő generáció értékítélete már előre el van temetve. Sokat vagyok külföldön ( én éltem is pár évet több helyen ), így van összehasonlítási alapom is, de bár lennék tudatlan...hát a kilencszáz ok közül ez egy pár, hogy miért nem játszunk itthon ilyen zenét. Itthon egyébként party-band vagyunk ( 60, 70, 80-as évek magyar és külföldi slágerei, öltöny-nyakkendő ), ha nem lenne egy ilyen műsorunk is, akkor lehúzhatnánk a rolót."

Üdv. Timi

Előzmény: Stms (79)
Stms Creative Commons License 2003.05.29 0 0 80
gondolom:

Topiktali:
Abaliget, Szeged, Gárdony... :)

Előzmény: timea05 (76)
Stms Creative Commons License 2003.05.29 0 0 79
Csak a Híd Western az a Petőfi hídhoz van közelebb, nem a Margit hídhoz! :)))))
És ott nem játszanak Orosz Attiláék (ha jól sejtem 'Station' néven rohangálnak).
A Henry J. Beam's-ról beszéltem tegnap, az a Vígszínházzal totál szembe van. (megnéztem tegnap) :)

Legutóbbi infóim a 'Híd'-ról:
Wild Horses - light formáció - 2 fővel ;)
Kentucky Pub-liX (ők nem játszanak ott, vége a szezonnak)

Azt nem tudtam, hogy a Kétpisztolyban is van zene...

Előzmény: timea05 (77)
PETYUS Creative Commons License 2003.05.28 0 0 78
>Ha most lenne scannerem, idetenném a szórólapjukat (... ami mellesleg az íróasztalomon fő helyet foglal el!:)))

Hehe! Azt tudod, hogy az én íróasztalomon mi foglal el fő helyet? Egy scanner. :o)

Előzmény: timea05 (77)
timea05 Creative Commons License 2003.05.28 0 0 77
Stms, erre egy szegedinek kell válaszolni!?:))

Híd Western Pub
Bp., Ferenc krt. 17. minden nap déltől hajnal 1-ig
Tel.: 1/215-7994
Ez a zenés hely! Ez van közelebb a hídhoz!

A másik:
Két pisztoly söröző
Bp., Ferenc krt. 25. de.10-től éjfélig

Ha most lenne scannerem, idetenném a szórólapjukat (... ami mellesleg az íróasztalomon fő helyet foglal el!:)))

Ki közületek bp-i? Volt már fórum-tali?

ÜDv. Timi

Előzmény: Stms (75)
timea05 Creative Commons License 2003.05.28 0 0 76
Sziasztok!

Kaptam képet a mostani Blue Timer's-ről, szívesen közzétenném, csak nem tudom, hogy lehet ide képet nyomni! (Pelyhes, Libis, Szula határozottan rajta van!!:)))
S.O.S.!!!!

Üdv. timi

Stms Creative Commons License 2003.05.28 0 0 75
Nem. Kinn a körúton, kicsit a híd felé. Marha nagy hely, de nem tudom a nevét... :)
Ki van tacepaózva a műsor, azon láttam. El is megyek megint, megnézem, mikor játszanak, kíváncsi vagyok rájuk...
Előzmény: PETYUS (74)
PETYUS Creative Commons License 2003.05.28 0 0 74
A Vígszínházzal szemben?
Egyszer jártam ott az egyik mellékutcában egy érdekes pincekocsmában, olyan földalatti labirintus jellege volt. Talán ott játszogatnak?
Előzmény: Stms (73)
Stms Creative Commons License 2003.05.28 0 0 73
Hmm. Abból kiindulva, hogy egy Orosz Attila, Szabó Feri + mégvalaki formáció játszogat a Vígszínházzal szemben, és nem BlueTimers néven (most jutott eszembe), így valszeg Libis Attila társaság a Blue Timers - mintha olyan pletyka is lenne, hogy ők értek be az Artisjushoz előbb a névvel :)))
Előzmény: ptolgyes (72)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!