Keresés

Részletes keresés

u2baby Creative Commons License 2002.09.30 0 0 268
szia tomika :) hát mi mindenhol talákozunk :)

gyertek pénteken a klubba.

Előzmény: valleyboy (267)
valleyboy Creative Commons License 2002.09.30 0 0 267
Tényleg Bon Józsi nap volt tegnap a Viva-n. Klipek, beszélgetések mentek, meg mindenféle koncert bejátszások. Este pedig leadtak egy 1 órát a szeptemberi New York-i utcakoncertből. Hm, Európában valahogy őrületesebbnek tűnik a közönség.
Azzal együtt, hogy ez a nap meghozta a kedvem mondjuk egy esetleges bécsi koncertre (ha már ide nem jönnének) azért az idei bejátszásokból én azt szűrtem le, hogy kezdenek kopni a fiúk. Némelyik számot már elnyűttnek érzem, néha unalmasnak és inkább azért mert az előadásmód már csak látszólag energikus, néha még az se. Szóval öregszenek, a Bruce Sprinsteen erejű lendület pedig annyira nem jön be. A nagy amerikai életérzés pedig kezd az ember könyökén kijönni. Jon azért még mozgolódik a színpadon, próbál hangulatot csinálni ami becsületre méltó, csak hát ez kevesebb, mint egykor volt. Ez a húzós énekstílus pedig amit 2 lemez óta felvett még le is vesz a számokból. Szóval egy jó koncert kéne, élőben, az biztos meggyőzhetne még hogy jobbak, mint most érzem. A dalok időt állóak azokkal nincs gond, de megélhetési zenész szaga van amit csinálnak, mégha tudom is hogy nem szorulnak rá. Legalább is Everyday :-))
Előzmény: zsuzsi0512 (253)
Agassi Fan Creative Commons License 2002.09.29 0 0 266
Persze, hogy gyúrnak. A U2, Aerosmith tagjai is sokat töltenek konditeremben, meg kilómétereket futnak. Már nem tinik, edzés nélkül nem bírnák ki a 2 órás koncerteket.

Go Jovi!

Előzmény: Tottya (264)
Steffi21 Creative Commons License 2002.09.29 0 0 265
Nagyon helyes, hogy gyúrnak, 40 évesen nem kell löttyedtnek lenni. A fogakról: a protkó az idősebbeknek van (70 éevesek). A fogfehérítés Amerikában természetes dolog. Ott adnak a fogakra, fogszabályzót hordanak ha kell...stb. A sok cigi+kávé=sárga fog. Szóval én nem ítélem el. Az lehet hogy olyan lett, mint Rossnak a Jóbarátokban, de egy kis cigi, aztán olyan lesz mint előtte. Tehát Go Jovi!!

Tottya Creative Commons License 2002.09.29 0 0 264
Ja meg még azt is észrevettem hogy az imént eltelt időben rendszeresen gyúrtak a fiúcskák.John is állandóan ujjatlanba feszít,Richie is egyre többször Ticonak már régóta vannak karzmai.És akkor mutogatják szép kis muszklijukat.
Ja és a mosoly az nekem is nagyon tetszik.Az everyday vége annyira jó:-)))
MEGVAN A LONDONI KONCERT!!!!!!!!!!!!!!!!Tegnap óta tök jó csak még az utolsó 4 percet nem láttam.:-)
nekem sincs német Vivám:(((vagy mim MTV-m:-((
Március 2-án a Vivapluszon szokott lenni BJ-nap(tavaly akkor volt)Johnika szülinapján.
Sziasztok!Ja és már csak 1 NAP!
Agassi Fan Creative Commons License 2002.09.29 0 0 263
MASH
Agassi Fan Creative Commons License 2002.09.29 0 0 262
MASH

Go Richie!

Agassi Fan Creative Commons License 2002.09.29 0 0 261
"Everyday" Enters UK Singles Chart 22 September 2002
At No.5, Pink is No.1
Source: dotmusic.com

1. Just Like A Pill (Pink)
2. The Tide Is High (Atomic Kitten)
3. What I Go To School For (Busted)
4. Cleanin' Out My Closet (Eminem)
5. Everyday (Bon Jovi)
6. Got To Have Your Love (Liberty X)
7. Strange And Beautiful (Aqualung)
8. Nessaja (Scooter)
9. Feel It Boy (Beenie Man Ft Janet)
10. Dem Girlz (Oxide & Neutrino Ft Kowdean)

"Everyday" commentary by DOTMUSIC.COM:

Funnily enough it is almost exactly ten years since Bon Jovi made the first of what have been a number of comebacks. October 1992 marked the release of Keep The Faith, their first album since they took a three year hiatus for Jon Bon Jovi to make movies and record the soundtrack to Young Guns II. The lead single from that album was the title track which defied all expectations by being led by the bassline and the funky drummer rhythm track and which over the course of five and a half minutes proved that a rock single could be both a stadium filler and a club hit at the same time. I mention that as an example of just why Bon Jovi have managed to last so long and why, no less than 17 years after their first UK hit and long after all their mid-80s poodle haired contemporaries have faded into dim memories, the men from New Jersey are still able to have Top 5 hit singles. Everyday is Bon Jovi's 15th Top 10 hit, their second in succession given that their last single was One Wild Night which hit Number 10 in May last year and a milestone 30th Top 75 single. With statistics such as that they can actually now rank as one of the biggest chart acts never to have had a Number One single, their biggest hit coming in October 1994 when Always hit Number 2.

break2 Creative Commons License 2002.09.29 0 0 260
Bon Jovi Album Release Could Be Delayed By Lawsuit

The new Bon Jovi album, Bounce, which is due October 8, may not see release on that date because of a lawsuit filed over anti-piracy technology in the record packaging. An anti-piracy service, DownloadCard, is suing the band's parent company, Universal Music.

As previously reported by LAUNCH, the Bon Jovi album will include a serial number in the CD packaging, which will allow users to access exclusive content from the band's website. DownloadCard has filed a claim that it created the program used for access and offered it to the record label.

DownloadCard is seeking monetary compensation for damages. At press time, Universal Music had no comment on the lawsuit or any delay of the release; while Bon Jovi's label, Island/Def Jam, stated the album would still be issued on the original release date.

--Darryl Morden, Los Angeles

Agassi Fan Creative Commons License 2002.09.29 0 0 259
Olyan sztárt mondjatok, akinek nincs valamije átszabva, kifehérítve, megnagyobbítva...stb. Nem sok akadna, azt hiszem. :-)

MASH

Go Jovi!

pROx Creative Commons License 2002.09.29 0 0 258
Az Everyday klipjében digitálisan vannak kifehérítve a műfogak. Van egy pár kocka, ahol elfelejéették, ott Jonnak szignifikánsabban sárgák a fogai :-)
Agassi Fan Creative Commons License 2002.09.29 0 0 257
De igen. Vagy raknak rá koronát.
Richie fogai tuti, hogy a sajátja, ősrégi képeken meg lehet nézni, hogy ugyanolyan formája van.

Nem tudom a Jóbarátokat ki mennyire ismeri, de ott volt egyszer egy olyan rész, ahol Ross kifehérítette a fogait. Utána világítottak a fogai. :-) Szerintem ez van Jonnál is. :-)
Ma már olyan techninkák vannak, hogy mindent lehet. :-)

Előzmény: Bau (255)
Agassi Fan Creative Commons License 2002.09.29 0 0 256
De jó, hogy nincs Vivám. :-(
Előzmény: zsuzsi0512 (253)
Bau Creative Commons License 2002.09.29 0 0 255
nem lehet hogy csak utólag fehérítik ki a fogakat a képekeken, mint ahogy az újságokban szokták?
Előzmény: u2baby (254)
u2baby Creative Commons License 2002.09.29 0 0 254
:) igen ez a protkós dolog muris. De jonika fogai túl fehérre sikerültek, ami látványnak nagyon szép, meg különben is imádom a mosolyát, de nagyon látszik, hogy nem a sajtátja. De azért így is jó csávó. Nagyon is.
Előzmény: Tottya (252)
zsuzsi0512 Creative Commons License 2002.09.28 0 0 253
Sziasztok!!
Vasárnap a VIVán Bon Jovi nap lesz. Délután 4 órától kezdődik a program (interjuk, koncertek, klippek stb..)
Tottya Creative Commons License 2002.09.28 0 0 252
Ez most nem ide tartozik csak a BOn jOVival kapcsolatos észrevételem.A Crush előtt eltelt egy kis idő amíg nem jelent meg semmi meg szólózott Jonnika is és olyanokat vettem észre ahogy visszajöttek hogy Dzsonikának is meg most vettem észre Ricsikének is (a többiekét még nem figyeltem)új protkója van.Meg már mindegyik csak napszemüvegbe van (ahogy mutattak inerjúkat velük).Ezek nem is lennének bajok de már ilyen öregek lettek vagy mi ez?Mondjuk a napszemüveg még nem jelent semmit...csak úgy eszembejutott.
:-))
Sziasztok!Már csak 2nap!!!!!!!!!!!!!!!YeaH!!
Agassi Fan Creative Commons License 2002.09.28 0 0 251
Még nekem is két nap, és meglesz a cd. Már nagyon nem bírok magammal.
Majd rakok be pár képet, ha lesz időm.
Steffike ne türelmetlenkedj! :-)

Go Jovi!

Előzmény: Tottya (250)
Tottya Creative Commons License 2002.09.27 0 0 250
Sziasztok!
Bocs de most nem nagyon olvastam vissza mit írtatok,majd máskor.
Én is csak hétfőn vagy kedden tudom megvenni a CD-t mert ezen a környéken ahol én vagyok még seholse láttam:-((
Képet én már próbáltam betenni de nem sikerült.Szerintem nem is fog de majd még próbálkozok egyel kettővel.Sziasztok!!
Ja és GO JOVI!!
Steffi21 Creative Commons License 2002.09.27 0 0 249
Több képet követelek!!!

Go Jovi!!

Előzmény: Agassi Fan (248)
Agassi Fan Creative Commons License 2002.09.27 0 0 248
Nagyon fájt! :-)

MASH

Előzmény: Steffi21 (247)
Steffi21 Creative Commons License 2002.09.26 0 0 247
A film nekem is nagyon tetszik, ha Jon nem játszott volna, akkor is megnéztem volna...

Go Jovi, Agassi Fan miatt csak hétfőn tudom megvenni az új lemezt. Most megyek, és jól megrakom :-)).

Előzmény: Agassi Fan (246)
Agassi Fan Creative Commons License 2002.09.26 0 0 246
Az a film szerintem nagyon rossz, mármint a Bounce. Pedig mindkét főszereplőt nagyon bírom, bár a nőt inkább. .

A jövő kezdete szuper, aki nem látta, az nézze meg. Nem csak Jon miatt. Abban a filmben mindenki Oscar-díjas, a gyereket meg már jelölték rá. :-)

Előzmény: stevebi (245)
stevebi Creative Commons License 2002.09.26 0 0 245
A jövő hónapban lesz egy film az HBO-n, Bounce a címe. (A főbb szerepekben Ben Affleck és Gwyneth Paltrow).
Egyébként látta vki A jövő kezdete c. filmet? John Bongiovi 10 percig tündököl a vad, alkoholista, megjavulni képtelen apa szerepében. Lányoknak különösen ajánlott a film romantikus, szívfacsaró témája és Jovi külseje miatt.
u2baby Creative Commons License 2002.09.25 0 0 244
:) ezt nem tudtam te tök jó! nekem is adhatna egy láncot bármelyikük, akár Bono, akár Tico :)

na mindjárt meg is keresem egy fotón milyen az a lánc...

Előzmény: Steffi21 (243)
Steffi21 Creative Commons License 2002.09.25 0 0 243
Ezek szerint sokszor egy helyen vagyunk, csak nem tudunk egymásról :-)).
Azt tudod, hogy egy láncot, amit Tico hord, azt Bonotól kapta?

Go Jovi!!

Agassi Fan Creative Commons License 2002.09.25 0 0 242
Igen, korán odamentünk, és jól startoltunk a jó helyért. Én is úgy vagyok vele, hogy bármennyi a jegy, akkor is megszerzem rá pénzt, csak ott legyek. :-)
Előzmény: u2baby (241)
u2baby Creative Commons License 2002.09.25 0 0 241
hupsz, lemaradt a vége:

az ajtó előtt illetve mellett a székeken a nagy sorbanállás akció alatt... :) én is ott voltam már nyolckor az egyik barátnőmmel meg egy sráccal...

u2baby Creative Commons License 2002.09.25 0 0 240
igen, egyébként az tényleg igaz, hogy az emberek a drága jegyek miatt inkább nem mennek el a koncertre, csak ha tudnak ingyen jegyet szerezni vagy fanatikusok, igazi rajongók - azoknak szerintem tök8, hogy mennyi a jegy...na jó, nem tök8, de elmennek, akármennyibe is kerül.

én abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy az elmúlt 1-2 évben szinte minden budapesti koncertre kaptam ingyen jegyet, ezért olyanokat is meg tudtam nézni, akikre egyébként el sem mentem volna. de mindegyiket élveztem. imádok koncertre járni :) és ismeretlen zenekarokra is marha jót tudok bulizni :)

az mindenkinek ciki, ha félházas egy koncert. az együttesnek, a rajongóknak és a szervezőknek.

egyébként ikrek, láttalak titeket akkor a koncertközvetítésen is :) ott ültetek az ajtó

Agassi Fan Creative Commons License 2002.09.25 0 0 239
Nem tudja valaki, hogy mikor lesznek fennt a koncertdátumok? Engem most csak ez érdekel. :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!