Keresés

Részletes keresés

Lecso11 Creative Commons License 2003.09.12 0 0 15
OFF
üdv! asszem az első 200 vagy 300 beírásodnál meg kell várni azt a "várakozási időt", utána már nincs ilyen :)
ON

Én eddig mindig csak "read-only" voltam mindegyik Tenisz-topicban, de ennek én is örülök, gratula az ötlethez. Majd ide is benézek mindig :)

Előzmény: Szabotibor78 (10)
munin Creative Commons License 2003.09.12 0 0 14
Passz.
Előzmény: Dunlop (11)
Szabotibor78 Creative Commons License 2003.09.12 0 0 13
Barnat kb. kétszer láttam eddig játszni. Egy vele azonos szintű játékossal, és egy top 10 belivel.
Sokat nem mutatott egyik meccsen sem, bár ez útóbbi meglehetősen hósszú volt.
Előzmény: munin (9)
munin Creative Commons License 2003.09.12 0 0 12
Jó kérdés, nekem is csinált ilyet, de nagyon régen már...:o). Nem tudom mi lehet.
Előzmény: Szabotibor78 (10)
Dunlop Creative Commons License 2003.09.12 0 0 11
Halihó mindenkinek!:-)
Hát ez egy igazán fantasztikus ötlet volt!:-) Gratula hozzá!

Nem tudja véletlenül valaki, hogy Myriam Casanova melyik versenyen indul az év végéig?
Filderstadtban szinte biztos, és a Swisscom Challenge is biztosnak tűnik, de azon kívül nem tudom!
Előre is köszi!:-)

Szabotibor78 Creative Commons License 2003.09.12 0 0 10
Én beírtam az Henin-es be. Kicsit ömlengősre sikerült az invitálás.

Más!!
Ha röviden írok, akkor sosem megy el az üzenet. Mindig egy "Nem telt le a várakozási idő!" hibaüzenetet kapok. Ez micsoda?

Előzmény: munin (6)
munin Creative Commons License 2003.09.12 0 0 9
Lehet, hogy Rubin néha rosszil játszik ,de nem hiszem, hogy akadály lenne neki Barna v. Obata.
Viszont ha Rubin és Dementieva kerülne döntőbe, nem biztos, hogy Rubin nyerne.
Előzmény: marosko (7)
Törölt nick Creative Commons License 2003.09.12 0 0 8
Üdv!

Már kedvencek között is a topik! :)

marosko Creative Commons License 2003.09.12 0 0 7
Balin egyenlőre bejött amit gondoltam. Vento-Kabchi már négy között, de valószínű itt a végállomás, hiszen Dementieva következik.
Obatának is megvan a győzelem, csak bejut egy ázsiai a négy közé.
Érik továbbra is a Rubin-Dementieva döntő. Azt azért nem hinném ugyanis, hogy Rubin ki bírna kapni Barnától majd Obatától. Bár a US OPEN veresége után bármi megtörténhet.

munin Creative Commons License 2003.09.12 0 0 6
Bevállalom a terjesztést! Felkeresek minden topicot!
Előzmény: Szabotibor78 (3)
marosko Creative Commons License 2003.09.12 0 0 5
De jó ez a topic!!! Épp panaszkodtam sinisának, hogy mennyire nem foglalkoztok a női tenisszel a másik topicban. Erre tessék, itt egy nagyon jó topic erre a feladatra.
Giovanna Creative Commons License 2003.09.12 0 0 4
Gratula a topikhoz! Jó ötlet volt.
:)
Szabotibor78 Creative Commons License 2003.09.12 0 0 3
Remélem én is, de nem tőlem. Ugyan ez folyamatos nyavajgás, de attól még igaz: én elég ritka vendék vagyok az indexen. Ahhoz hogy esetleg elterjedjen, hogy létezik ez a nyavaja, ahhoz bekéne írni minden küln kis fórimba. Én az Henin-be beirok, nekem az áll legközelebb a szívemhez.
Előzmény: munin (2)
munin Creative Commons License 2003.09.12 0 0 2
Nagyon örülök, hogy van ez a topic! Jó ötlet volt... én biztos soakt fogok járni :o)
A GS topicban ugyse sokakat érdekel a női tenisz.
(már tervezek fejben egy figyelemfelkeltőbb beugrót)
Előzmény: Szabotibor78 (-)
lao-ce Creative Commons License 2003.09.12 0 0 1
majd jövök a számokért :-)
Előzmény: Törölt nick (0)
Törölt nick Creative Commons License 2003.09.12 0 0 0
S0k szeretettel üdvözlöm az újszülöttet,szerintem sokak kedvence lesz ez a t0pik!
Hajrá!
Előzmény: Szabotibor78 (-)
Szabotibor78 Creative Commons License 2003.09.12 0 0 topiknyitó
Hello!

Mivel a másik nagy közös Tenisz fórumón nem nagyon, vagy ritkán foglalkoznak női tenisszel, és mivel szinte minden éljátékosnak van saját fóruma, gondoltam jó lenne egy közös is a női tenisz kedvelőinek. Így nem kéne mindig hallgatni, hogy a női meccsek így meg úgy.
Engem érdekel másik játékos, nem csak a kedvencem, de sokszor nem is találom meg a sok egyéni fórum közt.
Nem eröltetném az ötletet, de szerintem megfontolásra érdemes.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!