Mint pl Mike 10 perce és az az arc. Vagy amikor Roy azt mondja Mrs McClusky-nak, szomorú lennék, ha elütne a busz. Vagy amikor reggel Kathrine Orsonnal beszélget és előadja magát, és ekkor Mrs. M elsikoltja magát és Orson azt mondja pont erre gondoltam. Vagy épp amikor Ana alibit gyárt az új gyereknek, és Gaby először a gumibotot majd utána sokkolót követel a zsaruktól és előadja, hogy azért van gond a mai srácokkal, mert a hék már nem engedik, hogy a szűlők bántsák őket :D stb... Szóval teli volt jobbnál jobb poénokkal.
Úgy tűnik ismét magukra találtak az írók :D
Julie feltételezett terhessége számomra is meglepő volt. Az évadnyitóban nem volt. Gondolom ezt szánták WTF pillanatnak.
Jól indul az évad. Eddig 3. évad volt a legjobb, de ez is jónak ígérkezik.
Első részben mindenki hozta a formáját, ami 5. évadban nem igazán volt jellemző. Lynette nagyon jó volt, amikor telebeszélte a terhes csaj fejét, Gaby is jó volt a diszkóban. Bree sem volt unalmas:)
Új család elég fura, de majd megismerjük őket.
2. részben van némi kérdőjel, mintha első részből kimaradt volna valami. Julie mondta Lynette-nek 1. részben, hogy lehet terhes? Vagy ez a 2. rész meglepije volt? Kóma téma már unalmas. Szépen alakulnak az események, kíváncsi vagyok mi lesz Bree és Karl románcából. Katherine-nek jól áll a kavarógép szerep. Susan és Mike ágyjelenetnél annyira kiszámítható volt, hogy betoppan a kiskölyök:) Mike "10 perc?" kérdése tetszett. Tulajdonképpen egyetlen poén volt, de ez a rész inkább drámai volt kicsit.
Egyébként igaz- jó rész volt és mintha egyre jobban játszanának, mind a négyen-öten, nem?! Gaby különösen. Na meg Susan (tudom, sokan utáljátok, én szeretem, kis hülye ...:)- ez az új család viszont tényleg nagyon gáz. Eleve a pasi feje. A nő feje. A gyerek sunyi képe! Jó kis setét titkaik lehetnek- biztos a gáztűzhelyen vagy a grillezőn szeretik csinálni és azért égett meg az asszonyka fél segge és háta...
OFF: új Melrose-t nem nézem :O -a régit se nagyon:D -
Ez a rész többet ért, mint a teljes 5. évad. Úgy tünik ismét ráéreztek az ízére. :) Az viszont nekem sem tetszik, hogy most Katherine-ből számító, bosszúálló picsát csinálnak. A 4. évad óta nem nagyon tudnak szegény Dana Delany-vel kezdeni. Pedig nagyon jó színésznő.
(Off: Josie Bisett karakterén is meglepődtem az új Melrose Place-ben. Én nem emlékeztem rá, hogy Jane ekkora szemét volt... sőt!)
De- és bejött a tippem Susanra- Katherine megint átment hülyepicsába, éljen újra retteghet tőle a szomszédság. Gaby és a kis missz szánsájn jelenetei voltak a csúcsok. Egyébként elég lagymatag kezdés volt. Az új család hányinger.
"Ha jól vettem ki a morzsákból, akkor Edie férje Májki feleségére is kisfiára hajt? Úgy akar bosszút állni a balestért, hogy tőlük is elveszi a szeretteit nem? (De a végén nem sikerül)"
Igen. De aztán amikor Edie meghal, akkor egy kicsit mintha megtörne, de aztán új erőre kap, amikor Susan elárulja neki, hogy valójában ő vezetett, Mike csak magára vállalta. De aztán végül nem teszi meg.
"És Lynett fia megmenekül a börtöntől..." Igen.
"azt senki nem írta mi lesz szegény Orsonnal, csak annyit vettem ki, hogy Brie dobni fogja, de miért?"
Mert elkezd kleptomániáskodni, hogy bosszantsa Breet. (Breenek jól megy az üzlet, és másodhegedűsnek érzi magát, különösen amikor megtudja, hogy Andrew sokkal többet keres, mint ő.) Bree meg egy idő után ezt nem nézi már el. Ja, és Susan volt férje lesz a válóperes ügyvédje :-)
"Nekem a sorozatból Gaby és Carlos a kedvencem amúgy... :-)))"
Nekem is. (Meg Lynett :-))))) Gabyéknak lesznek még naggggyon jó jeleneteik!:-)
Sajna én csak a magyar tv2-ből tudom hetente nézni ezt a sorozatot, de nagyon függő vagyok, és egyáltalán nem érdekel, ha valaki elmondja a következő részt... de a fénykép alapján és Kathrinre tippelek csak úgy ex hasibusz. PL. amiatt, mert a dilinyós Susannak sokkal hosszabb a nyaka, valamit nincsen az az isten, hogy ő kontyba rakná a haját (egyáltalán egy esküvőt se tudna végigcsinálni, mert elhasalna az anyakönyvezető előtt, vagy lehányja a pap palástját, mittudomén.
Ha jól vettem ki a morzsákból, akkor Edie férje Májki feleségére is kisfiára hajt? Úgy akar bosszút állni a balestért, hogy tőlük is elveszi a szeretteit nem? (De a végén nem sikerül) És Lynett fia megmenekül a börtöntől... azt senki nem írta mi lesz szegény Orsonnal, csak annyit vettem ki, hogy Brie dobni fogja, de miért?
Nekem a sorozatból Gaby és Carlos a kedvencem amúgy... :-)))
Nna, megnéztem. Hát sajnos fogalmam sincs.... A menyasszony fejformájából semmit nem lehetett megállapítani, viszont Mike nézése olyan volt inkább, mint ahogy Kathrine-re nézett. Én mindenesetre Kathrine-nek drukkolok, megérdemli, hogy boldog legyen és sokkal harmónikusabb jelenség, mint a hisztérikus, idegesítő és mindent elbaltázó SuzieQ.
Szerintem Katherine-t veszi el mégiscsak Mike, mert őszintének tűnt, amikor azt mondta neki, hogy szereti. Korábban már mondta, hogy magával a házassággal vannak problémái. A csók csak a szituáció és az aggodalom miatt lehetett, de nem hinném, hogy rögtön összeházasodtak volna Susan-nel. Plusz Susan nemrég szerelmet vallott Jackson-nak, amikor azt hitte, hogy ő is szereti. Talán Mike egy rendes esküvővel és lagzival teszi jóvá Katherine-nek, hogy otthagyta a reptéren (és nem szólt neki egy árva kukkot sem, hogy hova megy, pedig valószínűleg nem kellett a világ végére menni egy kávéért szegény nőnek). Valahogy már előre idegesít az új lány. A Scavo-lányt is alig vártam, hogy kikerüljön a képből, annyira irritáló volt a karaktere.
Köszi mindkettőtöknek! Nem tudom, miért nem rakta fel senki a youtubra, itthon meg elég soká adják még ezt a részt.... (letöltős oldalakhoz hülye vagyok, még azt sem tudom, hogy kell a fényképezőgépről levenni a fényképeket :o))
Nagyjából le is írtad a lényeget. Lynette ikreket vár, ha jól értettem:) Tomnak lehet ugrik emiatt a suli, pedig lelkesen vásárolt:) Még illatos szövegkiemelőt is vett:)))
Carlosék egy nő (talán rokon?) unokáját fogadták be, mert ő a beteg szíve miatt már nem tud gondoskodni róla. A kiscsaj Gaby fiatal verziója, vannak nézeteltérések. Scavo fiúkat sikerült már elbűvölnie, lelkesen takarítottak helyette:) Csinál még galibát a következő évadban.
Dave kitette MJ-t a kocsiból, mert a kislányát látta hátul, így megúszta baj nélkül. Dave pszichiátrián kötött ki.
Mike esküvőjével volt vége, de nem mernék tippelni ki volt a menyasszony.
Orson megtalálta a raktárt a cuccal, látta is Bree-t, majd mindent visszapakolt a házba, nem haragszik Bree-re nem akar válni. Karl megverette Orsont, Bree berágott ezért. Azért csók volt Bree és Karl között. Nem nagyon figyeltem oda, mert már unom őket. Úgy néz ki Bree következő férje Karl lesz:)
Léccilécci mesélje el nekem valaki az évadzárót, a youtubeon nincs fent, csak pár rövid részlet, annyit tudok, hogy Lynette terhes, Tom iskolába akar menni kínaiul tanulni, Carlos be akar valakit fogadni a családjából (kit?), Dave végül kiteszi MG-t a kocsiból (az ütközés utáni közelin még kinyitotta a szemét, meghalt azért végül vagy még volt eksön?) Orsonnal és Breevel mi lett?