Keresés

Részletes keresés

István Gyuri Creative Commons License 2003.06.20 0 0 132
Most nincs bővebb infóm és nem is leszek jelen a rendezvényen, mert vidékre távozom hamarosan, és csak hétfő este körül leszek itthon.
Sajnálom.
Előzmény: tibor100 (130)
tibor100 Creative Commons License 2003.06.20 0 0 131
Abaligeti Bluegrass Fesztivál
Gárdony

Kicsit bővebb infó???

tibor100 Creative Commons License 2003.06.20 0 0 130
Sziasztok!

A héten tudtam meg, hogy az egyik nevezetes "becsületsüllyesztőnek" a BAH csomópontnál megint születésnapi bulija lesz, méghozzá a szokásos Szent Iván éji, szabadtéri country zenével meg grillparty-val és tűzijátékkal egybekötött dínom dánom, amiből a szokásos sörivó verseny sem maradhat ki (nem tudja valaki, hogy ki nyerte tavaly? :-)). Még nincs pontos információm róla, hogy kik játszanak, de Kaszab Tibi és Ede bácsi úgy néz ki, hogy fix. István Gyuri, neked mindig naprakész infóid szoktak lenni, tudsz valami közelebbit? Egy asztalt mindenesetre már foglaltam, hogy le ne késsek.

ÜDV

Tibor

Stms Creative Commons License 2003.06.20 0 0 129
Leesett, mi ez, köszi a linket. :)
Holnap pont Attiláék előtt játszunk, remélem sikerül elcsípni élőben ezt az instrumentumot. :))
Előzmény: PETYUS (128)
PETYUS Creative Commons License 2003.06.20 0 0 128
A lombfűrész az más.
A zenélő fűrészről itt lehet többet megtudni.
Előzmény: timea05 (125)
Stms Creative Commons License 2003.06.20 0 0 127
Megvan videón valakinek? ;)

Ha tényleg így volt azért ez szomorú...

Előzmény: timea05 (125)
ptolgyes Creative Commons License 2003.06.19 0 0 126
:)))
Előzmény: timea05 (125)
timea05 Creative Commons License 2003.06.19 0 0 125
Akkor jó, ha te sem hallottál ki belőle dallamot... így, hogy semmi nem jött ki belőle, meg nem is ismerték az O.A-t, fogalmuk sem lehetett a nézőknek, hogy hogyan keveredik ide a country-style...:) Azt hiszik majd, hogy a lombfűrész (vagy milyen fűrész) alapkellék a country-hoz, mint a steel, és a bendzsó:)))))
Népbutítás megint...:)))))

T.

Előzmény: ptolgyes (124)
ptolgyes Creative Commons License 2003.06.19 0 0 124
Lattam en is. Tenyleg fura volt egy kicsit... az elejen meg azt hittem, hogy legalabb valami dallam ki fog belole jonni, de ra kellett jonnom, hogy ez nem fog osszejonni.
Ha juli elejeig nem leszel, akkor viszlat Gardonyban!
--
Peti
Előzmény: timea05 (123)
timea05 Creative Commons License 2003.06.19 0 0 123
Látta vki a Fábry-showban ma (csüt) este Orosz Attilát? A Fábry tehetségkutatójában egy fűrészt húzgált vonóval, és azon "zenélt"... nagyon gáz volt, égés 1000-rel. És mindehhez country-s cuccban volt (kalap, kabát, úgy, ahogy kell...). Hát, nem kapott nagy tapsot... és ahhoz képest, amit én Gárdonyban láttam tőle (Monti-csárdás, azt hiszem, country-stílusban az asztalok tetején táncolva... ptölgyes, te is láttad, gondolom..) szóval ahhoz képest sokat süllyedt a szememben.

Júli 1-ig nem leszek. Gárdonyi szállásom szervezése folyamatban!:))))

Pussz mindenkinek!

Timi

timea05 Creative Commons License 2003.06.12 0 0 122
A kamionos tali a Sziksóstói Strandon van, de ez egyben van a kempinggel, ahol lehetőség van sátrazni is, de vannak faházak (azt hiszem, a tusoló és a WC közös, tehát ne gondoljatok összkomfortos appartmanokra!,de ki lehet bírni:))).

Szégyen-gyalázat, hogy még nem írtam le a kedvenc River-együttesem tagjait, de most pótlom:

Balázs Péter - gitár, ének, mókamester (aki látta ptölgyeséket, kb. ptölgyes-típus)
Lengyel Tibor - steelgitár, gitár (néha ének)
Cseh Attila - bendzsó, szólógitár, ének
Bártfai Gábor - basszgitár
Polestyuk Tibor - dob

Jó sülést mindenkinek ebben a nagy melegben!:)

ÜDv. Timi

Előzmény: tibor100 (119)
tibor100 Creative Commons License 2003.06.12 0 0 121
Köszi, megtaláltam. Tetszik a gitáros topic, nem is gondoltam, hogy eddig még nem jutott eszébe senkinek ilyet nyitni :-)

Érdekes, nekem működik az emil küldés a tibor100@freemail.hu címre. Egyébként a másik: sziklai@index.hu

Stms Creative Commons License 2003.06.12 0 0 120
Szia Tibi!
A zindexen megadott mélcímedre nem bírtam levelet küldeni. Az ígért link az akusztikusgitár-fórumban vagyon.
Előzmény: tibor100 (119)
tibor100 Creative Commons License 2003.06.12 0 0 119
Sziasztok!

Kicsit passzívan olvasgattam az utóbbi időben, szépen fejlődik a fórum, jó tudni, hogy egyre többen vagyunk "fertőzöttek" a country nevű kórral...
Tegnap a "szokásos" szerda esti progamom közben (Kaszab Tibi) végérvényesen elhatároztam, hogy lemegyek júliusban Szegedre. Ha jól emlékszem egyszer hallottam vagy 7-8 évvel ezelőtt egy zenekart egy gyulai country kocsmában a fürdővel majdnem szemben(azóta sajnos megszűnt). Nem emlékszem a nevükre, de csak nem a RIVER volt az? Rémlik, hogy az egyik gitáros srác Debrecenből származott, de olyan rég volt már, hogy nem ugrik be az ő neve sem. Jövő hónapban kiderül.

Timea05, nem tudsz véletlenül valami szimpatikus panziót a környéken?

Stms, várom a leveled capo ügyben.

ÜDV

Tibor

Stms Creative Commons License 2003.06.12 0 0 118
Amire biztos megyünk:
Abaligeti Bluegrass Fesztivál
Gárdony

Akartam is mondani, hogy publixot meg lehet ismerni messziről. Olyanok vagyunk, mint akik egy ausztrál fegyenctelepről szabadultak, és három hetet vándoroltak a bozótban. ;)

Szegedet nem tudom, ha tehetem, lemegyek.

Előzmény: timea05 (116)
timea05 Creative Commons License 2003.06.11 0 0 117
Szokott közületek vki chat-elni? Ha igen, melyik csatin?

üdv.

timea05 Creative Commons License 2003.06.11 0 0 116
István Gyuri: te Szegeden is leszel, nem?:) A Bociban már valahogy csak megismerlek!:)

ptölgyes: jó mh-et választottál te is!:) a gitárral meg fel fogsz tűnni!

Stms: jönnek a többiek is?:o Akkor a publix.hu-asztalt megismerem!:)

Én meg nyomozom a szálláshelyeket...:) És megyek!:)

üdv.

ptolgyes Creative Commons License 2003.06.11 0 0 115
Nekem valoszinuleg valami basszusgitar lesz 7 ora korul szombaton a nyakamban... :)

En a juliust valahogy kevesbe varom... igaz, hogy akkor majd kell menni sokat zenelni, viszont addigra mar munkanelkuli leszek (fehervari IBM rulez), es valoszinuleg a polgari szolgalatot fogom tolteni (honvedseg rulez)...

Előzmény: timea05 (112)
Stms Creative Commons License 2003.06.11 0 0 114
Amúgy a publix lapon (mint ahogy ptolgyes leleplezett) ottan van a pofázmányom egy pohár bor takarásában. A többieket meg láttad már a Hídban...
Előzmény: timea05 (112)
István Gyuri Creative Commons License 2003.06.10 0 0 113
Hali!

Engem arról lehet megismerni, hogy egy nagy darab 30 éves fazon vagyok. Ha ez kevés, az adatoknál levő mobil működik :)
Esetleg 22-én vasárnap este fél kilenckor a szegedi Boban Markovic koncerten találkozhatunk :)

Előzmény: timea05 (112)
timea05 Creative Commons License 2003.06.10 0 0 112
Stms: OK, akkor téged már megismerlek:)))
ptölgyes: azért mégiscsak az volt a legtutibb időszakuk, amit Petyus írt!:)
Úgy várom már a júliust!!!:)

üdv.

Előzmény: Stms (111)
Stms Creative Commons License 2003.06.10 0 0 111
Piros rózsát tűzök a gombom likába... megfelel? :)
Előzmény: timea05 (106)
ptolgyes Creative Commons License 2003.06.08 0 0 110
Sziasztok!

Nem akarok hulyesegeket beszelni, de en Buchwart Lacitol ugy tudom, hogy az eredeti Bojtorjan az belole, Kemeny Gyozobol, + egy csellistabol es egy kongasbol allt, es Pomazi Zoliek kesobb jottek csak.
Asszem ez volt anno a per targya is... elvileg ezert nem hasznalhatjak csak ugy siman a Bojtorjan nevet Pomazi Zoliek, mert nem voltak alapito tagok, vagy mi fene es pont az alapito tagok hianyoznak csak a mostani Bojtorjan felallasbol.
Az persze mas kerdes, hogy a banda melyik korszaka tette oket hiresse.

Előzmény: PETYUS (108)
timea05 Creative Commons License 2003.06.07 0 0 109
... így van, és ők zenéltek Halász Judit mögött, akinek a zenéjével, énekével óvodás koromban (ill. előtt és után is sztem) megszerettem a country alapjait!:))

Timi

Előzmény: PETYUS (108)
PETYUS Creative Commons License 2003.06.07 0 0 108
Az eredeti Bojtorján: Buchwart László, Kemény Győző, Pomázi Zoltán és Vörös Andor.
Előzmény: ptolgyes (107)
ptolgyes Creative Commons License 2003.06.06 0 0 107
Sziasztok!

Tudom, hogy penteken is lesz, de ugy tunik akkor is zenelni fogunk Balcsin. Szombatra is gyakorlatilag szabit veszunk majd ki...

Amugy a Bojtorjanban most is jatszo Barna Zoltan (alias Csibi) mintha az eredeti bandaban is benne lett volna...

Viszont Deak Imi nevet nem lattam a tagok kozott. Nem perkazik mar a bandaban?
--
Peti

Előzmény: timea05 (105)
timea05 Creative Commons License 2003.06.06 0 0 106
Egyébként csak kérdem, honnan lehet benneteket megismerni, ha jöttök Szegedre/Gárdonyba?:)))
ptolgyes, téged már megismerlek..
többiek?!:)
üdv.
timea05 Creative Commons License 2003.06.06 0 0 105
ptolgyes, csak szombaton lesztek ott? ha jól tudom, pénteken már kezdődik...(?)

Az Új Bojtorjánt én is tudtam...:) A régi tagok közül a Pomázi és a Vörös Andor van benne, de így is nagyon tuti!

üdv.

Előzmény: ptolgyes (103)
István Gyuri Creative Commons License 2003.06.06 0 0 104
a www.sziget.hu/gyereksziget oldalon találtam:

június 28. 17:00-18:00

Új Bojtorján
Az Új Bojtorján együttes 1998-ban alakult a régi tagok közreműködésével. Nevükben a Bojtorján utal az eddig ismert vokális hangzásra, az Új pedig az új tagok által képviselt mai country és rock irányzatra. Koncertjeiken a régi, jól ismert dalok mellett elhangzanak a készülő CD új dalai is.
Tagok:
Barna Zoltán - dobok, vokál
Pomázi Zoltán - acc. Gitár, vokál
Bordács Attila - basszusgitár
Tóth András - el. Gitár, vokál
Vörös Andor - steel gitár, vokál

ugyanott:
július 05. 17:00-18:00

Halász Judit és együttese
Halász Judit színművésznő Kossuth-díjas, érdemes művész. A Vígszínház tagja. A magyarországi Unicef elnökségi tagja. Közel harminc éve énekel a gyerekeknek. Gyermekműsorában, az utóbbi években a No Comment együttessel koncertezik.

ptolgyes Creative Commons License 2003.06.05 0 0 103
Sziasztok!

Gardonyban ottleszunk szombaton, de amugy ugy tunik, hogy masra nem lesz alkalom/ido mindenfele zenelgetesek miatt...

Előzmény: timea05 (101)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!