Keresés

Részletes keresés

jung Creative Commons License 2000.12.14 0 0 150
Akkor a Doki erről biztos be tud azonositani, es leadja nekem a drotot :-) En tenyleg csak orakat toltottem lenn, es akkor sem volt ido semmire. Viszont a Dokit en vittem haza, kozben ket eletmento bavatkozast is elvegzett egy utasomon :-) es ez komoly!
Előzmény: banjus (140)
jung Creative Commons License 2000.12.14 0 0 149
Sajnos igencsak félkész állapotban van.
hanukkabálra jöttök?
Előzmény: Kilroy (148)
Kilroy Creative Commons License 2000.12.14 0 0 148
Király, máris linkelem, íme:
http://www.jcc.hu/jdc_camp98/index.html
Előzmény: jung (147)
jung Creative Commons License 2000.12.14 0 0 147
http://www.jcc.hu/jdc_camp98/index.html
Előzmény: Kilroy (146)
Kilroy Creative Commons License 2000.12.14 0 0 146
Van honlap? Esetleg belinkelhetnétek, hogy az érdeklődők (ez esetben pl. én :-D) megnézhessék. A linkelést esetleg én is megcsinálhatom, persze csak a site elérési útjának ismeretében.
Előzmény: jung (145)
jung Creative Commons License 2000.12.14 0 0 145
De legalábbis nem bagózni mennek. (bár mostmár minden elképzelhető) Én nem tesze föl szarvasi fényképet. 1. nincs tapasztalatom, hogyan kell, bár ez a kisebb gond. 2. Rögtön beazonosítható lennék:-) Amúgy Doki képe a honlapról származik, amit sajnos igencsak elhanyagolnak :-(((
Előzmény: banjus (144)
banjus Creative Commons License 2000.12.14 0 0 144
Ezt a szarvasi honlaprról szedted? Ott láttam ugyanezt a képet. De jó!!!!
Füstriasztó, köszi szépen továbbra is él és virul, meg persze riaszt, de mostanság már tévedésből is,mert a nyár alatt többször is megszólalt a negevesek házában. Meg az áramszünet sem tett neki valami jót a Beit Davidban!
Meg mostmár lehet legálisan dohányozni a fűzfánál. Úgyhogy mostmár nem kell a zokni, mert a nem tetsző programok alatt az édes hanikok persz csak golán, hermon, kimennekm a szegénz madrich meg rohangál mint pók a falon, hogy hol a sopija, aztán, ha megtalálja őket, akkor meg mepróbálja rávenni az embereket, hogy de igen is menjenek el énekelni. Szerncsére nekem ilyen problémám nem volt, mert nekem "kis" csoportom volt, akik még rendesek, és elmennek a programokra, vagy sem.
Előzmény: lovedoki (143)
lovedoki Creative Commons License 2000.12.13 0 0 143

Ime egy kép (remélem megjelenik) a táborról.

Üdv: Doki

jung Creative Commons License 2000.12.12 0 0 142
Egy leendo ilyenrol tudok, illentve pont ma jutott a fulembe, de ezt most nem reszletezem. Rachela, Teged meg a hugodat nem ismerlek, de az Annat igen, igy a csaladot mar tudom hova tenni:-)
A tuzriasztokkal milyen viszonyban vagytok? Meg 94-ben tortent: ugye a sok bagos nem birja ki, a szobaban is kell dohanyozni, csak a fustriaszto zavarhat. A mi szobankban zokni kerult ra, de majdnem mindenki hasonlokepp zacskot huzott ra. Egyik szobatarsam be akarta bizonyitani, hogy nem is erzekeny a riaszto, gyufat gyujtott es odatartotta. Buszken mutatja, hogy meg mindig semmi, egyszer csak piros villogo LED, majd sziréna:-)
Srác másnap haza.
Előzmény: lovedoki (139)
banjus Creative Commons License 2000.12.12 0 0 141
Talán ha 1-ről, miért?
Előzmény: lovedoki (139)
banjus Creative Commons License 2000.12.12 0 0 140
Sziasztok srácok. Hát leég nehéz igy név nélkül beazonositani valakit, de ez többnyire sikerült, amint látom. Mostmár csak tényleg Rólad nem tudom Jung, hogy ki vagy. Szóval ha lent voltál idén a 2. turnusban, akkor talán hallottál 2 lükö madrichról, akik a negev csopijukat eképp hivták programra: Füles és Tigris/Tigris és Füles várja Micimackót itt és itt...
Hát én Tigris voltam. Esetleg láthattál Nátán környékén is. Imádom a kiscsávót:)
Ha máshogy nem megy, gondolom jöttök a Hanuka bálra...
Előzmény: Kilroy (138)
lovedoki Creative Commons License 2000.12.12 0 0 139
Jungot én se a táborból ismerem, habár idén (UJS-szel) voltunk együtt lent.

Körkérdés: Hány "Szarvasi", ill. ott megalapozott kapcsolaton alapuló házasságról tudtok?

Kilroy Creative Commons License 2000.12.12 0 0 138
Most mit akartok, én egyikőtökről sem tudom, hogy kicsoda :-))
Rachela Creative Commons License 2000.12.12 0 0 137
Szia jung!
Rólam is tudod, ki vagyok? (Hát kivagyok, az fix :-)) Dokit én is ismerem, de téged nem tudtak beazonositani kémeim...

Előzmény: jung (136)
jung Creative Commons License 2000.12.11 0 0 136
Banjus! Dokival megállapítottuk, hogy egyedül Rólad nem tudjuk, ki lehetsz. Segitesz? Esetleg mailben?
Udv. Jung
Előzmény: banjus (135)
banjus Creative Commons License 2000.12.11 0 0 135
Szia Doki!!!

Ezek szerint te is ide találtál. Szóval amint látod elég sok történet elsült már, de te is biztos tudsz 1-2 érdekességet. Szóval halljuk...

Előzmény: lovedoki (134)
lovedoki Creative Commons License 2000.12.11 0 0 134
Szia Jung!
Előzmény: jung (133)
jung Creative Commons License 2000.12.11 0 0 133
Szia Doki, reg lattalak:-)
Előzmény: lovedoki (129)
Kilroy Creative Commons License 2000.12.11 0 0 132
Értem, mondjuk ilyesmit sejtettem is. Azt tudtam ui. hogy az elnevezések izraeli tájegységek neveiből lettek, meg ahogy elmondtad, abból sejthető volt, hogy vmi ilyen jellegű csoportokat jelölnek, de azért - biztos, ami holtziher - megkérdeztem. Kösz a felhomályosítást :-)
A hanich és madrich kifejezést már korábban Rachela elmagyarázta, nem is ezekre kérdeztem voltaképp, de azért természetesen köszönöm.

"Jicko (Jichak Roth): A Táborvezető, rola asszem van mit meselni. "

:-))) (Azért ezt is kösz, jó tudni :-D)

Én már életkorilag is túlvagyok ezeken, lévén 27 éves momentán...

Kilroy

Előzmény: lovedoki (131)
lovedoki Creative Commons License 2000.12.11 0 0 131
Szarvas szótár 1. rész.

Korcsoportok: Negev-Galil-Golan-Hermon tájegységek Izraelben.
A negev fekszik legalacsonyabban, igy a legkisebbek 8-11 vannak itt.
Galil: 12-14 év. (dombvidék)
Golán (fennsik) 14-16 év (mostanában csokken a korhatár..)
Hermon (Izrael legmegasabb hegye) a legujabb korcsoport, a legidosebbek vannak itt.

Madrich: vezető (ifi) általában van egy előkészitő tanfolyam, amit el kell végezni hogy m. legyél

Hanich: táborozó
Jicko (Jichak Roth): A Táborvezető, rola asszem van mit meselni.

Roviden ennyit folyt kov.

Doki.

Ui: egyébként senkitől sem kérnek "keresztlevelet", bárki jöhet, ha életkorilag megfelel, és
befizeti a részvételi díjat. Én kb. 10-20 % körülire teszem (a magyar csoportokból) a "külső" érdeklődők arányát.

Előzmény: Kilroy (130)
Kilroy Creative Commons License 2000.12.11 0 0 130
Látom, megyeget a topik :-)

Doki, szia, a megnevezéseket megmagyaráznád? (golan, negev, galil, galil-madrich)

Kilroy/outsider :-)

Előzmény: lovedoki (129)
lovedoki Creative Commons License 2000.12.11 0 0 129
Üdv a fedélzeten mindenkinek!!!!
Remélem ezentúl gyakrabban látlak itt benneteket!
(Jung, kösz a tippet!)

Doki

(91: 2. turnus, 92: 2,4. turnus- hanich
93. 3. turnus - galil madrich
94. 2. turnus galil
95. 3. turnus - golan
96. 2. turnus - negev
97 2. turnus galil
00 2. turnus - doki...)

Mert ugye: ...minden madrich pedofil... némelyik meg pediáter is.
Ja és bocsi 2. turnus, nem én voltam az értelmi szerző...

Mad-Rich Creative Commons License 2000.12.10 0 0 128
Hát igen, a 3-ba több madrichot vittek le, mint munka volt, és ténylegvalahol a Madrich és a Hanich között szálldostak, de mint tudod, Frici filozófiája szerint mindenkinek kell lehetőséget adni (hát még ha önkéntes), munka meg mindíg adódik, és Ő a főnök.
A feedback-eken azért kiderült, hogy ez a megoldás különösen nem jött be, az alanyoknak megalázó volt, a hanichokat összezavarta, a madrichokat pedig csak simán zavarta...
A tény azonban tény maradt, nincs köztes állapot. Ők is madrichok voltak
Előzmény: banjus (126)
banjus Creative Commons License 2000.12.09 0 0 127
Szerintem is. Majd egyszer biztos rájövünk, hogy kik vagyunk.
Előzmény: jung (125)
banjus Creative Commons License 2000.12.09 0 0 126
És akkor az idei 3. turnusban az a sok önkéntes az mi volt? Ők nem voltak már hanichok, de madrichoknak sem nevezném őket.Ez valami új próbaüzemmód volt, vagy csak túl sok embert vittek le?
Előzmény: Mad-Rich (124)
jung Creative Commons License 2000.12.09 0 0 125
Latasbol biztos ismerjuk egymast, annyira nem nagy a kör :-))
Előzmény: banjus (121)
Mad-Rich Creative Commons License 2000.12.09 0 0 124
Ja, akkor volt először. Hanichként még. És visszajöhetett madrichnak. (Bár a Linda a Lilit és a Kennyt is csak MIT-nek hívta (madrich-in-training), de hamar tudatosítottam vele, hogy Szarvason valaki vagy hainics, vagy madrich, nem (nagyon) van középút)
Előzmény: banjus (123)
banjus Creative Commons License 2000.12.08 0 0 123
Miért tavaly is lent volt Kenny a 3. turnusban? én nem is emléxem rá, pedig az amerikaiak emlékezetsek voltak.
Előzmény: Mad-Rich (120)
banjus Creative Commons License 2000.12.08 0 0 122
szóval akkor nem láttam oh-Kenny-t...

Van róla egy eléggé érdekes történetem.Szóval az első turnusban Kenny a tőlünk balra lévő szobában lakott, mig a jobb szomszédságunkban lányok laktak. Nem tudni miért, de eme drágalátos him nemű elvarázsolt lényike állandóan a jobb oldali szobában kötött ki az egyik lány ágyában. A slussz poénja az egésznek az, hogy annak a szobának az elrendezése teljesen más, mint a Kennyék szobájáé volt, ráadásul eme kipécézee ágy a szoba belső részében található, mig Kennyé az ablak alatt volt. Azt ő maga sem tudta, hogy miért abba a szobába tért be rendszeresen szunyókálni. Lehet hogy köze van ennek ahhoz, hogy gyakran bevágta a reggeli keléskor a fejét a nyitott ablakba, ami alatt aludt????????

Előzmény: Mad-Rich (120)
banjus Creative Commons License 2000.12.08 0 0 121
Jól tévedsz. Tényleg lent volt ő is a UJS turnusban is.Ja mellesleg Jung én sem tudom, hogy TE ki vagy, a többieket nagyjából mind ismerem.Lehet, hogy téged is csak most nem tudlak beazonositani.
Előzmény: jung (119)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!