Keresés

Részletes keresés

Petyka30 Creative Commons License 2023.11.20 0 0 20868

Hosszú Katinka, férje, Milák Kristóf, stb.

Előzmény: Karma2022 (20867)
Karma2022 Creative Commons License 2023.11.20 0 0 20867

A tavaly az 2023 első fél éve. A totális kudarc pedig az, hogy kb. 200 helyet javított egyesben, párosban pedig visszakerült a top70-be. Ennyit a buta pingpongozó mondatairól :) Aki egyébként még magyar szinten is futottak még, de azért bőszen osztogatja az észt a nála milliószor sikeresebb sportolóknak. A gyalázkodásokról és a soha nem bizonyított rágalmazásokról (pl. állami pénzek, az bazdmeg kritériumok teljesítése nélkül) nem is beszélve Van lejjebb?

Előzmény: Petyka30 (20865)
Petyka30 Creative Commons License 2023.11.20 -1 0 20866

Közben Bondár kikapott Oztól. De meg várod Óz a csodák csodáját. Teljes terített betli a női tenisz. Mi folyik nálatok nem értem. Ha Fábián nem volna, akit igencsak valóban lenéztem, sose gondoltam volna 2 éve, hogy itt fog tartani. Bár hogy jövőre mi lesz, majd meglátjuk. Fucsovics is nagy bajban, mert 100 pontot kell megvédeni első héten. Az AO-n meg 90-et. A 2. szettben totális terített betli 6-0. Ahogy Hofi mondaná: Stó Eta?

Előzmény: Petyka30 (20865)
Petyka30 Creative Commons License 2023.11.20 -1 1 20865

Múlt évben mégegszer megpróbált magát felépíteni a 0- ról. Elment ITF25000 versenyekre ahol 50 pontokat kapott. Előtte egy 60000 talán döntős volt. De ez veszteséges buli, mert a 25000 versenyen 3100 dollár a győztes pénzdíja kb. Féléve semmi eredménye nincsen. Hetek óta minden héten visszalép. Azt ígérte egyesben párosban kint lesz az Olimpián. És azt nyilatkozta év végén 3 WTA 125 versenyen fog indulni.De mostmár csak az Állami támogatást veszi fel, mert nem is tudom mikor indult el utoljára. Hetek óta mindig visszalép. És Bondár Anna sem indul a héten párosban. Egyikük sem fog párosban felférni az AO páros főtáblára. És akkor el is dőlt, hogy nem indul Timi sem egyesben, sem párosban az Olimpián. A visszatérési kisérlet egyértelműen kudarcba fulladt. És Timike hazudik, mert kapja az Állami pénzt.De asztaliteniszben is ez megy, utazunk mindenhová, csak senki nem fog kijutni. Van itt pénz, csak a hülyeségre.Közben az Euró kicsit elkezdett felmenni, de semmi baj. Kijutottunk a foci EB -re sajnos, most azzal hülyítik a népet, hogy 8 között leszünk. Hajdú B.vel mondatták be a Köztelevizeldében. Mert hamarabb lesznek a választások. Csodával bejuthatunk a 16-ba. Meg a Vezetőnk azt mondja kötelező kijutni a vébére. Meg Kozma Atyával, meg egy pékkel Facebook üzenetet küld. Csak mindig Keletre utazik. Még 2007-ben október 23. án azt mondta Nyugatra kell menni. Mert az oroszok is a kínaiakkal nem szabad üzletelni. Változnak az idők. Te még hiszed, hogy ott lesz Babos az Olimpián? Ha értesz hozzá egy kicsit is, akkor tudod, hogy 0% esélye van. Mert nem tud párosban WTA tour versenyen, és GS indulni. Nem vagyok Nostredamus, de ezek szerint jobban értek kicsit a teniszhez mi Te.

Előzmény: Karma2022 (20864)
Karma2022 Creative Commons License 2023.11.20 0 0 20864

Roland Garros selejtező szerintem bő fél év múlva lesz. Te ilyen Nostradamus vagy, aki ennyire előre lát? Az év elején azt jósoltad, hogy a top400-ból is kiesik :) Ennyit érnek az előrejelzéseid :) További jó szurkolást a magyarok ellen, nem etetlek tovább :)

Előzmény: Petyka30 (20863)
Petyka30 Creative Commons License 2023.11.20 -1 0 20863

Akkor most Trnava, vagy Andorra. Azért Andorra, mert ha egyesben nem is indul, valakivel párosban is kéne indulni. Vagy egyesben fog Timi kijutni? RG selejtezőre nem fog felférni.

Előzmény: Karma2022 (20862)
Karma2022 Creative Commons License 2023.11.20 0 0 20862

Nézz utána, hogy ki a 3. várakozó a főtáblára a jövő heti, andorrai WTA125-ösre? :)

Előzmény: Petyka30 (20861)
Petyka30 Creative Commons License 2023.11.20 -1 1 20861

Csak nem Timi is a Hosszú Katinka nem teniszezők, de az Állami támogatás showt csinálja. Mert minden héten visszalép. Mostmár biztos, hogy nem indul WTA125 versenyen idén. Most jelenleg jövő héten Tranavaba van benevezve. 8. kiemelt lenne. És a dubaji ITF versenyen selejtezőből indulna egyesben. Szerintem feladta, csak a lé kell neki. Mert Bondár sem indult párosban a múlt héten. Így nagyon gyanús egyiküjük sem lesz főtáblás párosban az AO-n. Szép lenyúlás Babostól amit csinál, az adófizetők pénzéből. De vastag bőr van a pofáján ahogy hazudik. Hogy mennyit edz. Csak versenyekre elfelejt elmenni. De gondolom Bondár is szépen kapja a lét. Tiszta kabaré.

Hepci Creative Commons License 2023.11.13 -1 1 20860

Küzdjél nyugodtan a pingpongozóval, adekvát pár vagytok: az egyik betegesen elfogult, a másik meg azt sem tudja, hogy kinek mire válaszol. :)

Előzmény: Karma2022 (20857)
Karma2022 Creative Commons License 2023.11.13 0 0 20859

Inkább hiszek Babosnak, mint egy buta pingpongozónak :)

Előzmény: A buta pingpongozó (20858)
A buta pingpongozó Creative Commons License 2023.11.13 -1 0 20858

1. Nem írtam ilyet, hogy csak Babaosék fognak pontot veszteni.
2. 3 125 ezres versenyre nevezten be, azt mondja Babos. Csak nem fér fel a főtáblára jelenleg, csak a selejtezőre. Ezért ITF100000 valenciai salakos, és a 25000 dolláros, keménypályás versenyre van benevezve. Igaz azt mondta, biztosan nem fog többet ilyen kategóriájú versenyen indulni. Ennyit ér a szava. Itt mondja: https://index.hu/sport/tenisz/2023/11/02/tenisz-babos-timea-magyar-valogatott-itf-tornak-fed-kupa-evertekelo/
Az elsődleges célom az, hogy újra a legmagasabb szinten játszhassak, visszatérjek stabilan a WTA-tornákra, mert az biztos, hogy 25 ezres ITF-tornákon nem fogok újra elindulni, azt már nem kívánom magamnak. Inkább rövid távú célokat tűzök ki magam elé. Ilyen például az, hogy visszakerüljek egyéniben a legjobb száz mezőnyébe, ez az eredmény már visszaigazolása lenne a kemény munkának, amit mindennap belerakok a teniszbe. Aki ismeri a munkamorálomat, az tudja, hogy nem riadok vissza az edzésektől, nagyon szeretek dolgozni, teniszezni, legyen szó reggel 6 órás vagy este 10 órás edzésről, mindig teljes koncentrációval és elhivatottsággal fogok teniszütőt a kezemben.
Olyan messze van Timi egyesben a WTA tourtól, hogy még a Holdról is látszik. Timi nyilatkozatai, annyit érnek, mint a kutya ugatása. Babos valóban lehordtam 2 éve, de ő is elismeri, hogy mentális problémái voltak. Nekem nem a vereségeivel volt bajom, hanem ahogy a pályán viselkedet. Ha egy fiatal nézte, szép példát mutatott neki. Csak káromkodot. Ezt mondja.
Babos Tímea elárulta, hogy mentális oldalról is rendkívül nehéz volt ezeket a hónapokat átélnie, edző nélkül utazott el az alacsonyabb színvonalú mérkőzésekre, egyedül volt a világban, így több mélyponttal meg kellett küzdenie. Sőt, korábban francia edzője mentálisan annyira megviselte – és nyomást tett rá a hétköznapokban –, hogy az a teljesítményére is negatív hatást gyakorolt, a pályán mutatott játékán is erősen meglátszott. Így pedig volt, hogy nem jöttek a várt eredmények. Azt elfelejti hozzátenni, hogy a pályán viselkedni sem tudott.
A Nemzeti Sportban meg azt mondja, kiaranak jutni Bondárral párosban, és ő egyesben is. Szerited Timinek mennyi esélye van egyesben kijutnia? 
Babos részletezte összeállásának körülményeit is Bondár Annával. „Év elején még mindkettőknek úgy volt, fix partnerünk lesz, de másképp alakult. Én Kristina Mladenoviccsal márciustól nem játszom együtt, közösen döntöttünk a szünet mellett, és bár becsüljük, tiszteljük egymást, de szakmai szempontból lezártnak tekintem az együttműködést. Később a belga Greet Minnen (Bondár Anna korábbi gyakori párospartnere – a szerk.) is úgy döntött, az olimpia miatt váltani szeretne, azóta többnyire Yanina Wickmayerrel versenyez. Augusztusban próbáltuk meg először együtt, egy spanyol 100 000-es ITF-tornán, az nagyon jól sikerült, meg is nyertük. Azóta kicsit különváltunk, Anna többet játszott salakon, én kemény pályán, de megbeszéltük, hogy játszunk még közösen, mert mindketten szeretnénk kijutni a párizsi olimpiára, egyesben és párosban is – nekem különösen fontos, mivel ki tudja, játszhatok-e a következőn. Van potenciál a mi duónkban.
Timinek max akkor van esélye párosban kijutni az Olimpiára, ha egyesben Bondár kvalifikál. Erre akkor van sansza, ha a GS kivül, csak salakos ITF tornákon indul. Akinek jó esélye van kijutni Marozsánnak, és esetleg Fucsovicsnak. Azt elhiszed Timikének, hogy egyesben is, kijut az Olimpiára?
Timi pénzt kap, az olimpiai felkészülésre, és ezért összevissza beszél, azaz hazudik. Pénzért mindent. 
Teljesen fogalmatlan vagy. És beveszed Babos hazugságait. 

Előzmény: Karma2022 (20854)
Karma2022 Creative Commons License 2023.11.13 0 0 20857

Tökéletes a nickneved :) Ugyanis nem én vagyok teniszoktató, akinek fogalma sem volt arról, hogy milyen rendezvényen járt. Írj Hepcikének :)

Előzmény: A buta pingpongozó (20856)
A buta pingpongozó Creative Commons License 2023.11.12 -1 0 20856

Oktató vagy. Viccnek is rossz. A szabályokkal nem vagy tisztában. Nem mondtam olyat, hogy a többiek nem vesztenek pontot. A jövő heti 40 tornától visszalépett. Jelenleg ITF versenyekre van benevezve. Tímea Babos Valencia Limassol 3. A WTA125 versenyekre, csak a selejtezőre fér fel jelenleg. Tehát megint nem mond igazad, hogy hol fog indulni. Ha meg indul, akkor epp felfér a főtáblára, és nincs kiemelve.
"Tehát én veled ellentétben kint voltam a múlt heti versenyen, ahol matricák voltak kirakva mindenhol: WTA125".
Tehát már megtanultad Te butuska, hogy a WTA125 verseny, nem WTA verseny? Mert WTA versenynek a WTA 250 és a fölötti versenyek számítanak. Hiába nyert ilyen Bondár Anna WTA  titel:0.

De Gubacsi Zsófia nyert WTA Igaz akkor másképp hívták, de WTA titel 1.
Bondár Anna: Career titles1 WTA Challenger
Gubacsi Zsófia: Career titles1 WTA
Az ATP challenger férfi tornán is ki van írva, hogy ATP challenger verseny, de attól az nem ATP cím. 
ATP Challenger Tournament.
Kimész egy teniszversenyre, és azt sem tudod, milyen kategóriájú versenyen vagy kint. Megalol. Olyan sötét vagy a teniszhez, mint a legsötétebb izlandi éjszaka. 
Azt hogy Te oktasz azt elhiszem, csak attól még fogalmad nincs az egészről. Kit neveltél ki életedben? Vagy amatöröket oktatsz, amimek semmi értelme. Mert volt egy páciense egy asztaliteniszezőnek, akinek  több mint 3 éve volt edzője, És addig fűzte az asztaliteniszezőt, amíg lementek teniszezni. Csak az eredmény az asztaliteniszezőnek 6-0 6-0 lett. a pontarány 48-0. Szegénykém nem értettemi újság van. Megkérdezte hol tanult meg teniszezni. Mondta sehol, csak a tenisz kicsit könnyebb játék. Egy jó van benne, ahogy számolják. 
Amikor 2 éve szídtam Babost, maga ismeri el, azt sem tudta mit csinál. De azt nyilatkozza, egyesben is ki akar jutni az Olimpiára. Ezt is reálisnak tartod? itt a cikk. https://www.nemzetisport.hu/tenisz/tenisz-ilyen-melysegekben-nem-leszek-meg-egyszer-babos-timea-2986747 Most akkor minek nevezet be 25000versenyre, azt mondta, oda nem megy többet. Párosban sem biztos, hogy kint lesznek. Meg a teniszben az Olimpa mit ér? Semmit. Puig, meg Rosset, Massu nyertek. Hát nem voltak nagy tényezők GS tornán.

Előzmény: Karma2022 (20723)
Petyka30 Creative Commons License 2023.11.04 0 0 20855

Jó estét Baniben elvtárs!!!

Előzmény: Karma2022 (20854)
Karma2022 Creative Commons License 2023.11.04 0 0 20854

tehetek én arról, hogy folyamatosan rászolgálsz a megszólításra?

 

Csak pár dolog: a top10-es szabály már korábban is érvényes volt, mint ahogy a házigazdák szabadkártyája is. A mostani ranglista alapján egy top-es hely "felszabadulna", mert 1, Pegula, 2. Gauff, ők jóideje együtt szerepelnek. Egyebekrúl írtam az előző hozzászólásomban.

 

2. Szerinted a következő félévben csak Bondárnak és Babosnak kell pontokat védenie, másoknak nem?

 

3. Babosnak kb. 5-6 hely mínuszt jelentene, ha kiesne párosban a tavaly Dubaiban megnyert 150 pont. Grand Slameken 64-es tábla van, érdekes lenne, ha a Bondár-Babos kettős nem férne be...

 

4. "„Érdekes év volt, sok mindenen mentem keresztül, és még pár versenyen játszom idén – három 125-ös tornára neveztem a Billie Jean King-kupa-párharc utánra," - ezt ezen a héten nyilatkozta Babos. Szóval közel sem két 40 ezresre, ahogyan azt hangoztatod:)

 

5. Minden top300-as magyar teniszezőt lehülyéztél már legalább 10-szer, arányaiban 20 pocskondiázó hozzászólásodra jut 1 pozitívhoz közelítő. Ennyit arról, hogy nem vagy ellendrukker...

Előzmény: A buta pingpongozó (20853)
A buta pingpongozó Creative Commons License 2023.11.04 0 0 20853

Agyaska! Nem elég, hogy hülyének nevezel. Csak egy a gond, Te nem tudod a szabályokat. Na figyelj megtaniítalak! Szóval változnak a szabályok. Tehát ha magyar játékos a TOP10-ben volna, bárkivel indulhatna, aki a 300-ban van. De mivel nincs, így erről lecsúsztunk. A 2024 június 12. ranglista számít. Tehát Bondár Anna RG szerzett 430 pontját meg kell védeni. Ami nem lesz könnyű. Baabosnak meg a dubaii 150 pontját kell idén megvédenie. De ha meg is védi, akkor is kétséges, hogy felfér az AO open főtáblájára. Babosnak nehéz lesz jövő héten nem indul, utána meg 2 ITF40000 dollároson. Ahol a páros győzelem 70 pontot ér. 
Itt a szabály! https://en.wikipedia.org/wiki/Tennis_at_the_2024_Summer_Olympics 
Te neked is kell egy kis szeminárium, mint Pelikán elvtársnak aTanúban, csak ő politikailag, Te meg teniszben vagy képzetlen. Szólj ha kijutottunk az Olimpiára! De akkor is ha nem. Ha kijutottunk, én gratulálok neked. Ilyennel meg ne vádolj meg, hogy a magyar teniszezők ellen szurkolok. Ezt kikérem magamnak. Csak Te még a saját sportágad szabályaival sem vagy tisztában. Ami ciki. 

Előzmény: Karma2022 (20852)
Karma2022 Creative Commons License 2023.11.04 0 0 20852

agyaska! 2012-es olimpia, női páros kvalifikáció: Szávay Ági (39., védett rangsor), Babos (nem volt top100-ban).

 

2016-os olimpia, női páros kvalifikáció: Babos (13.), Jani Réka (186.). Szabadkártyával indultak.

 

Most Bondár 54., Babos 61.

 

A jelenlegi helyzet szerint 9 amerikai előzi meg őket, de nem indulhat mindegyik. Előttük van pl. 1-1 indonéz, lett, norvég, észt és új-zélandi, de őket is kivehetjük a 2. számú indonéz, lett, norvég, észt és új-zélandi helyezése miatt. És még mások is kikerülhetnek a magyarok elől. Bőven van esély arra, hogy olimpiai induló legyen a Babos-Bondár páros, még akkor is, ha te azért drukkolsz, hogy ne így legyen...

Előzmény: A buta pingpongozó (20850)
Petyka30 Creative Commons License 2023.11.04 0 0 20851

Még annyit se teniszben, sem asztaliteniszben nem jut ki senki az Olimpiára. Teniszből a 3 férfi, és 4 nő jól megél. Az asztaliteniszből meg az 5 válogatott férfi játékos él még üzleti alapon. Ők külföldön játszanak. Póta meg Madarász meg a Te adó forintjaidból játszik Budaörsön. Nézők száma 0. És most körbe utazza a női, és férfi válogatott a világot, hogy kijussanak az Olimpiára egy zsák pénzért. Aztán ki sem jutnak. 

Előzmény: A buta pingpongozó (20850)
A buta pingpongozó Creative Commons License 2023.11.04 0 0 20850

Vitának semmi értelme. Félév múlva jelentkezem. Abban igazad van, nem csak a 25000 versenyen lehet pontot védeni, hanem erősebb versenyen is. Csak a 25000 versenyen, Timi egy kivételel 200 jóval kivülibb játékosokat győzött le. A 40000 versenyen meg az első kiemelt 109. Timi meg jelenleg 5. kiemelt. És a győztes 70 pontot kap. Párosban meg ha nyer is, nem lehet 70 ponttal előrébb jutni a ranglistán. Meg nézz utána párosban is szinte csak ITF versenyen indul. Így nem tud előbbre jutni párossal. Dubajban múlt évben megnyerték Kikivel a párost 150 pontot kell védeni. Sőt szinte semmi esélyük az Olimpiára. Mert csak 32 páros indulhat. Tehát Timi itt is, félre vezeti a közvéleményt. 
https://en.wikipedia.org/wiki/Tennis_at_the_2024_Summer_Olympics
Szinte biztos nem lesz kint magyar női teniszező az Olimpián. 
Fogalmad nincs se a pontszámításról, és még jól félre is vezet Babos. Engem nem tud. 
Engem nem zavar hogy játszik. Hajrá! Fognini, Tomic, stb sem értem minek challengereznek, aztán kiesnek az az elején. Jelentkezem, amikor nem jutott ki női temiszezőnk az Olimpiára. 
Ha már ennyire kiváncsi vagy a véleményemre elmondom. P. Róbert. azért lett csak hír, mert többszörös országos bajnok volt. De mitől volt a legkörözötebb személyek között, azt nem értem. Senkit nem bántot. Azért nincs értelme börtönben lennie, mert most valaki más csinálja helyette. Akit szintén elkapnak. Az Államnak sok pénzébe kerül. Vannak országok, amivel egyetértek, hogy legálisan lehet bizonyos drogokat kapni. Én a drog liberációval egyetértek. Úgy is aki akar hozzá jut. És az Államnak lenne bevétele belőle. És nem halnának meg annyian, mert ha vásárolsz drogot, és ugyanannyit veszel be, nem biztos hogy az erőssége ugyanakkora, stb. De én aztán úgy értek hozzá, mint a ló az ABC-hez. Sosem cigiztem, meg drogoztam. Lásd Farkas Péter is ebben "utazot". Na jó szurkolást a magyar lányoknak.

Előzmény: Karma2022 (20849)
Karma2022 Creative Commons License 2023.11.04 0 0 20849

Ez mi szerinted: Nem tudom miért kell hazudni. Tegnap ezt írtad Babosról. Ha ez nem vélemény, akkor mi?

 

Agyaska: a 25 ezres versenyeken szerzett pontokat nem csak 25 ezes tornákon lehet megvédeni és nem csak top100-as játékosok elleni győzelmekért járt pont a világranglistán.Ja, mi a f... közöd van ahhoz, hogy Babos és Bondár mit erőltet és milyen versenyen indul?

 

Honnan tudod, hogy mi a véleményem P. Róbertről? Mert ezen a fórumon erről semmit sem írtam :)

Előzmény: Petyka30 (20848)
Petyka30 Creative Commons License 2023.11.04 0 0 20848

Szerintem ugyanaz a véleményünk P. Róbertről. Én nem mínősítettem Babost, csak elmondtam a véleményemet. Szerinted reális cél egyesben a 100? Idén nyert  TOP100-as ellen Timi? Így hogy az egyest erőlteti, a párosban nem tud WTA versenyen indulni. Bondár Annával sincs semmi bajom hajrá, bejutott 2 éve a TOP50-be, mert challengeren, meg sok ITF versenyt nyert. De elkezdett WTA versenyre járni, volt talán 2 elődöntője, most nincs a százban. Most megint elmegy a Dél- Amerikába challengeren, lehet megint TOP100-as lesz. De csak salakon eredményes. 2 éve 3 játékosunk volt a 100-ban, most egy sincs. Egy valakit tényleg benéztem, Marozsán Fábiánt. Azt írtam sosem lesz TOP100-as. Jól eltaláltam. De hajrá. De amit Babos mond, hogy TOP100 lesz egyesben, ennek szerintem a realitása nulla. Ha csak nem kis ITF-ken indul. Csak akkor mi lesz a párossal? De nézzük meg hol tart Babos félév múlva. Mert addig elveszti az ITF 25000 versenyeit. Ha bejut a 100-ba bravo. Nem vagyok ellendrukker. De ha ebben örömét leli, megdolgozott érte. Egy női teniszezőnk van akin már csak röhögni tudok, Jani Réka. 900000 dollárt kereset, kicsit veszteséges a buli. Csak attól kap ki, aki szembe jön vele. 

Előzmény: Karma2022 (20847)
Karma2022 Creative Commons License 2023.11.04 0 0 20847

Egy szóval nem minósítettem P. Róbertet, csak a véleményedet kérdeztem. Csak azért, mert te minden magyar teniszezőt előszeretettel minősítgetsz...Ha P. Róberttel kapcsolatban azt írod, hogy az ő élete azt csinál amit akar, akkor kussolj arról is, hogy Babosnak és a többi magyar játékosnak mi a célja és a terve. Mert pl. Babos sem hazudozik, ahogy tegnap írtad. Maradj magadnak a baromságaiddal.

Előzmény: Petyka30 (20846)
Petyka30 Creative Commons License 2023.11.03 0 0 20846

Az ITF 25000 dolláros győzelem 50 pont. A WTA 125 elődöntő 57 pontot ér. De attól nagyon messze van, hogy elődöntőbe jusson De ott fel sem fér a főtáblára. Most 10 nap múlva 2 40000 dollároson indul, ahol 70 pont a győzelem. Az egyik Mexikóban van. Nem túl nyereséges lesz. De ezzel ha itt meg is nyeri a párost, nem nagyon jut előbbre a páros ranglistán. Pont annyi közöm van P. Róberthez, mint neked. Ilyen hülyeséggel betámadni. Az ő élete azt csinál amit akar. Szerinted nekem mi közöm van hozzá? Farkas Péter olimpiai bajnok is ezért ült a börtönben. Most akkor minden bírkózot elítélsz? Lol

Előzmény: Karma2022 (20845)
Karma2022 Creative Commons License 2023.11.03 0 0 20845

ha 25 ezresnél magasabb kategóriájú versenyen indul, akkor egy-egy győztes meccsért több pontot kap, mint egy-egy győzelemért a 25 ezresen. így védheti meg te agysebész. Pl. 3 negyeddöntő 3 WTA125-ösön már összesen 160 pontot ér. nem állítom, hogy biztosan jobb lesz a ranglistája, de nem is esélytelen. Mi köze a kínai játékosoknak P. Róbert viselt dolgaihoz? A véleményedet kérdeztem, ne hantázz összevissza.

Előzmény: Petyka30 (20843)
Petyka30 Creative Commons License 2023.11.03 0 0 20844

Mit nézek az asztaliteniszen? Mit érdekel engem melyik kínai győz. Meg élvezhetetlen 3 labdaérintéses poénok vannak. Európa sehol nincs. Babos majd szólj, hogy áprilisban egyesben hányadik. 

Előzmény: Karma2022 (20842)
Petyka30 Creative Commons License 2023.11.03 0 0 20843

Babos azt mondja többet nem megy ITF 25000 versenyre. Év elején 3-at nyert meg. Az 150 pont. Azt hogy védi meg? Azóta ITF erősebb versenyen max 8 között volt. A párosban kéne egy jó párt találni. Az egyértelműnek tűnik, Bodnárral kijutnak az Olimpiára. Csak azért nem esett ki 400-ból, mert Babos is megmondta, többet nem indul ilyen versenyen. Mi közöm hozzá, mit csinál P. Róbert? Kicsit nehezebb asztaliteniszben eredményt elérni, mert Kína, Dél-Korea, Indiában, többen űzik, mint összesen a teniszt. Meg kicsit egyszerűbb játék a tenisz. Egy jó benne, ahogy számolják. Kínában egy serdülő versenyen több mint 10000 néző van. És a sztároknak iszonyú szponzori pénzeket kapnak. Az asztalitenisz a 6.  legnézetebb sport a világon. Azt sem tudod, mint az emberek 99.999% mi az asztalitenisz. Úgy értesz hozzá, mint én a kardvíváshoz, amikor Szilágyi Áronnak szurkolok. De nem értem.

Előzmény: Karma2022 (20842)
Karma2022 Creative Commons License 2023.11.03 -1 1 20842

Az év elején még azt óbégattad és remélted (másokkal együtt), hogy Babos kiesik a top400-ból. Aztán lett nagy kussolás, amikor fokozatosan javult a ranglistája. Nem kellene erőlködnöd a szánalmas jósolgatással :)

 

Amúgy párosban nem kell csodát tennie az olimpiai induláshoz Bondárnak és Babosnak, mert a kvalifikációs szabályok szerint azért jópáran kiesnek előlük, akik most megelőzik őket a ranglistán (pl. 9 amerikai biztosan nem indulhat). Kb., ha mindketten top35-40-esek lennének, akkor biztosan számíthatnának a párizsi játékra. Arról pedig szó nincs, hogy Babos nem indulna egyesben az olimpiáig. Szóval meséld már el, hogy miért is veszítene el egyesben minden pontot, amit megszerzett a 2023-as szezon első felében? Vagy azt reméled, hogy egyáltalán nem nyer meccset?

 

Ja, csak egy kérdés. Miért nem foglalkozol a szeretett pingpongozók magyar képviselőivel? Pl. a tetovált P. Róberttel :) Büszke vagy rá? Ha már lépten-nyomon cseszegeted a magyar teniszezőket...

Előzmény: Petyka30 (20840)
Hepci Creative Commons License 2023.11.03 -1 0 20841

Nem biztos, hogy hazudik - az önismeret/realitásérzék nem erőssége. Tán 2 éve volt, hogy újra a szingli top30-ba vizionálta magát...

Előzmény: Petyka30 (20840)
Petyka30 Creative Commons License 2023.11.03 -1 0 20840

Nem tudom miért kell hazudni. Ha a párosra megy rá, aminek értelme van, jövőre elveszti a sok közül ITF25000 pontjait. És kiesik egyesben a 200-ból. 

Előzmény: roboter (20839)
roboter Creative Commons License 2023.11.03 -1 0 20839

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!