Keresés

Részletes keresés

Geski Creative Commons License 2017.06.06 0 0 507

Itt a javított lista, kiegészítésekkel, két Royal Albert Hall koncert után. Úgy tűnik nincs változás a koncerteken. Két felvonás van, és egy ráadás.

 

1. felvonás:

Against All Odds
Another Day In Paradise
One More Night
Wake Up Call
Follow You Follow Me
Can't Turn Back The Years
I Missed Again
Hang In Long Enough
Separate Lives (duett Bridgette Bryanttel)
Only You Know And I Know

 

2. felvonás:

Drum Duet (Nic Collins és Louis Conte)
I Don't Care Anymore
Something Happened On The Way To Heaven
You Know What I Mean (Nic Collins zongorázik)
In The Air Tonight
You Can't Hurry Love
Dance Into The Light
Invisible Touch
Easy Lover
Sussudio

 

Ráadás:
If You Love Me (Really Love Me) (Edit Piaf feldolgozás, a "Hyme à L'Amour" angol változata)
Take Me Home

DeeDee83 Creative Commons License 2017.06.05 0 0 506

:,(

Előzmény: Geski (505)
Geski Creative Commons License 2017.06.02 0 0 505

Nem tudom ez mennyire valós info, de elvileg ez volt a mai liverpooli koncert műsora:

 

Against All Odds
Another Day in Paradise
One More Night
Wake Up Call
Follow You Follow Me
Can't Turn Back The Years
I Missed Again
Hang In Long Enough
Separate Lives
Only You Know And I Know
I Don't Care Anymore
Something Happened On The Way To Heaven
You Know What I Mean
In The Air Tonight
You Can't Hurry Love
Dance Into The Light
Invisible Touch
Easy Lover
Sussudio

 

Encore:
If You Love Me (ez valószínűleg a Wear My Hat)
Take Me Home

Geski Creative Commons License 2016.11.12 0 1 504

Az a baj, hogy nekem elvi hibás, hogy egy magyar minimálbérnyi összegért menjek koncertre.

Ráadásul a pusztára. :)

Félek, hogy ez kimarad. Viszont bejelentették, hogy már együtt próbálgatnak Tony-val, és Mike-kal...

 

http://societyofrock.com/phil-collins-announces-he-and-genesis-members-will-reunite-for-epic-comeback-tour/

 

Ha ez nem az Ausztrál szakasza lesz a Reunion turnénak, hanem lesz megint Európában is, mivel hogy itt sem jártak, akkor tutira megyek. És persze, ha nem horror áron lesznek a jegyek, mint a mostani Collins koncertekre.

 

Viszont Te majd készülj a beszámolóval! :)

Előzmény: exit66 (503)
exit66 Creative Commons License 2016.11.11 0 0 503

Nehéz okosnak lenni. Annó a Phil búcsú turnét kár lett volna kihagyni. A Genesis turné önmagában egy nem várt bónusz volt így ez a mostani már talán egy soha többet alkalom.

Amikor megjelentek a hírek eléggé fellelkesedtem, de ez hamar csalódottságba csapott át, a több mint durva árak és a pillanatok alatt elfogyott jegyek miatt. Köln, London jó lett volna de hol van már a tavalyi hó? A maradék párizsi időpont esélyes, hogy nekem nem játszik, sőt ami jegy maradt még az is drága (kb 60 eFt) és amúgy sem olyan, ami megér - nekem - ennyit. Kesereghetünk, de az elmúlt hetek alapján esélyesnek tűnik, hogy nem lesz több helyszín/időpont, így ez azért jó hír, hogy egy 'one and only' európai fesztivál fellépés viszont igen. A golden circle ár több mint sok, de abból én azért bevállaltam kettőt. Így ha olyan kimegyünk korábban a többi fellépőre, ha meg nem akkor meg legalább a legelő közelebbik feléről nézzük. Én úgy vagyok vele, hogy ha addigra sikerül ezt a kiruccanást még egy londoni hosszú-hétvége féleséggel is összekötni, akkor meg pláne jó.

DeeDee83 Creative Commons License 2016.11.11 0 0 502

Én ezt a "koncert a legelőn" dolgot elvetettem, inkább megveszem DVDn, és akkor még látok is vmit majd. :(

 

Nálam Köln, London, végső esetben Párizs a sorrend.

Az nem baj, ha a plafonról lógva kell néznem, de emberi és normál körülmények között, legalább 1x jó lenne átélni ezt. 

Előzmény: Geski (501)
Geski Creative Commons License 2016.11.10 0 0 501

Ma jött róla a hírlevél. Nem nyugszik az öreg... :)

Menjünk?

A legolcsóbb jegyek már elmentek, ha jól látom. A többi meg nem olcsó, hogy enyhén fogalmazzak.

 

14h-tól van kapunyitás, a koncert 21h-tól kezdődik. Az horror várakozás, és akkor még mindig nem vagy annyira jó helyen.

 

Mint Rómában a Genesis koncerten. 11-től voltam a helyszínen... Szénné égtem estére. Mondjuk itt nem lesz olyan nagyon meleg.

 

Vessetek meg, de 50-60 ezer forintért nem szívesen nézem meg még őt sem. Egy 30 ezer körüli jegy + utazás még talán elmegy. De ennyiért rossz helyről?

 

Ti hogy vagytok ezzel?

 

Előzmény: exit66 (500)
exit66 Creative Commons License 2016.11.08 0 0 500

2017. június 30, BST Hyde Part - Phil Collins

jegy elővétel mától !!! http://philcollins.com/

Előzmény: Geski (499)
Geski Creative Commons License 2016.10.25 0 0 499

Én nem is reménykedtem, hogy lesz ezekre jegy. A Royal Albert jegyrendelésére ránéztem, de már sold out volt, amikor még mindig kétezren voltak előttem. Pedig jó lett volna egy ilyen koncertet látni ott.

Már csak azt nem tudom, mi kell ahhoz, hogy jegyet szerezzen az ember, ha lesz még ilyen koncert.

Lassan már egy sima koncertre sem lehet bejutni egyszerűen, nemhogy az ilyen nagyon várt koncertekre.

Kész stresszhelyzet egy koncertjegy beszerzése, arról már nem is beszélve, hogy lassan már csak a milliomosok járnak koncertre. :)

DeeDee83 Creative Commons License 2016.10.22 0 0 498

Nekem Köln lett volna jó, mert oda nem kell mindenképp repülővel menni, ráadásul 14-én van a szülinapom. 

A csütörtöki presale-ről lemaradtam, mert egész nap tárgyalásom volt, na mondom majd pénteken élesben. Aha, 9től rendszerkarbantartás volt a cégnél, 11kor már egy db jegyet se találtam. :(

Phil mindig ennyire népszerű volt, vagy ennyire divat lett koncertre járni? (Emlékszem, annó a bpi koncertre nem sokkal a koncert előtt vettünk jegyet, és simán kaptunk, ráadásul nagyon jó helyre, és a Genesis jegyeket is simán be tudtuk zsebelni minden gond nélkül. :/ )

Előzmény: exit66 (496)
exit66 Creative Commons License 2016.10.21 0 0 497

Sold out.

exit66 Creative Commons License 2016.10.21 0 0 496

Ok lenne, de még nem találtam ki az időpontot/helyszínt.

Elvileg most 10 órűtól kezdődött a jegyértékesítés. Gondoltam ránézek, hogy hol, mi a helyzet. Eléggé húzós árak vannak, már ha egyáltalán akad még hely. (Kölnbe néztél? Én sima jegyet - szabadon - nem is találtam, csak ilyen-olyan csomagokat.) A RAH foglalási oldalán kb fél órája állok a virtuális sorban és most már a csak 4500-en vannak előttem.

Mi van, mindenki megőrült?

Előzmény: DeeDee83 (495)
DeeDee83 Creative Commons License 2016.10.20 0 0 495

Ha a kölni koncertet célzod meg, társulunk a rendelésnél?

Csak postán küldenek jegyet, de 30akárhány Euro a postaktg. :S 

Előzmény: exit66 (494)
exit66 Creative Commons License 2016.10.19 0 0 494

Be kéne!

Előzmény: DeeDee83 (493)
DeeDee83 Creative Commons License 2016.10.17 0 0 493
exit66 Creative Commons License 2016.09.05 0 0 492

 

Előzmény: Törölt nick (490)
exit66 Creative Commons License 2016.09.05 0 0 491


Előzmény: Törölt nick (490)
Törölt nick Creative Commons License 2016.08.09 0 0 490
Dotis Creative Commons License 2015.11.03 0 0 489
Előzmény: Dotis (487)
Dotis Creative Commons License 2015.10.30 0 0 488
Előzmény: Dotis (487)
Dotis Creative Commons License 2015.10.30 0 0 487
exit66 Creative Commons License 2015.09.02 0 0 486

Face Value + Both Sides remastered with brand new artwork


 

Dotis Creative Commons License 2014.05.24 0 0 485
exit66 Creative Commons License 2012.12.12 0 0 484

Simon Collins:

bővebben: http://www.soundofcontact.com/

nimfaskorphonasun Creative Commons License 2012.02.13 0 0 483

sziasztok,nem érdekel valakit a phil collins eladó zene cd album?,eladó ha valakit érdekelne!

Díszdobozos, 3 db cd-albummal,ha érdekel valakit eladó,szép álapotú egyszer néztem bele,új álapotú.....

Geski Creative Commons License 2011.11.16 0 0 482

Köszi.

Előzmény: Sanvean (481)
Sanvean Creative Commons License 2011.11.11 0 0 481
Előzmény: Geski (480)
Geski Creative Commons License 2011.09.15 0 0 480

Ez vajon ugyanaz a verzió, ami a 2004-es Collins - Love Songs album nyitó száma?

 

Mellesleg John Martyn utolsó lemezén válaszként feldolgozta Phil - Can't Turn Back The Years számát, amelyen Collins papa vokálozik.

 

Előzmény: Sanvean (479)
Sanvean Creative Commons License 2011.09.05 0 0 479

Bár senki nem reagált az előző beírásomra, de azért leírom, hogy ma meghallgattam ezt a dupla John Martyn tribute lemezt és a Phil Collins szám egész jó lett.

Dotis Creative Commons License 2011.03.07 0 0 478

Szép levelet írt nekünk Phil, hogy nem azért akar leállni, mert meg van zakkanva, hanem mert apukázni akar a fiaival. Jó, ez minimum akceptálható – de majd néhány év múlva ugye lesz még Genesis-koncert?

 

Láttam a hetekben a tavalyi Prince’s Trust Rock Galá-t, tök jól dobolt Clapton mögött. És nem láttam semmiféle fáslit a bal kezén. Vagy testszínû volt? Biztos jól körbejárták ezt a megfelelõ fórumokon, nem néztem utána...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!