Keresés

Részletes keresés

titanick Creative Commons License 2003.12.24 0 0 562
a jó öreg turcsányi?
Előzmény: Törölt nick (561)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.24 0 0 561
a magyar narancsban van egy filmkritika Nyaralók Paradicsom-alsón címmel, olyan "beszólok Sas Tamásnak" jellegű (jó)
titanick Creative Commons License 2003.12.24 0 0 560
És végezetül, MINDEN JÓ MAGYAR FILMESNEK b.k. és remek filmekben gazdag jövőt...a topic címében lévő remekmű készítőinek halmaza szigorú kivételt képez ezalól...
titanick Creative Commons License 2003.12.24 0 0 559
hazugja tán erős egy kicsit, legyen hisztis...az sokkal találóbb...na csá, off vége, legyen a filmé a terep...

szerintetek lesz második rész az óriási erkölcsi és anyagi sikert figyelembevéve?:)
Salinger már biztos körmöli a folytatást, a célközönség további igényeihez igazítva...:)

(KÁr hogy még a végén ez a poén valóság lesz...:()

Előzmény: titanick (558)
titanick Creative Commons License 2003.12.24 0 0 558
ja, a célzott személyeskedést (tudod a kritikusok, elég egyértelmű) kihagytam...:) szóval, donci, ne offolj és személyeskedj, kérlek, legalább addig, amíg egy tíz soros kritika meg nem jelenik a neved alatt a topicban...addig rosszabb vagy nálam, nálunk, és nem kezdeményezője, hanem hazugja az érdemi vitáknak.

Amúgy meg érdekes módon csendesDon trágráságmentes kritizálása eltűnt a csúf beszólás meg maradt, ennek érdekében pontosítom, szalonképesen

Gáspár kislányban ugyan van tehetség, de jelenleg akkora ripacs, mint Kern András, csak miniben és neki még rosszul is áll a modoros szövegmondás, túljátszott gesztusok...

AMúgy ismerőseim egy újabb hányada jutott a filmig és erősen irigyeltek, hogy én nem járultam hozzá az "alkotók" bevételeihez:), ők is nagyon megbánták utólag.

Lehetne vox populi kritikaként és minőségellenőrzésként szar film után visszakövetelni a jegy árát...én lehet hogy kártérítést kérek...:)

Előzmény: titanick (557)
titanick Creative Commons License 2003.12.24 0 0 557
ejnye csendesDon, te ilyen feljelentő vagy? nem vagy alkalmas az érdemi vitára...:)

Amúgy szép és okos, cizellált lelkű barátom, a kritikusok fikázása helyett tán szólalj meg érdemben a témában. Itt többeknek, nekem is sikerült, elég hosszan, így a feljelentgetés helyett tán igyekezzél...nehogy már valaki véletlenül panaszt tegyen rád folyamatos offolásért...:)(Nyugi én nem fogom, nem kenyerem a moderáltatás, gyengék fegyvere az..:))

Amúgy valaki valamit a remek film jelenlegi bevételi adatairól?

titanick Creative Commons License 2003.12.23 0 0 556
természetesen. csak legyen ez valamennyi ilyen jellegű, nem hozzám köthető hozzászóláshoz is belinkelve...(tudom, ez személyes, így álmodok tovább:))

Neked amúgy teccett a film?

Előzmény: bgrbftby (555)
bgrbftby Creative Commons License 2003.12.23 0 0 555
Kérjük, fékezd magad (akárhányadik nickneved is ez, akármennyiszer tízezer hozzászólást is tettél), mert letiltunk!

Emberi módon kommunikálni nem olyan nehéz.

Előzmény: titanick (552)
krég Creative Commons License 2003.12.23 0 0 554
egy fél részt láttam mindösszesen valaha dalnokok ligájából, ott is csak up-re szomjazott a szemem, de azér becsúszott egy jó poén, vaksi és brummer, a vak meg a maci-jelmezes a pult mögött, komolyan értékeltem, hehhe
Előzmény: themanwho (553)
themanwho Creative Commons License 2003.12.23 0 0 553
spigi még oké, de náksi már lejárt lemez, hogy képletesen fogalmazzak.
Előzmény: Törölt nick (551)
titanick Creative Commons License 2003.12.23 0 0 552
jaja, üljön bele jó mélyen majd penetrálja vele sastomit...
Előzmény: elefantkillah (550)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.22 0 0 551
pénteken spigi lesz meg náksi kontra brunner klubszendvics, elég büdösnek ígérkezik
Előzmény: themanwho (531)
elefantkillah Creative Commons License 2003.12.22 0 0 550
te leskelődsz amikor matyizik??
tudtam, hogy a "művészeknél" dívik a furcsa szokások felvétele, de ez kicsit kemény.
oscart szarkának!!!!
intel_inside Creative Commons License 2003.12.22 0 0 549
Meg talán ez...

Előzmény: nondry (543)
atomvan Creative Commons License 2003.12.22 0 0 548
nem a wolkswagen a jó!
Előzmény: Mentol frász (547)
Mentol frász Creative Commons License 2003.12.22 0 0 547
Az Opel JÓ autó! Nekem is az van. Ne bántsátok!
intel_inside Creative Commons License 2003.12.22 0 0 546
mer' egyébként szar mi? :-))
Előzmény: nondry (543)
atomvan Creative Commons License 2003.12.22 0 0 545

Nondry Creative Commons License 2003.12.22 0 0 544
nondry Creative Commons License 2003.12.22 0 0 543
azt a filmet csak egy dolog menti meg

marisa tomei

Előzmény: intel_inside (542)
intel_inside Creative Commons License 2003.12.22 0 0 542
Na háj!

tegnap este volt szerencsém sokadszor újra megnézni az Only You-t... Régesrégen láttam többször is, és már akkor is nagyon tetszett, most sem kevésbé...
Hasonlóságot vélek felfedezni a két flim között, mármint ami a párás tekinteteket illeti, én is ilyen nosztalgiával gondoltam a nyarakra ahogy Rómát, Velencét nézegettem. Többen is említették ezt az érzést az Apám beájulnával kapcsolatban... Úgy látszik ez az érzés a kritikusokból ki van irtva.. Kár..

chimie Creative Commons License 2003.12.22 0 0 541
Kevesen tudják ilyen elmésen kritizálni a kritikusokat! Gratulálok, szobrot neked!
Előzmény: csendesDon (537)
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.21 0 0 536
Nem, ő nem én. Isten az atyám... :-)) Én titanick-kal elkezdtem letárgyalni szóban, valszeg még folytatjuk, de személyesen, annak amit mi itt műveltünk semmi teteje nem lett volna tovább, bár valszeg ettől jobban fel sem tudtuk volna b@szni 1más agyát... Nekem már nem is célom, túl sok energiát fordítottam erre, túl jól megismertelek titeket ahhoz hogy belássam nincs értelme, mindattól függetlenül, hogy a véleményem fenntartom. Nah, ne bántsátok 1mást, pls, tartsuk tiszteletben 1más elmebaját oks?

Nah minthogy minden eddigi hallgatási fogadalmamat felrúgtam, most már nem ígérek olyat hogy nem írok többet... Lehet hogy fogok írni, de csak ha nagyon muszáj...

Vigyázzatok 1más idegeire!! ;-))

Üdv: Ender

Előzmény: Nikita (529)
jamamura szadakó Creative Commons License 2003.12.21 0 0 535
vág.
Előzmény: jamamura szadakó (534)
jamamura szadakó Creative Commons License 2003.12.21 0 0 534
talán témába vég.

[Time Lapse. Fry and Liubot are sat on the couch.]

Fry: You're cute!

Liubot: You're cute!

Fry: You!

Liubot: You!

Fry: You!

Liubot: You!

Fry: You!

[The rest of the crew watch in horror.]

Farnsworth: Oh dear! She's stuck in an infinite loop and he's an idiot. Well, that's love for you.

elefantkillah Creative Commons License 2003.12.21 0 0 533
tessék én se osztalak le, hogy szerintem milyen primitív dolog diszkóba járni. elfogadom a másik véleményét, joggal várhatom el ezt én is.
Előzmény: themanwho (531)
elefantkillah Creative Commons License 2003.12.21 0 0 532
na kezdődik. nembaj vállalom a véleményem!!

sok filmet láttam, és abból indulok ki, hogy egy magyar filmben, amelynek a költségvetése ügyebár lényegesen kisebb mint a mátrixé, szóval egy ilyen filmben tetszetősnek nyilvánítom azt a trükköt, amelyet az ötlet hozott létre, és a nem a technológiai csodák.
írnál példát egy ilyen nyolcvanas évek beli filmre? ahol ezt használták??

lehet, hogy nektek nem tetszik a zene, de aki zenei ízlést elkezd fikázni az ölég primitív ember. persze akkor írd le, hogy szerinted kit kellett volna a filmben zenéltetni, ne hidd, hgoy nem tudnám lefikázni. egy perc alatt. csak mert te "szakértőnek" tartod magad, azt hiszed, hogy minden szavad arany. bár inkább azt gondolom szakbarbár vagy titanick haveroddal együtt, mert ennyi ostoba feszítést rég olvastam egy topikban.

érdekes a színészi játékba nem kötöttél bele, úgy látszik a jón nem találsz fogást. így marad a személyeskedés. gratulálok.

Előzmény: Nikita (529)
themanwho Creative Commons License 2003.12.21 0 0 531
ezen én is felpaprikázódtam. egy héten min. kétszer megyek diszkóba és egyáltalán nincs büdös. ha büdös volna, ritkábban mennék.
Előzmény: Törölt nick (530)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.21 0 0 530
este egy büdös-hangos diszkó?
(most láttam, hogy az italodisco topik 1500 hsz. felett jár, csak jó dolog lehet akkor)
Előzmény: HoKr (527)
Nikita Creative Commons License 2003.12.21 0 0 529
Te nem Ender vagy véletlenül?

"szerintem ebben a filmben is voltak formabontó elemek, a képosztást, még sose láttam egy filmben sem"

a 80-as évek filmjeinek nagy "trükkje" volt. Nem ukrán filmekben. Összesen hány filmet láttál életedben az Apám beájulnán kívül?

A zene osztályon felüli?

Maradj közöttünk Elefant! Élmény leszel.

ÍRJ! ÍRJ!

Előzmény: elefantkillah (526)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!