Keresés

Részletes keresés

piluka2005 Creative Commons License 2005.09.26 0 0 154
Sziasztok!
Képzeljétek el ezt a sztorit.
Hétvégén vettem a Vodánál egy k750i-t előfizetéssel ez eddig rendben is van csak a bibi az hogy nem tudom hogyan kell csengöhangként beállitani mp3-at pedig van a telon csak nem lehet beállitani ez kész. Most én vagyok ekkora láma vagy a telom gáz?
Valaki akinek több esze van mint nekem az segitsetne rajtam elöre is köti:
e-mail cimem: piluka@freedesign.hu
Platoon Creative Commons License 2005.09.26 0 0 153
"rádó beltérben szinte használhatatlan"

Nekem semmi problemam nem volt a radioval se buszon se vonaton,se belterben.Rendessen mukxik:)
Előzmény: Prof (150)
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.26 0 0 152
ha kiabálás helyett olvasnál, te is találnál...
Előzmény: benneleszek (151)
benneleszek Creative Commons License 2005.09.26 0 0 151
Hellosztok tudtok valami jó telefonos honlapot ahol K750i-hez lehet letölteni minden félét ingyen?! Ha igen írjatok a takacs_bence@msn.com . Előre is köszi!
Prof Creative Commons License 2005.09.26 0 0 150

Szevasztok!

 

Épp w800i-t hallgatok. :-)

 

Én 8 év után váltottam Nokiáról SE-re, vannak pozitív és negatív benyomásaim is, összehasonlítás végett álljanak itt ezek gyorsan (alcím: egy "zsír" Nokiás az SE-ről).

 

Pozitívumok (6610-essel összevetve):

-- jóval jobb beszédhangminőség, bár nekem még mindig kissé dobozszerű (SE-s)

-- ügyes szoftveres és hardveres megoldások: képernyőkivilágítás hangerőgombokkal, képernyőre kirakható emlékeztető, többféle figylemeztetés/ébresztés, ráadásul változtatható hanggal)

-- 512 memory stick pozitív nagyon, bár így is kevés

-- fényképezőgép (profi felszerelést használó amatőr fotós vagyok, úgyhogy nagyjából tudom, hogy milyennek kell egy jó minőségű fotónak lennie) nagyon kellemes csalódás, de attól még egy ócska kisérzékelős digitális kamera, extraként a telefon és az mp3 lejátszó mellé jó

-- fülese nagyon jó, bár a tarkóra kirakott vastag valami nekem sem jön be: rövidkanócos 5000 Ft-os Sennheiserre lesz cserélve alighanem

-- mp3 lejátszási hangminőség nekem elfogadható, a basszusokat nagyon direktnek, erőltetettnek érzem (le is húztam azon nyomban)

-- internetes böngészés nagyon jó

 

Negatívumok:

-- kevés gyári csengőhang, azok is inkább csak játék gyanánt jók, nehéz őket komolyan venni (bár a bakelittelefon-csörgéstől azért elaléltam): mp3-asítom a Nokia hangjait és mennek át szinte kivétel nélkül

-- a navigációs billentyű felfelé iránya nekem gázos, általában mindig annyira nyomom, hogy egyből középső lenyomásnak is érzékeli: megoldásként körömmel nyom felfelé és rendesen ujjbeggyel "Enter"-ként.

-- USB-s le/feltöltés ótvar lassú, kártyaolvasó kell hozzá (mint általában mindenhez).

-- tokozása lehetetlen színű, bár nekem alapvetően nagyon tetszik. Jó tok kell hozzá, hogy újszerű kinézetű maradjon (ilyet még nem leltem sajnos).

 

Jó hogy van, de minek:

-- rádó beltérben szinte használhatatlan, 6610-eshez képest csak az RDS az előrelépés, érzékenységben, vételminőségben nem jobb, nem rosszabb, bár kevésbé zavaró mint pl. a 6610-re jellemző véletlen ugrabugra sztereó és mono mód között.

-- videorögzítés és -lejátszás jópofa, de minek (különösen a DVD-ről butított filmek tekintetében)

 

 

Összefoglalva: jobbára pozitív benyomás. A kezelhetőség a Nokiáról átállva elfogadhatónak tűnik, bár néhány tekintetben erősen kell még a "logikus" elgondolásokat keresnem pl. a Walkman funkció kezelésében. :-) 62500 pénzért nekem épp fájdalomküszöb.

 

 

Üdv,

 

Prof

Viktor-diver Creative Commons License 2005.09.25 0 0 149
Az itt már leirt oldalakon is vannak filmek... de a neten lehet keresni...
Nem nagyon néztem még...max poénnak jó..))
Előzmény: Bacilus Benő (148)
Bacilus Benő Creative Commons License 2005.09.25 0 0 148

 

Honnan tudsz letölteni 3gp-s filmeket? Mekkora egy film?

Előzmény: Viktor-diver (146)
gumpy Creative Commons License 2005.09.24 0 0 147
A 1600x1200-s kép olyan a telefonnak, mint ha én egy csendes szobában ordibálnék hozzád. Szóval illene lekicsinyíteni. Milyen felbontású is a kijelzője?
Előzmény: subaruwrx (145)
Viktor-diver Creative Commons License 2005.09.24 0 0 146
Szia lent a 97-es hozzászólásban már részletezték a játék feltevést...
Szerintem a nagy képeket nem csipi, ezt már én is irtam gifre...
A zene, és a film feltevés nekem simán müködik...
Elképzelésem sincs...((
Lehet, hogy valami vodás gebasz van?
Bár remélem nem...
Előzmény: subaruwrx (145)
subaruwrx Creative Commons License 2005.09.24 0 0 145

Sziasztok! Most vettem k750i-t a vodától. Nagyon vártam a telefont, olyan boldog voltam, amikor megvettem ,de hamarosan csalódtam:

- egy 1600x1200-nál nagyob felbontású képet töltöttem rá és mindig lefagy ha belelépek a kép menüjébe. A többi képnél is elég lassú a menü.

 

- Nem lehet mp3-as csengőhangokat berakni

-filmet alakítottam át 3gp-be feltöltöttem a tel.-re és teljesen kockás volt a kép

Ha tudtok bármelyikben segíteni, légyszi segítsetek!!!!

 

 

Köszi

 

Ja még valami: Ha letöltök játékot, vagy pl. egy programot a címekről, amiket itt megadtatok a fórumon, melyik mappába kel berakni a telefonba. Mert egy játékot próbáltam feltenni, de csak simán felmásolta a mappát a telefonra, de a játék nem indult el!

 

Mégegyszer köszi a segítséget!

Viktor-diver Creative Commons License 2005.09.22 0 0 144
Kártyákban szerintem a méret a különbség..de ezt gondolom bármelyik szaküzletben elmondják..
hangilag még én sem vagyok képben...sikerült a bekapcsolási hangot kiiktatnom, de nem vagyok tisztában, hogy is sikeredett...
Más...vigyázzatok a 300kb-nál nagyobb gif képekkel..lelassitja, és le is fagyasztja a telcsit...
Nekem sikerült lefagyasztanom..(((
larsfuchs Creative Commons License 2005.09.21 0 0 143
Sziasztok, egy kérdésem lenne: a D750-be Memory Stick Pro Duo is jó vagy csak a Mem. St. Duo?
Egyáltalán mi a különbség?
James aki BOND Creative Commons License 2005.09.20 0 0 142

üdv mindenkinek!

 

most vásároltam egy 750i-t, és lenne egy kérdésem...

meg tudja valaki mondani, hogy lehet megváltoztatni a a feladatokhoz tartozó figyelmezető hangjelzést?

 

elöre is köszi!

 

JB

Viktor-diver Creative Commons License 2005.09.17 0 0 141
Most látom...
Az esatora feltettem egy Saleen Mustangos kreációt, s már ki is tették...
Viktor-diver Creative Commons License 2005.09.17 0 0 140
Ja, ha van a képben exif infó, azt nem szereti...
Tedd fel mégegyszer a képeket exif nélkül...a témába...s akkor jó lessz!)
Pl:save for web a photoshoppal, s akkor nem lessz benne exif!
Sok sikert!)
Viktor-diver Creative Commons License 2005.09.17 0 0 139
Csak a 3 fő kép jpg... a kurzor, az ablakok azok png-ben vannak...
De nekem nem volt eddig semmi problémám.)
Előzmény: O.Zsé. (138)
O.Zsé. Creative Commons License 2005.09.17 0 0 138
Hi!

Kérdezném, h feltöltésnél nem volt gondod a jpg kiterjesztés dolgaival?

Nekem sajna valamit quruttyol és, h photoShoppal javítható lenne....
de gőzöm sincs mi lehet a gáz! :o(((

Pedig egy frankó Suzuki Burgmanost csináltam csengő motorzúgással..:o))))
Előzmény: Viktor-diver (136)
Platoon Creative Commons License 2005.09.17 0 0 137
Ez kimaradt: http://www.maestro.intramail.ru/files/java/index.php?page=3&sort=date
Előzmény: Bacilus Benő (135)
Viktor-diver Creative Commons License 2005.09.17 0 0 136
Bizti van még pár, de ezeket is elég átböngészni..
http://www.mobile9.com/
Még ezen is vannak használható dolgok..
Egyébiránt az esaton most az általam kreált téma van fent elöl...
Delfines-búváros!))
S már le is lett töltötve 799-szer!))
Majd még kreálok, ha ennyire sikere van!!))
Előzmény: Bacilus Benő (135)
Bacilus Benő Creative Commons License 2005.09.16 0 0 135

 

Akkor tehát a következő oldalakról lehet töltögetni:

 

http://www.esato.com/logos/colour/users/login.php

 

http://etnies.muskatli.hu/

 

http://k750i.net/

 

http://www.myk750.lasyk.net/

 

http://www.zedge.no/

 

Kihagytam valamit?

Robert Fahmel Creative Commons License 2005.09.16 0 0 134
Phonetársak!

Most akarok venni ilyen K750 cuccost. Még hezitálok, hogy Pannon vagy Voda. (Pléhmobil kiesik elviekből).

A kérdésem az, hogy sikerült-e már valakinek korrektül Live-talanítani a kis Eriket, lehetőleg úgy hogy egy esetleges garanciális hiba esetén vissza is lehessen tenni. Mert ha nem, vagyis marad a csodás háromszínű Live színvilág és a tolakodó 'tölts le ezerér' csnegőhangot' gombok 12 helyen, akkor inkább Pannon. Hacsak el nem kezdtél már ők is.

Illetve ha valaki tud olyan megbízható szakembert, aki elvégzi a szoftverfrissítést, ha otthon nem lehet megcsinálni.
HORI Creative Commons License 2005.09.16 0 0 133
Igen-igen, a márkaszervízben is azt mondták, hogy nincs felhasználónév, meg jelszó a leküldött beállításokban, azért nem működik a wap, meg az mms kezdéskor...
Előzmény: kisfoDy (130)
HORI Creative Commons License 2005.09.16 0 0 132

Ja, és a T-mobile meg (legalábbis saját állításuk szerint), azokkal a beállításokkal dolgozik, amiket az SE-től kap.

 

Most akkor döntse el az ember, ki a hunyó.

Előzmény: janos80 (129)
HORI Creative Commons License 2005.09.16 0 0 131

Szia!

 

A SE márkaszervíz Budapesten a X.ker. Szent László téren van, hívd fel az SE ügyfélszolgálatát, ott megmondják a pontos címet.

 

Ott szerintem pár pillanat alatt be fogják neked állítani, az enyém kb. félórájukba került - de azt mondták, hogy az volt az első.

Előzmény: janos80 (127)
kisfoDy Creative Commons License 2005.09.16 0 0 130

Üdv mindekinek! Én egy boldog és maximálisan elégedett  w800i tulajdonos vagyok:D Tudom senkit nem érdekel! Lényeg a lényeg Wap/Mms beállítások T-Mobilra -> SE oldal -> onnan leküldöd magadnak smsben a beállításokat -> ami még nem fog menni :D -> aztán telcsi/beállítások/adatkomunikáció -> itt a wap/mms profilba megadsz felhasználó nevet pl a wapnak: user: wap pass:Wap mms-é asszem: mms / Mms vagy kicsivel már nem emléxem:( -> utánna indítsd újra és elvileg megy ha nem akkor nemtudok segíteni többet:( nekem egy este sz*pás volt ezt beállítani és most megy:) és asszem így csináltam meg, remélem tudtam segíteni! (SE oldal,T-Mobile beállítások valamiér nem küldik le a jelszót meg a usert)

 

Üdv minden k750i/w800i ownernek

Előzmény: janos80 (129)
janos80 Creative Commons License 2005.09.16 0 0 129

igen.

 

a minap felhivtam a sonyericsson kozpontot,es mondtak hogy amig a T-Mobile nem valtoztat a beallitasain addig nem fogok tudni wapozni. ugyanis en a t-mobile-nal vagyok. es hogy nem tudnak igy segiteni. szoval rohadjon meg a t-mobile!! nem tudom mas halozaton is van e problema, de azt hiszem visszasirjuk mi meg a westeles idoszakot......

 

 

Előzmény: Viktor-diver (128)
Viktor-diver Creative Commons License 2005.09.16 0 0 128
Az SE-oldalán van egy wap instaláló, vagy a szolgáltatód oldalán...azt próbáltad?
Előzmény: janos80 (127)
janos80 Creative Commons License 2005.09.16 0 0 127

szia

 

nekem is ugyanez a problemam. en is kartyafuggetlenul vettem,es nem tudok fellepni a wapra. probaltam mar mindent. sikerult valahol azota megcsinaltatni? vagy mi lehet a baja? valaszod elore is koszonom. janos80@freemail.hu

 

udv

Janos

Előzmény: HORI (81)
Prof Creative Commons License 2005.09.15 0 0 126

Hali!

 

Köszi a bíztatást, csakhát ez így önmagában kevés. Én egy telefon úgymond látatlan megvételével már befürödtem, többel nem szeretnék.

Másfelől meg a Suzuki Swiftről (már a régiről), a McDonald'sról meg a Sláger Rádióról is sokan mondják, hogy jó, nekem mégis a hidegrázás futkos tőle a hátamon.

 

Úgyhogy én változatlanul azt tartom, hogyha egy mód van rá, nagyra értékelném, ha valakinek meg tudnám hallgatni a berendezését. :-)

 

 

Üdv,

 

Prof

Előzmény: Citizen007 (125)
Citizen007 Creative Commons License 2005.09.15 0 0 125
 vedd meg nyugodtan a w800i-t iszonyatosan jó telefon, rádio és a walkman is teljesen jól szól csak ajánlani tudom
Előzmény: Prof (120)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!