Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011.11.10 0 0 6658
Kicsit ugyan Off de remélem nem haragszotok meg a kérdésért. Ki ismeri, mi a véleménye a Soligor szűrőkről!
eechalhoub Creative Commons License 2011.11.10 0 0 6657



Törölt nick Creative Commons License 2011.11.08 0 0 6656

Nem légifelvételek:-)

Mindhárom kép a Kranzhorn nevü hegycsúcsról készült, ami Tirol és Bajorország határán található, Kufstein közelében.

Nem magas hegy, csak nagyon jó fekvésü, nagyon jó kilátású.

Amit fehér felhöknek látsz, az az esti köd. A hegytetön még napos, de az árnyékos völgyekben már gyülik a köd.

Ilyenkor egyedülálloan szép odafenn. Sajnos eleget nem sikerült fotózni, sietni kellett lefelé, mert hamar sötétedett és a szél is fagyos volt.

Előzmény: Törölt nick (6654)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.07 0 0 6655

Köszi! :) Igen onnan.

Előzmény: Törölt nick (6653)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.07 0 0 6654

Szepek a kepek. A harmadik kep legifelvetel? Bar latok nemi novenyzetet a kep jobb o. sarkaban, val.szeg nem... gondolom. Hol keszultek?

Előzmény: Törölt nick (6652)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.07 0 0 6653

Nagyon jo a villamosos kep... gondolom a vezetoallasbol keszult:)

Előzmény: Törölt nick (6651)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.07 0 0 6652

Törölt nick Creative Commons License 2011.11.07 0 0 6651

 

 

M.VIII Creative Commons License 2011.11.06 0 0 6650

Megint cicák:

 

ikajli Creative Commons License 2011.11.04 0 0 6649

Köszi. Ez a verzió jobban tetszik, mint a minimál.

Előzmény: eechalhoub (6648)
eechalhoub Creative Commons License 2011.11.04 0 0 6648
Koszonom!:) A rakattintotok a felhasznalonevemre, akkor oty lesz a flickr-es photostreamemhez a link, van egy masik hasonlo fotom, csak az minimal-abb :)
Előzmény: ikajli (6646)
Roadtrain Creative Commons License 2011.11.04 0 0 6647

Elég patent kép lett :)

Előzmény: eechalhoub (6643)
ikajli Creative Commons License 2011.11.04 0 0 6646

Ez nagyon jó lett. Grat!  Sajnos újabban nem tudok flickr-es képeket innen megnyitni. Pedig szívesen megnézném nagyobban is.

Előzmény: eechalhoub (6643)
Moris721 Creative Commons License 2011.11.04 0 0 6645

Sajnos csak így sikerült feltennem alább egy képet.Gondoltam teszek fel egy szép őszi fotót.Nem profi,de..... :) az enyém! :)

Moris721 Creative Commons License 2011.11.04 0 0 6644
eechalhoub Creative Commons License 2011.11.04 0 0 6643

Törölt nick Creative Commons License 2011.11.03 0 0 6642

 

canonshot Creative Commons License 2011.11.02 0 0 6641

 Tisztelt forumtársak! Akinek van a Lágymányosi híd, a Megyeri híd, Ezsébet híd és a Lánchíd új díszkivilágításáról, magáról a hídról egyben totálból  képe, és szeretné hogy egy könyvbe bekerüljön, (pénzt nem tudok adni) a név lenne beleírva a képhez az küldjön az lcs@lcsdigital.com  , nem nekem kell, a részleteket emailben, ,  azért állványról készültekre gondolok :) küldjetek először kissebbet , és majd visszaírok ha kell nagyobban, köszi üdv mindenkinek -

 

M.VIII Creative Commons License 2011.11.02 0 0 6640

igus. Creative Commons License 2011.10.30 0 0 6639

Mátra, Sástó

Bengor323 Creative Commons License 2011.10.25 0 0 6638

Szia! P.S.-ban másképpen is meg tudod oldani, egyszerűen a kijelölő varázspálvca segítségével kijelölöd azokat a részeket, melyeket színesen akarsz hagyni, amikor ez megvan, Kijelölés megfordítása, utánna pedig átdobod a képet fekete fehérbe a telítettség teljes csökkentésével.
Én így szoktam, de többféleképpen is meg lehet csinálni.
Üdv! ÉS sok sikert!

Előzmény: Moris721 (6631)
criceto19 Creative Commons License 2011.10.25 0 0 6637

Riportversenyt hirdet a BKF középiskolás diákok részére két kategóriában. Multimédiás riport kategória lehet: fotóriport (maximum 10db fénykép) vagy videoriport (maximum 5 perc hosszú).

 

További információkat a riportverseny oldalán találtok!

 

Lassu Viz Creative Commons License 2011.10.25 0 0 6636

Csak dióhéjban a meglátásom, nem szentírás és nem bántásként. A háttér túl sok felesleges részletet tartalmaz mindkét képnél. A macskáson rengeteg a fény és túl kemény (becsillanás a háttámlán, kiégés a macsekon és az arcon is).

 

A képkivágás és a hölgy természetessége viszont tetszik (az első képen sokkal inkább mint a másodikon). Mondhatnám megérdemli, hogy mégegyszer nekifuss a kép elkészítésének, ha kell rákészülve egy-két cucc vagy komplett műterem kibérlésével.

Előzmény: geri821 (6630)
Moris721 Creative Commons License 2011.10.25 0 0 6635

Értem Geri821!Köszönöm szépen!Tehát akkor pont fordítva mint ahogy én csináltam! :))))

Na már próbálom is ki!

Köszönöm szépen!

Előzmény: geri821 (6634)
geri821 Creative Commons License 2011.10.24 0 0 6634

Üdv!1 cerü a dolog Ps-ben átváltoztatod a képedet fekete fehérré,és utánna létezik egy elözmény ecset,azzal vissza tudod szinezni,amit szinesbe akarsz látnii!!!

Előzmény: Moris721 (6632)
Törölt nick Creative Commons License 2011.10.24 0 0 6633

Moris721 Creative Commons License 2011.10.24 0 0 6632

Közben már ki is próbáltam a maszkolásos tippemet.Működik,klassz! :))

Moris721 Creative Commons License 2011.10.24 0 0 6631

Geri821!Sajnos még nem értek az efféle képek készítéséhez!Ezért kérdésem a következő.PS-ben maszkoltad azokat a területeket amiket színesen szerettél volna hagyni,és utána a többit FF-re készítetted?Így történt?Nagyon tetszenek ezek a stílusú képek.És konkrétan a tiéd is!

Előzmény: geri821 (6630)
geri821 Creative Commons License 2011.10.23 0 0 6630

Pár kép a páromról!

malacnátha Creative Commons License 2011.10.23 0 0 6629

Wow! :) az omega-lépcsőház személyesen? :))

Ez ám a perspektíva.

Előzmény: igus. (6628)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!