Keresés

Részletes keresés

Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.15 0 0 62
Viszonylag ritkán járok moziba, de továbbra is állítom hogy ez a film, bőven beleillik a magyar filmgyártás azon remekei közé, amelyek a Miniszter félrelép óta készülnek. Nagyjából az volt hosszú idő óta az első igazán klassz magyar film...

Chubby Checker? Nevetséges... Szívesen mesélnék neked egy olyan életről, ami neked nem adatott meg... Ahol ilyesmire nem kényszerül az ember...

Előzmény: zeuszka (60)
Supernovablaster Creative Commons License 2003.12.15 0 0 61
"Arról, hogy a mai fiataloknak nincs jövőképük, amit a filmekben látnak, követendő példának tartják! A piálás, lopás, verekedés, lövöldözés, drogozás!"

Ne haragudj, de a múlt héten a Barátok közt-ben a Dani meg a Tóni tök becsületesek voltak meg jólneveltek.

Előzmény: Sheme (45)
zeuszka Creative Commons License 2003.12.15 0 0 60
én nem láttam a filmet, az előzetesből valamiért azt hittem, hogy ilyenek is lesznek benne, de hát nem. nem is fogom megnézni.

de azért neked elcsattant az a chubby checker, ugye?

Előzmény: Ender_Wiggin (55)
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.15 0 0 59
Mi maradt a fiatalkorodból? Mesélj? Érdekel...
Sőt a többi nagypofájú is mesélhet... Mire emléxetek vissza a legszívesebben a nyári estéken?

Matek zh-ra? Esetleg a büszke pofátokra, hogy ti micsoda gerinces absztinens tagjai vagytok ennek a rothadó, velejéig romlott társadalomnak?

Előzmény: Sheme (56)
zeuszka Creative Commons License 2003.12.15 0 0 58
úgy, hogy folyton be vagy tépve
Előzmény: Sheme (56)
Sheme Creative Commons License 2003.12.15 0 0 57
:)
Előzmény: krég (53)
Sheme Creative Commons License 2003.12.15 0 0 56
Egyiket sem.
Ja és nem támogatom a szeszipart sem.
Így legalább nem kell irígyelnem a kocsmárost, hogy miér' van merdzsója émmeg mér' vagyok ilyen ágrólszakadt.

És érdekes: pia nélkül is jól tudom magam érezni! Hát ez meg hogy lehetséges?!

Előzmény: zeuszka (47)
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.15 0 0 55
Aki viszont 1 csöppet is odafigyelt a filmre az nem írna ilyeneket: "azért a leszbi-jeleneteken elcsattant egy Chubby Checker, ne tagadd!"

Vagy talán nem sikerült megérteni? Nem csodálkoznék...

Előzmény: zeuszka (50)
Sheme Creative Commons License 2003.12.15 0 0 54
"Isten hozott nálam öcsém ez a való világ!
Pénz, drogok, fegyverek..., na meg a pinák!"
Előzmény: Ender_Wiggin (49)
krég Creative Commons License 2003.12.15 0 0 53
háátzh ezt nem hiyzsem eeele bazzeeeeeh

sikííííííítokmk a röhögéééstöl

:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Előzmény: Ender_Wiggin (51)
Sheme Creative Commons License 2003.12.15 0 0 52
Sohasem lehet megtalálni az egyensúlyt!
Előzmény: krég (46)
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.15 0 0 51
Krég!

Megnéztem a fényképedet, és állítom hogy 17 évesen, nyári estéken, te sem az egyetemre gyúrtál...

És állítom azt is hogy a mai napig emlegeted azokat a perceket...

Buffalo-tól függetlenül, tényleg nincs... 17 évesen én is blues-bandában zenéltem, és fejkendőt+bakancsot hordtam...

És ku**a jól tudtam érezni magam, nagyon sajnálom hogy elmúlt...

Előzmény: krég (46)
zeuszka Creative Commons License 2003.12.15 0 0 50
figyelj, zseniális vagy. komolyan. én mostanáig azt hittem, hogy lány vagy, de az nem ír ilyeneket az Opel Vectra topikba, hogy ha üresben, felengedett kuplungnál zörög, az nem biztos hogy a kinyomócsapágy..
Előzmény: Ender_Wiggin (48)
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.15 0 0 49
Hülye vagy ha ennyi jött le neked abból amit írtam. Fiatalkori tombolásra SZÜKSÉG VAN! Akinek ez kimarad szegényebb lesz 1 csomó élménnyel, és akkor fogja visszasírni amikor már reménylekenül eljárt felette az idő. Ráérnek a jövőképükkel akkor foglalkozni amikor eljött az ideje. Aki 17 évesen, nyáron, bent ül a panelben, és a jövőképével foglalkozik...

ÉRTED???? 1szer vagy fiatal ba***meg!!! Mi károd származik belőle ha 17 évesen bepiázol, csajozol, bulizol hatalmasakat???

Anyuci nem engedett? Vagy nem futotta? Vagy esetleg cölibátust fogadtál?

Előzmény: Sheme (45)
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.15 0 0 48
Gyűlöljétek... Ha nektek gyűlölni jól esik...

Próbáltam azt hinni hogy értelmes emberekkel tudok itt társalogni, de nem... Fröcskölő utálat... Ez jár annak akinek tetszett valami ami neked nem... Nem érdekel..

Szívből kívánom hogy soha ne tudd meg hogy milyen klassz tud lenni 1 ilyen kaland... Hogy soha ne érezd a felhőtlen, gondtalan szabadságot, a bulik, és a szerelem ízét...

Maradj aki vagy, akinek a takarítónő anyuka, és az alkoholista apuka mellett csak a verés, és a rettegés jutott gyermekkor, fiatalkor helyett...

Nyomorult életed lehet.. Sajnállak...

Előzmény: titanick (43)
zeuszka Creative Commons License 2003.12.15 0 0 47
te melyik egyházat/egyesületet képviseled?
Előzmény: Sheme (45)
krég Creative Commons License 2003.12.15 0 0 46
jaj... azér a másik végletbe se kéne elmenni kedves sheme atya
Előzmény: Sheme (45)
Sheme Creative Commons License 2003.12.15 0 0 45
Kedves Ender Asztaltárs!

Az, hogy kinek mi tetszik, teljesen szubjektív dolog. Az, hogy neked mik jutottak eszedbe és ez téged örömmel töltött el, teljesen érthető.
Szerelem, szex, szakítás (kurvázások...:) ez mind rendben is volna.

De ha neked az életedben a piálások mérföldkövet jelentettek, nagyon tudlak sajnálni!
Mert ahhoz, hogy jól érezze magát az ember, nem kell inni szeszes italt! Ha meg nélküle nem mersz leszólítani egy csajt, ott már komoly problémák vannak az ember önértékelésével.

Én elhiszem, hogy "mások vittek rossz utakra engem", sőt azt is elhiszem Neked, hogy piásan/drogosan/szipusan - mindegy, csak kábult legyél - jobb volt az életed.

Nézz már körül! Mit látsz az utcán, a TV-ben, miről megy a rádióban a vitaműsor?!

Arról, hogy a mai fiataloknak nincs jövőképük, amit a filmekben látnak, követendő példának tartják! A piálás, lopás, verekedés, lövöldözés, drogozás! Ezt nem kell(ene) még fokozni magyar filmmel, melyben más sincs, csak 5 percenként okádás, örök pina/péniszirígység.

És váltig állítom, 0 volt a két főszereplő színészi játéka, lehet akár kinek a gyereke, akkor is. A színészethez bele kell tudni magát élni a szerepbe, nemcsak "eljátszani". De ez nem volt szerep, semmit sem követelt meg. Ezért egy nagy 0.

A "Barbi" hangja viszont olyan aranyos volt! Ő talán még "játszott" is valamennyire, de a vörös fruskától rosszul voltam.

Ennyi.

Előzmény: Ender_Wiggin (44)
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.15 0 0 44
Magyarán szólva:

Engem mint teljesen ártatlan mozinézőt, amiért tetszett egy film, irtani kell, mint ahogy azt a "szemetet" is, amit 1 lelkes magyar csapat készített a "hálás" magyar közönségnek, nem is beszélve a trágár megynyilvánulásodról, nyilván kiérdemelték szegények.
Továbbá: Minden előzetes ismerettség nélkül, a porba próbálsz alázni engem, pusztán azért mert a véleményünk eltér, valamint meggyanusítasz azzal, hogy propaganda tevékenységet folytatok a filmnek...

Miért nem lehet szélsőséges érzelmek nélkül vitázni? Miért kell azonnal gyalázni azt, aki másképp gondolkodik mint te?

Előzmény: titanick (42)
titanick Creative Commons License 2003.12.15 0 0 43
bukni fog, jessz.

wiggin koma, az új topicodban is ott lesznek(velünk együtt) a filmet joggal gyűlölők. És ők lesznek többségben. Sajnos, ami nem a te lelkesedésedet siratja, hanem egy újabb elcseszett honi filmalkotást.

Előzmény: Nikita (41)
titanick Creative Commons License 2003.12.15 0 0 42
nekem is ez jutott eszembe. és a film alatt/után sugárban hánytam. Mi itt sokan drukkolunk a magyar filmnek, (éljen a Kontroll, ami feltámasztja épp), de az ilyen közönségnek készült, ám még a célközönséget is félreértő szemetet purgálni kell. Akárcsak azt, aki a tetszésével akárcsak egy makromilliméternyi létjogosultságot is ad a filmnek. Sajnálom, ez a véleményem. Éljen a jó magyar közönségfilm. és a jó magyar közönség.

Az apám beájulna esetében makogó, agynélküli idiótáknak tekintik a közönséget, akinek mindegy, csak ne művészfilm legyen. A kurva anyjukat.

Gondolom, neked teccettek a betétdalok is...sorry, de a nicknevedet is éppen megalázod a véleményeddel, szegény OSC forog a sírjában, pedig még él.

A vélemény szabad, és sarkos, nem csodálkozni hát, ha a szar éltetője kap a fejére. Persze ez igazán underground.

Amúgy nem vagy véletlenül filmkészítő rokona, a forgalmazó, vagy producercég munkatársa...? És abból is a nyalósabb eset? mert még a szponzorok és a készítők egy része is jól láthatóan húzta a száját a díszbemutatón..ezt is meg kellett kérdeznem.

Előzmény: Ender_Wiggin (25)
Nikita Creative Commons License 2003.12.15 0 0 41
Forrás: odeon.hu, boxoffice

A teljes gőzerővel működő reklámkampány is kevés volt ahhoz, hogy az Apám beájulna című új magyar tinifilm egy markáns indulással tegye le névjegyét. Sas Tamás filmje a hatodik legjobb vetítési átlag mellett végzett a harmadik helyen. A decemberben indított magyar kommersz filmek mezőnyében sem szerepelt túl fényesen a dolgozat. A hétvégén jegyvásárlásra bírt 10.384 néző messze elmarad a Hippolyt (21.438 néző) és az Ámbár tanárúr (21.421) eredményei mögött, de a gyengén induló Meseautó (12.587) és a Csocsó (11.691) nézőszámát sem tudta megközelíteni. Saját magához képest is közepes a bizonyítvány, Sas Tamás tinédzserekkel forgatott filmjei közül a Kalózok 24.291 nézőt vonzott a premier hétvégéjén, a Rosszfiúk pedig 10.130 nézőt toborzott, de feleannyi előadáson. A film jövőjét ebben a pillanatban nagyon nehéz megjósolni. Az ünnepek alatti monstre mozizás és az RTL Klub kitartó kampánya még csodákra lehet képes, mint azt a fenti filmek javánál korábban megtapasztalhattuk. .

Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.15 0 0 40
Nah mind1.. Majd nyitok inkább új topikot ha értelmes emberekkel, értelmesen akarok beszélgetni valamiről, és nem a kisstílű bosszantgatást hallgatni tőletek..
Nikita Creative Commons License 2003.12.15 0 0 39
zeusz:-))
Előzmény: zeuszka (37)
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.15 0 0 38
Ezt most komolyan mondod?
Előzmény: zeuszka (37)
zeuszka Creative Commons License 2003.12.15 0 0 37
azért lettél kegyvesztett, mert nem vallod be a buffalód.
Előzmény: Ender_Wiggin (36)
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.15 0 0 36
Nah? Ennyire kegyvesztett lettem, mert nekem tetszett?
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.15 0 0 35
Nincs is semmiféle párhuzam, elárulom. Felejtsük is el, próbáljunk meg visszatérni a topic-hoz...

Azért ez az ellenszenv mert magyar film?

Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.15 0 0 34
Nem igazán értem a párhuzamot a buffalo és a boldogság között... Nem is igazán értem mi köze a topikhoz, nade mind1..

Nincs buffalom, de nem szégyellném ha lenne.. Nem is értem minek magyarázkodom...

Előzmény: krég (31)
jehova szóda... Creative Commons License 2003.12.15 0 0 33
ne szégyelld má'
Előzmény: Ender_Wiggin (30)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!