Keresés

Részletes keresés

'HoRoG'_d Creative Commons License 2000.08.06 0 0 2
Szevasztok bajtársak!

Teljesen átérzem a helyzetet,mivel ezt nem olyan régen velünk is eljátszották.Remélem ennyi eszetek van,hogy legvégül valami jó kis csínnyel felhívjátok magatokra a figyelmet!
Tényleg ne habozzatok,a Kerület (sem) szunhet meg.Az Ultras Klanért pedig külön kár lenne,mivel szerintem nagyon sokat fejlodtek az utóbbi idoben!

Üdv.
HOROG©

BORDELLO Creative Commons License 2000.08.06 0 0 1
Na jó, de a Kerület a mostani szerződés alapján 5 évig lesz albérletben, más néven.

Egyébként hello minden KERÜLET-szurkolónak, akit zavar e mocsadék!

Szóval bu## tarlósnak köszönhetően... Elképesztő mi? Ja, egyébként csabiman, a vendégkönyvben olvasható javaslat (ifi meccs) engem nem elégít ki, azt hiszem... Azért jójó tudom az még Kerület, de azért nem ugyanaz, ezt ti is érzitek gondolom.

Egy megoldást látok: (az se tőlünk függ). Szerintem akkor jöhet vissza a csapat a hévizire, ha feljut. Akkor talán észreveszi tarlóskoma, és néhány helyi vállalkozó, hogy ez igy nem üzlet. Tehát szerintem addig nem lesz változás, amig fel nem jutunk az első osztályba.

Na, ennyi. Csabiman, esetleg UKKK néven is ismerhetsz. :))))

Minden kerületesnek: Aug. 20.: a milleniumi izé-napon találkozunk a béke téri "Óbudai pokolban".

HAJRÁ KERÜLET - ELSŐ A BECSÜLET

Marcus Aurelius Creative Commons License 2000.08.06 0 0 0
A Tatabánya is csak 0 ideig volt Csepelen...
Előzmény: csabiman (-)
csabiman Creative Commons License 2000.08.05 0 0 topiknyitó
Az 1887-ben alapított, országunk egyik legpatinásabb labdarúgó egyesülete, a III. Kerületi TVE (FC) a Csepellel történt fúzió után Csepel - Autotrader néven fog tovább működni a Béke téren.

Tehát gyakorlatilag a 113 éves Kerület átvészelte az I, II. Világháborút, Trianont, államosítást, '56-ot, rendszerváltást, az óbudai Polgármester Úr (Tarlós István) irreális bérleti díjait viszont képtelen kifizetni...

Várom minden óbudai szurkoló és szimpatizáns véleményét a jelenlegi helyzetről, emlékekről!

Előre is köszi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!