Keresés

Részletes keresés

hopihe30 Creative Commons License 2004.10.11 0 0 2
Halika,én is itt vok. Megmondom az őszintét,nem merek felállni a mérlegre.(pirul)
Ez a hétvége maga volt a brutalitás. Nem ettem meg fél cukrászdát,mert nem volt,csak zserbót meg kókuszkoszkát. Finike
barbarra Creative Commons License 2004.10.11 0 0 1

Szia Saref, szia mindenki!

 

Most csak azért jelentkezem, hogy tudd, jövök, de ma öszzecsaptak a fejem felett a hullámok. Jobbulást Dorcinak!

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2004.10.11 0 0 0

Velem történt: másfél kg + a minuszok helyett:(((

Ez úgy volt (most magyarázom a bizonyitványt..) hogy nem mértem, nem irtam, csak ettem, főleg olyat, amit lehet enni, csak nem fogyi alatt. Szőlőt, rengeteg almát, teljes kiörl. sütiket, persze cukor nélkül. Igaziból nem ettem meg fél cukrászdákat, de nem is ettem keveset. És sajna vacsiztam, majd 1 héten át, mivel a kicsim beteg volt, és csak akkor evett, ha én is. apja nem kellett neki, igy maradtam én. :))

De ma már aszkétizmust fogadtam, meg mindenfélét, csak lenyomjam egy hét alatt. Attól tartok, lehet bármilyen kódú valami, virsli pl, a 3-4 csomag már ott is számit! :(((((((

Törölt nick Creative Commons License 2004.10.11 0 0 topiknyitó

Sziasztok fórumosok? saref vagyok. Azért nyitottam ezt a topicot, hogy újra tudjunk egy kicsit beszélgetni, már hiányoztatok nekem. Kérek mindenkit, aki régi ismerős, és idetalál, értesítse azt, akit tud.

sok puszi nektek!

saref

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!