Keresés

Részletes keresés

xy333 Creative Commons License 2014.02.07 0 0 74

Hagyjad, diszlexiás és egyben diszgráfiás szegény :)

Előzmény: jól informált (73)
jól informált Creative Commons License 2014.02.07 0 0 73

Szerintem a választások előtt "gyüttem" és majd utána "oszt" eltűnök...

 

 

Előzmény: riminyák (69)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.07 0 0 72

ilyen a kettős mércéd:

Orbán a választási iroda videójában

Ha látni szeretné, hogy néz ki egy pártsemleges, választásra buzdító videó 2014-ben, kattintson. Tovább »

forrás: Index.hu

Meg a Magyarország jobban teljesít szlogen ügye...

MarNor83 Creative Commons License 2014.02.07 0 0 71

Köszönöm , de én a Környezetvédő Egyesületre gondoltam....

Előzmény: xy333 (68)
bugadoktor Creative Commons License 2014.02.07 0 0 70

"Egyértelműen pártrendezvény volt, a kormány szidalmazásának céljából."

Ami igaz, az igaz, dicsérni azt nem lehet, sem a kormányt, sem a helyi vezetőket.

Előzmény: xy333 (68)
riminyák Creative Commons License 2014.02.07 0 0 69

Már vártalak! Mond barátom kinek a? 

Gondolom a választás után gyüttél oszt eltüntél! Ez a feladat?

Előzmény: Pista-pista bá (64)
xy333 Creative Commons License 2014.02.07 0 0 68

Elmondaná, hogy ez a civil szervezet milyen olyan megmozdulásban vett részt, mit tett, mellyel Ön szerint pártsemlegességét vesztette?

 

Bocs, hogy én válaszolok: Kónya Péter ás Csőzik közös rendezvénye a 2030 égisze alatt a Fintában. Egyértelműen pártrendezvény volt, a kormány szidalmazásának céljából. Itt vesztettétek el sokadszorra politikai szüzességeteket.

Előzmény: MarNor83 (67)
MarNor83 Creative Commons License 2014.02.07 0 0 67

Kedves NaLáÉ!

 

 

Ismeri Ön a Környezetvédő Egyesület Érd múltját, jelenét, elért eredményeit, az abban feladatokat vállaló tagságot? 

Elmondaná, hogy ez a civil szervezet milyen olyan megmozdulásban vett részt, mit tett, mellyel Ön szerint pártsemlegességét vesztette?

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: NaLáÉ (61)
Új 20-30 Creative Commons License 2014.02.07 0 0 66

:-(

:-)

 

Maradjunk ennyiben. Neked is sikerült a lényegre reagálnod!

Előzmény: jól informált (65)
jól informált Creative Commons License 2014.02.07 0 0 65

Új 20-30!
..."egyes emberek azért lesznek újságírók, mert aljasok, és szemetek, vagy azért lesznek aljasok és szemetek, mert újságírók? Nem vagyok képes eldönteni. Mire is alapozom mindezt? Hát 
arra, hogy az újságírókat véleményük leírásakor cseppet sem zavarja az ismeretek teljes hiánya."

Esetünkben nem te vagy a probléma megoldása, hanem Te vagy a PROBLÉMA!Ezt arra alapozóm, hogy a vélemények megírásakor cseppet sem zavart az ismeretek hiánya!


Előzmény: Új 20-30 (62)
Pista-pista bá Creative Commons License 2014.02.07 0 0 64

riminyák!

 

Tőled:.."A lelki problémák leküzdése sem itt keresendő!"

Helyes:sem itt, sem a buszmegállóban!!

Ez GÁZ!!

Előzmény: riminyák (63)
riminyák Creative Commons License 2014.02.06 0 0 63

Azt hiszem ez a személyeskedő írás nem idevaló! 

Tessen kedves akárki a megszólítottat párbajra kihívni, megkövezni úgy ahogy ez illik!

Nem kell itt pártokat, embereket belecitálni!

 

A lelki problémák leküzdése sem itt keresendő!

 

Ha elovasná kedves nem tudom ki, olvashatja a választók döntik el hová huzzák az X-t. Azt is olvashatná 

az X mögötti személy most is pont olyan mint az az albánszamár akire ráfestik egy párt jelmezét. 

Ez az igazság!

 

 

Előzmény: Új 20-30 (62)
Új 20-30 Creative Commons License 2014.02.06 0 0 62

 

 

Tisztelt NaLáÉ!

 

Önt olvasva ismét feltör belőlem az a régi polémiám, hogy egyes emberek azért lesznek újságírók, mert aljasok, és szemetek, vagy azért lesznek aljasok és szemetek, mert újságírók? Nem vagyok képes eldönteni. Mire is alapozom mindezt? Hát arra, hogy az újságírókat véleményük leírásakor cseppet sem zavarja az ismeretek teljes hiánya. Mint a cigány lova: „Nem vak ez a lú, csak vakmerő!”

 

No ennyit elöljáróban. Most egy kicsit a tényekről.

 

A nevezett mérnök akkor vált Dr. Csőzik László úr kampányfőnökévé, (mert ugye kampányfőnök necesse est! J ), amikor már az összes alapító 20-30 egyesületi tag visszamondta ezt a nemes megbízást, mert mindannyian felismerték az úgynevezett „összefogás” vállalhatatlanságát. A végére – mint ismeretes – maga a jelölt Dr. Csőzik László úr is felismerte, hogy Gyurcsány és társai (Simon, stb.) vállalhatatlanok, és kiszállt az immár nemtelen versengésből, átengedve a helyét a derék Dorosz Dávidkának.

 

A nevezett mérnök úr – akiről csak éppen azt nem lehet tudni mit keres a 20-30 Egyesület környékén – sokkal inkább DK és Gyurcsány fan mint egyszerű MSZP-s, valóban érthetetlen módon került a 20-30 Egyesület közelébe. Persze az Egyesület is megéri a pénzét, hogy ilyeneket beengedett a soraiba, de hát mindenki követhet el hibát.

 

Az adatok felhasználása már sokkal érdekesebb kérdés. Itt máris meg kell szólítani Csőzik urat is, már ő is visszaélt a mérnök úrnál meglévő adatbázissal, vagy csak a Dávidka használja ezeket a címeket, telefonszámokat? Nos Csőzik úr! Ideje megnyilvánulni, nem úgy, mint a Dávidka, aki lapul mint „sz*r” a fűben. Vagy esetleg Tisztelt Mérnök Úr! Ha már megszólíttatott, mondjon már valamit a kezelt adatairól? Tényleg használja azokat? Ha nem akkor miért is hallgat? Nem jó ez sehogyan sem!

Előzmény: NaLáÉ (61)
NaLáÉ Creative Commons License 2014.02.06 0 0 61

Ebben nem a csatorna-vonal az érdekes, hanem az hogy az illető azt hitte Csőziket támogatja, aztán ott maradt...

De hol is?!

Ahol szegény Dorosz épp úgy mellékszereplő, mint az ilyetén már szintén nem pársemleges -mindentől független- 2030 egyesület, ill környezetvédő egyesület.

No de min is csodálkoznánk: a 2030-at az előző választásra -szintén, mint független civil szervezetet- a Fidesz kreálta, amely mostanra csinált magának saját zöld tagozatot is.

Úgy, hogy mostanra szegény "igazi" civilek -de főleg a vezetőik- maguk se tudják hol állnak

Miközben ugye minden jel egyértelműn arra mutat: Gyurcsány-Bajnai-Mesterházy...Dorosz oldalon.

Vagy tévednék?!...   

Előzmény: Lovas Viktor (60)
Lovas Viktor Creative Commons License 2014.02.05 0 0 60

Miként lehetséges az, hogy a csatornaprojekthez akkreditált egyik mérnök a lakosok bizalmával visszaélve, az összegyűjtött lakcím-, telefonszám-, e-mailcím adatbázisát átadja választási célra a Dorosz Dávidkának. A korábban egyszer az akkreditációból már kizárt mérnök, most feltűnik Dávidka kampánystábjában. Erre senki nem figyel oda? Erről senki nem tájékoztatja a gyanútlan polgárokat? Miért kell ezt eltűrni? Miként lehetséges ez? Azt már meg sem kérdezem, neki hogy van ehhez gyomra? Dávidka! Te tudsz erről? És szemet hunysz felette?

boldog Bulldog Creative Commons License 2014.02.04 0 0 59

Hogy az anyja mit értett a T alatt, azt nem tudom, az Érdiek Talicskát.

Előzmény: Törölt nick (44)
riminyák Creative Commons License 2014.02.04 0 0 58

Nem tudom honnét gyüttél mint az orkán...de ezt elemezd már ki.

Oszt ha tudod illeszd már bele van-e némi köze a Százhalombattán történtekhez? Lehet erre nem szól a jogosítványod?

 

Van valami tökös elgondolásod kit támogatnál és miért, hová karcolnád be az X-t.

 

 

http://www.vasarnapihirek.hu/fokusz/hova_tuntek_a_gazmilliardok?

Előzmény: Pista-pista bá (56)
riminyák Creative Commons License 2014.02.04 0 0 57

Pista bá! Te nagyon okos ember vagy! Mit is irsz?

 

 

Előzmény: Pista-pista bá (56)
Pista-pista bá Creative Commons License 2014.02.04 0 0 56

Huha!

 

Te ilyen vagy? Képes vagy belekötni a plakátba is..(Békekutykuruty

 

Csak mondom: nálunk víz folyik a csapból! (Békekutykuruty)

 

 

Előzmény: riminyák (52)
riminyák Creative Commons License 2014.02.03 0 0 55

Kedves Diótörő!

 

Ha ez a gondod akkor lásd a Fidesz párfodulásait! Szineváltozásait. 

Miért pont ők az igaziak ahol  hemzsegnek a volt elvtársak.

Tele van megélhetési elemekkel akik igen tehetségesen sajátitanak ki, szereznek óriási vagyonokat. 

Amikor a gondod az azok meg az elmúlt mutyiai, akkor most az igazi profi csapattal szemben miért nincs ellenszenved?

 

Ha ma hallgattad Orbánt amikor lelkesedett mert óriási lóvék jönnek az Únióból, sikerek, majd elkezdi szidni mennyire ellenségei az országnak!

Miért nem tagadja meg nem kell az ellenségektől soha!

 

Érd. Itt aztán minden nagyon jó, akkor hurrá!

 

Én itt Érd és környékén, Budapesten egy dolgot látok, ismerős cégeket vágtak haza Simlicska és társai.

Egyéni vállakozók mentek tönkre.....

 

Ez miért maradjon?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ked

Előzmény: Diótörő (53)
NaLáÉ Creative Commons License 2014.02.03 0 0 54

Na ezért nem megyek el szavazni, az ilyen paktumok miatt...

 

Na ezért lesz olyan eredmény amilyen...

Előzmény: Diótörő (53)
Diótörő Creative Commons License 2014.02.03 0 0 53

Csak egyet magyarázzatok meg nekem legyetek szívesek:

Mit keres ott az örökké kócos Fodor Gábor?

 Na meg azt, hogy mi az hogy liberális?

Nem volt más név a tarsolyban? A többi már vagy elkelt, vagy régebben kompromittálódott?

Ez az alak mennyi szavazatot fog hozni?

Már a harmadik pártot koptatja, nem sok ez egy kicsit?

Na ezért nem megyek el szavazni, az ilyen paktumok miatt. Ezek mitől lennének jobbak, mint a fityesz?

riminyák Creative Commons License 2014.02.03 0 0 52

Ugye azért nem gondolod komolyan van esélyegyenlőség! Békekutykuruty brigád milliárdokból a vizcsabból is Orbánék..

 

Mit is keres a plakát a buszmegállóban? Bármikor. Mindig Fideszplakát! Ki fizeti? 

Előzmény: maffiavelli (49)
maffiavelli Creative Commons License 2014.02.03 0 0 51

maffiavelli Creative Commons License 2014.02.03 0 0 50

:-)

 

maffiavelli Creative Commons License 2014.02.03 0 0 49

Mi ebben az érdekes? Kampány van.

Inkább az az érdekes, hogy másnak még nincs plakátja.

Előzmény: Törölt nick (47)
riminyák Creative Commons License 2014.02.03 0 0 48

Én ma több helyen köszöntem neki, már a dicsőítő plakátjának! Megkérdeztem hol a fenébe kodorgott idáig.

Oszt azt is mi van a Százhalombattai erőmüvel, az elbocsátott emberekkel, sok érdi alkalmazottal. Aztán azt is miért szünt meg a munkája sok kisvállakozónak. Mitörtént az után hogy benyalt Felcsúton, miért nem izgatta Érd költségvetési zür-zavaros dolga, a csatornázási anomáliák, az elkotyavetyélt oktatás, a ledizerolt közösségiház ....nem sorom.

 

Kicsit mintha hülyén nézett rám, ártatlan arccal kicsit befelé mosolyogva, pont úgy mint amikor állt a balhé az ingatadó idején, sarokba húzodva örülve  Mészárosék töketlenkedésén....

 

 

Előzmény: Törölt nick (47)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.03 0 0 47

http://cink.hu/ugyes-csak-a-kormany-kampanyolhat-autopalya-mellett-es-1508049164

 

Érdekes, Aradszki megjelent Érd összes buszmegállójában.

joska61 Creative Commons License 2014.02.03 0 0 46

Szerintem meg arra próbáltam utalni, hogy a fideszkdnp nem konzervatív nemzeti elkötelettségű képződmény. Csak annak hívják magukat, mert anno az az oldal az mdf porbahullásával üresen maradt. Szerintem csupán a politikai praktikum, az azon keresztül elérhető hatalom, és pénzügyi előny motiválja őket. Egyébként most sok 2010-es fidesz szavazó is hintegeti a hamut... Édeskevés az is.

Előzmény: xy333 (36)
NaLáÉ Creative Commons License 2014.02.02 0 0 45

Nem értem

Előzmény: jól informált (42)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!