Keresés

Részletes keresés

anyuxxx Creative Commons License 2000.05.03 0 0 178
Lányok , Fiuk !

Nemhogy dobogósok vagyunk, de 1-ső helyezettek.
Ebből is látszik, milyen sulyos a probléma.
Üdv:
Anyu
maplesyrup Creative Commons License 2000.05.03 0 0 177
anyuxx: én nem gazdasági társaságra gondoltam, hanem titkosra. Olyan titkosra, amiről senki nem tud semmit. Tehát nem hajthatnának be holmi kamarai tagságidíjat. Hacsak: nincs egy titkos társaságok kamarája.

szvsz: a trikóból és egyéb textilekből szabott zoknipótlót már a régi görögök is ismerték.
Úgy hívják, hogy kapca. Idősebb tasztalosok tán még viselték is a katonaságnál. Vajon annak is eltünt-e a fele? Ki tud róla?

Horusz Creative Commons License 2000.05.03 0 0 176
Párt helyett inkább a Fél Pár Zoknisok Klubját lehetne létrehozni. Aki belép, annak el kell fogadnia az egyetlen alapelvet: A zokni odaát van.
Előzmény: Törölt nick (171)
Horusz Creative Commons License 2000.05.03 0 0 175
"a pólók ritkábban tűnnek el. Tehát, ha azokból szabnánk magunknak lábravalót (nem cipőt)"
Ez érdekes gondolat. De mi van, ha a póló ráébred zokni voltára, és annak megfelelően viselkedik?

De tudok még egy megoldást: más éghajlatra kell költözni - ott van pl. Kalifornia. Ott nem nagyon kell zokni. Bár ott a fürdőruhák vannak nagy veszélyben.

Egyébként viccnek szántam a beszámoltatást, nem az volt a szándékom, hogy ilyen nagy nyilvánosság előtt intim zónádba (a zoknisfiódba) hatoljak.

De ha már elmondtad, én is kiteregetem ide a "szennyest" (fél pár zoknijaimat):
40-42-es férfi fekete, sötétszürke, sötétkék, fehér, nincs rajtuk semmi (még egy picurka Batman se), de sok van belőlük.

Előzmény: Vissai (166)
anyuxxx Creative Commons License 2000.05.03 0 0 174
És a kamarai tagságot a zoknik fizetik, vagy mi ?
Már önkéntes !
Előzmény: maplesyrup (173)
maplesyrup Creative Commons License 2000.05.03 0 0 173
A párt szó az olyan pejoratív. Legyünk inkább titkos társaság. FPZTT
Lehet, hogy a zokni is a pár (t)-tól menekülnek? Egy fél pár (t) elviselhetőbb, mint egy pár (t).
Naaa, legyünk TT.
anyuxxx Creative Commons License 2000.05.03 0 0 172
Én előre be tudnám fizetni évekre a tagsági dijat.
Anyu
Törölt nick Creative Commons License 2000.05.03 0 0 171
Javaslom, alakitsuk meg a fél pár zoknik pártját.Ebben az esetben találkozhatnának velünk azok, akiknek ugyancsak hiányzik a fél pár zoknijuk.
A párt neve legyen.: FPZP. Fél Pár Zoknik Pártja.
A párt cimere: Egy lukas fél pár zokni.
A párt tagságának kötelezö negyedévenként egy-egy fél pár zoknival növelni a párt költségviselését.
anyuxxx Creative Commons License 2000.05.03 0 0 170
Ja, értem. Zokni, mint individum. Jó.
Lassan én is feladom ellenük a harcot.
Csak aztán ők is tiszteletben tartanánk a mi normális élethez való jogunkat.
Üdv: Anyu
Előzmény: morticia addams (169)
morticia addams Creative Commons License 2000.05.03 0 0 169
anyuxxx;
nem,nem erre gondoltam, hanem mindenki szabadulasara, mert valljuk be, ezek a felpar zoknik tulsagosan is fontosak nekunk valamiert, bizonyos pontokon az egesz eletunk korulottuk forog.
:)
Előzmény: anyuxxx (167)
morticia addams Creative Commons License 2000.05.03 0 0 168
mondtam mar, hogy az igazsag odaat van.:)

aztan meg hiaba is szabnank zoknikat pl. polokbol, ugyanarra a sorsra jutnank veluk. Azt hiszem, a funkcio hatarozza meg a zoknik tudatat. A zokni let. A labfejre veves. Talan ha lakasdekoracios targyakat csinalnank beloluk, konnyebben veszteg maradnanak. Nem tudom.
Lehet hogy ma falikepet kellene csinalnom az osszes zoknimbol, vagy agytakarot.
Esetleg egy hazioltart az elkoborolt felek udvossegeert.
Hinni akarok!:)

Előzmény: Vissai (166)
anyuxxx Creative Commons License 2000.05.03 0 0 167

Kedves Morticia Adams !

Nem hiszem, hogy a menekülés volt a cél, azóta se próbált elválni, ha erre gondolsz, egyszerüen annyira utálta azt a sznob társaságot ( de hogy minek mentünk oda ?), hogy ugy gondolta felemás zoknija megteszi, amit meg kell tennie: *helyettem kis virág.*

Előzmény: morticia addams (149)
Vissai Creative Commons License 2000.05.03 0 0 166
Medvébb,

az lehet, hogy nem adtad fel a reményt, és az is lehet, hogy a többiek sem, de az biztos, hogy túlságosan is gyakorlati szempontból közelítitek meg a kérdést.
Gondoljatok Mulder ügynökre. I WANT TO BELIEVE !!!, meg ehhez hasonlók. Próbáljátok úgy felfogni, mint mondjuk a gabonaköröket, ufókat, tehát mint valami olyat, amiről a rendelkezésünkre álló eszközökkel semmi biztosat nem tudhatunk meg, és nem is akadályozhatjuk meg.

Ugyanis a zoknik (harisnyák, melltartók, alsógatyák, etc.) eltűnése gyakorlatilag megakadályozhatatlan. Nem segít rajta semmiféle hermetikusan záródó hátizsák, sem a modógép dobja mögötti rész megkukkantása, mert amelyik zokni egyszer eltűnik, az vagy visszajön, vagy nem, de ez csak tőle függ, és holmi mosógépdobok nem tudják őt visszatartani.

Ahogy öregszem, és egyre több zoknim hagy magamra, egyre igénytelenebb is leszek a vásárlásuknál. Ha mostanában meglátok egy-egy prérifarkasos (neadjisten gyalogkakukkos) zoknit, inkább elfordítom a fejemet és meggyorsítom a lépteimet, hogy minél előbb eltávolodjak a kísértéstől. Nem akarok túl közel kerülni a zoknijaimhoz, mert eddig ezt tettem, mindegyiknek megvolt a maga különleges bája, és túl fájdalmas volt az elvesztésük, amiről még azt sem tudtam, hogy végleges-e.

Megoldás ? Ami végleges és hatásos ?
Egyelőre nincs ötletem, de a magam részéről egy krétával rajzolt ötszöggel és egy fekete kakassal kezdeném.

Hoppá. Mégis beugrott.
Bár ez a kérdés megkerülése, de... hatásos.
Ne hordjunk zoknit !!!!

Mint abban megállapodtunk, a pólók ritkábban tűnnek el. Tehát, ha azokból szabnánk magunknak lábravalót (nem cipőt), akkor egyrészt lehet, hogy nem tűnnének el, másrészt meg ha mégis eltűnnének, akkor legalább tudni fogjuk, hogy tényleg a bánásmód miatt tettek így, és akkor már van valami esélyünk a zoknimigráció visszaszorítására.

Zseni vagyok.
(Oké, én ezt eddig is tudtam, de ti talán nem, és lehet, hogy még mindig nem vettétek észre. :))))

Horusz,
Batmanes zoknim nincs, pedig milyen jó lenne. A talprészen mondjuk Pingvinnel. Hajjaj. Mindegy, az is csak eltűnne.
Van akkor:
(-ként fél pár)
- prérifarkasos
- piros egyszínű
- kék egyszínű
- fehér )
- fehér )- ezek más fajtájúak)
- kék, kis mintával a bokán
- sötétebb kék, kis mintával a bokán
- lilásbarna (bordó ?), mintás

Ez lenne a felhozatal. Sajna scannerem nincs, legfeljebb élőben tudnám bemutatni őket. De az alapgondolat szerintem világos.

Előzmény: Törölt nick (165)
Törölt nick Creative Commons License 2000.05.03 0 0 165
Vissai kedves,

biztosíthatlak, hogy nem adtam fel a reményt. Amikor a mosógépemet megvettem, elolvastam a használati útmutatót. Ebben szerepelt egy olyan pont, hogy hogyan kell a dob fenekén kivenni egy elemet, hogy a dob és az üst közé esett és ott rekedt tárgyakat kiszabadíthassam.

Soraitokon felbátorodva tegnap benéztem az ominózus helyre, reménykedve, hogy sok odaszorult fél pár zokni fog dicső szabadítóként ünnepelni.

Tudjátok, mit találtam ott? Semmit! Lehet, hogy a mosógép nem ott gyűjti a félpár zoknikat? Vagy ez csak afféle átmeneti szállás, tranzitváró az ominózus másik dimenzió felé? Félve nyúltam oda, mi van, ha a kezemet is beszippantja ez a fekete lyuk ...

A zoknik egyébként gyakran más utat választanak az eltűnés helyett: ahogyan korábban egy kartács kifejtette, a látszólagos pár zokni a valóságban két félpárból áll, amelyeknek legalább egyike kaméleon-természetű. Nemrég beszereztem a budai skálában 8 (nyolc) pár egyforma fekete zoknit, hogy mindig legyen szabadon párosítható. El tudjátok képzelni, hogy a használat és a mosás során alakjuk, színük és kopottságuk tekintetében csak azért nincs belőlük 16-féle, mert az elveszettek száma is jelentős. Olyan, mintha az egyik lábammal többet járnék, az egyik cipőm bélése jobban fogna, netán az egyik talpammal gyakrabban lépnék szögesdrótba.

Egyszóval reménykedve olvasom a fejtegetéseket, hátha valaki megtalálja az élet eme nagy problémájának teljeskörű és hatásos megoldását.

Macibb

Előzmény: Vissai (162)
Horusz Creative Commons License 2000.05.03 0 0 164
"Én 8 fél pár zoknival tudok beszállni."
Mégis, ha lehetne, közelebbről.
Gyalogkakukk, prérifarkas... Mid van még? Hófehérke? Húsvéti nyúl? Batman?
Horusz Creative Commons License 2000.05.03 0 0 163
"A legutóbbi hozzászólásom óta eltűntem, mint egy fél pár zokni (ha-ha, ez jó, mi ?), és senkinek nem tűnt fel !"
De, hiányoztál. Be is akartam már írni: vajon hol lehet Vissai? Visszajöttek a Nirvanaból a fél zoknik, és elhallgattatták, amiért titkaikat fürkészni meri?

"A rossz hír az, hogy megkerült a prérifarkasos zoknimnak az egyik fele."
Szerintem azért jött vissza, hogy végleg leszámoljon a fél pár gyalogkakkukos zokniddal...

"A zokniknak teljesen mindegy, hogy hol tűnnek el, ők ott tűnnek el, ahol tudnak."
Azért jó ötlet a zoknimosógép szerintem. A legkényesebb művelet szerintem a mosás, ott tűnnek el a zoknik igazán.

"Amennyiben a mosógépen át vezető utat lezárjuk, ellúgnak a fürdőszoba nyitott ablakán."
Ilyen alapon a lábadról is eltűnhetne...

Vissai Creative Commons License 2000.05.03 0 0 162
Szasztok, Tasztaltarsaim.

A legutóbbi hozzászólásom óta eltűntem, mint egy fél pár zokni (ha-ha, ez jó, mi ?), és senkinek nem tűnt fel !
Ez most vagy azt jelenti, hogy nekem üldözési mániám van (ami nem kizárt), vagy pedig azt, hogy sok hozzaszólás és ötletkedés ellenére TI MÁR RÉG BELETÖRŐDTETEK A HELYZETBE !

Nem törődtök úgy igazán még a zoknijaitokkal sem.
Bezzeg én.
Merthogy van egy jó hírem és egy rossz hírem.
A rossz hír az, hogy megkerült a prérifarkasos zoknimnak az egyik fele.
Hogy mi ebben a rossz hír ?
Amíg vissza nem jött hozzám (vagy csak a többi zoknihoz ? Hm, hm), abban remlnykedtem, hogy ők KETTEN most boldogan élnek valahol másutt, és sok kis prérifarkasos zoknin ügyködnek, vagy valami ilyesmi. Most viszont megtudtam, hogy a másik egyedül áll a világban, nincs senkije és semmije, és eláztatja az eső és megkergetik a kutyák és letojják a galambok és BRÜHÜHÜHÜHŰŰŰŰŰŰŰŰŰ.... egy egész zacskó papírzsepit elhasználtam, míg másik kezemben a zoknit tartottam.

A jó hír az, hogy megkerült a drapp Perla-zoknim másik fele, így most már, miután az apu-méretű 1/2zoknikat száműztem a helyükre, mindössze 8 fél pár zoknim van. Nem is olyan rossz.

Hogy azért reagáljak is:
- a külön (laposelemmel működő) zoknimosógép - az azt megelőző hozzászólások alapján - annyit ér, mint halottnak a vitaminpakolás.
Alaptörvény:
A zokniknak teljesen mindegy, hogy hol tűnnek el, ők ott tűnnek el, ahol tudnak.
Tehát:
Amennyiben a mosógépen át vezető utat lezárjuk, ellúgnak a fürdőszoba nyitott ablakán. Vagy valahol másutt, a lényeg az, hogy eltűnnek.

A zokninak írt vers (hahhh... majdnem egy újabb zacskó pzs bánta) megható volt, gyönyörű, és ha zokni lennék, nagyon büszkén mutogatnám a társaimnak.
Ám egy kérdés még tisztázatlan.
Vajon el tudnák-e olvasni a zoknik ezt a levelet, ha netán bennhagynám a fiókban, hagynám, hogy a többi zokni is elolvassa, és aztán elvigye a hírt a kivándorlóknak ?

A harmadik, és legfontosabb napirendi pont:

Én határozottan támogatom a Dobjunk Be Mindent A Közösbe programot.
Úgyis lesz Bikkamakkáék eskütétele (vagy vmi hasonlója :-), amire úgyis meg vagyon mindenki csalogatva. Én 8 fél pár zoknival tudok beszállni.
A legyárott és eladott zoknik fajtájának száma véges, könnyen lehetséges, hogy többen is kevesebb fél párral térünk haza.

Vének Tanácsa TM Creative Commons License 2000.05.03 0 0 161
Ugyan, nem vettem sértésnek. Ott a :) a végén...
Előzmény: tojo (159)
tojo Creative Commons License 2000.05.03 0 0 159
Nagyon hulyen fejeztem ki magam. Jol szorakoztam, es, bar megyek vissza a HUSZba, benezek meg ide gyakorta. Bocs a szandek nelkuli sertegetesert.
Tojo
Előzmény: Vének Tanácsa TM (158)
Vének Tanácsa TM Creative Commons License 2000.05.03 0 0 158
Már hogy hülyülnénk el? Doktori értekezések, lírai episztolák és költemények születtek a témában, és azt állítod, hogy elhülyüljük?
Mars vissza a HUSZ-ba! :)
Előzmény: tojo (157)
tojo Creative Commons License 2000.05.03 0 0 157
Atneztem ide a torzshelyemrol (HUSZ), es hatalmasan felnevettem a topiccim lattan. De ugy latom, itt mindenki komolytalan. Sajnos nalunk veresen komoly a helyzet zokni ugyben. Ugyanannyi a paratlan, mint a paros. Es Ti meg itt elhulyulitek a temat.
Tojo
maplesyrup Creative Commons License 2000.05.03 0 0 156
Sőt, lehet ez egy titkos jel.
"Tasztalos vagyok, felemás a zoknim."
Erről felismerhetjük egymást, mint egy titkos társaság tagjai.
Előzmény: Gofry (155)
Gofry Creative Commons License 2000.05.03 0 0 155
Ebben lehet valami. Voltaképpen a zoknik eltűnése felfogható egyfajta spontán tiltakozásnak a globalizáció ellen! Véget kell vetni annak, hogy úgy mosunk össze zoknikat, mint a kultúrákat! Le a páros zoknik egyformaságával, hordjon mindenki felemás kollekciókat! Nem kell hozzá fanta exotic, hogy színesebbé tegyük az életünket! Az anarchozoknik megmutatják nekünk az utat! A felfedezés és a kaland izgalma újra beköltözik sivár életünkbe! Nincs kiszámítható viselet, nincs uniformizmus!
Sőt, rendezhetünk otthon zokni-lottót, zokni-pár megtippelő versenyt!!
Előzmény: morticia addams (149)
morticia addams Creative Commons License 2000.05.03 0 0 154
miert csapott meg labszag engem mikozben megpillantottam most a topic-cimet es ehhez kepest kabe masfel honapja kereszthuzatban ulok itt a pecomban?
csak egy adalek a zoknik kiszamithatatlansagahoz: kb. egy eve bemereszkedett a lakasba egy egesz par zokni es itt maradt. Sima feketek. Aztan kiderult, hogy kitunoen parzanak az en zoknijaimmal. Most van ket par gonosz fekete cernazokni, akik mogorvan varnak arra, hogy eldontsek, kihez is tartoznak igazabol. Mert ket fel par ugyan az enyem, de mar nem latom, melyikuk az.
anyuxxx Creative Commons License 2000.05.03 0 0 153
Nagyon jó volt. Holnap jövök. Látom a 3 órásiban még nagyon él az egész zokni-stáb.
Előzmény: 81713 (152)
81713 Creative Commons License 2000.05.03 0 0 152
Kedves Kartácsak!

Igazán nagy örömömre szolgál, hogy a félpárzokni szakértők lelkes és nagytudású tábora milyen nélkülözhetetlen és széleskörű ismereteket oszt meg a tudást régóta szomjúhozó zoknitulajdonosokkal. A rendelkezére álló tudományos archívumomból pontosítani szeretnék néhány nagybecsű hozzászólást.

1.)Veszett Hörcsög
A zoknicsiptető a modernkori hadviselés terméke. Ennek a remek találmánynak köszönhetően egy időre győzedelmesnek látszott a félpár zoknik elleni könyörtelen háború. Sajnos, mint oly sokszor most is tévedtünk. Ma már az interkontinentális ballisztikus zoknicsiptetők is reménytelen küzdelmünk elavult fegyvereinek számítanak. A Z-117 tipusú ún. lopakodó tecnikájú taktikai csapásmérő zoknicsiptetőket nemrég –mint végképp elavultat- kivonták az Egyesült Államok hadrendjéből. Egyelőre semmilyen reguláris hadsereg sem képes felvenni a harcot a szakadár félpárzoknik militáns csoportjaiból alkult Fépárzokni Felszabadítási Szervezet terroristáival. A szervezetnek deklarált célja, minden zokni félpárrá alakuljon, ezért nem riadnak vissza semmilyen eszköztől sem. A zoknicsiptetőket létükkel összegyeztethetetlen brutális fegyvernek tekintik, ezért mindent megtesznek ellene. A legtöbbször elrabolják ezeket. Néha tetemes összeggű váltságdíjért egy-egy garnitúrát visszaszolgáltatnak, de váltságdíjra is csak harcuk finanszírozása miatt van szükség.

2.anyuxxx
Leírt eseted sajnos egyre gyakoribbá válik. Az FFSZ a lopakodó zoknicsiptetők elrabása útján szert tett az egyébként szupertitkos technológiára. Eleinte csak néhány ügynöküket küldték vissza, akik álcázták magukat, és megtévesztésig hasonlóak voltak egy másik félpár zoknihoz, így az egész pár látszatát keltve. Ezt a látszatot csak addig tartják fenn, amíg viselőjük már képtelen zoknicserére és egészen elképesztő mintákat produkálva, köznevetség tárgyává teszik áldozatukat. Egyes renegát félpárzokni szakértők tudásukat jó pénzért eladják az FFSZ ügynökeinek. Így már saját kiképzőbázsaikon folytatott genetikai kísérleteket is siker koronázta. A kaméleon, és a tintahal génkészletének egy részét felhasználva, életképes félpárzoknikat állítanak elő amelyek bármilyen más félpárzokni színét, vagy mintáját képes utánozni.
Tehát kedves kartácsak legyetek éberek, mert lehet, hogy két félpár zokni van rajtatok!

3.lx
Értekezésedet figyelmébe ajánlottam Walter Socks professzornak, és lehet, hogy a National Fusechli Newsletter következő számában lehozzák, mint vitaindító értekezést. A jogdíj és honorárium ügyében vedd fel a kapcsolatot A Harvard Socks Foundation főkurátorával Sir Prof. Isaac Halfsocksszal. Sárga írigysére okot adó értekezésednek kiegészítését javaslom, az alagúthatás és a félpárzokni kettős (anyagi és hullám) természetének bemutatásával. (Tudvalevőleg a professzor igen kényes a már említett orgánumban megjelenő értekezések kidolgozottságára.)

4.BAGIRA
Leveled az egyetemes világirodalom új hajnalának pírját jelenti. Ehhez képest Tatjána levele cetlire firkált semmiség.

Sir Dr. DakotaPress de genere Index
a félpárzokni tudományok doktora
a Szent Izidor NetLovagrend sajtóreferense

http Creative Commons License 2000.05.02 0 0 151
Van a félpár zokniknak egy páratlanul sunyi fajtája. Szépen össze van csomózva. Fölhúzod az egyiket, 43-as, Ok. Akarod húzni az állagra, színre, külcsinre teljesen azonosnak tűnőt és nem megy föl a lábadra. A feleségedé. Vagy, múltkor a fiam barátnője felejtett itt egy párat. Az is félpárú lett, mert az egyik félpár az én félpárammal szövetkezett szépen összekötve. A fiam már egy hete kereste.
Csokis Creative Commons License 2000.05.02 0 0 150
Meg a patak is: és mivan, ha a futó hab elkapdossa?
Egy joerzesu patak finnyas kerem. Csak feher leplet kapdos el, budos zoknikat nem.
Szerintem a gyártók nem azonos minőségü festékkel festenek, igy egy-egy mosás után az egyik sötétszürke (vagy sötétzöld) megmarad sötétszürkének (gépi mosásról beszélek)a másik kifakul.
Na, vegre egy racionalis magyarazat. Egyebkent a regi, szep anti vilagban meg nem volt ennyi paratlan zokni. Az NDK mosogepek szurojet ugyanis ugy lehetett tisztitani, he kivetted a dobot a helyerol. Ilyenkor allati izgalmas szinu es allagu zoknik, zsebkendok es alsogatyak kerultek elo, amik toltes kozben potyogtak be a dob melle. Ha ezeket a mai csicsas mosogepeket is szet lehetne kapni, biztos ott is lenne ez az. Nem lehetne olyan zoknikat gyartatni, amik vizlagyito hatasuak, igy a gepben hagyva megeloznek a vizkovesedest.
Illetve nem lehet, hogy itt egy nemzetkozi kapitalista osszeskuves aldozatai vagyunk? A mosogep-, az zokni-, es a vizlagyito gyartok kartellba tomorultek, es olyan zoknikat gyartanak, amibol szep lassan, a zokni eltunesevel parhuzamosan Mg es K ionok oldodnak a vizbe, igy vagy uj mosogepet, vagy Calgont veszel. Raadasul szep lassan a zoknid is eltunik.
(El ne felejtsem fehér zokni is van itthon páratlan)
Azoknak a parjat valoszinuleg a szurkek kozt kell keresni, mert osszemostad valamivel. :-)
Előzmény: Mulan (39)
morticia addams Creative Commons License 2000.05.02 0 0 149
ha ez megnyugtat, akkor nekem volt olyan pasim aki rendszeresen felemas zoknikban jart tanitani, o meg azert mert eppen ket olyan zoknit talalt a zoknisfiokban...lehet, hogy itt van a lehetseges megoldas. A szabadulas utja:)
Előzmény: anyuxxx (148)
anyuxxx Creative Commons License 2000.05.02 0 0 148

Dakota, htf, Gofry !

Zsenik vagytok,hogy csak egy párat emlitsek a teljesség hiánya nélkül. Nem is megyek vissza a politikába. Várom a többi jó verset.

Csakhogy megtudjátok, hogy a fél pár zoknik ráadásul még gonoszak is:

Férjemmel bulin voltam, amikor egyszer csak észrevettem, hogy felemás zokni van rajta, de nem ám, hogy világos szürke és sötétebb, hanem valami elképesztő variáció volt, arra emlékszem, és a döbbenettől mielőtt észbekaphattam volna, felkiáltottam, hogy *hát rajtad meg milyen zokni van ?* Szóval ez nem akármilyen buli volt, valami lakásszentelő, vagy mia a szösz,szóval mindenki nagyon ki volt öltözve, férjen is öltöny, nyakkendő, csak épp az a felemás zokni az volt a bünös, amit eddig a kutya nem vett észre, de ekkor mindenki döbbenten figyelt fel a renitensre, kivéve a férjem, aki utolérhetetlen flegmával bejelentette, hogy sajnálja, igy volt összepároztatva. Ki van zárva, hogy én tettem volna.
Szóval, ha már felemás zoknit hordtok, nézzétek meg kit vesztek feleségül, olyat kell, aki tartani is tudja a száját.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!