Keresés

Részletes keresés

_cseszo Creative Commons License 2005.11.14 0 0 351
Hát lassan majdnem igaza is van. Annyira ritka madár a pénzes vevő. Én azoktól is elhalok aki a második mondatban azt kérdezi mennyit engedsz aztán a végén kiderül hogy még egy sokkal ratyibb lakást kell előtte eladjon, valamint az apját megfojtani hogy pénze legyen.
Előzmény: Nobu (350)
Nobu Creative Commons License 2005.11.14 0 0 350
Általában nem az a baj, hogy "szar" volna a lakás, hiszen ez tipikusan az attól függ kategóriába tartozik: valakinek vagy olyan köll, vagy nem. De a szempontok néha télleg nagyon meglepőek. A hozzáállás pláne. A készpénzes vevő úgy áll hozzád, mintha a puszta ténytől alleluját rebegve a földhöz kéne vágnod magad előtte.
Előzmény: _cseszo (348)
dormika Creative Commons License 2005.11.14 0 0 349

Sziasztok,

 

Káposztásmegyer II-n áron alul, tengeren túlra költözés miatt eladó egy 67 nm, két és fél szobás, 5. emeleti, nagyon jó elrendezésű, napos lakás. A lakás azonnal beköltözhető, ha valakinek szüksége van a benne lévő egy-két bútordarabra az is maradhat. Beépített szekrény és konyhaszekrény, tűzhellyel van a lakásban.

Tömegközlekedés gyakorlatilag a ház előtt, minden más fontos dolog 1-2 percre.

 

marcsi99@yahoo.com

tel: 30 688 9926

_cseszo Creative Commons License 2005.11.11 0 0 348
Gyáva kukacok a vevőjelöltek. Nem értem én sem miért nem lehet megmondani hogy "szerintem ez a lakás szar" vagy nem erre gondoltam.....stb. nekem olyan is volt aki azt mondta: "Túl zárt a kert" -))) Hát erre max gombot varrni lehet.
Előzmény: nadasto (346)
onlinegirl Creative Commons License 2005.11.09 0 0 347

Szia Nadasto!

Jók a kérdéseid - bár azt hiszem, ezeket a topic-okat csak azok olvassák, akik eladni szeretnének... (Én is tettem fel hirdetést, de eddig egyetlen vevő sem jött azzal, hogy "olvastam az Index-en, hogy...")

Nálam eddig 3-an jártak (másfél hónapja), kb. 6-an lemondták a látogatást még a vizit előtt (ettől egyrészt lehidalok, mert 1. köszi, hogy legalább nem várom potyára 2. viszont miért pont az én lakásom előtt vesz meg egy másikat??)  Legutóbb már majdnem, de tényleg majdnem megvették, szinte ott volt a toll a kezükben az adásvételi szerződés fölött - de elmentek másnap egy újabbat megnézni, és azt választották.

Én azt hiszem, hogy nálam az ár a gond, egy kicsit szeretném kihozni nyereségesen, de úgy tűnik, csak "nullszalldósan" lehet eladni jelenleg.

Ha elmegy egy vevőd, szerintem kérdezd meg, mi a véleménye. "Úgyis mindegy" alapon. Legutóbb én ezt tettem, akkor állítólag azért nem jött el (aki lemondta...), mert rájött, hogy túl messze van ahhoz képest, amit keres. Pedig szép, helyes, jópofa kis lakás, igazi "első lakás" lehetne fiataloknak, vidám színekkel.

Hát nem tudom. Állítólag most a tél miatt eleve nehezebben megy, tavasszal viszont sec-perc alatt el lehet adni.

Szerintem próbáld belőni az árat, az olcsó lakást el kell, hogy vigyék. Nekem legalábbis eddig az volt az érzésem, hogy jöttek, megnézték, aztán valaki az enyém alá kínált 200 ezerrel, és azt vették meg végül...

Hozzáteszem, a 3 látogatón kívül vagy 5 ingatlaniroda is felkeresett, ebből 3-nál van beadva, talán segít... Bár meglehetősen lehangoló, amikor csöng a telefon, "jó napot kívánok, az ingatlan után érdeklődöm", és kiderül, hogy egy újabb ingatlanos hív... :(

 

Előzmény: nadasto (346)
nadasto Creative Commons License 2005.11.09 0 0 346

Sziasztok!

Szintén ingatlant szeretnék eladni Pesten, de én beszélgetnék, ha lehet.

Reménykedve abban, hogy itt lakást keresők is megfordulnak, szeretnék kérdezni, mivel úgy érzem, hogy a nézelődők csupán csak nézelődők, és nem komoly vevők. Eddig 14 lakásnézőm volt, és ebből 2 jött vissza komoly szándékkal. Ők meg nem kapták meg a hitelüket, így nem jött össze az adásvétel.

Szóval: MIért nem közlik a véleményüket a vevőjelöltek??? MIért féltek elmondani, hogy miért nem tetszik a lakás? MIért gondoljátok, hogy ha ár alatt kínálnak valamit, az biztosan átverés??? Én tényleg anyagi gondok miatt akarom eladni a lakásomat, de úgy tűnik, hogy annyian hivatkoznak már mindenféle családi és egyéb problémákra, hogy nem vesznek komolyan. Valaki kiokítana?

Vagy ti, lakáskínálók! Hová érdemes fordulni, ha komoly vevőt szeretnék???

Lehet, hogy bugyuta gondolatok ezek, de én az egyszerűség híve vagyok, nem szeretem túlbonyolítani a dolgokat, és nem értem az embereket. Amikor konkrét paraméterekkel, képekkel adom meg a lakásomat, és mégis látom, hogy nem ezt képzelte el... Szóval???...

 

_cseszo Creative Commons License 2005.11.08 0 0 345

Berakom ide is hátha ....

 

ÁRESÉS! ÁRESÉS! ÁRESÉS!

 

Eladó Budafokon 203 nöl-es telken egy 56 nm alapterületű kétszintes (tetőtérrel együtt hasznos lakóterület cca 85 nm, a tetőtérben 3 kicsi szoba, földszintem 2 kis szoba konyha fürdő spájz, alatta pince,treasz, garázs és különálló fedett kocsiszín) kis ház. Cirkófűtés, telefon...stb. Gyümölcsfák a kertben.

Irányár 18,5mFt

képek: http://servex.uw.hu

 

 

Ugyancsak eladó Köveskálon egy 110 nm alapterületű gyönyörű ház 300 nöl-ös telken. Víz, villany telefon van gáz a telken csatorna folyamatban.

Képek:  http://koveskal.uw.hu

Irányár  15,9 mFt

 

 

Bármelyik iránt érdeklődni lehet: 06 20 9541 241 ill servex@servex.hu

andrea-1 Creative Commons License 2005.10.12 0 0 344
S ü r g ő s e n   eladó!!!

 

Családi okok miatt, Bp. XI. kerületben, a BME és a Budai Skála és a Piac  közelében, nagyon jó közlekedésnél (3, 12, 53, 86 busz, 4, 6, 18, 41, 47 villamos, épülő 4-es Metró) sürgősen eladó egy 27 nm-es garzonlakás, tulajdonostól.

A lakás: magasföldszinti, csendes, belső parkra néz, távfűtéses, felújítandó, főzőfülkés. Tartozik hozzá egy saját zárható pincerész is. A szoba 19 nm-es!!!

 

Irányár: 8.2 MFt

 

Fiataloknak, kezdő lakásnak kiváló!

 

További információ:

Bánki Andrea

06-30-2842-111

banki.andrea@chello.hu

 

attila400 Creative Commons License 2005.10.06 0 0 343
Eladó a XIII. kerületben, csendes kertes utcában, a Keszkenő utca Szent László utca sarkán rendezett, előkertes, téglából épített házban lévő, erkélyes, azonnal beköltözhető, részben felújítandó lakás külön bejáratú szobákkal. videok, panorámaképek itt megtekinthetők

kn1954 Creative Commons License 2005.10.06 0 0 342
ANGYALFÖLDÖN - JÓ KÖZLEKEDÉSSEL másfél szobás, világos (déli fekvésű), vízórás lakás nagy loggiával ELADÓ vagy ráfizetéssel kertes házra CSERÉLHETŐ. Érdeklődni: lakascsere54@freemail.hu

Rockstar Creative Commons License 2005.09.27 0 0 341

Kispest csendes kertvárosi részén, metrótól 3 buszmegállóra eladó 564 négyzetméteres építési telek, felújítandó vagy lebontandó teljesen alápincézett házzal.
A bontási engedélyt az önkormányzathoz benyújtottuk. Az építési telken két lakásos családi ház építhető.

Ár: 33, 000 Ft/négyzetméter. Érdeklődni: este 18- 20 óra között 70 384 0536

szaga123 Creative Commons License 2005.09.22 0 0 340
Eladó a Nyugatinál egy lakás

Több info:

www.belvarosilakas.fw.hu
HanG99 Creative Commons License 2005.09.21 0 0 339
ehhez itt van egy link, hátha valaki meg akarja nézni a képeket és az alaprajzot.

itt vannak a rajzok
Előzmény: HanG99 (337)
Evás Creative Commons License 2005.09.20 0 0 338

Eladó garzon Budafokon!

 

Eladó a XXII. kerület Savoya parkhoz közeli részén, I. emeleti, napfényes, nyugati fekvésű, jó állapotú 21 nm-es minigarzonom rendezett, csendes téglaházban. Parketta, redőny, kábeltv, telefon, egyedi fűtés és a pincerekesz van. Kiváló közlekedés: 47 villamos, 14-es, 114-es, 3-as busz.

Ár: 5,6 mFt.

Érdeklődni:  06 70 6342890

HanG99 Creative Commons License 2005.09.13 0 0 337
Eladó Garzon Óbudán!

36m2 téglaház, gázkonvektor, vízóra, alacsony közösköltség, szép zöld belsőudvar, külön WC és külön kamra, zuhanyfülke, nagy szoba (20m2) konyha, előszoba.
Nagyon jó beosztású elsőlakás, kicsit lelakva, de beköltözhető állapotban. Gyorsan kéne elmennie, emiatt csak 10,5 Mio, a mellette lévő 11,6-ért cserélt gazdát, igaz felújítva.
Flóriántól 5 perc gyalog, Vörösvári úti piac, SzTKrendelő, gyógyszertár, bölcsöde, óvoda, iskola, Eurocenter, Auchen, Praktiker, OBI, minden 5 percen belül (na jó Auchen kicst távolabb)


jelagina kukac freemail pont hu
andrea-1 Creative Commons License 2005.09.13 0 0 336

ELADÓ G A R Z O N L A K Á S a XI. kerületben!!!

 

BP.XI. Baranyai téren, a Műszaki Egyetem közelében, a Skáltól 1 percre, jó közlekedéssel (3,12,86 busz, 4, 18, 41, 47 villamos) tulajdonostól eladó egy 27nm-es garzon. A szoba: 19 nm-es!!!! A lakás magasföldszinti, tégla építésű házban van, távfűtéses, egy csendes belső parkra néz, főzőfülkéje van, felújítandó és tartozik még hozzá egy saját zárható pincerész is.

 

 

IRÁNYÁR: 8.700.000 Ft

 

 

Telefon: 06-30-2842-111

email:  banki.andrea@chello.hu

lárifári Creative Commons License 2005.09.13 0 0 335

A kép lemaradt, megpróbálom újra.

Tehát pestlőrinci ház.

ez a konyha egy nézeteez a konyha egy nézeteez a konyha egy nézeteez a konyha egy nézete
lárifári Creative Commons License 2005.09.13 0 0 334

Mélyen áron alul, mert sürgős!

 

XVIII. ker Pestlőrinc Szemeretelepen (Malév uszodánál) 2003-ban épült körbejárható, luxus kivitelű családi ház. Tömegközlekedés 5 percre.

Telek: 540 m2, lakóterület: 160 m2, a teljes ház alatt 88 m2 fűtött szuterén, amelyben konditerem, 2 állásos garázs, de vállalkozásra is alkalmas lehet.

Földszint: amerikai konyhás, kertkapcsolatos nappali, hálószoba, gardrób, fürdőszoba. A nappaliban kandalló, gipszstukkó díszítés.

Emelet: 3 szoba, közlekedő, fürdőszoba, erkély.

Gyönyörűen parkosított kert egzotikus növényekkel, pálmákkal. Működő szökőkút, kerti világítás, fúrt kút.

5x3m medence vízforgatóval, kerti pavilon, harmadik gépkocsinak beállási lehetőség.

A dryvit szigetelés miatt egyedülállóan alacsony rezsi, max. 18.000.- Ft/hó.

 

Ár: 39.900.000.- Ft !!!!!!!

 

Érdeklődni: 06-30-378-0003

_cseszo Creative Commons License 2005.09.12 0 0 333

ÁRESÉS! ÁRESÉS! ÁRESÉS!

 

Eladó Budafokon 203 nöl-es telken egy 56 nm alapterületű kétszintes (tetőtérrel együtt hasznos lakóterület cca 85 nm, a tetőtérben 3 kicsi szoba, földszintem 2 kis szoba konyha fürdő spájz, alatta pince,treasz, garázs és különálló fedett kocsiszín) kis ház. Cirkófűtés, telefon...stb. Gyümölcsfák a kertben.

Irányár már csak 18,5mFt

képek: http://servex.uw.hu

 

 

Ugyancsak eladó Köveskálon egy 110 nm alapterületű gyönyörű ház 300 nöl-ös telken. Víz, villany telefon van gáz a telken csatorna folyamatban.

Képek:  http://koveskal.uw.hu

Irányár már csak 15,9 mFt

 

 

Bármelyik iránt érdeklődni lehet: 06 20 9541 241 ill servex@servex.hu

conSalves Creative Commons License 2005.08.25 0 0 332

Eladó

Pestszentlőrinc Szemeretelepen (a Béke tér közelében) csendes mellékutcában eladó egy háromszobás, 100 nm-es családi ház, szép, 180 n-öles összközműves kerttel.
Busz, villamos 5 perc távolságra.

Irányár: 23 MFt.

Érdeklődni lehet: 06/20-547-4961

Képek: http://jeni.inf.hu

Nobu Creative Commons License 2005.08.23 0 0 331
Újpesten, az Izzó-lakótelepen, 4 emeletes téglaház 2. emeletén 53+3 nm-es(1+1/2), 2000-ben igényesen felújított, parkettás, egyedi parapetkonvektoros öröklakás eladó. Nagyon jó állapotban van. A környék kulturált, a lakás K-Ny tájolású, parkra néző 3 m2-es loggia-val. Világos konyha, fürdő. ADSL csatlakozás, kábel TV van. Közlekedés jó, a 2-es metro busszal 5-10 perc. Irányár 12,6 M forint.
Érdeklődni napközben a 06-70/2682671-es számon lehet.

Gomez001 Creative Commons License 2005.08.23 0 0 330
ELADÓ!

16. kerület családi házas részén, 6 lakásos, frissen felújított társasházban, vadonat új hô és hangszigetelô nyílászárókkal, járólap, parketta, igényesen felújított 54 nm-es lakás. 2 szoba, konyha, fürdôszoba sarokkáddal, külön wc, mosókonyha, pince, tároló. Közös, rendezett kert, kocsibeállóval. Pólustól 2, Örstôl 5 percre, kiváló közlekedéssel. Saját vízóra, kábel tv, ADSL, telefon. Alacsony rezsi és alacsony közösköltség.

Irányár: 12.500.000 forint.

Gomez001
gomez001@freemail.hu

Képek:

www.kep.tar.hu/dragonlance



XVI. kerület Eladó Lakás
papprena Creative Commons License 2005.08.22 0 0 329

 

Belvárosi ötletes lakás eladó!

 

A Dohány utca elején (VII. ker.), közel a Zsinagógához, felújított műemlékházban eladó tulajdonostól egy 1 szoba + 2 galériás, 21+17 nm-es, (belső kétszintes), jó állapotú, jó beosztású, földszinti, udvari, tehermentes öröklakás. A galériák különállóak, állógalériák. A konyha járólapos, a fürdőszobában kád van, a lakás hangulatos, gázfűtéses, parkettás, alacsony rezsijű. Telefon, kaputelefon, beépített bútor, kábeltévé van. Irányár: 9,3 M Ft. Érd.: 70/384-18-31, este 239-93-01. prena@freemail.hu

Törölt nick Creative Commons License 2005.08.10 0 0 328
7.3 M Ft!
Eladó kis lakás a XIII. kerületben, Újlipótvárosban!
Képek: http://kep.tar.hu/drava13  
Eladnánk a Dráva utcában lévő 24 nm-es, nagyon hangulatos lakásunkat. Rohamosan fejlődő környéken található a lakás, egy parkkal szemben épült tégla ház 3., legfelső emeletén (lift nincs), a metrótól két percre.
A ház körfolyosós, de nem járnak el a lakás előtt.
Világos, van konyhabútor, WC, zuhanyzó, ablak a fürdőben, jó állapotú, beköltözhető és az emeleten csak fiatalok laknak. Gázfűtéses, vízórás. Irányár: 7.300.000 Ft
Hitelre is!
Tel.: 06/20/545/5719 (Csiszár László); e-mail: drava13@freemail.hu
mdorci Creative Commons License 2005.08.07 0 0 327
Sziasztok!

A XIII. ker. zöldövezetében keresek 1,5-2 szobás (50-60nm körüli), egyedi fűtésű lakást. Tulajdonostól magánszemélynek, készpénzes fizetéssel. Ha tudtok ilyenről, please szóljatok! Köszi!
spilmi Creative Commons License 2005.07.28 0 0 326

Üdv Mindenkinek!

 

BLAHÁTÓL 5 percre, kiváló állapotú téglaházban második emeleti, utcára néző, napfényes (DNY-i fekvésű), fiatalosan felújított, 48 nm-es lakás várja új gazdáját!

A lakáshoz előszoba, tágas szép szoba, modern fürdőszoba, konyha, kamra és egy egyedi használatú pincerész tartozik!

Egyéni igény szerint galériázható ill kétszobássá alakítható.

 

Diákoknak, fiatal pároknak és egyedülállóaknak egyaránt ideális otthon :))

 

Irányár: 10,5 mFt.

Érdeklődőket a következő telefonszámon várom: 20-352-4549 vagy

email: Molnar_Krisztina@hu.tesco-europe.com

 

napfény a szobábanfürdőszoba-1
spilmi Creative Commons License 2005.07.28 0 0 325

Üdv Mindenkinek!

 

BLAHÁTÓL 5 percre, kiváló állapotú téglaházban második emeleti, utcára néző, napfényes (DNY-i fekvésű), fiatalosan felújított, 48 nm-es lakás várja új gazdáját!

A lakáshoz előszoba, tágas szép szoba, modern fürdőszoba, konyha, kamra és egy egyedi használatú pincerész tartozik!

Egyéni igény szerint galériázható ill kétszobássá alakítható.

 

Diákoknak, fiatal pároknak és egyedülállóaknak egyaránt ideális otthon :))

 

Irányár: 10,5 mFt.

Érdeklődőket a következő telefonszámon várom: 20-352-4549 vagy

email: Molnar_Krisztina@hu.tesco-europe.com

 

Kyrandia Creative Commons License 2005.07.24 0 0 324
Csepelen eladó 52 nm-es, 1+2 fél szobás (külön nyíló) fiatalosan felújított

(színes falak,boltívek,halogén világítás,új konyha,járólap,parketta,kialakított étkező,klíma,

egyedi gyártású bútorok) lakás bútorozottan. Kiváló közlekedés, csendes ház.

Tehermentes,vízórás,T-Com(Internet), UPC. 10.200 eFt.

Igény szerint teljes berendezéssel (ülőgarnitúra,hűtő,mikro,tv,házimozi,mosógép stb.)

I.á.: 10.500 eFt. Kérésre képeket küldök. daisyd@t-online.hu

Elan Creative Commons License 2005.07.24 0 0 323
Sziasztok,

Budapesten (külterületen is) keresek max. 8 millióért felújított lakást. Légyszi, ha tudok valamit, írjatok az elan@1976.hu címre, eléggé sürgős lenne...
tgabika11 Creative Commons License 2005.07.10 0 0 321

Eladósorba került a lakásunk!

13. kerületben tavaly átadott házban (Central Park), eladó 62 nm-es lakás, 4nm erkéllyel. D, Dny-i tájolás, Gömb utcára és parkra nézo ablakok, extra csempe és konyhabútor, légkondícionáló, igényes kialakítás, különnyíló szobák, nagy nappili és amerikaikonyha. Irányár: 23 Millió Ft Érd: 06-20-9849-949 Tóth Gábor

 

http://tothgabor.atw.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!