Keresés

Részletes keresés

barbarra Creative Commons License 2004.10.12 0 0 33

Pihe! Szerintem nem 1 1/2 hete, hanem 2 1/2 hete dugultak el. Vagy rosszul számolnék?

 

Azt nézd ki nekem apa könyvéből, hogy mi a jófenét csináljak. Vettem nyelvleckés CD-t, nem kezdi el telepiteni önmagát, hanem az van ráirva a boritóra: inditsam el a Windows Rum menüpontból a CD-n található Setap.exe programot. Na de ha a startra klikkelek, és a runra, akkor onnantól mit kéne csinálnom ugy részletesen, mert fogalmam sincs. Nem látok én egy darab Setap.exe - t sem.Teljesen kivagyok!!!!!!!!!

Előzmény: hopihe30 (32)
hopihe30 Creative Commons License 2004.10.12 0 0 32
Azt tudjuk Barb a házipatiról,ami ki van írva. Bár tegnap mondtam Sarefnek,ha összefogunk,ennyi idő alatt ketten összedobunk egy új fórumot,ha ellopom apa programozó könyvét. Bár tök kínai nekem az egész,de másfél hét alatt se kép se hang,azért egy kicsit durva.
Conci én már 2 hónapja figyelek a nyolcvanon. Most erőteljesen mensizek(2 hónap után),úgyhogy lehet,h lesz valami,bár egy kicsit kételkedem,mert örüljek ha nem híztam azok után amit műveltem néhány napig.
Előzmény: barbarra (30)
Törölt nick Creative Commons License 2004.10.12 0 0 31

Sziasztok!

 

Conci: én is álmodozom, aztán eszem kicsi joghurtos túrót zabkorpával. Somlóit is nagyon szeretnék enni, de nem csinálok juszt sem. Pedig szeretem, imádom a tejszinhabot:)))

 

Lányok még mindig rosszul vannak, de már kicsit jobban. (huh) magyarul nem tudok fogalmazni. Szóval voltunk orvosnál, virusuk van, remélem a gép nem kapja el, nem kell nekik antibiotikum, majd kiheverik. A kicsi egész délelőtt gubbasztott, most meg játszik, alig lehet elcipelni aludni. nemsokára eltűnök 10 percre, lefektetem, és majd még idenézek.

 

 

Barrb: ezért irtam, neked, a túlhajszoltság ártalmas lehet, vigyázz, és ne hagyd magad kizsákmányolni. Más is tehet valamit. Tudom hogy nehéz, nálunk sem nagyon változott a helyzet.

 

 

Szia Bobecske!

 

Felraktam a honlapomra :))) még családi fotókat is. Meg lehet nézni. :)) Hozzászólásnál saref-re katt, és onnan elnavigál http irányában. :)) (tudom, hogy senki sem hüle, de magamból indulok ki. :)))))

Előzmény: Conci (29)
barbarra Creative Commons License 2004.10.12 0 0 30

Ugyan, Conci! Dehogy vagy éhes, csak úgy gondolod. (Én is)

Egyébként meg most mondd meg őszintén, hogy panaszkodsz, vagy dicsekszel? Mióta egyáltalán ismerünk, egyenletes heti 1/2 kilós sebességgel fogysz, amig én pl a nyáron összesen 1 kilót fogytam.

 

Viszont egész komolyan állitom, hogy nekem a nyár a legnehezebb, és az ősz meg a tél ilyen szempontból megváltás, mert nincs annyi finom gyümölcs.Nekem nincs kedvem helyette nehéz ételeket enni. 

 

Tegnap voltam először callanetizálni, és egész jól túléltem. A hét végétől mostanáig 1 1/2 kiló minuszom van, de olyan hajszolt életet éltem, hogy nem is lehetne másképp. Igy fog ez menni még jó néhány napig. Fogyónak nem rossz, de szivesen megállnék egy percre.

 

CSak kiváncsiságból kérdem, tudtok valamit, miért állt le a házipatika fóruma?

Conci Creative Commons License 2004.10.12 0 0 29

Szia mindenki.

 

Bobecske segitségével idetaláltam.:-)

Jelenleg halálra dolgozom magam. Ma biztos front van, mert nagyon sok hülyével akadtam össze.

133 kg-nál tartok még mindig nagyon lassú. 2 hetente 1 kg tragédia. Amúgy is amikor ilyen idő van tiszta depi vagyok, szivesen falatoznék valami finomat. Még jó, hogy nem hoztam magammal semmit. A gondolataimban nagy tányérokban finom somlói galuskák kóborólnak. Éhes vagyok!!!!

Törölt nick Creative Commons License 2004.10.12 0 0 28

Jól látod, ez pontosan igy van!! A fogyi mindig nehéz!

 

vagy nem?

Előzmény: hopihe30 (27)
hopihe30 Creative Commons License 2004.10.12 0 0 27
Jelentem,h itt vagyok,hazajöttünk a kórházból. Pénteken mandulakivétel,ha a Báni nem betexik meg,amiben erősen kell reménykedni.
Ez tök jó,Saref,eddig azért stagnáltunk mert nyár van,és akkor nehéz a fogyi. Most azért,mert ősz és akkor nehéz a fogyi. Kár,h ezek után tél jön amikor nehéz a fogyi,majd tavasz,ami meg egyenesen a fogyit teszi nehézzé. Szóval a helyzet már soha nem fog javulni. Vagy lehet,h mégis,de MIKOR???????????

pihécske aki nem fogy :-(((
Előzmény: Törölt nick (26)
Törölt nick Creative Commons License 2004.10.12 0 0 26

Szia Seven!

(valahogy rajtad ragadt!)

 

a lányok köszönik, de sajna nincsenek sokkal jobban. Nagyon köhögnek, ami azért rossz, mert a kicsi a köhögéstől gyakran hány. Este megyünk dokihoz, addig is tea mézzel, meg köhögéscsillapitó, hogy ne merüljenek ki teljesen.

 

A bűnözéssel az a helyzet, hogy itt az ősz. ilyenkor szerintebb nehezebb tartani, de mivel muszáj, igy kell is. Érted? vagy nem érted? Nehezebb, mert általában az embernek rosszabb a kedve, vége a nyárnak, jön a téli depis időszak, mikor már nem süt a nap, kevés a fény, :) és nem birunk fotoszintetizálni. :)))))

 

Kevesebb lesz a megfizethető gyümölcs, én kb már egy hónapja almát eszem, mivel a szőlő ugye nagyon édes...

 

pedig abból sok van.

de túl leszünk rajta, csak csinálni kell, napról napra.

 

sok sikert!

Előzmény: 7777 (25)
7777 Creative Commons License 2004.10.12 0 0 25

Szia Seref! Sziasztok Mindenki!

 

     Tegnap próbáltam már ide üzit küldeni, de valamit elrontottam  :(((( , mert nem jelent meg, hátha most sikeresebb leszek.

   

     Saref! A lányoknak jobbulást kívánok!!!

    

     A hét végén én is bűnöztem, de ahogy láttam, nem voltam ezzel egyedül. De most már újra próbálok kőkemény lenni. Biztosan azért bűnöztünk olyan sokan, mert nem volt fórum, ahol megkaptuk volna egymástól a letolásokat, illetve a biztatásokat. Ügyes vagy Seref, hogy találtál egy másik lehetőséget, mert tényleg hiányzik, hogy halljunk egymásról.

 

    Sziasztok! MIndenkinek finom 1-es kajákat kívánok!

 

     7777 alias seven ( de sevenként nem fogadta el a regiszrációmat )

Előzmény: Törölt nick (24)
Törölt nick Creative Commons License 2004.10.12 0 0 24

NNa, egész álló éjjel köhögtek. Most is. Folyamatosan. A kutya is nyavalyás, fél éjjel ki-be járt, hányt, vagy nem tudom, de nem értem rá lesegetni.

Semmit sem aludtunk. Most itthon vannak.

 

Előzmény: hopihe30 (23)
hopihe30 Creative Commons License 2004.10.11 0 0 23
Azért nem írtam,mert egy kicsit megint elkalandoztam. Elolvastam egy topikot az nlc-n,amit már megint nem kellett volna.
:-(((
Előzmény: Törölt nick (22)
Törölt nick Creative Commons License 2004.10.11 0 0 22
Jó éjt nektek, leköszönök, majd holnap idenézek, irtatok-e még! Az a helyzet állt elő, hogy baromi éhes vagyok, és ha nem fekszem le, muszáj ennem valamit. Azt meg nem kéne. sok pusza
Előzmény: Törölt nick (21)
Törölt nick Creative Commons License 2004.10.11 0 0 21

A két lányom versenyt köhög egymással. Az a fura, elhaló köhögés, mikor a végére elfogy a szufla, és inkább csendesebb, mint hangosabb. Csak ne hányjanak, mert ilyenkor felrázzák a gyomrukat. A kicsinek a 2 dl teje helyett alig 1et mertem adni, nehogy aztán kijöjjön. :(((

 

Barrb, merre jársz? Biztos, hogy egészséges dolog ennnyit dolgozni? :)

 

Törölt nick Creative Commons License 2004.10.11 0 0 20

Tiszta Apukám, persze nem a mostani állapotokat nézve. Csak azért tettem fel, ha már meséltem róla... egy fricska a délutániért. Lehet, hogy felleli magát, akkor majd reklamál. Ő is előfordul néha itt az indexen. :)))

Állítólag hasonlitunk, én ugyan nem tudom eldönteni...

Előzmény: hopihe30 (19)
hopihe30 Creative Commons License 2004.10.11 0 0 19
Lehet,h jó fej,de tuti,h jó bőr.
:-)))))))))))))
Előzmény: Törölt nick (18)
Törölt nick Creative Commons License 2004.10.11 0 0 18

Jéé, ilyen rucink nekünk is volt :)))))

Ő meg az uncsiöcsim, szeretem,mert jó fej.

Előzmény: hopihe30 (10)
hopihe30 Creative Commons License 2004.10.11 0 0 17
Köszi szépen,majd megkérek valakit,h főzze meg. A Báni nagyon élvezte,h többen vannak körülötte,mindenkit megajándékozott ezzel-azzal.Kaptak a vendégek sajtreszelőt,kislábast,fedőt,kinek mi jutott. Rohangált egész nap. A kaját mind elpusztitottuk. A magam részéről töltött csirkét ettem,nyami nyami.
:-))))))))))
Előzmény: bobecs50 (15)
hopihe30 Creative Commons License 2004.10.11 0 0 16
De hát Bobecske én itt passogok!!!!!
Előzmény: bobecs50 (13)
bobecs50 Creative Commons License 2004.10.11 0 0 15

Kicsikém semmi prob.Csak azért fáj,mert nyers.

Ahogy megfőtt már nem is fog fájni:o))).

Egyébként hogy sikerült a vendégség?

Sokan voltak,Minden elfogyott,

Báninak ,hogy tetszett?

Előzmény: hopihe30 (14)
hopihe30 Creative Commons License 2004.10.11 0 0 14
A Concira is értem,mert nagyon király,ha tudod a címét,meg az is,h itt vagy. Csupa jó hír vagy ma.
De az én fejem mér fáj még mindig? Lehet,h öreg vagyok én már a bucsuba menéshez,mert ott fájult meg abba a hangzavarba.De miért nem múlik el?
Előzmény: bobecs50 (11)
bobecs50 Creative Commons License 2004.10.11 0 0 13

Pihentyű!

Ez a Báni gyerek gyönyörű:o).

Hol vagytok?

Azt hittem itt fogtok passogni egész este.

Na jól van én meg megyek,ha nem jöttök!

Pusz.

Előzmény: hopihe30 (10)
Törölt nick Creative Commons License 2004.10.11 0 0 12
itt vagyok, csak futkosok a konyha meg a gép között.
bobecs50 Creative Commons License 2004.10.11 0 0 11

A Concira Érted?

 

Előzmény: hopihe30 (10)
hopihe30 Creative Commons License 2004.10.11 0 0 10
Első jó hír a mai napon Bobecske.Mi ugyanis hiába faggatjuk a gépet,sajna túl sokszor volt újrainstallálva a gép,és én túl sok üzenetet kitöröltem olyankor,h ne kelljen ide-oda másolgatni.Báni,amint gondterhelten tévét néz.
Előzmény: bobecs50 (9)
bobecs50 Creative Commons License 2004.10.11 0 0 9

Sziasztok kicsikéim!

Végre itt vagyok köztetek.

Én azthiszem tudom a Conci e-mil jét.

Mindjárt megkeresem.

hopihe30 Creative Commons License 2004.10.11 0 0 8
Nekem nem irta az ellenkezőjét annak amit te állitasz. ;-)))))))
Előzmény: Törölt nick (7)
Törölt nick Creative Commons License 2004.10.11 0 0 7

Sziasztok, Bobecske, Pihe, bocsi a délutániért, de nem is én ültem a gépnél. Pasi volt az illető, és hülye viccei voltak. (nem ebédeltem!!) ma egyáltalán, csak egy zacsis levest, délután meg 25dkg túrót joghurttal. vacsira is ebből jutott. :)))

szóval az uncsiöcsém tartotta épp karban a gépet,mikor üziztetek. még1x bocs. meg egy anyamedve.

hopihe30 Creative Commons License 2004.10.11 0 0 6
Sajnos én se tudom a Concit,de este majd megkérem a cr-t,h keritse elő vhonnan a címét,mert valamikor benne volt a címjegyzékemben.És ő olyan ügyes,h rég elfelejtett meg kitörölt dolgokat is elő tud varázsolni
Előzmény: Törölt nick (5)
Törölt nick Creative Commons License 2004.10.11 0 0 5
nekik,nektek irtam: Pihe, Barrb, Fuma, Demene, Shao, Zsigil. Ha mást tudsz, irjál!!! Concit nem tudom:(((((
Előzmény: hopihe30 (4)
hopihe30 Creative Commons License 2004.10.11 0 0 4
A Fumának is írtál,h olvasson minket? Concinak?Vagy kinek kéne még üzenni?
Én nem tudom,ma olyan hülye napom van. Fáj a fejem egész nap,lehet,h cukor mérgezésem van. :-S
Előzmény: Törölt nick (3)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!