Keresés

Részletes keresés

egy csepp méz Creative Commons License 2002.04.06 0 0 115
"Eztet úgy hívják: Ká-Európa. Hö."

Igy igaz Ozzie.

Tudtad hogy a Cassevetist fonetikásan Kásavetésnek kell ejteni?

Gyere dumcsizni a tanyára, van pár percem számodra kishavér.

Hő?

Előzmény: Ozagen (114)
Ozagen Creative Commons License 2002.04.06 0 0 114
No, amiról firkázol, az eccerű beszarás.

Ami meg van, az komplikált beszarás.

Eztet úgy hívják: Ká-Európa. Hö.

Ha átérzed... :)

Előzmény: Törölt nick (100)
MD. Garretti Creative Commons License 2002.04.06 0 0 113
Ja kérem az élet, nem egy Rigo Jancsi.
Előzmény: kismarta (112)
kismarta Creative Commons License 2002.04.06 0 0 112
Kár:(


Előzmény: MD. Garretti (111)
MD. Garretti Creative Commons License 2002.04.06 0 0 111
Háboru nincs, ez igaz, de kibékithetetlen ellentétek- lista( egy életre) Vannak.
Előzmény: kismarta (109)
egy csepp méz Creative Commons License 2002.04.06 0 0 110
Szervusz kedves kismárta, hogy vagy mindig?

Kero

Előzmény: kismarta (109)
kismarta Creative Commons License 2002.04.06 0 0 109
Kedves Poirot!

A lényeg, hogy nincs háború, s ez jó!


Előzmény: MD. Garretti (108)
MD. Garretti Creative Commons License 2002.04.06 0 0 108
Sorry Madame M. engem kihagyot a listárol.(Fekete)

AMD GARRETTI

Előzmény: kismarta (107)
kismarta Creative Commons License 2002.04.06 0 0 107
Kaptam egy nagyon vonzó invitálást ide: garantaltan haború nélkül, kero nélkül, dixi nélkül...

Úgy legyen!

ALBI Creative Commons License 2002.04.06 0 0 106
Brávó !!
Előzmény: Törölt nick (100)
nettomazsola Creative Commons License 2002.04.06 0 0 105
oké.

én megyek bulizni, nem akarmilyen hétvégém lesz - ahogy a kedves vendéglátóimat ismerem.

Ti meg MENJETEK SZAVAZNI! mindenki! - bocs, hogy "innen" dumalok.

Előzmény: Törölt nick (103)
nettomazsola Creative Commons License 2002.04.06 0 0 104
bocs, nem néztem az idôpontot.
akkor semmi változás, csak úgy "siman" nem megy.
megnyugodtam, már azt hittem baj van.
Előzmény: nettomazsola (102)
nettomazsola Creative Commons License 2002.04.06 0 0 102
az elôbb Gűzű nevét lattam az offnal a listan,, de bent a topicban semmi...
most quicksilver nevét, de itt senki...

off mazsola1962 quicksilver 87 2002.04.06 13:09

Előzmény: nettomazsola (101)
nettomazsola Creative Commons License 2002.04.06 0 0 101
topicokat tan majd hétfôn, akkor már lehet, hogy sikerül.
pedig tegnap nekem is "agymenésem" volt - megihletett a szomszédasszony...
Előzmény: Törölt nick (86)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.06 0 0 100
Mi van ha nem érzem... úgy.

Olvastam a tövényt, abba sehol nincs, hogy a polgár nem pofázhat. A magyar mediák beszartak valamitöl amiröl azt sem tudják, hogy eszik vagy isszák. Amatörök. Sterilizálták magukat.
Mert kampányolni vagy szabadon szólni az nem ugyan az. Marhák.

Előzmény: Ozagen (96)
Ozagen Creative Commons License 2002.04.06 0 0 98
Nincs semmi gáz, gyorslány. :)

Csak ki kell ókumlálni a frankó dolgokat.

Ültetni kell, és én megint ásni fogok a kültelki pecónál 2 óra múlva.

A kérdés: elfagynak-e barackvirágok?

Hö.

Előzmény: Törölt nick (97)
Ozagen Creative Commons License 2002.04.06 0 0 96
Legyen ez a Dex Exegi monument...-je:

"Kedves Fórumosok!

A választási eljárásról szóló 1997. évi C. törvény értelmében jelenleg kampánycsend van, ezért kérünk benneteket, hogy tartózkodjatok a választói döntés befolyásolására alkalmas hozzászólásoktól. További információ a http://www.mte.hu címen érhető el. Ha úgy érzitek, egy hozzászólás sérti a kampánycsendet, adjatok hírt róla a monitoring@mte.hu címen."

Különösen teccik az utolsó mondat, a feljelentési klauzula.

Ha nem lennék rest, azonnal feljelenteném magamat.

Ozagen, a nick, aki a végnapjait éli

Ozagen Creative Commons License 2002.04.06 0 0 95
Most hihetetlenül-off leszek, bocs, Mazsola.

Tizenhárom óra huszonhat perccel a kampánycsend beállta után felébredt a polmodera:

"polmoderator adatok | e-mail 2002-04-06

13:26:46

Kedves fórumozók!

Az MTE ajánlásai meg a magunk józan belátása alapján kénytelenek vagyunk
törölni minden olyan idézetet, hivatkozást, utalást, ami a kampánycsend
idején magánlevelekben terjesztett közvéleménykutatási adatokat idéz, azokra
hivatkozik stb.
Aki ezt ismételten teszi, azt letiltjuk, mert lusták vagyunk és így
egyszerubb, mint egyesével vadászni az újabb és újabb beírások után.
Úgyhogy arra kérünk mindenkit: bármire gondoljatok, de a fehér elefántra még
véletlenül se."

Vicces, ugye?
Micsoda sebesség!

Ozagen Creative Commons License 2002.04.06 0 0 94
Ha az igen a multiplikációra vonatkozik, akkor dobnál egy URL-t vagy másféle helyazonosítót? Plz. :)
Előzmény: Törölt nick (92)
Ozagen Creative Commons License 2002.04.06 0 0 93
Easy going van, Kviki. :)

A végére kell járni az ügyeknek.

Szívósan.

Ha megbukunk, akkor meg azt kell mondani, mint a Mándy-novellában:

"A teve, elvtársak, a teve én vagyok."

Ozagen, az érkező előadó

Előzmény: Törölt nick (90)
Ozagen Creative Commons License 2002.04.06 0 0 91
Nyuszifül, én hiszek neked. De, puffneki, ezt a hozzászólásodat a Dex más fórumaiban multiplikáltad, vagy sem? (Kissé bonyodalmas most az odavisszamászkálás, hogy lássam, szerverhiba, ilyesmi.) Mer' az ottani népek is emberből vannak.

Mert ha igen, puffneki, akkor te egy nemzetközi emberbarát vagy. :)

Ha nem, akkor csak egy nick. Mint én. Hö.

Ozagen, a magas frusztráció-tolerancia küszöb

Előzmény: Törölt nick (88)
Ozagen Creative Commons License 2002.04.06 0 0 89
Ne legyél rezignált, Higanylány. Toppants egyet-kettőt. :) Nyomassad, hö.

Ozagen, a szigetről

Ps: a nyilas ember, változatlanul mondom, tökjó.

Előzmény: Törölt nick (86)
Ozagen Creative Commons License 2002.04.06 0 0 87
Ha csodálkoznék elég hosszan, akkor aszondanám, az OVB is állást foglalt az ügyben. Az OVB viszont csak frissítési tilalmat írt elő. Tehát a választásra érzékeny cuccokat nem kell elrejteni a hierarchia tetejéről, csak nem szabad frissíteni.

Az OVI a BM szerve. Mellékesen sz4rom le.

Tehát az MTE- és OVI-értelmezés miatt a topicok a harmadik rétegbe vannak száműzve: ezért nem látok lista-frissítést, ezért kell újrabejelentkeznem, ezért nem műxik a kedvenc-lista, ezért vagyok bunkerben, ezért, ha modemes lennék, lököm a díjszámlálót, fogyasztom az áramot Klubban, Törzsasztalban, KV-házban, ezért szívnak a vasútbuzzullók meg síndöcögények, mert... Miért is?

Szóval morfondír-szmájli.

Előzmény: belohin (85)
belohin Creative Commons License 2002.04.06 0 0 85
Hát igen, én sem vallom másként. Infó nincs. Se kint, se bent, se sehol. Még azt sem lehet tudni, hogy az az infó kinél is lehet. Nekem legalábbis fogalmam sincs róla pillanatnyilag.

Beismerem, hogy az én behin felem egyre sandább gyanúkkal illeti ezt a nagyon jó időben bekövetkezett rendszerösszeomlást. Különös tekintettel a topicok fölött nemrég megjelent feliratra.

Idézek ide egy hosszú levelet, amit megkaptak az internetes cégek és ami alapján lehet kissé morfondírozni. ;)

"Tisztelt Fórumüzemeltető!
A Magyarországi Tartalomszolgáltatók Egyesülete (MTE) Választási Monitoring Bizottságának nevében keresem meg Önt, mint annak a fórumokért felelős tagja.
Az MTE az Országos Választási Irodával együttműködve megalkotta az Internetes Tartalomszolgáltatás Választási Etikai Kódexét. A kódex szövege hozzáférhető a http://www.mte.hu internetcímen. A rövid normagyűjtemény alapvető célja, hogy az internetes tartalomműhelyek
számára gyakorlati útmutatóul szolgáljon: hogyan járjanak el a választásokról szóló tartalmak közlése során, különösen a kampánycsend
ideje alatt, úgy, hogy ne sértsék meg a vonatkozó jogszabályok, így a választási eljárásról szóló 1997. évi C. törvény betűjét és szellemét.
A Választási Monitoring Bizottság feladata a kampánycsend ideje alatt Önökkel együttműködve és egymást segítve figyelni arra, hogy a kódexben
megfogalmazott irányelvek teljesüljenek. Ebben szeretném a segítségét kérni.
Az internetes tartalmak ilyen szempontból nagyon nehezen megítélhető része az egyes tartalomszolgáltatóknál megjelenő felhasználói tartalmak, azaz a fórumok. Itt is, mint a fizetett és szerkesztett tartalmak esetében az alapvető irányelv az, hogy el kell kerülni az olyan anyagok közlését, melyek közvetve vagy közvetlenül befolyásolhatják a
választókat döntésükben. Az MTE javasolja, hogy a kampánycsend időszakában a tartalomszolgáltatók ne
szervezzenek on-line beszélgetéseket, chateket vagy fórumokat a közélet
olyan szereplőivel, akikről feltételezhető, hogy a szóban forgó választás kimeneteléhez bármilyen érdekük fűződik.
Szeretném megkérni, hogy hívja fel moderátorainak figyelmét - ha külső moderátorokkal dolgoznak akár hírlevél formájában is - a kampánycsend
tényére (a választás napját megelőző 24 óra és a választások napja, illetve a közvéleménykutatások esetén a választásokat megelőző teljes
hét és a választások napja), valamint az MTE Választási Tartalomszolgáltatási kódexére. Ha az a legegyszerűbb, akár nyugodtan
küldjék tovább feléjük jelen levelemet.
Ennek a fórumokra vonatkozó része:
"A felhasználói tartalmakban - fórumokban, chateken - nem tiltható, hogy a felhasználók
a választásról is szót ejtsenek. Az MTE javasolja, hogy a tartalomszolgáltatók jól látható
helyen, a szolgáltatás használata előtt hívják fel a felhasználók figyelmét a kampánycsendre és szólítsák fel a felhasználókat, hogy ebben az
időszakban agitációs céllal ne jelenítsenek meg tartalmakat az erre rendszeresített felületeken, illetve hívják fel a figyelmüket a vonatkozó jogszabályokra. Az MTE javasolja a tartalomszolgáltatóknak, hogy vállalják: a kampánycsend időszakában kiemelt figyelmet fordítanak arra, hogy a felhasználók által
nyitott felületeken a választásokon érintett személyek, szervezetek még az egyébként nem
moderált területeken se nyilvánuljanak meg, e lehetőségekkel ne éljenek vissza."
Ha technikailag megvalósítható, arra is szeretném megkérni, hogy a fórum felhasználóinak figyelmét is hívja fel a kampánycsendre, mégpedig a
fórum összes oldalán jól látható helyen a következő vagy ehhez hasonló szöveg feltüntetésével a kampánycsend ideje alatt:
"Kedves Fórumosok! A választási eljárásról szóló 1997. évi C. törvény értelmében jelenleg kampánycsend van, ezért kérünk benneteket, hogy tartózkodjatok a választói döntés befolyásolására alkalmas hozzászólásoktól. További információ a http://www.mte.hu címen érhető el."
Természtesen a szöveget az Önök fórumainak hangulatához lehet igazítani, de kérjük, hogy a törvényi hivatkozás és az MTE internetcíme linkként szerepeljen benne.
Ezek kérések csupán, nem kötelező jellegűek, de nagyban segítené munkánkat. Ehhez az is hozzátartozik, hogy a kampánycsend ideje alatt
figyelni fogjuk az elvek teljesülését, és ahol jogszabályba ütköző tartalmat találunk, e-mail-ben figyelmeztetjük a szolgáltatót, hogy
távolítsa azt el. Erre 2 óra áll a rendelkezésére. Ha a 2 óra letelte
után is elérhető a jogsértő tartalom, értesítenünk kell az Országos
Választási Irodát, mely saját jogkörében jár el."

Előzmény: Ozagen (82)
MD. Garretti Creative Commons License 2002.04.06 0 0 83
N aezt jeleztem reggel, kampánycsend(Kusch) van, de ez miköze a a netto (ex) topiocochoz.Itt politika nincs, itt mindenki a sziveszerint választ, (ha már esze nincs):
Ettöl függetlenül valaki lenyelte a topicomat a sör klinikárol.Lehet hogy hogy a válsztási biztosok voltak?(Abteilung-Kontrolle)
Ozagen Creative Commons License 2002.04.06 0 0 82
Öreg behin-létem sajátsága, hogy még ezt is megérteném.

De én a dolgokat annyira túlkomplikázom, hö, hogy várnék vmi bocskérést pölö a T. Szerk-ben, vagy a Közleményekben, vagy akárhol. ("Bocs, hülyegyerekek, rendszerelégtelenségeink vannak, állunk a vízben a franciakulccsal, dógozunk az ügyön, Houston, van egy kis problémánk, ami elromolhat, az elromolhat, ha akarjuk, a hibák maguktól kijavítódnak etc., etc.")

Ez így lenne pöpec.

De nem van így.

Ozagen, a behin.

Ps: bocs, hogy rádszórtam. :)

Előzmény: belohin (81)
belohin Creative Commons License 2002.04.06 0 0 81
Nincsenek infók. Éjfél körül beszakadt a jég és azóta apránként olvasztgatják az Indexet. Valahol a mélyben megvannak a közben megnyitott topic-ok is /részben/. Gondolom valamikorra összeáll.
Ez itt elő szokott fordulni időnként.

Hehe, az az ötlet tetszik, hogy ez a kampánycsend dexes verziója. :))))

Azért inkább az a gyanúm, hogy az ördög keze betette a lábát. ;)

Előzmény: Ozagen (80)
Ozagen Creative Commons License 2002.04.06 0 0 80
Ne legyen igazam, óhajtom, hogy ne, de lefogadnám, vasárnap este 6-ig, urnazárásig ez lesz a pálya.

Ps: klubmodik, jó lenne, ha nyomnátok vmi briefet, mi nettós skacok kissé sérülékenyek, meg riadtak vagyunk (lásd: netto-history), eddig ápolgattátok a lelkünket - kezdőzárójel, kezdőzárójel-kettőspont, zárózárójel -, most eccerűen csak infót kéne szerezni, és megmondani a frankót. Ennyi. Mer ez most így egy Mozgó Katonai Kórház Koreában.

Előzmény: Törölt nick (73)
velorex0 Creative Commons License 2002.04.06 0 0 78
ott is kiesek...pedig van 2 nézetem is...

..

Előzmény: Törölt nick (76)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.06 0 0 77
naggyon jó.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!