Keresés

Részletes keresés

Ritchy Creative Commons License 2009.02.05 0 0 326

Köszi szépen. Számot vetettem az anyagi helyzetünkkel, és végül marad az eredeti terv, azaz jövőre. Persze, ha vmi csoda folytán majd még májusban is lehet nevezni vmelyik távra, akkor újra előveszem a kérdést. :)

 

Ui. magamnak: a telik egy l!

Előzmény: norb29 (325)
norb29 Creative Commons License 2009.02.05 0 0 325

azt gondolom így volt január 14-ig... a sorsolás miatt.

 

Január végén is neveztem valakit akkor a regisztráció után a fizetést is feldobta a teljes nevezési díjra, befizettem, beterhelte. Szóval nem volt választási lehetőség hogy most 50 vagy 95 azaz 96 EUR mivel 1 eur kötelező adományra megy

Előzmény: Ritchy (323)
csanya. Creative Commons License 2009.02.05 0 0 324
1. Igen.
2. Nem tudni.-)
Előzmény: Ritchy (323)
Ritchy Creative Commons License 2009.02.05 0 0 323
Jól értelmeztem, hogy a regisztrációval 50Euro-t kell befizetni, és ha visszaigazolják a nevezés sikerességét, akkor a maradékot? Mennyi idő tellik el e két történés között?
Előzmény: olipapa (315)
Summer Comfort Creative Commons License 2009.02.05 0 0 322
Á, ezek is az éjjeli vadaknak vannak! :(
Előzmény: olipapa (314)
carlos80 Creative Commons License 2009.02.05 0 0 321

Viszont, ha percben számolom, akkor a hülyének is megéri. Tavaly egy perc csupán 76 Ft-ba került, ez ócsóbb, mint a szoli, és ócsóbb, mint a sarki lány...úgyhogy hajrá, nevezettek sokan, sokan!!!!!!!!!

 

ui: egyesek olyan frankók, hogy nekik csak 55 Ft/perc volt a díj, na ez már versenyképes a dominó csomagokkal is :))))

Előzmény: carlos80 (320)
carlos80 Creative Commons License 2009.02.05 0 0 320

Persze, szeretem halmozni az élvezeteket. Bemelegítésnek jól jön egy laza 100-as. Az újévi fogadalmak között szerepelt, hogy ki is futok a rajthoz (itthonról) de mivel keményen bánnak a szabdnapjaimmal, ezért ezt elvetettem :(

 

A győzködéshez hozzátéve...sajnos bizonyos intelligenciahányados fölött nincs sok értelme, akinek nincs sok sütnivalója, győzködés nélkül is benevez :) (itt kérek elnézést az okos indulóktól,  ők még nincsenek tisztába vele, mekkora hülyeséget csináltak :)

 

Amúgy kalkuláltam: nagyjából 1 kili gyötrelemért 840 Ft-ot fogok kifizetni :)))) 

Előzmény: medvegyu (318)
medvegyu Creative Commons License 2009.02.05 0 0 319
Kedd reggel jeges-ónos eső szemcséi szurkálták a monitor előtt petyhüdt arcbőröm, ahogy elindultam negyed hét tájban munkába.
Mire a Virágos-nyeregbe értem, már havas eső fogadott, és a hajnalban hullott friss vizes hó borított be mindent, amit egyáltalán látni lehetett a ködtől.

Ma reggel azonban már madárdal és térdig érő sár töltötte be a hegyoldalt, hónak-jégnak nyoma sem volt.

Mi követkeezik mindebből? Megmondom: farsang közeleg! És ebből az alkalomból:

FARSANGI FUTÁS ÉS FÁNK

2009. Február 14., első Futás és Fánk Pilisborosjenőn.

Programok:
1. Pár farsangi kevély-kör (egyéni ízlés szerinti számban, tempóban),
2. Mire megérkezünk már készülnek is a friss farsangi fánkok. Onnantól pedig mi is bekapcsolódunk a fánksütés és evés örömeibe!

A kevély-kör útvonala: Pilisborosjenő - Kevély-nyereg - Nagy-Kevély - Pilisborosjenő (P négyzeten lefelé), hossza kb. egy Margit-sziget körrel azonos, szintemelkedés 285m

Váltóruhát, egyebeket nálunk lehet hagyni, a körök közben be lehet ugrani hozzánk frissíteni.




medvegyu Creative Commons License 2009.02.05 0 0 318
Én mint UTMB szurkoló biztatlak, hogy nevezz be, értünk, szurkolókért is!
Lehet, hogy ezzel győzöl meg sok embert, hogy jövőre már ők is nevezzenek (és teljesítsék is) :-)!
Előzmény: carlos80 (316)
medvegyu Creative Commons License 2009.02.05 0 0 317
Ezek szerint ez egy Neked tervezett túra lesz :-), mármint a süti vonatkozásában biztosan. Most már csak arról kell győködni minden indulót, hogy olyan sütiket hozzon, amit szeretsz :-).
Előzmény: Lászlószilvi (312)
carlos80 Creative Commons License 2009.02.05 0 0 316
Még rágódom rajta, bár a mostani edzetségemet nézve nem biztos, hogy elérném az utmb rajtját, úgyhogy én inkább kihagynám:)
Előzmény: olipapa (315)
olipapa Creative Commons License 2009.02.04 0 0 315
Feb 7.én újra nyitják a nevezési kaput a CCC és a TDS re. Na, még valaki?
olipapa Creative Commons License 2009.02.04 0 0 314
Itt egy új, és nem is olyan gyenge derbi. A választék egyre nagyobb, bár 300fölötti juróval lehet itthon nézelődöm és keresem a jövő versenyeit.
www.trailvsb.com
csanya. Creative Commons License 2009.02.04 0 0 313
Páran már jelentkeztek. Nem beszámolót kell írni hanem egy mélt a forgalmazónak.-)
Előzmény: efemm (310)
Lászlószilvi Creative Commons License 2009.02.04 0 0 312

Akkor nekem ez lesz a kedvenc túrám, mert süteményen élek gyerekkorom óta.

Semmi főtt kaja csak süti, még több süti csokival.

Nem is vagyok nagy fogyasztó a többi túrán.

Előzmény: medvegyu (306)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2009.02.04 0 0 311
Nem beszélve a reklámértékről, amit az olyan beszámolók képviselnek majd, hogy "hozzá sa jutottam a másik feléhez, mert az egyik fele feltörte a lábam, és feladtam félúton". :-PP
Előzmény: efemm (310)
efemm Creative Commons License 2009.02.04 0 0 310
Te csanya, aki ezt a hülyeséget bevállalja, hogy eltérő zoknikban nyomja végig az egyik legkeményebb extrém téli ttúrát, annak szerintem beszámoló nélkül is járna a célban a másik... Amúgy meg mit lehet egy ilyen beszámolóba írni? Azt, hogy végig fázott az egyik lábam?? :))
Előzmény: csanya. (303)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.04 0 0 309
Valami gebasz biztos, hogy van. Csanyának egy levele megjött (nem tudom hányat küldött), de pl. a trackabee regisztrációm nem, a tuhu-tól is várok egy levelet három napja...
Előzmény: takba74 (308)
takba74 Creative Commons License 2009.02.04 0 0 308
Kezdek aggódni hogy ezért nem reagálnak a margita előnevezésemre. Eddig nem volt problémám az indamaillel.
Előzmény: Törölt nick (305)
csanya. Creative Commons License 2009.02.03 0 0 307
Válaszoltam igen. Tied az én Myo XP Belt-em, mert már kifogyott a készlet.
Előzmény: Törölt nick (305)
medvegyu Creative Commons License 2009.02.03 0 0 306
Az jó, ha imádod, reméljük lesz bőven :-).
Előzmény: carlos80 (302)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.03 0 0 305
Tegnap este írtam neked a fejlámpa ügyében. Válaszoltál? Azért kérdezem, mert gyanús az indamail. Szerintem megint szórakozik velem...
Előzmény: csanya. (303)
norb29 Creative Commons License 2009.02.03 0 0 304
csanya. Creative Commons License 2009.02.03 0 0 303

Bridgedale " fél pár a rajtban, fél pár a célban" akció a Börzsöny éjszakain:

 

Kipróbálhatóak lesznek a Bridgedale zoknik a Börzsöny éjszakain. A vállalkozó szellemű túrázó a rajtban kap fél pár zoknit és úgy megy neki a szörnyű hideg Börzsönyi éjszakának, hogy egyik lábán a régi, a másikon az új zokni lesz. A célban megkapja a pár másik felét.

A próba ingyenes. A forgalmazó mindössze egy beszámoló mail-t vár cserébe.

A próbára jelentkezni nálam a csanyakukacyahoopontcom címen lehet..

carlos80 Creative Commons License 2009.02.03 0 0 302

Imádom a magyar sütiket, úgyhogy kéretik nem lecserélni angol xmas-cake-re. Viszont ha lesz rá kapacitásotok, érdemes lenne egy angol verziót is csinálni a honlapnak, hátha erre ténfereg néhány külhoni is.

 

 

 

Előzmény: medvegyu (298)
báró Maki von Streifenschwanz Creative Commons License 2009.02.02 0 0 301
Szuper volt, és tapasztalatokban gazdag! Holnap megpróbálok kanyarítani egy rövid beszámolót.

A legjobban az alig 800 m-es szakasz tetszett a Kékes alatt, ami a hivatalos túrával közös volt, csak itt a forgalommal szemben futottam. Többeket is sikerült elbizonytalanítanom az irányukat illetően (ejnye-bejnye, több önbizalmat és kreativitást uraim! :)), sőt olyan is volt, aki mindenáron meg akart győzni, hogy forduljak vissza, mert nem arra kell menni. Úgy a tizedik eset után már meg se vártam a kérdezést, inkább előre kiabáltam, hogy Kékesre megyek, ne utánam jöjjenek. :)
Előzmény: medvegyu (300)
medvegyu Creative Commons License 2009.02.02 0 0 300
Igen csak jó ötletek ezek :-)).

És milyen volt a hétvégi XXL?
Előzmény: báró Maki von Streifenschwanz (299)
báró Maki von Streifenschwanz Creative Commons License 2009.02.02 0 0 299
Esetleg még egy kis kurflit bele lehetne tenni a Markazi-kaputól az Ilona-vízeséshez, netán egy nagyobbat a Muzsláról egy kis kitérővel Pásztó felé? És akkor még ott a Nagy-Hársas, legalább 300 m szint a lábától (kérdés, hogy ott merre vezetne vissza, vagyis tovább), vagy a Lipótról nem egyből Galya felé, hanem vissza a Csór-hegyre, majd a Nyírjesen fel Galyára... :)

Aztán ki lehetne feszíteni egy hatalmas lepedőt az UTMB csapatnak ajánlva, mondjuk a János-vára tetejére. A lényeg, úgy kell elhelyezni, hogy amikor lila arccal, négykézláb hörögve felér a delikvens, pont az orra előtt virítson a felirat: "Pont kell wazze? Küzdj!" :DD (És persze itt itatópont nélkül, csak néhány üres infúziós palack lógna a fákról a nagyobb hatás kedvéért). :)
Előzmény: medvegyu (292)
medvegyu Creative Commons License 2009.02.02 0 0 298
Köszi a biztatást Neked is és Olinak is! Azon leszünk, hogy akár külföldi indulók számára is vonzó legyen a rendezvény és ne csak magyar süteményeket osszunk az ellenőrzőpontokon :-).
Előzmény: carlos80 (295)
medvegyu Creative Commons License 2009.02.02 0 0 297
Lehet, hogy 3 pont lesz. Nem ez az elsődleges szempont, hanem hogy jó túrát csináljunk, ami kedvére lesz annak a rétegnek, akit érdekelnek az ilyen túrák.

Amúgy a GPS és a tuhu szerintem mindenképp kevesebbet mér, mint a valós táv, ha valósnak a kerék által mérhetőt vesszük.
Sajnos kerékkel még csak a Bagolyirtás - Mátrakeresztes szakaszt mértük le, ott 17790 métert mértünk kerékkel, tuhu szerint 17100 m.
Az eltérés aránya nem volt egyenletes szakaszonként, hanem voltak szakaszok, ahol jobban lemaradt a tuhu, viszont az aszfalton
és egyenes részeken a tuhu kicsit többet mért, mint a kerék. Meglepő, hogy Ágasvári turistaháztól Ágasvár csúcsig oda-vissza többet mért a tuhu, mint a kerék.

Ha jobb idő lesz, folytatjuk a méréseket és akkor többet tudok a pontos adatokról.
Előzmény: efemm (294)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!