Keresés

Részletes keresés

velorex0 Creative Commons License 2003.04.06 0 0 191
nem tudtak - székesfehérvári alufólia volt a külföldi (svájci) sapkámban...

:-)

..

Előzmény: Törölt nick (190)
velorex0 Creative Commons License 2003.04.04 0 0 189
az biztos hogy nem unatkozik, az utcán is svájcisapkaalágyürt háztartási alufóliával közlekedik,
de legalább figyelmeztetett mindenkit... :-)))

namér, talán csak túl érzékeny...

..

Előzmény: belohin (188)
belohin Creative Commons License 2003.04.04 0 0 188
Nem is az üggyel van a baj, hanem azzal, hogy mennyire megnyomta szegény fickót.
Az a sztori zseniális, amikor álmentősökkel akarják elvitetni, de az sem kutya, amikor rájön, hogy a szomszéd csak azért barkácsol otthon, hogy a kalapálással megtörje az Ő lelki ellenállását.
Kicsit irigylem is, mert legalább minden pillanatában van célja az életének. ;)
Előzmény: velorex0 (187)
velorex0 Creative Commons License 2003.04.04 0 0 187
a radarost krónikus idöhiány miatt nem olvastam végig, de én már a hetvenes évek végefelé hallottam hasonló kisérletekröl usa-ban és ahogy most kicsit utánnanéztem nem teljesen kamu az ügy.

..

Előzmény: belohin (185)
belohin Creative Commons License 2003.04.03 0 0 185
Persze. Annyi különbséggel, hogy én lusta vagyok cukkolni, csak reagálok. Rájöttem például, hogy pokoli ritkán megyek be olyan topicba, aminek a számlálója már harminc felett van. Csak a friss ökörségek vonzanak, egymás rágása alig.

Az a radaros nagy arc. Egyébként sokat ír ide, négyjegyű regszáma van. Ősnettós. :)

Előzmény: Törölt nick (184)
belohin Creative Commons License 2003.04.02 0 0 180
ketten nem csinálhatunk pártot

Az én helyzetem könnyebb. Soha nem szeretek senkivel azonos nézeten lenni és így a politika szórakoztatóbb. Akkor meg pláne, ha tudom, hogy semmit nem akarok elérni az égvilágon a nézeteim ismertetésével. Azt a legkevésbé, hogy valakit meggyőzzek. Így egyszerű. Ahogy szoktam írni, olyan mint az állatkert. Az ember dobálja a banánt, a majom meg rázza rácsot. ;)

Vannak jó poénok, vannak fantasztikus őrültek / Ez a kedvencem, egyszerűen lenyügöz :)))/, még néhány rokonszenves fickó is.

belohin az individualanarchista

/Orvosi közlemény: Ha az utolsó szót egy lélegzetre ki tudja ejteni, nincs szüksége logopédusra ;) /

Előzmény: Törölt nick (176)
belohin Creative Commons License 2003.04.02 0 0 179
Igaz, a legjobb hely egy szakmai fórum. Ott is vannak olykor nagy rokonszenvcsaták, de mégsem megy vérre. Amikor még én is erősen tuningolgattam, mindig azok a fórumok voltak a békés szigeteim. Sajnáltam, hogy megszünt a Terminal, azóta nehezen találok megfelelő helyet.
A legtöbb fórum tele lett elképesztő lámerekkel és félórákba kerül, hogy kirostáljam a "Hogy klikkeljek az egérrel" típusú dilettánsok nyavalyáit. Jó, én is voltam kezdő, de mindig súlyt helyeztem arra, hogy csak akkor kérdezzek, ha már nagyon sokat szenvedtem egy dologgal. Valahogy nem jól viselem, hogy mostanában pillanatonként nyit valaki egy témát azzal, hogy hány t-vel kell írni a format c:-t, és 1:100 aányban találok csak komoly dolgokat.

Aztán lehet, hogy csak türelmetlen lettem.

Előzmény: Herr. Poirot (174)
velorex0 Creative Commons License 2003.04.02 0 0 178
na ne kuszálj engem, a tengernek is két partja van, te meg egyértelmüen fityuszellenes vagy. akkor pedig csak a másik oldal tájékán lavírozol.

régen még egyszerübb volt az árnyalás: komcsi és a sötétbenbujkáló. ma ugyan kiválaszthatod a rekamié szinét, de akkor is döntened kell hogy jobbra vagy balra ülsz...

:-)

..

Előzmény: Törölt nick (177)
Herr. Poirot Creative Commons License 2003.04.02 0 0 175
Systematisch belötted magad a Fideszre ami szinte monoton ismétlödésnek tünik. Honnan eme fergeteges gyülölet.?
Előzmény: Törölt nick (171)
Herr. Poirot Creative Commons License 2003.04.02 0 0 174
"Elment már fórum-fíling"

Ennél tökéletesebben az állapotokat szerintem nem is lehet fogalmazni meg.

Magam részéröl bebunkereztem magam kedwenz forumomba ahonnan engem csalodás nemérhet.(www.planet.3dnow.de)

ÜDV NEKED IS!

Előzmény: belohin (167)
velorex0 Creative Commons License 2003.04.02 0 0 173

na azért nektek csak könnyü, mert valamelyik oldalon standoltok, én meg ha otthon elöfordulok úgy érzem magamat mint egy csolnakban a tó közepén, mert folyásnak csak nem lehet nevezni ezt.

igyaztán inkább elökapom a békalábakat és lemerülök kicsit a szigetemre...

:-)

..

belohin Creative Commons License 2003.04.02 0 0 172
No igen. Hasonló élményeim vannak, sőt olyanabbak is. A kedvencem az, amikor a az egyik legközelebbi rokonom, akivel évekig a legnagyobb egyetértéssel röhögtünk a politikán és a kisérőjelenségein, választások táján térdig érő kokárdában jelent meg. Ez még nem lett volna baj, de egy ezzel kapcsolatos tréfás megjegyzésemre bíborlila fejjel kezdett üvölteni és a minden harmadik szava a "hazaáruló" volt.

Nem értettem mi történt. Utána kezdtem gondolkodni azon, hogy tán egy ideje egyre kényszeredettebb volt az együttes derű, több lett a fej mellé csúsztatott szó. Azóta óvatosabb vagyok vele, és hogy annak kell lennem, sosem bocsátom meg a hatalommániás férgeknek.

Viszont a többiek zömével eszem ágában sincs óvatoskodni. Aki kilencszer csavarodott, vagy telibesz@rta a szabad madár /ez a kettő a legrosszabb fajta ;)/ és nem viseli a masszívan anarchista nézeteimet, meg politika alapján szelektál, arról jó ha hamar kiderül. Aki hajlamos bármely téren bevonalasodni, az a politikán kívül is beszerezhet fixa ideákat, engem meg csak a vidám bolondok érdekelnek, a dühöngők és a szomorú bohócok nem.

Egész egyszerűen, aki azért nem bírja a pofámat, mert klotyópapírra nyomtatva használom el az idoljait, az másért sem bírná. Akkor meg jó, ha gyorsan kiderül. :)

Előzmény: Törölt nick (171)
vizi(mianick) Creative Commons License 2003.04.02 0 0 170
Ó szent Kébord! na neeeeeeeee! (vinnyogok)
Előzmény: belohin (167)
Kero Creative Commons License 2003.04.02 0 0 169
"Árpád így szólt két legkedvesebb vezéréhez: Huba, Szameg, hova hoztatok?"

Esti kefir a képernyon.

:-))

Előzmény: belohin (167)
belohin Creative Commons License 2003.04.02 0 0 168
Üdv felügyelő!
Kopunk, öregszünk, hervadunk. Már nem csak a múltat unjuk, hanem a jelent is, sőt néhányan a jövőt is.
Tiszta nosztalgikus baráti derűvel nézem még a régi nagy ellenfeleimet is.
Képzeld, múltkor láttam PÜ-t az egyik kisebb fórumon és csak mosolyogtam az emlékeken.
Elment már fórum-fíling, én is csak kicsit bohóckodni járok a Politikába.
Előzmény: Herr. Poirot (163)
belohin Creative Commons License 2003.04.02 0 0 167
Akinek politikai nézetei vannak, azzal baj van. Viszont jókat lehet röhögni. Például pénteken Szent Izidornak, az internet és az informatika védőszentjének nevében szentmisén megáldják az informatikusokat. Ezt ma tudtam meg a Polgári Öntevékenyek levlistájáról. És a röhej benne, hogy nem vicc. :)
Meg elkezdték hordani a véres kardot.

Tele van a téma ilyen poénokkal.

Kaptam tegnap egy levelet, megosztom veletek /semmi politikai tartalma nincs ;)/ :

Új, eddig ismeretlen tények kerültek napvilágra, miszerint Árpád nem hét, hanem nyolc vezér élén foglalt hont. A történelem megfeledkezett Szamegről, a nyolcadik vezérről. Pedig a Kárpátokról letekintve egy nemrégiben megtalált, rovásírással íródott agyagtábla tanúsága szerint Árpád így szólt két legkedvesebb vezéréhez: Huba, Szameg, hova hoztatok?

Előzmény: Törölt nick (162)
Herr. Poirot Creative Commons License 2003.04.01 0 0 165
Üdv!

Ezt nem halottam miwel semmiféle kapcsolatom sincs a régi nettowal illetve az indexel. Iletve csak egy ember maradt mag akiehez baráti kapcsolatok füznek.(ASX)

Ez a Mile info gondolom csak egy witz(Aprilscherz)????

Előzmény: Törölt nick (164)
Herr. Poirot Creative Commons License 2003.04.01 0 0 163
Azt még megértem valahogy (Legalább is megkisérlem) a korábbi évek netto-stilusábol nem sok maradt, de hofy már a Humor is kiweszett ill eltünt innen ez kissé meglepö. Ha esetleg nem tetszenének tudni akkor ma 1. April wan.
belohin Creative Commons License 2003.03.31 0 0 160
Titkos kert :)))
A politikai ápoltak szokásos nagyvizitje lesz az Építész pincében, aztán lehet hogy lesz időm megnézni azokat a pofákat, akikkel egymás haját tépjük. Persze jellemző módon itt sem a főanyázók szoktak megjelenni, de ez megszokott.
Előzmény: Törölt nick (159)
Laca2 Creative Commons License 2003.03.31 0 0 158
No, Kedves Gűzű-KÉM!:-)))

Füled érjen Bokáig...

A Sörös-kriglibe,

LEGINKÁBB...
:-)))

Előzmény: Törölt nick (157)
belohin Creative Commons License 2003.03.31 0 0 156
Részemről is egy fülhúzás. :)
/Lehet, hogy beugrom az Építészbe is pár percre némi pofavizitre csütörtökön. :) /
Előzmény: Törölt nick (155)
kobor62 Creative Commons License 2003.03.31 0 0 154
Gűzű!

Isten éltessen neved napján:-)

vizi(mianick) Creative Commons License 2003.02.25 0 0 153
én meg az írónő nevét felejtettem el...Sheila Bumford.
Sajna, dvd ügyben nem vagyok érintett, sem itt, sem otthon, de majd utánanézek valahol.
Előzmény: nettomazsola (151)
nettomazsola Creative Commons License 2003.02.24 0 0 152
megtalaltam! köszönöm!

Homeward Bound: The Incredible Journey (1993)

http://us.imdb.com/Title?0107131

The Incredible Journey (1963

http://us.imdb.com/Title?0057180

Előzmény: nettomazsola (151)
nettomazsola Creative Commons License 2003.02.24 0 0 151
köszönöm

ja, és két kutya ...

az elsôben a bulli az öreg, és a labrador a fiatal
az új valtozatban meg a labrador heleyett goldi - és az az öreg
a bulli helyett amerikai bulldog és az a fiatal.

úgy latszik én (is) öregszem ...
így mar remélem megtalalom!
kösz

más;

hol lehet talalni egy normalis listat, h milyen MAGYAR filmek vannak DVD-n??
én talaltam, de nem akarom elhinni, h csak ennyi van.

szeretném az összes Kern - Garas
majdnem összes Koltai Róbert!
régi magyar filmeket
újakat (PORTUGAL!!)
stb.

Előzmény: vizi(mianick) (150)
vizi(mianick) Creative Commons License 2003.02.24 0 0 150
az első film címe Úton hazafelé, a másodikra nem emlékszem, de megnézem otthon, megvan.
Csak két kutya és egy macska, de nem ugyanazok a kutyák mindkét filmben.
Bulli csak a könyvben szerepel, labival és sziámival.
A könyv írója, ha jól emlékszem Sherman, és a címe Hihetetlen történet.
Előzmény: nettomazsola (149)
nettomazsola Creative Commons License 2003.02.24 0 0 149
nagyon ritkán járok erre, nem tudom mi a módi, nem akarok sehova beoffolni, ezért elôszedtem a lap aljaról az offomat.

vizitura! itt vagy?
segíts! - (Te vagy akárki)
azért kérdem tôled, mert emlékszem egyszer valahol megemlítetted.

mi a címe magyarul és az (eredeti is ha tudod)
a harom kutya + egy macska ... haza ...
tudod a bullterrier, labrador, öreg goldi, sziami.
amit megcsinaltak pár éve új szereposztasban is.
nem talalom sehol, a pontos címet nem tudom.
"fantasztikus utazás?"
"útban hazafelé"?
valami ilyesmi.
Disney film? (ott is kerestem, de hiaba)

kösz

tira Creative Commons License 2002.05.02 0 0 148
Itt van egy gyerek ének ami ehhez az ismert Agathe Cristi (elnézést ha nemjól irom) krimihez asszociál:

Tiz gyerek fekszik az ágyban
Megfordulnak az egyik leesik
Marad 9
9 gyerek az ágyban stb

a végén egy kisgyerek fekszik az ágyban és azt mondja:
Jó éjszakát!

Nagyon aranyos kis dal.
:)

Előzmény: York (146)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.24 0 0 147
hanya(s)n vagy?
:-)
Előzmény: York (146)
York Creative Commons License 2002.04.24 0 0 146
Tíz kicsi indián
(vadászni ment?)
Nem tudom mi történt,
de maradt kilenc...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!