identifikátor Creative Commons License 2021.11.05 0 0 1187

Szolnok:)

Előzmény: pingvink (1186)
pingvink Creative Commons License 2021.11.05 0 1 1186

az mi hogy a kerület FB oldala be se számol a hatalmas bukfencről? :) kitették a kezdőcsapatot, onnantól kezdve nincs semmi, kommentek is csak a kamu livestream oldalak.. ezek szerint a kommentek is törlésre kerülnek?! mindenestre nagyon rosszul nézett ki az eredmény is és a cserék is.
Hétvégén a Siófok kötelező viszont!! Kivel találkozok az A szektorban? :) KERÜLET!

sergiototta Creative Commons License 2021.11.05 0 0 1185

Na be is hivtak az U19-be, megerdemli.

Előzmény: sergiototta (1164)
Laposaföld Creative Commons License 2021.11.03 0 0 1184

Hármas csere 16.percben az értelmetlenség magasiskolája. Főleg 3 kapott gól után lehoz 2 játékost elölről ( a kapott gólokról nem tehettek), helyettük szintén támadókat cserél ( Minek?). Utána sem lő gólt a csapat, noha több a támadás, de a szaladgálás a pálya szélén jó beadás nélkül ritkán eredményez gólt. Majd az egyik szélső cseréjét is lecseréli.

A hátra csere nagyjából érthető, bár kérdem én, 1.miért rak be egy edző egy alkalmatlannak tűnő hátvédet kezdőbe egy nb1-es csapat ellen? Mit hitt? 2. A nagyszerű cseréje miért csinál szinte azonnal büntetőt, így már újabb gól az ellenfélnek?

A meccs nagy tanulsága nem az, hogy 5 gól van a két csapat között. ( Mert a Paks a 2.félidőben kifejezetten sok hibával, szarul játszott). Hanem az, hogy alkalmatlan a vezetés a Kerületnél.

doncike Creative Commons License 2021.11.03 0 0 1183

Az egyik 16. percben becserélt játékost (Sili Lukát) a 68.ban már le is cserélte.

Sérülés volt, vagy a csere is ennyire nem vált be?

doncike Creative Commons License 2021.11.03 0 0 1182

Hármas csere a 16. percben.

Nem lehet azt mondani, hogy Kemenes nem nyúlt bele időben a meccsbe...

sergiototta Creative Commons License 2021.11.03 0 0 1181

Irónia volt.

Az első 30 percben 0-5 volt, a második 60 percben viszont már 0-0 lett.

Magyarországon rutinunk van arra, hogy mindent is megmagyarázzunk.

Előzmény: G666 (1179)
Atom_Pasy Creative Commons License 2021.11.03 0 0 1180

Európa egyik legerősebb csapata ellen ez nem szégyen.

G666 Creative Commons License 2021.11.03 0 0 1179

Ez komoly?

A 0-5 ellenere?

Előzmény: sergiototta (1178)
sergiototta Creative Commons License 2021.11.03 0 0 1178

A meccs kétharmadában még tartalékosan is egyenrangú ellenfelei voltunk a kiváló erőkből álló elsőosztályú ellenfelünknek.

identifikátor Creative Commons License 2021.11.03 0 0 1177

kisétáltam volna egy ebédszünetnyire, de így inkább maradok.

Atom_Pasy Creative Commons License 2021.11.03 0 0 1176

Már 10 perce nem lőtt gólt a paks, szégyen!

Atom_Pasy Creative Commons License 2021.11.03 0 0 1175

5

pingvink Creative Commons License 2021.11.03 0 0 1174

kár h nincs stream :) az 1.22es odds a paksra ajándék volt ezek szerint.

Atom_Pasy Creative Commons License 2021.11.03 0 0 1173

4

Atom_Pasy Creative Commons License 2021.11.03 0 0 1172

12. perc 0-3. Nagy lépést tesz a paks a kupagyőzelem felé, hiszen utána a csákvár jön, amely szintén san marino szint.

Előzmény: Atom_Pasy (1170)
sergiototta Creative Commons License 2021.11.03 0 0 1171

12 perc után 0-3.

Igazából nem sajnálom, hogy az utolsó pillanatban végül úgy alakult, hogy mégse mentem ki.

Atom_Pasy Creative Commons License 2021.11.03 0 0 1170

Eddig gáláznak a paksi pasik, már 2-0-ra vezetnek 10 perc után.

Laposaföld Creative Commons License 2021.11.02 0 0 1169

Egy biztos, nem a játékosok igazolták magukat. Csapattá kellene válniuk, de ez eddig nem sikerült. Nem segített az sem, hogy Kemenes kb 2 hónapig nem volt. Ez pedig egyértelműen a szakmai stáb és Szabó Bence felelőssége. Szerintem nem feltétlenül rosszabb a játékosállomány, mint pl.Kecskeméten, sőt. Ki kellene hozni belőlük azt, amit lehet. Aki öncélú, azt a padra kell ültetni.

sergiototta Creative Commons License 2021.11.02 0 0 1168

Vannak játékosok, akiknek az erőltetését én sem értem (pl Egerszegi), de szerintem a keret összetétele is félrecsúszott. Hogy a keret kialakításáért ki milyen mértékben felelős, azt nem tudom.

Kemenes vagy Szabó Bence rakta inkább össze a keretet, meg persze a pénzügyi lehetőségek is kérdésesek. Bár szerintem mondjuk a Kecsó kevesebb pénzből megy, mint a Kerület.

Barczinak is kb minden meccsen van valami szép/okos megoldása, csak ezzel semmit nem érünk, mert gólja, gólpasszai meg nincsenek, és a pengés megoldások látványosak csak éppen hasznuk nincs.

Kemenes számomra abban az értelemben üde színfolt itthon, hogy a meccsekről nem beszél mellé, elmondja, ha gyengék voltunk. Szemben mondjuk Farkas Norbi pr harsonás kommunikációs ámokfutásaival.

Persze ettől még lehet Kemenes gyenge edző.

Előzmény: Laposaföld (1167)
Laposaföld Creative Commons License 2021.11.02 0 0 1167

Azért itt a legnagyobb baj a szakmai vezetés. Ha nem megy a sztároknak, akkor talán időben kellene váltani. A Kecskemét cserélt szünetben, a Kerület meg várja, hogy gólt kapjon.  A kezdőben van nem egy játékos, aki csak a tökét vakargatja.

Előzmény: sergiototta (1165)
ingersheim Creative Commons License 2021.11.01 0 0 1166

A Szolnokot valamilyen úton-módon verni kéne a hétvégén, különben rendesen leszakadunk. Az eddigi teljesítmény nagyon harmatos.

sergiototta Creative Commons License 2021.10.31 0 0 1165

Ujabb sima vereseg. A kapusunk volt a legjobb. A sztar igazolasaink semmit nem ernek. A csapat se jatszani, se kuzdeni nem tud. Nem igazan hiszem, hogy ez igy eleg lehet a bentmaradashoz. A telen komoly valtozasok kellhetnek, remelhetoleg addig nem szakadunk le menthetetlenul.

sergiototta Creative Commons License 2021.10.25 0 0 1164

Nem tudom ki véd most U21-ben, de szerintem Balázs is simán bekerülhet abba a bizonyos noteszbe.

Ő mondjuk még az U19-be is beférne a kora alapján. Van abban a srácban fantázia és még mindig nem töltötte be a tizennyolcadikat.

Előzmény: doncike (1163)
doncike Creative Commons License 2021.10.24 0 0 1163

"Schuszter két góljának nagyon örültem, bírom azt a srácot nagyon"

Ha nem miatta jött Gera, talán akkor most bekerült a noteszába.

Előzmény: sergiototta (1162)
sergiototta Creative Commons License 2021.10.24 0 0 1162

Jó kis meccs volt, most végre a mi oldalunkra dőltek el a kulcspillanatok, nekünk pattantak jól a labdák.

Schuszter két góljának nagyon örültem, bírom azt a srácot nagyon.

Kint volt a meccsen Gera Zoli is, gondolom a Siófoknál lehet valaki U válogatott. Meg deutsch is kint volt, de ő a szünetben szerintem lelépett miután a fiát lekapták.

Siófokról számomra meglepően sokan jöttek és néha remekül szóltak.

Még mindig a vonal alatt vagyunk, de talán erőre kap a csapat. A mai után optimista vagyok, nagyon jó lenne Kecskeméten is pontot szerezni.

A szezon elején Kemenes hiányzott a padról nagyon, nélküle egyáltalán nem volt senki a vonal mellett, aki ilyen erővel/energiával tudja irányítani a csapatot. Ennek a csapatnak azt gondolom, hogy szüksége van az Ő "vezénylésére".

G666 Creative Commons License 2021.10.24 0 0 1161

Mint a falat kenyer…

ingersheim Creative Commons License 2021.10.24 0 0 1160

Nagyon kellett ez a három pont!

Előzmény: doncike (1159)
doncike Creative Commons License 2021.10.24 0 0 1159

Némiképp (legalábbis számomra) váratlan, de nagyon fontos győzelem a Siófok ellen.

Mindkét gólunkat egy 19 éves srác szerezte.