Keresés

Részletes keresés

ptolgyes Creative Commons License 2004.03.15 0 0 222
Sziasztok!

El is felejtettem irni, hogy ugye Gardony szokas szerint julius utolso pentek-szombatjan lesz... Buchwart Laci sorolta nekem a bandakat, dehat az en memoriam...

--
Peti

countrygirl Creative Commons License 2004.03.15 0 0 221
Szia Peti,

a rendőrségnek nem tudtam szólni, azért mert úgy történt az egész, hogy csapnivalóan sz... munkát végeztek ezek a festők és mondtuk nekik, hogy sorry, de mivel ennyire gázul néz ki és ehhez több, mint 2x-es mennyiségű festéket felhasználtak, leállítjuk a munkát, megköszönjük az addigi közreműködést és a cuccokat másnap este elvihetik.
Ehhez képest ők másnap reggel jöttek, és kérték a padlóburkolót, hogy adja le nekik a cuccot. (A padlóburkoló csak a lakás bejáratig engedte be őket, úgyhogy mondták neki, hogy mit hozzon ki.)Bepakolták az ecseteket, meg mindent és még visszaszóltak, hogy "ja, és még volt ott egy cd-s magnó is"... azt hiszem, nem kell folytatnom. Szóval ezért nem szóltam a rendőrségnek, mert végülis volt vmi igazuk, mert dolgoztak ott x órát, csakhát nem jól.
De nem is a magnót sajnálom annyira, mert az 5000 Ft-os tétel, inkább a CD-t, mert az - úgy látom azóta - pótolhatatlan.:(

Ápr.2-án kik lépnek fel a Fonóban? A Kentucky Homeboys-ról és a Kentucky Pulix-ról tudok...

Pusza:
Timi

Előzmény: ptolgyes (220)
ptolgyes Creative Commons License 2004.03.14 0 0 220
Szia Timi!

Azert nem semmi, hogy a felujitok csak ugy elvisznek valamit... rendorsegnek legalabb szoltal?

A notakat (amik kozul kb. egyet se hallottam meg) szerintem netrol konnyen ossze lehetne szedni MP3-ban, csakhat az megsem audio CD minosegu.

--
Peti

Előzmény: countrygirl (219)
countrygirl Creative Commons License 2004.03.14 0 0 219
Sziasztok!

Kis segítséget szeretnék kérni: lakásfelújítás közben a CD-lejátszómat ellopták a drága mesterek, és ebben bennevolt a kedvenc válogatás country CD-m. Ezért keresem a következő számokat (legalább ezt a pár számot pótoljam, mert nagyon szeretem őket):

1. Tony Stampley: Waste of good whiskey
2. Marty Stuart: Red, red wine and cheatin' songs
3. David Kersh: Wonderful tonight (az Eric Clapton - szám feldolgozása)
4. Marcus Hummon: Broken road
5. Ricky Lynn Gregg: After the fire is gone
6. O.J. Hanssen: I'm workin' on it
7. Darryl Worley: I miss my friend
8. Billy Dean: Somewhere in my broken heart
9. Joe Barnhill: Tell me why (I'm still crying over you)
10. Randy Travis: I'll be right here lovin' you
11. Michael Mason: Cape lonely
12. Sammy Kershaw & Terry Clark: Love of my life
13. Wade Hayes: When the wrong one loves you right
14. Wesley Dennis: Who's counting
15. Toby Keith: A woman's touch

Ha esetleg vkinek vmelyik megvan, várnám nagyon a timea05@tvnetwork.hu címre! Nagyon köszi!

ui: Annnnnnnnyira várom már a nyarat a country-szezon miatt!!!!

Valamelyik nap eszembe jutott a steel-gitár hangja... nem tudom, milyen dalt játszott, nem tudom, ki játszott rajta, de azt tudom, hogy szinte sírt a dal és könnyes lett a szemem még a gondolattól is... ugye, nektek/Neked nem kell magyaráznom az érzést?!

Üdv. mindenkinek!
Timi

Stms Creative Commons License 2004.03.08 0 0 218
Tibi!
Nem bissztoss, hogy meglelem a telszámodat, szal ezúton tudatom, hogy este Póló.
ptolgyes Creative Commons License 2004.03.05 0 0 217
Je, te is be szoktal ulni Kaszab Tibi melle? Fura, en is... :) Kulonben ha van kedvetek hallgassatok meg, idonkent teljesen nem elviselhetetlen amit muvelunk... :) (mondjuk ott van Tibi, tehat baj mar nem sok lehet).
Kulonben ho vegi klub tenyleg jo lenne, mennek en is mint az allat. De hat tudom, hogy hely meg minden... :(
Előzmény: Stms (214)
Stms Creative Commons License 2004.03.01 0 0 216
A hóvégi klub most takarékra van állva, ellenben:
2004. AUGUSZTUS 13-14-15 II. ABALIGETI BLUEGRASS FESZTIVÁL
Előzmény: tibor100 (215)
tibor100 Creative Commons License 2004.02.28 0 0 215
Sziasztok Countysok, rég hallottam felőletek. Úgy látszik szépen lassan mindenki kezd felébredni téli álmából, és végre jön a "szezon". Remélem STMS sikeresen megszervez egy új hóvégi klubot, már nagyon hiányzik. Múlt héten hallottam, hogy a Fonóban lesz április 1-én Kentucky Homeboys koncert. Lehet készülni rá, ki tart velem?

Timi: rég hallottam rólad is, a telefonszámod még a régi? Küldtem SMS-t...

Tibor100

Előzmény: countrygirl (211)
Stms Creative Commons License 2004.02.20 0 0 214
Egy rokkzenekarban (Életjel), akkor a Littvay Levente Emlékzenekarban (bár ez elég takarékra van véve), néha leülök Kaszab Tibi mellé, meg a saját dolgaimmal foglalkozok.
Előzmény: countrygirl (213)
countrygirl Creative Commons License 2004.02.19 0 0 213
Stms: Akkor most milyen együttesben játszol? Köszönöm a publix mail-címét!

Timi

Előzmény: Stms (212)
Stms Creative Commons License 2004.02.18 0 0 212
Zdrasztvujtye!

Pubiékkal már nem dolgozok együtt, a mélcímük:
mail@publix.hu
A honlapjukon a fellépdéket Matyi rendszeresen frissíti.

Előzmény: countrygirl (211)
countrygirl Creative Commons License 2004.02.18 0 0 211
Sziasztok,

timea05 vagyok, csak elfelejtettem a régi jelszavamat, ezért új logint regisztráltam, és ez kicsit jobban is tetszik...:)

azért jelentkezem, mert megvan a kamionos country-tali időpontja: 2004. júli 16-18.

Stms: légyszi írd meg az e-mail címét a Kentucky Publix-nak (ugye, ott zenélsz még?) a timea05@tvnetwork.hu címre, mert fel szeretném venni veletek a kapcsolatot.

Tibor100: nagyon szeretném tőled megkapni Pomázi Zoli e-mail címét!!!:))) Ugye, elküldöd nekem e-mail-ben? (timea05@tvnetwork.hu)

Köszi, puszi:
Timi

Stms Creative Commons License 2003.12.15 0 0 210
Voltunk! :)

Jó volt a buli, a hely kinézetre kellemes. Örültem az új nótáknak, sőt a Stille Nacht is szép volt.

Előzmény: zsoltp (208)
Stms Creative Commons License 2003.12.10 0 0 209
Megyünk! :)
Előzmény: zsoltp (208)
zsoltp Creative Commons License 2003.12.10 0 0 208
REKLÁM!

Most vasárnap (2003.XII.14.) KÉKFŰ klub, de új helyszínen! Cím:
Salsa Cantina Étterem
III. ker. Pacsirtamező u. 36.
(az Árpád hídról Budán balra lehajtva majdnem a Tímár utcánál).
Kezdés este 7-kor.

Csodaszarvas Creative Commons License 2003.11.14 0 0 207
... és a Szula Mikit meg a Bordács Attilát akartad még mondani :o)
Előzmény: zsoltp (206)
zsoltp Creative Commons License 2003.11.14 0 0 206
Sziasztok! No azért mi sem tudunk mindenkit meghallgatni, de ami jó azt nagyon szívesen. Az STMS-t speciel szívesen hallgatom, és a Kaszab Tibit is és a Brúsz Luizt(!figyeled a helyesírást!) is és a ...
Előzmény: Csodaszarvas (205)
Csodaszarvas Creative Commons License 2003.11.13 0 0 205
A kékfüvesre gondolsz? :o) Jó vót, a kékfű is meg stms is. Nagyon tetszik, hogy zenészek képesek meghallgatni egymást, sok hülye rockernél (nemrég tapasztaltam) ez nemmegy.
Előzmény: tibor100 (204)
tibor100 Creative Commons License 2003.11.13 0 0 204
Sziasztok, most látom, hogy már bizony november 13-a van. Hogy sikerült a vasárnapi összejövetel? Sajna nem voltam a városban, de remélem olyanról maradtam le, amit sajnálhatok :-)))
Stms Creative Commons License 2003.11.04 0 0 203
Basszus...
most kezdhetek gyakorolni... ;)
Előzmény: zsoltp (202)
zsoltp Creative Commons License 2003.11.04 0 0 202
Sziasztok Kantrikedvelő Barátaim!

Reklámozni szeretném köztetek, hogy a Club FAntasyban (XIII. Pozsonyi út 4.) tartjuk minden hónap második vasárnapján a Kékfű Bluegrass és Akusztikus zenei klub alkalmait ... igen! a helyszín ugyanaz mint a LLE klub helyszíne.
Szóval ott tartottam, hogy hónap második vasárnapja, és ez ippeg most lesz (nov. 9.). Ráadásul (szuper)sztárvrndékünk is lesz: a jelen fórum közismert szereplője STMS személyében. Ha van kedvetek gyertek, kezdünk 7-kor (persze este)és a késő esti híradót a közel lakók már otthon nézhetik.

Csodaszarvas Creative Commons License 2003.10.27 0 0 201
Szerintem a hölgyeket kivéve szinte mindenki zenész volt :o))) De lehet hogy még onnan is egy kettő :o)))
Előzmény: Stms (200)
Stms Creative Commons License 2003.10.27 0 0 200
Köszi a jó szókat.
Tény, hogy tegnap kicsit nagy számban jelent meg a zenésztársulat - Juszufra pölö az életben nem számítottam volna :)
Szerencsére Tibor100 szaktárs, és lelkes csapata erősítette a "laikus" oldalt.
Köszi mindenkinek, aki jött.
Előzmény: zsoltp (199)
zsoltp Creative Commons License 2003.10.27 0 0 199
Sziasztok Countrysok!

Én ugyan Bluegrass érdekeltségű vagyok, de mégis arra ragadtattam magam, hogy itt szólaljak föl. Ennek az az oka, hogy tegnap az STMS barátom kereken tízezredik meghívására, a LLE klubba látogattam a Club Fantasyba. Azt kell mondjam, hogy nem bántam meg. Nagyon jó kis zenekar. Már miattuk is érdemes lett volna lemenni, de tegnap ráadásul rengeteg vendég is érkezett. Nem tudom máskor is így szokott-e ez lenni, de jó nagy buli volt, és ami a lényeg: nagyon színvonalas zenével (mert ugyebár a Dáridó c. műsor is nagy buli, csak hát a színvonal …). Szóval tök jó, hogy van ilyen klub, és az is tetszett, hogy van is érdeklődés rá. Csak így tovább.

ptolgyes Creative Commons License 2003.10.25 0 0 198
Hat, abbol kiindulva, hogy osszesen kb. 5 asztal szokott lenni, abbol 1-en van a kevero, maradek 4-bol 2-nel meg a zeneszek, azok baratnoi, stb. szoktak ulni szerintem erkezz koran... :)
Előzmény: tibor100 (197)
tibor100 Creative Commons License 2003.10.24 0 0 197
Stms: Nálad lehet helyet foglalni? Kellene vagy két asztal, megyün kilencen. A 7 órai kezdés az mennyire biztos?

Tibor

Előzmény: Stms (196)
Stms Creative Commons License 2003.10.14 0 0 196
Most voltam vasárnap Kékfűn, 26-án Littvay Levente Emlékzenekar Klub (vendég: Bordács Attila, és Bruce Lewis)
Szóval van mozgás... :)
Előzmény: timea05 (195)
timea05 Creative Commons License 2003.10.13 0 0 195
Sziasztok!

Annyira gáz ez a hideg idő! Az embernek semmihez nincs kedve... nincsenek jó country-talik sem, pedig azzal elég jól átvészelném az őszt.
Na, mind1, csak ezt akartam közölni.
Ha vki szervezne egy country-fesztivált/talit, értesítse szegény fórumlakókat is. És engem is, akit a hideg ráz, ha a télre gondolok!

Pussz mindenkinek!
Timi

lacibácsi60 Creative Commons License 2003.09.27 0 0 194
Kedves barátaim!
Ezúton szeretnék meghívni minden fórumtagot egy nagysikerű immáron 4 .alkalommal megrendezésre kerülő rock &roll és rockabilly fesztiválra Hatvanba.Nem kimondottan a fórumtémához tartozik,de mégis rokonműfa ez is!!!
Én gondoltam ,hogy itt több olyan ember is lehet aki fogékony az oldies 50s 60 s évek tradicionális zenéire.Mindezek mellett nemcsak zenei fesztiválként funkcionál ez a rendezvény hanem hogy összehozzon sok olyan embert aki egy kicsit mást szeret,mint amit a médiák fújnak és amit az „átlagember” megeszik.Ezért gondoltam rátok is és kérném segítségeteket a fesztivál sikeres kimeneteléhez,hiszen az ilyen jellegű rendezvényeket csak a közönség érdeklődése tarthatja életben!!!!Várunk tehát szeretettel mindenkit október 11n.Hatvanba a DALI-ba/Máv Műv.ház/ 19.00 órától .Gyertek minél többen és jó lenne ha jeleznétek hogy számíthatunk e rátok ,ezért dobjatok egy mailt legyetek szívesek.
A fesztivál honlapja: www.wildcatnight.cjb.hu

ptolgyes Creative Commons License 2003.09.15 0 0 193
Nem igazan tartozik a Country topikhoz, de most voltam Dubliners koncerten a PeCsa-ban, es nagyon jo volt!
Az 5 oreg (ha jol emlekszem Szoke Matyi szavaira, akkor olyan 64 ev koruliek) nagyon hangulatosan tolta a zenet, es poenkodtak is ossze-vissza.
Ja, es lehetett kapni csapol Guinness-t... igaz, muanyag poharban... :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!