Keresés

Részletes keresés

Managa Creative Commons License 2016.09.11 0 0 12

Üdv mindenkinek.
Megvettem életem első "okos" telóját.
Huawei Y5.
Lehet , hogy csak én fogtam ki egy totál rossz példányt, de örökre elvette a kedvem az "okos"telóktól.
Ok hogy amikor megvettem már Software hibás volt !!! De csak 3 nap garancia volt rá.
A boltban sem tudtak rajta segíteni. Max ha szevízbe vitetem.
De akkor ugyebár nem lenne telcsim ami meg nem jó nálam. :(

Jelenlegi (már újkorában is volt) hibái:

 

Lefagy-újraindul

Ébresztőt nem lehet néha leállítani reggel, csak ha kiszedem az akkut. (reggel 3-kor szerelni bosszantó!!)
Kinagyítja a képernyőt ha tárcsázok ekkor kezdhetek előrről mindent.

Telefonálás közben kinagyítja a képernyőt, így nem tudom a végén letenni, mert nincs gomb. :(

Csak előlapi kamera van (nincs ott a menüikon a hátlapira válltáshoz)

Telefonkönyvbe összevissza pakolgatja a neveket.

NEM tud 2 hívást fogadni. Pedig a menüben bennevan.

Tapipadja érzéketlen, főleg az alsó 3 gomb.
1 napot vagy valamikor 2 órát bír ki az akkuja. VICC
Állandóan túlmelegszik és lefagy- megőrül. :(

A régi telcsijeim 800Ft-ért SOKKAL jobbak és megbízhatóbbak voltak.
Óva intek mindenkit, hogy olyan telcsit vegyek amit még nem ismer illetve nem próbállt ki.
Az, hogy ki mit mond meg mire esküszik az szerintem tök lényegtelen.

Régiózdi Creative Commons License 2016.08.13 0 0 11

Köszönöm a segítséget!! Megpróbáljuk ezt is! Mert katasztrófa így tableten sorozatot nézni :D

Előzmény: Törölt nick (10)
Törölt nick Creative Commons License 2016.08.13 0 0 10

Szerintem benyelhettél egy vírust. Mentsd le a fontos adatokat és Factory Reset után tedd vissza a dolgaidat. Elvileg az majd orvosolja. A mentés meg vírusirtóval pörgesd át ;)
A készülékre mehet Pl.:avast.

Előzmény: Régiózdi (9)
Régiózdi Creative Commons License 2016.08.13 0 0 9

Előző hozzászólásomhoz a kép!

Régiózdi Creative Commons License 2016.08.13 0 0 8

Sziasztok segítségeteket kérném! Tableten néznénk sorozatot eddig gond nemvolt de most már bármelyik oldalon,bármilyen videó lejátszóval próbálkozunk nem lehet,nem tudunk semmit csinálni mert ezt adja be folyton! Mit lehetne tenni ez ellen? Előre is köszönöm a segítségeket!! Szép napot! :)

Törölt nick Creative Commons License 2016.08.05 0 0 7

Szia!

Az hogy 12, vagy 24 hó garanciát adnak a készülékre, nem javasolt, mert nem gyártói, max bolti garancia. A gyártói garancia 24 hó, érdemes ott vásárolni, ahol 24 hónap gyártói garanciát adnak. 
Azt tartsd szem előtt, hogy a P8 készüléket kérdezed, de a linken P8 Lite van.

Amennyiben a P8 Lite a kiszemelt készülék és független változatban szeretnéd megvásárolni, pl. az MM-ben beszerezhető gyártói garanciával.
Az ismeretlenebb helyeken célszerű rákérdezni, hogy a garancia gyártói, vagy bolti. Nem éri meg fennakadni 1-2 e forinton, ha baja van előnyösebb a gyártói garancia.

Előzmény: rita.m (6)
rita.m Creative Commons License 2016.08.05 0 0 6

Sziasztok! Huawei Ascend P 8-at szeretnék venni. Itt nézegettem: http://gsmpalota.com/Huawei-Ascend-P8-Lite-Dual---Magyar-nyelvvelosszes Ismeri valaki ezt a webáruházat? Megbízható? 

e_ates Creative Commons License 2016.05.18 0 0 5

Sziasztok!

Bár alapvetően nem csak Huawei-es probléma, de első körben itt vetném fel.

 

Adott egy P8 Lite, 5.0.1 Android verzióval.

Ma vettem észre, hogy ha átirányított hívást kapok a készülékre, az nem jelzi ki, hogy az átirányított hívás - ez gondolom, nem a készülék, hanem az Android hibája.

Se a hívás elején, se a csörgés alatt, és a hívásnaplóban sem.

 

Minimum fura, hogy egy ilyen ezer éve jól működő "szolgáltatás" kiveszik az új rendszerekből. Neten igyekeztem infókat fellelni, esetleg megbízható/ajánlott appot keríteni, de nem jutottam túl sok mindenre. Egy-két app létezik, de nem minden készüléken futnak, meg a telepítésük ill. törlésük sem egyszerű, úgyhogy ilyenbe nem vágtam bele.

 

Van esetleg valakinek ötlete, használ vki működő megoldást erre a problémára?

 

Előre is köszi!

Ates 

Nagyi17 Creative Commons License 2016.04.03 0 0 4

Sziasztok,

Van egy huawei mate 7-em. Okostok-ot használok hozzá. Amikor becsukom a tokot, a kis képernyőre vált,viszont annak a képernyőnek nem bírom átállítani a hátterét. Akárhogy próbálkoztam,hátteret,zárolási képernyő hátterét állítottam,mégis a mini képernyőé ugyanaz marad. Remélem értelmesen írtam le. Valakinek esetleg valami ötlete??Köszönöm előre is!

Alfika Creative Commons License 2016.03.24 0 0 3

Be voltál jelentkezve google fiókkal az androidba? Szinkronizáció be volt kapcsolva? Ha igen, akkor a google fiókban megvannak a kontaktok...

Angel DC Creative Commons License 2016.03.17 0 0 2

Sziasztok, itt nyilván telefonzsenik vannak, azért kérek itt tanácsot. Gyakorlatilag szilánkosra tört a Huawei telefonom screenje, nem is világít, bár amúgy működik, ébreszt, stb. Nem a telefon érdekes, hanem a benne lévő számok, amiket Hi Suite-tel nem tudok leszedni, mert ahhoz valamit át kellene állítani a telefonon, amit nem működő képernyője okán nem tudok. Ki tud ilyen szétment telefonról leszedni adatokat? És ő hol elérhető? Csak a contacts kellene, de az nagyon:) 

Köszönöm előre is!

Angel DC Creative Commons License 2016.03.17 0 0 1

Sziasztok, itt nyilván telefonzsenik vannak, azért kérek itt tanácsot. Gyakorlatilag szilánkosra tört a Huawei telefonom, nem is világít, bár amúgy működik, ébreszt, stb. Nem a telefon érdekes, hanem a benne lévő számok, amiket Hi Suite-tel nem tudok leszedni, mert ahhoz valamit át kellene állítani a telefonon, amit nem működő képernyője okán nem tudok. Ki tud ilyen szétment telefonról leszedni adatokat? És ő hol elérhető? Csak a contacts kellene, de az nagyon:) 

Köszönöm előre is!

xXXxxxXxxxxxX Creative Commons License 2013.10.16 0 0 0

Hali!

Huawei Y300-hoz milyen drót nélküli füles való, tudja valaki? Nokia-t próbáltuk a boltban, de nem találja a telefon!

Köszönöm a válaszokat!

sanyooo

ZöldBandi Creative Commons License 2013.06.14 0 0 topiknyitó

Kezdem is kérdéssel, hátha:

 

 

Jelenleg egy Ascend G300-assal a zsebemben élek, de másfél év után ideje váltanom. A márka nagyon hozzámnőtt, ugyanis ez idő alatt semmi gondom nem volt a telefonnal. Ok, nem mai darab, néha döcög, ezért is váltanék, de maradva a márkánál.

 

Eredetileg Y300 volt a kiszemelt, de hivatalos forrásból max júli végétől lesz kapható újra (nem akarok operátortól venni).
Viszont. Küllemre nagyon hasonló(kb ugyanaz csak nagyobb:)) telefont pillantottam meg, kicsit még jobb tulajdonságokkal.

 

Konkrétan a G510.
A geomobilnál már 55990-re lement az ára, szóval már árban sem vészes a különbség.

 

A kérdésem, hogy szerintetek inkább legyek türelmes az Y300 érkezéséig, vagy ér annyit az IPS és 4,5 collos kijelző és kicsit tökösebb belső, hogy ezt vegyem?

 

Esetleg van valakinek? Vmi tapasztalat? Zsebbe mennyire kényelmetlen egy ekkora kijelző?

Köszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!