Keresés

Részletes keresés

Roadtrain Creative Commons License 2011.11.16 0 0 6664

Találtam egy ilyet hátha valaki hasznát veszi :o)

 

Doktor úr! Vághatom izületnél?

Sokan talán nem is gondolják, de a portréfotózás az egyik legnehezebb fotós kategória. Azon kívül, hogy látni kell az alany előnyös nézetét, számos kompozíciós szabályt is illik betartani, sokkal többet, mint más esetekben. Amint nem egész alakos képet készítünk[...] Bővebben! Tovább »

forrás: Blog.hu

Roadtrain Creative Commons License 2011.11.15 0 0 6663

Köszönöm a dicsérő szavakat :)

Elárulom,hogy a falevél egy pókháló szálon függött :) több képet is készítettem róla.De ezt találtam megfelelőnek az egyiken lehet is látni a pókháló szálat :)

Előzmény: Törölt nick (6662)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.15 0 0 6662

Jok a kepek! A masodikat - hullo falevel -  hogyan sikerult lencsevegre kapnod?

Előzmény: Roadtrain (6661)
Roadtrain Creative Commons License 2011.11.15 0 0 6661

Ősz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2011.11.13 0 0 6660

Ket kep a Szabadsag hidrol:

 

 

 

A ket kep kozott eltelt kb fel ora - amig bevcasaroltam a csarnokban:)

 

Az alabbi kepek par hettel korabban a Margitszigeten keszultek reggel.

 

 

 

Szerintem egesz jok lettek, ahhoz kepest, hogy egy egyszeru "mezei" digitalis fenykepezovel kattintgattam.

Törölt nick Creative Commons License 2011.11.10 0 0 6659
Kicsit ugyan Off de remélem nem haragszotok meg a kérdésért. Ki ismeri, mi a véleménye a Soligor szűrőkről?
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.10 0 0 6658
Kicsit ugyan Off de remélem nem haragszotok meg a kérdésért. Ki ismeri, mi a véleménye a Soligor szűrőkről!
eechalhoub Creative Commons License 2011.11.10 0 0 6657



Törölt nick Creative Commons License 2011.11.08 0 0 6656

Nem légifelvételek:-)

Mindhárom kép a Kranzhorn nevü hegycsúcsról készült, ami Tirol és Bajorország határán található, Kufstein közelében.

Nem magas hegy, csak nagyon jó fekvésü, nagyon jó kilátású.

Amit fehér felhöknek látsz, az az esti köd. A hegytetön még napos, de az árnyékos völgyekben már gyülik a köd.

Ilyenkor egyedülálloan szép odafenn. Sajnos eleget nem sikerült fotózni, sietni kellett lefelé, mert hamar sötétedett és a szél is fagyos volt.

Előzmény: Törölt nick (6654)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.07 0 0 6655

Köszi! :) Igen onnan.

Előzmény: Törölt nick (6653)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.07 0 0 6654

Szepek a kepek. A harmadik kep legifelvetel? Bar latok nemi novenyzetet a kep jobb o. sarkaban, val.szeg nem... gondolom. Hol keszultek?

Előzmény: Törölt nick (6652)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.07 0 0 6653

Nagyon jo a villamosos kep... gondolom a vezetoallasbol keszult:)

Előzmény: Törölt nick (6651)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.07 0 0 6652

Törölt nick Creative Commons License 2011.11.07 0 0 6651

 

 

M.VIII Creative Commons License 2011.11.06 0 0 6650

Megint cicák:

 

ikajli Creative Commons License 2011.11.04 0 0 6649

Köszi. Ez a verzió jobban tetszik, mint a minimál.

Előzmény: eechalhoub (6648)
eechalhoub Creative Commons License 2011.11.04 0 0 6648
Koszonom!:) A rakattintotok a felhasznalonevemre, akkor oty lesz a flickr-es photostreamemhez a link, van egy masik hasonlo fotom, csak az minimal-abb :)
Előzmény: ikajli (6646)
Roadtrain Creative Commons License 2011.11.04 0 0 6647

Elég patent kép lett :)

Előzmény: eechalhoub (6643)
ikajli Creative Commons License 2011.11.04 0 0 6646

Ez nagyon jó lett. Grat!  Sajnos újabban nem tudok flickr-es képeket innen megnyitni. Pedig szívesen megnézném nagyobban is.

Előzmény: eechalhoub (6643)
Moris721 Creative Commons License 2011.11.04 0 0 6645

Sajnos csak így sikerült feltennem alább egy képet.Gondoltam teszek fel egy szép őszi fotót.Nem profi,de..... :) az enyém! :)

Moris721 Creative Commons License 2011.11.04 0 0 6644
eechalhoub Creative Commons License 2011.11.04 0 0 6643

Törölt nick Creative Commons License 2011.11.03 0 0 6642

 

canonshot Creative Commons License 2011.11.02 0 0 6641

 Tisztelt forumtársak! Akinek van a Lágymányosi híd, a Megyeri híd, Ezsébet híd és a Lánchíd új díszkivilágításáról, magáról a hídról egyben totálból  képe, és szeretné hogy egy könyvbe bekerüljön, (pénzt nem tudok adni) a név lenne beleírva a képhez az küldjön az lcs@lcsdigital.com  , nem nekem kell, a részleteket emailben, ,  azért állványról készültekre gondolok :) küldjetek először kissebbet , és majd visszaírok ha kell nagyobban, köszi üdv mindenkinek -

 

M.VIII Creative Commons License 2011.11.02 0 0 6640

igus. Creative Commons License 2011.10.30 0 0 6639

Mátra, Sástó

Bengor323 Creative Commons License 2011.10.25 0 0 6638

Szia! P.S.-ban másképpen is meg tudod oldani, egyszerűen a kijelölő varázspálvca segítségével kijelölöd azokat a részeket, melyeket színesen akarsz hagyni, amikor ez megvan, Kijelölés megfordítása, utánna pedig átdobod a képet fekete fehérbe a telítettség teljes csökkentésével.
Én így szoktam, de többféleképpen is meg lehet csinálni.
Üdv! ÉS sok sikert!

Előzmény: Moris721 (6631)
criceto19 Creative Commons License 2011.10.25 0 0 6637

Riportversenyt hirdet a BKF középiskolás diákok részére két kategóriában. Multimédiás riport kategória lehet: fotóriport (maximum 10db fénykép) vagy videoriport (maximum 5 perc hosszú).

 

További információkat a riportverseny oldalán találtok!

 

Lassu Viz Creative Commons License 2011.10.25 0 0 6636

Csak dióhéjban a meglátásom, nem szentírás és nem bántásként. A háttér túl sok felesleges részletet tartalmaz mindkét képnél. A macskáson rengeteg a fény és túl kemény (becsillanás a háttámlán, kiégés a macsekon és az arcon is).

 

A képkivágás és a hölgy természetessége viszont tetszik (az első képen sokkal inkább mint a másodikon). Mondhatnám megérdemli, hogy mégegyszer nekifuss a kép elkészítésének, ha kell rákészülve egy-két cucc vagy komplett műterem kibérlésével.

Előzmény: geri821 (6630)
Moris721 Creative Commons License 2011.10.25 0 0 6635

Értem Geri821!Köszönöm szépen!Tehát akkor pont fordítva mint ahogy én csináltam! :))))

Na már próbálom is ki!

Köszönöm szépen!

Előzmény: geri821 (6634)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!