Keresés

Részletes keresés

Skywalker. Creative Commons License 2024.04.14 0 0 219814

nahát, köszönöm :)

Előzmény: 626 (219812)
626 Creative Commons License 2024.04.14 0 1 219812

Egyetértek. Próbáltam belegondolni a miértbe.

Az biztos, hogy Te sokkal szebben meg tudod ezeket fogalmazni a szurkolói hovatartozás szempontjából is nézve, ahogyan pár hozzászólásokkal előbb is tetted! Nekem élvezet volt olvasni, köszi.

Előzmény: Skywalker. (219811)
Skywalker. Creative Commons License 2024.04.14 0 1 219811

egy Újpest szurkoló az elmúlt nem is olyan rövid időszakban ha mást nem, azt már igazán megtanulhatta volna, hogy ne igyon előre semmiféle medve bőrére... ennyi szar után, egy kicsit várjuk már meg, mire odaérünk valahová egyáltalán, hát mi egy játékost sem bírunk igazolni/megtartani immár több mint egy évtizede, hát matematikailag még a bennmaradás sem biztosított :D

Előzmény: 626 (219807)
Skywalker. Creative Commons License 2024.04.14 0 1 219809

féllábas nekünk az egész bajnokság, elkezdtük valahogy és most nem lehet visszacsinálni bizonyos dolgokat, mert szerződés stb... na ezért kellett neki is ott maradnia, ahová kölcsön adta néhány elmebeteg, aki már nincs itt, csak a rossz döntései...

Előzmény: Peroni ITA (219804)
polovcev Creative Commons License 2024.04.14 -1 0 219808

Másutt azt olvastam, hogy Gundel visszatérése is felmerült. Amennyiben ez igaz, akkor Banai valószínűeg távozik a cserekapusokkal együtt. 

 

Drazicról is úgy írnak mintha már fix lenne az érkezése. 

 

 

Fene sem tudja, majd ha bejelentik  elhiszem.

626 Creative Commons License 2024.04.14 0 0 219807

Igazad is lehet, gondolom a szurkoló jött ki belőle, ő is ember.

Talán ez neki most JÁRt.

Előzmény: Skywalker. (219803)
Uthred R Creative Commons License 2024.04.14 0 2 219805

Mert Vignyevics egy fasz

Előzmény: Peroni ITA (219804)
Skywalker. Creative Commons License 2024.04.14 0 1 219803

Na ezek nem hiányoznak, a hülyeséget nyilatkozások, a nagy pofa már most előre, a semmire...

Aztán ha mégsem úgy alakul, akkor emiatt is égni kell. Ha meg nem tud mit mondani egy ilyen kérdésre, akkor inkább ne válaszoljon.

Előzmény: 626 (219798)
Skywalker. Creative Commons License 2024.04.14 0 2 219802

Croizet szerintem még a mi játékosunk, vagyis nem ő dönt. Ha visszarendeli az aktuális menedzsment, akkor jönnie kell. Ráadásul múltkor nyilatkozta is, hogy jönne/avagy jön, ha hívják.

Előzmény: Peroni ITA (219799)
Skywalker. Creative Commons License 2024.04.14 -3 1 219801

Majd meglátjuk, mi lesz, nyugtával dícsérjük...

Én most azon gondolkodom, hogy mi lett volna a jobb? Ha egykoron a megszűnik a csapat vagy ez, hogy a belga "megmentett" minket?

Mára valszeg visszakapaszkodott volna a csapat, akármilyen mélyre is zuhant volna, és talán nem lett volna ez a rengeteg szopás, amit el kellett viselnünk itt a belgával

A másik, hogy mi lesz az utolsó fordulóban a taknyok ellen? Azért addigra már talán kiderül, hogy bennmaradtunk-e! (ha nem, akkor kiestünk :D) 

Ha viszont kiderül, akkor minden korábbinál csúnyábban mossák majd fel velünk a padlót. Ha ezek már most nem akarnak futballozni, mi lesz ott? Gigantikus verést kapunk és őrületes buli keretében akasztanak majd a két csapat nyakába aranyat/kötelet... Mondanám, hogy a legokosabb az volna, ha inkább lemondaná az Újpest a meccset, dehát micsoda gerinctelenség volna az már...

De mondjuk a minimum, hogy mi szurkolók ne menjünk! Idén olyan sokszor köptek arcon minket a saját játékosaink, hogy fáj kimondani (és a szurkolónak az a dolga, hogy...), de akkor is MEGÉRDEMELNÉK ezek a mocskok, hogy egyedül égjenek ott porrá aznap!
Avagy OK, menjünk, és minden korábbinál hatalmasabb legyen a szurkolás! Szavak nincsenek arra, mennyire szar lesz ott nekünk aznap és simán lehet, hogy egy történelmi vereséget szenvedünk, de mutassuk meg: szar fradista bárki lehet, az csak egy lusta választás kérdése, Újpestinek lenni viszont kifejezetten NEHÉZ és EMBERT kívánó feladat! Ezt bizonyítja a puszta létünk. Aznap is, ahogy ömlik majd a szar, annál nagyobb erővel szurkoljunk!

Előzmény: Uthred R (219797)
Uthred R Creative Commons License 2024.04.14 0 1 219800

Kapusunk elméletileg már van,de biztos,hogy minden csapatrészt meg fognak erősíteni,minőségi játékosokkal.

Croizet? Szerintem egyértelmű,hogy visszajön(Persze csak ha hívják.)

Már nincsenek itt azok az emberek,akik miatt elment.Nekem egyértelműnek tűnik,hogy visszajön.

 

Előzmény: Peroni ITA (219799)
626 Creative Commons License 2024.04.14 -1 1 219798
Uthred R Creative Commons License 2024.04.14 0 1 219797

Én nagyon azt érzem,hogy itt a nyáron nagyon nagy takarítás lesz.

Szerintem teljesen uj keretünk lesz,talán három-négy ember lesz megtartva.

Nem hiszem,hogy azért vett meg bennünket a MOL,hogy majd szépen lassan,évről évre építkezzünk.

Azonnali eredményt akarnak,ez szinte biztos.

Nem fogják sajnálni szerintem a pénzt.Ők is látják,hogy itt jelenleg falábuak játszanak,és azt is,hogy ki kell cserélni a keretet.

 

 

Skywalker. Creative Commons License 2024.04.14 0 3 219795

Szerintem Géza ugyanúgy elveszítette az öltözőt, ahogyan Vignjevic is. Ez már egy ilyen évad, ezt idézte elő a belga, meg az év háromnegyedén történt csapateladás, meg a többi, teljesen elképesztő esemény és az, hogy évek óta egy céltalan csapat vergődik nálunk, amit időnként bele tudunk hajszolni irreális eredményekbe. Értsd: bennmaradás évek óta (!!!)


Olvasom, ahogy most facebook kommentekben szedik le sokan Gézáról a keresztvizet. Pedig Géza egyetlen vétke, hogy túl gyorsan teljesítette a küldetését: a megszerezhető 21 pontból hozott 13-at, és ez baromira nem volt benne a pakliban. (ráadásul a két rivális közben teljesen szétesett). Én konkrétan ezt írtam március 31-én, 219444-ben: „Nem nagyon van már mit számolgatni, simább meccsek lettek ezek, mint tippeltem volna…”
Mindezt csak azzal, hogy valahogy lelkesítette ezeket a fásult szarháziakat, akik viszont immár emelik kalapjukat. Aranyosan meghallgatják Géza bácsi dumáit a csillogó szemével, de igazából tojnak már bele. Immár valóban baromi nehéz lehet őket motiválni és talán más lenne a helyzet, ha nem jött volna zsinórban az a legutóbbi 4 meccses, igencsak meglepő veretlenség. Állítom, hogy Vignjeviccsel vagy valami másik csodaszerbbel még nagyobb lenne a baj! Mert hát azt se felejtsük el, hogy évek óta mondjuk és tudjuk: nekünk egy épkézláb kezdőcsapatra való játékosunk sincs! Itt ha közbejön egy sérülés, már lehet fosókázni, mert első emberünk sincs sehová, nem hogy második. És akkor most még a sérülés mellé eltiltás is van, ezt végképp nem bírja el ez a hitvány csapat. Azt meg végképp nem, ha közben egy-két (nem is kell több!) játékos már nem is veszi olyan komolyan a feladatát, mert úgy érzi, hogy a csapat immár teljesítette a szükséges minimumot.
Lehet ragozgatni, ki, kit küldött volna fel Géza helyében a Várda/Zete ellen, de olyan nevet nem szabad mondani, aki a második félidőkben szerepet kapott és blamálta magát ugyanúgy. Na ugye, hogy nincs ilyen!
Na mindegy, a három hazai meccsen (MTK, DVTK, Kecskemét) valahogy csak összejön három (HÁROM!!! BASSZÁJBA HÁÁÁÁROM!!!4NÉGY) nyomorult pont még akkor is, ha Várda valamiféle elképesztő szárnyalásba kezd.

Közben a tévéből hallom az egerszegi kolbászfesztivál :D zajait, kifejezetten felemelő érzés hallani, ahogy ENNYIRE gyűlölnek minket ma is, megtisztelő ilyen nagy mértékben NEM tartozni ehhez az egyenarcú, fantáziátlan, haszonelvű, csicska tömegember halmazhoz

Skywalker. Creative Commons License 2024.04.14 0 3 219794

Kiss, ugye láttuk tegnap a burleszk jelenetét. Annyira ügyetlen, hogy még arra sem képes, hogy FELBUKJON abban az egészen könnyű, 100% ziccer labdában, amit passzoltak neki. Sírnivaló jelenet volt az a 30 méteres önkötény!

Előzmény: polovcev (219791)
Skywalker. Creative Commons License 2024.04.14 -1 0 219793

Teljesen igazad van, minden játékosunk szar, de aki helyettük jöhetne, az csak még szarabb. És ez igaz erre a nyomorult Mack-ra is, pl Jevtoski, igen, még Macknál is gyengébb

Előzmény: Nembélavagyok (219789)
Seejay Creative Commons License 2024.04.14 0 2 219792

Nem tudom.Nekem a kiegészítő játékos az az,aki kap 20 percet , és nála ezzel belga középcsapat szinten nem is lenne baj, de nyáron konkrétan nem is hoztunk a posztra senkit,Onovo pedig lófasz oda egyedül. 

Tajti minden csak nem vkp, erőtlen, nyámnyila kisgyerek. 

 

Múlt héten pont a zete ellen, talán a harmadik góljuk előtt Tajti végzett el szabadrúgást ,amit kifejeltek a védők pont mögé. Tajti ha visszafut szerelhetett volna, neki lett volna egyedül esélye megállítani az egerszegi kontrát, de egy közepes sprint helyett inkább csak kocogott vissza. 

Nem véletlenül játszott mögötte Egerszegen Sankovic,meg Bedi is , támadásban akkor játszik jól ha van kedve,melót meg nem szeret bele tenni. 

 

Basznám kifelé, Mörschellnek is van 5 meccsenként egy jó félideje,nem hiába előzte be a lassabb ,de ambiciózusabb Ljujic.Szóval mehetne ő is. Olyan érzésem van vele kapcsolatban, mint ha ő sem szeretné odatenni magát. Ide talán elég lesz a Croizet -Ljujic a kezdőbe és cserének, de szerintem  kéne nyáron a biztonság kedvéért egy harmadik is a posztra. 

 

Kiss Tomit megcsípte a cecelégy , azt se tudja hol van. Talán Soroksáron, vagy Budaörsön befogadják, vagy a Vasasba jó lesz időt húzni, úgy is csak magyarokat vesznek. 

 

Onovo mellé fog kelleni egy Bozics (Isten Nyugosztalja)  kaliberű pitbull, és pl egy mozgékonyabb fekete srác aki mondjuk tudna szervezni is. .  Ha hozunk egy komplett védelmet Keita felléphetne mellé. Teljesen új jobbszél ,balra valakit Csoboth elé hozni. 

 

Egy Drazics,Ádám Martin , Mance hármasból kettőnek örülnék, max itt maradna Ambrose egy évet, mert még a végén egyből BL-t nyerünk. 

 

 

Előzmény: polovcev (219791)
polovcev Creative Commons License 2024.04.14 0 0 219791

Mack "kiegészítő" játékos. Teljesen használható ha ott van mellette Onovo, meg mögötte egy stabil védelem. De úgy, hogy ő szűr egyedül, miközben a tessék-lássék hátvédsor fedezi, túl az nagy nyomást helyez rá. 

Viszont Jevtovskinál szerintem is jobb. Elég szomorú ez, bár személy szerint engem jobban zavar, hogy nála tapasztaltabb és (valamikor) tehetségesebb játékosok, mint Tajti, Kiss vagy Mörschel ritkán hozzák amit elvárhatnánk tőlük. 

 

A védelmünk meg évek óta egy rémálom. Ha véletlenül hozunk egy stabil hátvédet, akkor lesérül és nincs alternatívája. Brankonak már rég csak 20 perces cserének kellene lennie, de berakják, mert ha ő nincs, akkor a jobb oldalon szabályosan nem történik semmi. Kiss helyére egy edzésről behozott bábút is állíthatnánk. 

Seejay Creative Commons License 2024.04.14 0 3 219790

Volt az ifiben egy csapattársam  aki egy az egyben Mackra emlékeztet. Csak úgy hívtuk hogy suta. 

Nem tudom mit lát a pályán, de a német srác a felé guruló labdát nem tudja ütemre átvenni, a pattogó labdát meg csak sodorja, löbböli. Ezáltal olyan ütemkésésekben van , hogy az őt megtámadó ellenféllel szemben  már védekezni kell,közben meg elvileg nála a  labda. 

Azért passzol állandóan hátra, mert alkalmatlan egy kényszerítőhöz ,vagy emberelőnyös szituáció gyors lejátszásához,egyébként mikor nem kell gyorsan döntést hozzon, olyankor néha  jól passzol területre.

 

Rombol ,de pontosság, ütemérzék hiányzik belőle,  és senkit nem érdekel hogy védekező középpályás ,az 2024-ben nem elég hogy jól helyezkedik...

 

Már korábban írtam ,de a Tatabánya elleni MK-n azt néztem hogy nb3-as játékosok amíg bírták erővel, sokszor kellemetlen szituba hozták. 

Mikor elfáradt a Bányász  jobban behúzódott, Mack egyedül volt szűrőben középen, a betömörülő ellenféllel szemben sokszor úgy jött ki, hogy neki kellett forgatnia a játékot .A kedvencem mikor Jurgens beindult, Mack felnézett,és a beinduló észt mögé 8-10 méterrel átrúgta a labdát bedobásra. Még a harmadosztályú focihoz szokott hazaiak is felhördültek. 

Oké hogy nem neki kell szervezni, de hogy alapvető készségek hiányában az első osztályban játsszon, ráadásul Újpesten az beszarás...

waltt Creative Commons License 2024.04.14 0 2 219788

hát mi lehet nem ugyanazokat a meccseket nézzük, de hogy Mack jól látna a pályán, meg “birkózik”, azt nem tudom miből szűröd le. Alapból egy mozdulatát nem tudnám felidézni a labdával (kb. mint Sankovicnál anno), talán csak annyit, hogy rohadt lassú, egy szellő elfújja és állandóan visszaadja a labdát a védőknek. Geiger lehet még hibázik, de még egyszer mondom: Ambrose, Csongvai ennél sokkal hitványabbak voltak a bemutatkozásukkor, sőt utána még sokáig. Most lenne a lehetőség próbálkozni játékosokkal, ehelyett ilyen Pauljevics, Mack féle teljes zsákutcák játszanak

Előzmény: Nembélavagyok (219787)
btete Creative Commons License 2024.04.14 0 2 219786

Az MTK meccs vízválasztó lesz, ha nem tudunk nyerni tényleg csak abban bízhatunk, hogy a Várda és a Kövesd kikap még 3x legalább.

waltt Creative Commons License 2024.04.14 0 0 219784

Geiger nem

volt rossz tegnap sem. előrefelé játszik, adott jó labdákat Csobothnak (aki aztán belevezette rendre az első védőbe)

Seejay Creative Commons License 2024.04.14 0 3 219783

Mai napig nem értem amikor azt mondta Géza hogy Diarra nem tudna nekünk segíteni. Ennek a csapatnak még Erős Karcsi, meg Farkas Balázs is segítség lenne a mai állapotukban. Pont ott középen van megbaszva az egész. A középpálya világtalan ,Ogi pár hónapja még egy nb3as focista volt, nem lehet tőle elvárni hogy mindent megoldjon.

 

Mack mi a faszt keresett anno a Stuttgart kettőben? A magyar harmadosztály az ő szintje, ez tisztán látszott a Bányász elleni MK meccsen. A 3-5-2 -nek pont a biztonságos együtt védekezés és támadás lenne a lényege, de ennyi labdaügyetlen játékossal az is nagy kihívás. 

 

 Mack,Mörschell, Tajti, Kiss Tamás, Csoboth erejük teljében lévő focisták, mit akarnak ettől a sporttól ha ennyi a teljesítmény?  Ki fogja ezzel a hozzáállással alkalmazni őket, ez nem számít nekik? 

 

Amúgy a MOL-t se értem. Kellett volna még 2-3 játékos a szezon közben akár ingyen is, akivel még ők is számoltak volna a későbbiekben. A bb leigazolta volna őket ,ők meg szépen betolták volna a vételárba.

Most meg azon faszolunk hogy a megye1 Mack,Geiger, Pauljevics, Banai kezdőbe rakása mellett kinek lesz kedve játszani...

 

Ugyanaz van mint Vignjeviccsel 3 hónapja, még egy párharcba se megyünk bele normálisan. Ennyire akaraterő nélküli céltalan, lúzer csapatot még Rogan,meg Oenning se tudott összehozni.

wizardry8 Creative Commons License 2024.04.14 0 1 219782

Szerintem túl nagy a mellény! Erős csapatokat (Paks,Felcsút,Fehérvár) verjük könnyedén, így a gyengék ellen azt hiszik elég a cipőt kiküldeni a pályára! :-D

Előzmény: JHSZ TTL (219780)
maribor Creative Commons License 2024.04.14 -2 1 219781

Ezt fel lehet pozitívan is fogni. Mi még a nálunk szarabbaknál is szarabbak vagyunk, mégis mi maradunk bent az NB I-ben.

Előzmény: JHSZ TTL (219780)
JHSZ TTL Creative Commons License 2024.04.14 0 1 219780

Játszottunk a három közvetlen riválisunkal. Megszerezhető 12pontból lett 1(!!!) 2 hazai és egy vendég meccs! Ezeken 4-11 a gólkúlönbség. Mi a három meccs alatf (statisztika) 10 szer találtuk el a kaput, ellenfeleink 20 szor! Kapura lővési kisérlet még rosszabb. Ha ellenük megnéznénk minden meccsünket még katasztrófálisabb képet kapnánk. Ez borzasztó! 20 embert nehéz lenne lecserélni.Egy Keita, Huszti, Ljuljic, Croaziet, Onovo,Csobot, Drazics(?) tengelyre kéne rövidtávon ráépíteni és utána jelentősebb változtatást mert nem egy fiatal csapat ez.

waltt Creative Commons License 2024.04.14 0 2 219779

lehet motiválatlanok, de Géza se tudja nagyon mit csinál. Elképesztően sok gólt kapunk, gyakorlatilag nincs olyan támadás amiből ne kaptunk volna gólt az elmúlt 3 meccsen. Oké tegnap a Várda szórakozott a végén, de amúgy siralmas amit védekezés címszó alatt csinálunk

wizardry8 Creative Commons License 2024.04.14 -1 2 219778

Úgy vannak vele, már csak összejön az a pár pont a bent maradáshoz. Vagy így vagy úgy. Vagy mi nyerünk, vagy a Várda veszít pontokat.

Kukori meg most hibázott. Emberből vannak. 

Előzmény: old#UTE (219777)
old#UTE Creative Commons License 2024.04.14 0 5 219777

Én is úgy érzem, hogy gyakorlatilag már senki nem motivált. Sejtik, hogy úgy sem maradhatnak legtöbben. Persze egészséges, győzni akaró ember ettől még megmutatná a jövő szerződései és a saját önbecsülése érdekében, de ezek itt igazoltan nem nyertes típusok. Önmagától egyik sem. Sajnos. És ez a Gézára is igaz. A motiváltságot valahogy szinte minden emberből ki lehet hajtani, egy sportolóból főként. Ezt meg kellene tudnia csinálni, egy közepes edzőnek is. De láthatóan nem megy. Szerencsék, hogy két ilyen gyenge ellenfelünk van a kiesés versenyben, akik szinte csak minket kalapálnak el.

 

Miller a sör Creative Commons License 2024.04.13 -12 0 219776

Nincs itt semmi látnivaló, a Buzi Béla miatt vagyunk ilyen szarok, ha be tiltják az öreg irodalmár köcsögöt azonnal hozzuk a meccseket! Abcug házmesterBélabácsiavénhülyekaratebajnokirodalmár.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!