Keresés

Részletes keresés

B.GY Creative Commons License 2013.10.29 0 0 15488

Küld.Még a kutyája is lennék :)

Előzmény: eukariota (15485)
Ficzek Úr Creative Commons License 2013.10.29 0 0 15487

Tudomásom szerint erősen szteroidos gyógyszer,de egyik volt kolléganőmet meggyógyította úgy,hogy semmilyen mellékhatás nem jött elő rajta,és 3 éve tünetmentes.Kérdés az hogy a Te szervezeted hogy fog rá reagálni. Ez az amit előre senki sem tudhat.

Előzmény: galmonica (15486)
galmonica Creative Commons License 2013.10.29 0 0 15486

Üdvözlök mindenkit! 

Segítséget szeretnék kérni! Sajnos kb. 12 éve pikkelysömöröm van (21 éves vagyok), ami egyre inkább csak terjed. Több folt is van a kezeimen, a hátamon, hasamon, lábamon, valamint az egész fejem pikkelyes és pár körmöm is. Legújabb hely, ahol kijött, a szemem alatt és a szám szélén. Több helyen is voltam már ezzel a problémával, azonban a szteroidos kenőcsökön kívül a mai napig nem kaptam semmilyen kezelést. Régebben elküldtek fogászatra, fül-orr gégészetre, azonabn ott nem találtak semmit. Most kaptam beutalót fül-orr gégészetre, hasi ultrahangra, nőgyógyászatra, fogászatra, góckutatás miatt, valamint a NEOTIGASON gyógyszert. Érdekelne, hogy ezt a gyógyszer valaki szedte már? Mik a tapasztalatok, vélemények??? 

Előre is köszönöm a válaszokat! 

eukariota Creative Commons License 2013.10.29 0 0 15485

Beszéltem vele, ha akarod, elküldöm a válaszát..valami szálkás szőrü tacskót emlegetett..:)

Előzmény: B.GY (15483)
Alyra Creative Commons License 2013.10.29 0 0 15484

Olvasd  végig  a linket!  a ps  re  nem jott  be  valóban  de nem  vagyunk egyformák   a  vérnyomásom  viszont  baba lett!

a 2 dp  injekciót  én  kértem adják  be, és  ha  meg nézed a dátumot  mikor  írtam pont  le telt a 10 hetes  kúra!

Az orvosok a munkályukat végzik,  nekik  a beteg  a  munka  és  legtöbb esetben ugy is kezelik!egy  darab  vagy  a  sok  paciens közül, kisérletezés,  üzlet,  pénz,minél  több a  beteg annál jobb üzlet, és  minnél tovább tartson!

Tetszik nem tetszik nem azért kapnak fizetést mert meg gyógyítottak  hanem  azért hogy minden  vackot meg etessenek  veled  ez a  gyógyszer lobbi  érdeke,függőség  elérése  és  szedd még  élsz.

B.GY Creative Commons License 2013.10.28 0 0 15483

Ez a lány engem is meghipnotizálhatna,aki a klipp elején van.Mindjárt elmúlna minden bajom :)

Előzmény: eukariota (15480)
babboo Creative Commons License 2013.10.28 0 0 15482

Igen, ez súlyosnak tűnik. Egyik ismerősöm allergia gyógyszert kapott a Margit Kórház doktornőjétől, mikor ennyire eldurvult a helyzet rajta. Optacidot is kell emellett szednie, ami a sav-lúg egyensúlyt beállítja. A feje teljesen egybefüggően plakkos volt. Olivaolajjal bekente, pár órára befolpackozta, aztán kénes samponnal alaposan lemosta. Ezután már csak egyszer volt szükség az olivás pakolásra, elég a kénes sampon is. Kapott egy összetett krémet, amiben karbamid és szteroid is van. Kétszer kell használnia naponta. Két hét telt el és most tünetmentes. Nálad az a probléma, hogy ilyen nagy felületet nem lehet kenegetni. Nem jó neked a napozás? Mert, esetleg szoláriumba mehetnél kicsit megégetni magad. Április végén ettől szoktam tünetmentes lenni. Ez azért jó, mert az egész testet egyszerre tudnád kezelni.

Voltál már ételallergia vizsgálaton? Mert kiderülhet, hogy gluténérzékeny vagy. De egyre több helyen olvasom, hogy a tejtermékek a ludasak nagyon sokszor.

Ez mind-mind jobb, mint bevenni valami nagyon károsat...

Előzmény: Ficzek Úr (15481)
Ficzek Úr Creative Commons License 2013.10.28 0 0 15481

Nekem eléggé kiterjedt a sömör.A lábaim tele vannak,a combjaim,a kezeim is végig,de a hátamon is van bőven ami egy vírusos betegség után jött elő.A fejtetőn csak elöl volt néhány folt,de nemrég észrevettem hogy már hatalmas egybefüggő vörös folt legalább a felén.Kereskedelembe dolgozok - a szakmám is ez - de most fordult elő először hogy az üzemorvos nem enged dolgozni egy új helyen. Szép jövő elé nézek.

Előzmény: babboo (15468)
eukariota Creative Commons License 2013.10.28 0 0 15480

A pikkelysömör hipnózissal (is) gyógyítható, mint általában a bőrbetegségek..én dadogósokat kezeltem idáig.http://www.youtube.com/watch?v=PWE8kraPg54

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: babboo (15478)
eukariota Creative Commons License 2013.10.28 0 0 15479

Neked könnyű: nem kell megjegyezned, automatikusan megjelenik, nekem psdig töprengenem kell, h hány "b"-vel és hány "o"-val szólítsalak meg..<3

 

Előzmény: babboo (15478)
babboo Creative Commons License 2013.10.27 0 0 15478

Szerintem én se tudnám leírni a nick nevemet, olyan hülye.:-)))) Igen, így már elfogadom, amit írsz.

Előzmény: eukariota (15477)
eukariota Creative Commons License 2013.10.27 0 0 15477

Kedves babboo (most legalább helyesen írom le a nic nevedet)..a háziorvosnak is szakosítót kell végeznie..csak vannak hülyék és hülyébbek, lelkiismeretesek és lelkiismeretlenek..:)

 

Előzmény: babboo (15476)
babboo Creative Commons License 2013.10.27 0 0 15476

De kötelessége. Mi nem tanultunk gyógyszertant és, ha nem lenne net, semmit nem tudnánk ezekről a dolgokról. Akkor miért az orvos írhat fel gyógyszereket, miért nem a beteg? Az átlagos háziorvos ugyanazt az egyetemet végezte el, mint a sebészprofesszor, csak kihagyta a szakosítót. Gyógyszertant tanult, tehát tudnia kell ezeket a dolgokat. De, ha mégse tudná, akkor az a kötelessége, hogy utánanézzen. Azért ül ott és azért nem én ülök ott.

Előzmény: eukariota (15475)
eukariota Creative Commons License 2013.10.27 0 0 15475

A PS-eseknek kerülniük kell bizonyos gyógyszereket..egy"átlagos" háziorvosnak nem "kötelessége" tudni ezeket..nektek kell odafigyelnetek erre..

Előzmény: mr.mzsa (15471)
eukariota Creative Commons License 2013.10.27 0 0 15474

Valóban már évek óta "osztom az észt", mint ahogyan voltál olyan kedves véleményezni a fórum beli ténykedésemet, Rp-t is tettem fel, és volt akinek használt is (szteroid mentes)..

 

Úgy állítottad be legutóbbi hsz-odat, h a "gyógypetró"-tól lettél tünetmentes és fogytál le sok kg-ot..biztosan elfelejtetted a korábbi beírásodat, ahol azt írtad, h a petró nem használt, viszont beszedtél 10 hét alatt 125 mg(!..ez lóadag) MTX-et (heti 3X 2,5 mg) és beadtak 2 db Diprophos injekciót..ha PS-es volnék, megköszönném a jókívánságaidat, de mint baboo is írta, nem vok az..

 

Alyra 2013.07.03 03:33:24 ©
15089

szasztok!  a  petróleum kúra  sem jött  be, lassan  ki  fogyok az  ötletekből:

 

Előzmény: Alyra (15465)
babboo Creative Commons License 2013.10.27 0 0 15473

Ezt a könyvet orvosok írták, nem arról van benne szó, hogy egyél fokhagymát és lemegy a vérnyomásod. Ennél sokkal komolyabb. Ami engem megfogott, hogy szó van róla, milyen ártalmasak a gyógyszerek. Pedig orvosok írták!

babboo Creative Commons License 2013.10.27 0 0 15472

Amit ide belinkeltem, pont erről szól. Nem kell az egész könyvet elolvasni, ott vannak a módszerek is külön. De a hipertónia hátterére magyarázatot ad, ha elolvasod. Még én is az elején tartok, de valahogy kezd körvonalazódni az is, miért jár együtt a sömörrel a hipertónia. Egyelőre nem volt erről konkrétan szó, de az anyagcsere (máj, vese, stb.) problémákból következik.

Előzmény: mr.mzsa (15471)
mr.mzsa Creative Commons License 2013.10.27 0 0 15471

A házi orvosom tud a sömörömről, eddig még nem mondta, hogy ne szedjem a Covercard-ot, pedig Ö írja fel 2 havonta.

Rá fogok kérdezni, és a reumás doktornőnél is.

(De abban reménykedem, ha folytatom a diétát, nem cigizek, kicsit elkezde(né)k mozogni (sportolni), és megoldódnának a családi problémáim, és kevesebb lenne a stressz, nem is lesz szükség gyógyszerre.)

 

Előzmény: eukariota (15464)
babboo Creative Commons License 2013.10.27 0 0 15470

Ez itt egy könyv. Ha van időtök, érdemes elolvasni. Jó lenne megbeszélni!

http://b17hu.info/k/A_magasvernyomas-betegseg_termeszetes_gyogymodjai.pdf

babboo Creative Commons License 2013.10.26 0 0 15469

Ha elolvasnátok a tanulmányt, látnátok, hogy nem csak a kiterjedése okoz magas vérnyomást, hanem az is, ha hosszú ideje fennáll a betegség. Nekem 33 éve van. Ez a probléma nálam.

babboo Creative Commons License 2013.10.26 0 0 15468

Ezt a tanulmányt nem a betegeknek írták. Ezért nem érthető nekünk néhány dolog. Nem tudom, hogy mennyire kiterjedt rajtad a sömör. Nekem nem durva. Az osztályozás szerint enyhe. Összesen kb. két tenyérnyi. Soha nem vennék be semmit, mert szerintem a mellékhatások sokkal drasztikusabbak, mint maga a sömör. Van egy ismerősöm, aki biológiai terápiát kap. 3 évig tünetmentes volt, de már nem az. Szépen jönnek vissza rá is a pöttyök. Minden gyógyszerrel ez a gáz a mellékhatásokon kívül, hogy egy idő után nem hatnak. Ha sok szteroidos krémet használsz, akkor egy idő után már nem használ az sem. Ezért vigyázok immár 30 éve, hogy mennyit használok. Ha kiterjedt lenne rajtam, akkor biztos bevennék bármit, hogy ne legyek foltos. Lelkileg abszolút megértek mindenkit. Csak pár év múlva jön a keserű csalódás, amikor már nem használ a gyógyszer. Azt hiszi mindenki, hogy csak a laborértékekre kell figyelni és kész. Azt gondolom, nem így van, mert pár év múlva nem tudod, mitől leszel beteg, mindenféle bajod van és közben a gyógyszerek tették tönkre a szervezeted. Tudom, hogy néhány társunknak annyira szenvedés ez az egész, hogy néhány év tünetmentességért beáldoznának az életükből. Még ezt is megértem. Nagyon nehéz úgy élni, hogy reménytelen, gyógyíthatatlan baja van az embernek, ami még látszik is, nem egy szép látvány még nekünk se.

Előzmény: Ficzek Úr (15462)
babboo Creative Commons License 2013.10.26 0 0 15467

Eukariota nem sömörös. Olyan helyen dolgozott, ahol ezzel foglakoztak.

Előzmény: Alyra (15465)
B.GY Creative Commons License 2013.10.26 0 0 15466

Nekem alacsony a vérnyomásom.Múltkor megittam egy energiaitalt és úgy mérték meg,akkor volt 140/90,Amúgy olyan 100/60 és 120/80 között szokott lenni.Mondjuk nem is vagyik egy idegeskedő típus.Asszonytól kaptam Psoratinex szettet.Kipróbálom,hátha használ valamit.Nem igazán szednék be mindenféle tablettát meg injekciót.

Alyra Creative Commons License 2013.10.26 0 0 15465

EUKARIOTA VICCELŐDJ  CSAK  ÉS  SZENVEDJ  BÁTRAN   a  petróleumot  németországban  a  mai  napig  is  rák  és  egyéb  betegségek  ellen  használják  magyarországon  20  éve  be tiltották,  nem  is  kapható  csak  egy  futár  szolgálat  hozza  be  2500  huf  és  ugyan  annyi  a  szállítás túl  oksnak  hiszed  magad  és  évek  ota  magadra kensz  minden  vackot, és  nyafogsz  kritizálsz  és  szenvedsz!

A trexantol  nekem  jelenleg nincs  kimutatható mellékhatás , heti  2 heti  komplett  labor  és  semmi,  és  sömör  sem  magas vérnyomás  sem, azért írtam  ide  ha  valaki  meg  unta  a  fekete  szappant  a  véresre  vakaródzást a gusztustalan  bőrt  hát  saját  döntése ki próbálja  e  ennyi.

48  évesen  jutottam  ide  hogy  tünetmentes  vagyok, kocogok  dolgozom  és  meg változott az  életem hát  ezért  írtam  ide  hogy  aki  akarja  próbálja  ki  nem  pedig azért  mint  te  hogy  évek  óta  osztod  az  észt  és  még  mindég  szenvedsz!

Jobbulást  mindenkinek!

 

nemeth.laszlo.65@fibermail.hu

 

ha kérdés  van  szívesen segítek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

eukariota Creative Commons License 2013.10.26 0 0 15464

Nem vok oprvos, és nem is akarok annak feltünni (habár már egyesek felhozták azt a TÉNY-t, h mi többet tudunk erről a nyavajáról, mint egyes orvosok, én 1984 óta foglalkozom többek között ezzel..)..A Covergard kifejezetten nem a PS-es hipertóniás betegeknek való, főleg így, h napi 1 szem és 10 mg..ACE gátlót (Angiotenzin Convergáló Enzim) tartalmaz, ami súlyosbítja a ps tüneteit, sztem kalcium csatorna blokkolót kellene inkább használnod, de ezt inkább beszéld meg a háziorvosoddal..(nekem jó háziorvosom van, mert mindent kiír, amit kérek/cetlin benyújtok..igaz, h egyszer majdnem hazavágott és órákig voltam öntudatlan állapotban az utcán, mert vércukor csökkentő gyógyszert írt fel, amikor nem (is) volt magas a vércukrom (akkor), pusztán egy hibás labormérés alapján írta fel a gyógyszert..javasolták , h váltsam le ezt a háziorvost..ugyan kire?..maradtam nála..ritkán szoktunk találkozni: benyujtom egy cetlin az igényemet, ő pedig ezeket Rp formájában teljesíti..ragyogó az együttműködés..)A házi orvosodnak ismernie kell a gyógyszereket, h mellyek a kalcium csatorna blokkolók..ha nem ismeri, tudok tippet adni, én is szedek ilyen gyógyszert..(van egy osztályvezető főorvos ismerősöm, akivel időnként szoktunk ilyen témákról beszélgetni..)

Előzmény: mr.mzsa (15463)
mr.mzsa Creative Commons License 2013.10.26 0 0 15463

Én is szedek vérnyomás csökkentőt (Covercard 10 mg) napi egyet kb. 3 éve, kíváncsi leszek, hogy a diéta, és a nem dohányzás hoz-e valamilyen változást. Gyógyszerrel viszonylag normális.

Apámnak is magas volt a vérnyomása, és anyukámnak is az. Valószínűleg nem csak a ps, a cigi, és a stressz miatt van (volt?)

 

Előzmény: eukariota (15461)
Ficzek Úr Creative Commons License 2013.10.26 0 0 15462

Egy dolog ami nem jött le ebből az írásból. Ha kezelve van a redva,akkor a mellékhatásaival mi van? Mert nekem az jön le hogy jobb ha a szteroidos gyógyszert beszedem,mert annak is kisebb a kockázata mint amit ez a nyavaja okozhat. De akkor mi van ha beszedem, megúszom mellékhatások nélkül,és még láthatóan javul az állapotom? Megéri?

Előzmény: babboo (15451)
eukariota Creative Commons License 2013.10.26 0 0 15461

Lehet, h igazad van, ez személyenként változó..de tény,h a szteroidos kezelés befolyásolja a vérnyomást..és persze a PS is..

 

Vérnyomás-zavaró pikkelysömör
Azon egyéneknél, akik pikkelysömörben és magasvérnyomás-betegségben is szenvednek, nehezebben állítható be a vérnyomás optimális értéke - állítják a Kaliforniai Egyetem munkatársai.

http://napidoktor.hu/cikk/104.13182/Vernyomaszavaro-pikkelysomor

 

 

Előzmény: babboo (15457)
eukariota Creative Commons License 2013.10.26 0 0 15460

Az " az  orvosi  petróleumot " legutóbb petróleum lámpákhoz és Hoffer traktorok üzemanyagaként haználták a 40-es, 50-es években..

Előzmény: Alyra (15459)
Alyra Creative Commons License 2013.10.26 0 0 15459

Ne  csatázzatok  nekem a  magas  vérnyomás  a  sömörrel  jött  110  kg  voltam , nem  eszem  kenyeret ,  le  adtam  14-15  kg-ot

Hizard  nevű vérnyonás csökkentőt  szedtem  az  orvosom  szerint  még  élek  kell, én  ittam  az  orvosi  petróleumot  30  napig,  hónapok  ót a  120/80  sömör  sincs  és  baba  a  vérnyomás  ha  valakit  érdekel  részletesen  adjon  egy  telószámot  visszahívom  fixtarifás  telefonról  és  el  mondok  mindent  útálok  irkálni  !

Ha  érdekel  csörgess  visszahívlak!

 

70 4428909

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!