Keresés

Részletes keresés

gabó47 Creative Commons License 2011.08.15 0 0 7066

Igen, érdekes módon majdnem minden csajnak beugrik

Előzmény: rcatti (7037)
tiri Creative Commons License 2011.08.15 0 0 7065

Szeretett és mélyen tisztelt tettestársaim!

 

Az elmult napokban nosztalgiából kifolyóan visszanézegettem kb. 2-3000 régebbi oldalat. Meg kell állapitanom, hogy nagyon eseménydús és izgalmas gyerekkorunk volt.Többnyire szegények voltunk / de ez annyira nem zavart minket/ de tele volt az életünk izgalmakkal plgombfocimeccs, ki kit ver el, melyik grundon milyen marhaságokat lehet csinálni . A lányoknál , akikből kevés van itt, még az is fontos volt, hogy copfom legyen, vagy lófarkam és ki kibe szerelmes Köszönöm Nektek, hogy annyi emléket előcsalogattatok a memóriátokbó. Igy visszatekintve sajnálom a mai gyerekeket, mert fogalmuk sincs, hogy mig az internet előtt ülnek, mennyi klassz élménytől fosztják meg magukat. Eszembe jutnak a nagy hógolyócsaták, a kisebb nagyobb kitolások és gyerekes bosszuk.

És eszembe jut, hogy a villányi uti városi házak egyikében volt egy ostyasütő, akinél mindenféle finomságot lehetett venni.

Nem is folytatom tovább, mert ugy sem érnék a végére.

Imádlak Benneteket, mert semmivel sem voltatok másabbak mint én.Legfeljebb én voltam a szebb!!

rcatti Creative Commons License 2011.08.15 0 0 7064

Szevasz Tibi!

 

Az említett személyekről szó esett a topik elején.

Egyébként SVS Lajos mindent tud.

Előzmény: szyti (7063)
szyti Creative Commons License 2011.08.15 0 0 7063

Megtaláltam Tulok Marit, aki kolléganőm volt a Kertészetin, mai napig is munkakapcsolatban vagyunk.

Fiúk, lányok ki tud valamit Puskás Gyuriról és Berecz Péterről? Szia rcatti (öcsi), talált, elsüllyedt. Ha jól

emlékszem keményfás voltam - két építőkockát ütögettem ritmusra - ebben aztán ki is merült zenei

tehettségem és müvészi pályám.

rcatti Creative Commons License 2011.08.15 0 0 7062

Az említett név nem ismerős.

Bár minden lehetséges...

Lyukas az agyam. Mint a pénztárcám.

Előzmény: gabó47 (7061)
gabó47 Creative Commons License 2011.08.15 0 0 7061

Szerintem a Fábry Évával is együtt jártál, mintha a Sziszi ezt mondta volna

Előzmény: rcatti (7054)
rcatti Creative Commons License 2011.08.15 0 0 7060

No skacok!

Vén cukrosbácsik! Lehet csemegézni!

Előzmény: rcatti (7059)
rcatti Creative Commons License 2011.08.15 0 0 7059

 VIII.b, ezúttal helyes szöveggel:

 

Egy kicsit össze-vissza (Gabi)

 

Felső sor: Szalontai Livi – Tóth Magdi – Vágány Joli – Molnár Tünde – Léczfalvi Nelli – 0 – Ferjancsics Mari – Orczi Juli – Bencze Kati – Zánkay Jutka – Kovács Emese - Szőke Gabi

Középső: Költő Erzsi – Nagy Kati – Varró Ani – Bacsa Anna – 0 – Nilgesz Mari – Koczor Kati

Alsó: Korda Irma – Kis Mari – Bereczné – Gabrielly Mari – 0 – Szécsi Ildi – Egresi Irén – Szárszói Zsuzsa – Farkas Mari – Kókai Magdi

rcatti Creative Commons License 2011.08.15 0 0 7058

Valamit elrontottam.

Ugyanaz a szöveg a két kép alatt...

Javítok.

Előzmény: rcatti (7057)
rcatti Creative Commons License 2011.08.15 0 0 7057

 VIII.b

 

Felső sor: Sujtó Ibi - Kókai Magdi – Varró Ani – Költő Erzsi – Nagy Kati – Bacsa Anna – Gabrielly Mari – Szárszói Zsuzsa – Szalontai Livi

Középső: Nilgesz Mari – Orczi Juli – Balázs Vera – Szécsi Ildi – Koczor Kati – Molnár Tünde – 0 – Szőke Gabi – Bencze Kati – Zánkay Jutka

Alsó: Tóth Magdi – Vágány Joli – Egresi Irén – Korda Irma – Labanc Ica – Horváthné – Farkas Mari – Udvardi Erzsi? – Kis Mari – Léczfalvi Nelli – Kovács Emese

rcatti Creative Commons License 2011.08.15 0 0 7056

 VII.b

 

Felső sor: Sujtó Ibi - Kókai Magdi – Varró Ani – Költő Erzsi – Nagy Kati – Bacsa Anna – Gabrielly Mari – Szárszói Zsuzsa – Szalontai Livi

Középső: Nilgesz Mari – Orczi Juli – Balázs Vera – Szécsi Ildi – Koczor Kati – Molnár Tünde – 0 – Szőke Gabi – Bencze Kati – Zánkay Jutka

Alsó: Tóth Magdi – Vágány Joli – Egresi Irén – Korda Irma – Labanc Ica – Horváthné – Farkas Mari – Udvardi Erzsi? – Kis Mari – Léczfalvi Nelli – Kovács Emese

rcatti Creative Commons License 2011.08.15 0 0 7055

VIII.a

 

Gérnyi Márti – Reményi Erzsi – Sipos Jutka – Szalay Jutka – Fábry Éva – Nagy Erzsi – Kuliffay Zsuzsi – Komjáti Éva - Marosi Erzsi – Zsóri Kati – Rajkai Enikő – Mészáros Zsuzsa – Márkus Ani – Fodor Panni – Tulok Mari – Tiracsek Saci – Gábor Gabi – Tóth Juli – Vajda Ági - Rácz Panni – Szilágyi KatiKiss ÉvaHalász tanárnő – Hódi Gabi – Tomasovszky Zsuzsa – Sátori Brigitta – Szabó Györgyi – Egervári Zsuzsa

 

Jó páran hiányzunk? Hol voltunk akkor?

Éberle Edit, Elsässer Erzsi, Major Gabi, 

rcatti Creative Commons License 2011.08.15 0 0 7054

Rögtön van egy ismerős!

Ez a kis pufi Szilágyi Kató osztálytársam volt középiskolában!

Előzmény: gabó47 (7051)
rcatti Creative Commons License 2011.08.15 0 0 7053

 VII.a

Felső sor: Szilágyi Kati – Éberle Edit – Sipos Jutka – Szalay Jutka – Major Gabi – Reményi Erzsi – Komjáti Éva – Kiss Éva – Orbán Anikó

Középső sor: Fábry Éva – Márkus Anna – Sátori Brigitta – Tomasovszky Zsuzsa – Tiracsek Saci – Szabó Györgyi – Gábor Gabi – Marosi Erzsi – Kuliffay Zsuzsa – Rácz Anna – Mészáros Zsuzsa – Hódi Gabi

Alsó sor: Gergi Mária – Egervári Zsuzsa – Elsässer Erzsi – Tulok Mari – Zsóri Kati – Halász LászlónéOszlács Erzsébet - Rajkai Enikő – Tóth Juli – Fodor Panni – Gérnyi Márta

 

rcatti Creative Commons License 2011.08.15 0 0 7052

Szervusz!

 

Írtam mailt.

Akkor lmegoldódott a rejtély, nem készültek VIII.végén osztályképek.

Bár a logikáját nem értem.

Előzmény: gabó47 (7051)
gabó47 Creative Commons License 2011.08.15 0 0 7051

Sziasztok!

Ha már a Tiri (nekem Saci) "leleplezett" akkor írom.

Az összes csaj akire ti emlékeztek "B"-sek voltak, mi a Sacival A-sok.

A 30-an vagyunk, úgy értendő, hogy én mind a két osztályt próbáltam meg elérni, mert alsóban össze-vissza voltunk IV. osztályig. V-ben lettünk szét szedve. Ők elérhetők tel.számmal, e.maillel.

Meg van minden oszt, képünk nevekkel, de nem tudom ide feltenni, de emailben bárkinek el tudom küldeni.

Valahol a topik elején (még nem olvastam végig) hiányoljátok a VIII-os tablót....hát nem volt.

Nekünk is úgy vannak meg, hogy szülők csinálták a képeket. Akkor valami hülye férfi dirink volt, ő találta ki, hogy ne ballagjunk........

Most ennyi.....egyébként az e-mail nekem valahogy jobban megy

 

Előzmény: rcatti (7050)
rcatti Creative Commons License 2011.08.14 0 0 7050

Ha gabó47-tel osztálytársak voltatok, akkor ismernetek kell(ene) Hollós Marit.

Előzmény: tiri (7049)
tiri Creative Commons License 2011.08.14 0 0 7049

a gabo47 osztálytársnőmet és a régiek felkutatásának fő elkövetőjét, Major Gabriellát takarja. Gabikám, bocsánat a leleplezésért. 

Előzmény: rcatti (7045)
rcatti Creative Commons License 2011.08.14 0 0 7048

Bár ez nem volt nagy kunszt, mert az utólag megnézett mail-címed is megerősíti, hogy nyertem. 

 

De, hogy Te milyen hangszeren működtél közre,arra nem emlékszem.

Esetleg más időben, más formációban szerepelhettünk.

Én mindenesetre: rumbatökös voltam.

Előzmény: rcatti (7047)
rcatti Creative Commons License 2011.08.14 0 0 7047

Légy üdvözölve!

 

Mehet a barkochba! 

Egyből rákérdezek: ha a nick neved betűi a valódi nevedben is megtalálhatók, akkor: Széptéthy Tibi?

Előzmény: szyti (7046)
szyti Creative Commons License 2011.08.14 0 0 7046

Sziasztok! Új öregfiú jelentkezem. Remélem rájöttök, hogy ki vagyok( Mostanában találtam meg a társulatot és elolvastam

a korábbi levelezéseiteket.) Könnyítés: Osztályfőnökeim: Békyné, ..., Tassy, Gálné, Kissné. Én is fociztam a Kocsisréten

(hátvéd voltam Patkós Ferivel), én is zenéltem Puskáséknál.

Látom, hogy most a lányok vannak terítéken, én is mondok néhány nevet: Szécsi  Ildikó, Farkas Mária(Kinca) Kókai Magdi,

Tóth Magdi, Varga Jolán.

rcatti Creative Commons License 2011.08.14 0 0 7045

Nem ismerheted őket, mert Te fiatal vagy.

A két nevet a gabó47-nek dobtuk be, az ő osztály- ill. évfolyamtársai lehettek.

Előzmény: tiri (7042)
tiri Creative Commons License 2011.08.13 0 0 7044

Szalai Jupi nagyon szép kiscsaj volt, hogy most milyen arrol fogalmam sincs. A csetneki utcában laktak, apukája fogorvos volt, a nagymamája, aki velük lakott operaénekes és volt egy még nála is szebb nővére, aki néptáncos volt.

Sipos Judit, alias Putyi az iwiwen fenn van Kucser Judit néven.

Remélem, a Major Gabi álltal szervezett legközelebbi találkozón tudok találkozni Vele és a többiekkel is.

Mondanék uj nevet: Molnár Csongor és Molnár Tünde /guriga/

Előzmény: ujesz (7043)
ujesz Creative Commons License 2011.08.12 0 0 7043

Na ja! A Szobev! Szerintem fölöttünk járt és Dávid Ferencben lakott. Azt hiszem tartottunk Tőle és igyekeztünk nem az útjában lenni. Én akkoriban azt nem értettem, hogy Ő bolgár létére miért lakik egy emeletes házban, hiszen a többiek ott kertészkedtek a Villányin, a Köbölön, vagy boltjuk volt pl. a Ménesin.

További dobálódzások: Sipos Judit?, Szalai Jupi

Előzmény: tiri (7042)
tiri Creative Commons License 2011.08.12 0 0 7042

Fiuk!

 

Két nevet olvastam, de egyik sem ismerős.Lehet, hogy én hülyülök, de biztos, hogy nem jártak velünk egy osztályba.

Viszont eszembe jutott egy szintén /emlékeim szerint/ jó pasi, de a neve már kicsit zűrös. Ugy emlékszem, hogy bolgár volt a fiu, Szobev Anton, vagy valami hasonló.

ujesz Creative Commons License 2011.08.12 0 0 7041

Ha már dobálódzunk: Kovács Emese

rcatti Creative Commons License 2011.08.10 0 0 7040

Rögtön bedobok egy nevet: Hollós Mari.

Ő is osztály- vagy évfolyamtársatok volt.

Nyertem?

Előzmény: gabó47 (7032)
rcatti Creative Commons License 2011.08.10 0 0 7039

Azzal kellene kezdeni, hogy kérnénk az osztánytablókat ide beilleszteni!

Előzmény: gabó47 (7032)
rcatti Creative Commons License 2011.08.10 0 0 7038

Azt, hogy 30-an megvagytok, hogyan kell érteni?

Mert az én értelmezésem szerint az "van meg" aki Interneten elérhető és válaszképes.

Tehát a 30 leányzóból hányat tudnánk ide beszipkázni ide a topikba?

Előzmény: gabó47 (7032)
rcatti Creative Commons License 2011.08.10 0 0 7037

Például legyen itt csalinak egy népszerű név: Kaszper Laci.

Ideális és megnyerő külső, kidolgozott izomzat. 

Erre már beindulhat a két leányosztály aktivizálódása!

Start!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!