Keresés

Részletes keresés

Qwer Creative Commons License 1999.04.21 0 0 136
Látod Vanda, MuzX nem válaszol...
Csábulj el velem!
Mail ment.
Előzmény: van_da (135)
van_da Creative Commons License 1999.04.21 0 0 135
MuzX !

szeretném költői kérdésemet megismételni:

nem te vagy a jelenlegi virt. sex partnerem?

MuzX Creative Commons License 1999.04.21 0 0 134
offtopic: Csipkedves, check mail..
Előzmény: csipkerózsika (131)


Ziege Creative Commons License 1999.04.21 0 0 133
Sziasztok!

Jó volt Sári!:-)

van_da Creative Commons License 1999.04.21 0 0 132
sári!

köszönjük a fantáziát!

nekem kicsit olyannak tűnt, mintha valami filmet írtál volna le, de az a zsepis fordulat tényleg meglepő, újszerű volt (hangsúlyozom: nekem)!

Előzmény: sári (124)
csipkerózsika Creative Commons License 1999.04.21 0 0 131
Jóóók?!
not known

Szép (erotikus) álmokat, Sári!

Előzmény: sári (129)
MuzX Creative Commons License 1999.04.21 0 0 130
Sári, nagyon izgalmas volt! :))))))
Méééééég! :))))))))))))
sári Creative Commons License 1999.04.21 0 0 129
Örülök, hogy tetszett:)))
Most Ti jöttök, én megyek aludni.:((

Be kell vallanom, hogy a zsebkendőst most költöttem hozzá irás közben.

Jók legyetek.

Egérke Creative Commons License 1999.04.21 0 0 128
:o)
Előzmény: ouzo (127)
ouzo Creative Commons License 1999.04.21 0 0 127
Szerintem nem volt rossz. Csak hamar az ölébe ült. Bár jobb lett volna, ha közben le is bilincseli a székhez, dolguk végeztével nem veszi le a bilincset, majd amikor elmegy, nyitva hagyja az iroda ajtaját.
csipkerózsika Creative Commons License 1999.04.21 0 0 126
Sári, nekem nagyon tetszett! Különösen a zsebkendôs törölközés, ami után az vissza került a zsebbe. Ez egy új motívum volt a hasonlók között (nekem).
Biztosan van több is, halljunk még!
Előzmény: sári (124)
Egérke Creative Commons License 1999.04.21 0 0 125
El is aludtunk a mesétől.
Előzmény: sári (124)
sári Creative Commons License 1999.04.21 0 0 124
Én egyszer el akartam kényeztetni a partneremet, és mondtam neki, hogy csukja be a szemét, és elkezdtem neki szexi hangon mesélni, hogy ő ül az irodában a számitógép előtt. Egyszer csak kinyilik az ajtó, ő felnéz, és én ott állok kifestve, fekete napszemüvegben, állig begombolkozva egy fényes fekete bőrkabátban, fekete harisnyában, tüsarkú cipőben. Lassan becsukom magam mögött az ajtót, közben egész idő alatt felé fordulok. Ő meglepetten néz fel, és kellemetlen neki az egész, de egyben nagyon izgató is....., mert ugye akármikor beléphetne valaki. Én bezárom magam mögött az ajtót, zsebembe teszem a kulcsot, és elindulok felé, közben lassan leveszem a napszemüveget, tovább igézve őt a szemeimmel. Leülök előtte az iróasztalra az iratok mellé. A kabátom felcsúszik, hogy látszik, hogy nincs rajtam bugyi.....
Kiveszem a lábomat a cipőmből, lassan felemelem, és elkezdem vele az arcát cirógatni.... Közben a szeme a szoknyám alá mered. Felállok, leveszem a kabátomat és a sarokba dobom. Alatta van egy fenékig érő fényes bőr szoknya felvágott sliccel, felül csak egy áttetsző fekete csipke kombiné olyan melltartó résszel, amitől szépen gömbölyödnek a melleim.
Alányulok a szoknyámnak, felhúzom, és kikapcsolom a fekete harisnyatartómat, egyenként levéve a harisnyákat, amiket meglengetek az orra előtt, majd a hátam mögé dobom őket...
Ő közben nehezen lélegzik, izzad a homloka. A nadrágján látszik, hogy tetszik neki az előadás.
Odalépek hozzá, kinyitom a sliccét, felhúzom a szoknyámat, és szó nélkül az ölébe ülök, egyenesen a merev farkára.
Mind a ketten olyan izgatottak vagyunk, hogy elkezdünk zihálva egymásba kapaszkodva mozogni. Kintről emberek beszéde hangzik, de minket nem érdekel. Nekünk megállt az idő.
Egy percen belül mind a ketten őrjöngve elélvezünk, vigyázva rá, hogy magunkba fojtsuk a kikivánkozó hangokat.
Felállok, a zakója zsebéből előhuzom a zsebkendőjét, megtörölöm vele a puncimat, majd visszadugom a zsebébe.
Felveszem a kabátomat, begombolom, felveszem a szemüvegemet, és bebújok a cipőmbe. A harisnyámat már csak a zsebembe gyüröm, a vége kilóg. Kikiukucskálok az ajtón, hogy tiszta-e a levegő, kisurranok, de még visszanézek a meglepett képére, puszit intek neki, és elmegyek.....

Tetszett neki a fantázia. Csak simogatni kellett közben, és elélvezett csak a gondolattól.

Na, ennyit.

van_da Creative Commons License 1999.04.21 0 0 123
hoppá...

lehet, hogy te vagy a jelenlegi virtuális sexpartnerem?

Előzmény: MuzX (96)
van_da Creative Commons License 1999.04.21 0 0 122
itt vagyok!

mire is?

mit szeretnétek hallani tőlem?

Előzmény: Qwer (103)
FunSir Creative Commons License 1999.04.20 0 0 121
Tudod, a részletek nagyon fontosak! :)
Jönnek már? Szívesen elmennék oket olvasva... :)))
Előzmény: pincsi (53)
FunSir Creative Commons License 1999.04.20 0 0 120
De srácok! Nyomjatok már ide valami fantasztikus fantáziát, különben ezt a Csipkelányt soha nem csábítjátok el még egy virtuális puszira sem ... Csipkehercegno SZVSZ azért jött szerénytelen személyem topicjába, mert szeretne valami furcsa és rendkívül izgató FANTÁZIÁt olvasni.
MuzX Creative Commons License 1999.04.19 0 0 119
no mail.... én nem kaptam továbbra se...
Előzmény: csipkerózsika (116)
Qwer Creative Commons License 1999.04.19 0 0 118
Nehogy elmenj aludni!!!
Gyere át, Ziege már ott van!
Mi lesz velünk nélküled holnap reggelig!!!
Előzmény: csipkerózsika (116)
MuzX Creative Commons License 1999.04.19 0 0 117
miiiiiiii????????????
Előzmény: csipkerózsika (116)
csipkerózsika Creative Commons License 1999.04.19 0 0 116
MuzX, Qwer, Ziege:
Én megkaptam ez emailt, jogos!
Mivel fôrontópálnénak érzem magam az ügyben, vissza is húzódom a kastélyomba, a szúrós csipkebokraim mögé, és ismét álomba szenderedek.
Aludjatok jól, szép álmokat (rólam? rólunk?).

Csipkerózsika

Előzmény: Qwer (113)
MuzX Creative Commons License 1999.04.19 0 0 115
még én se...
Előzmény: Ziege (114)
Ziege Creative Commons License 1999.04.19 0 0 114
Én nem kaptam semmit!:((((
Előzmény: Qwer (113)
Qwer Creative Commons License 1999.04.19 0 0 113
Csipkedves, Ziege, MuzX, mail ment!
Ziege Creative Commons License 1999.04.19 0 0 112
Mint már írtam: én a jó erős vízsugárra szavazok, víztömeggel enyhítve. Le a zuhanyrózsával!-:))))))))
Előzmény: MuzX (111)
MuzX Creative Commons License 1999.04.19 0 0 111
Jó munkahely lehet, ha megteheted :)))

Az az igazság, hogy valamiért nem szívesen mondom el a teljes erotikus fantáziáimat. Érdekes, ezt valahogy nem akarom nyilvánossá tenni.

Önkielégítés: még kamaszkoromban gyakran zuhanyrózsával csináltam, a vékony, nem nagyon erôs meleg vízsugár nagyon kellemesen csiklandozza a csak éppenhogy hátrahúzott bôr alól kilátszó végét, és nem zavaró a többi részen, hogy túl erôteljes legyen. Kis ütemes remegtetô kézmozgással amolyan ütögetô-vibrációs hatás érhetô el, az külön kéjes, amikor a nyílásba is bemegy néha egy-egy vízsugár.Csak vigyázni kell, sokáig használva, vagy túl forró vizzel egészségtelen lehet, nem tesz jót az érzékeny bôrnek.

Előzmény: Ziege (108)
csipkerózsika Creative Commons License 1999.04.19 0 0 110
MuzX, Édesem! Felszabadítalak a szexuális rabszolgaság alól, de hát ha ma így ébredtünk, mit tegyünk? Azért jó volt, nem?
CsK
Előzmény: MuzX (107)
csipkerózsika Creative Commons License 1999.04.19 0 0 109
Ziege, igazad van, bocs!
De olyan nagyon magunk voltunk, és senkit sem zavartunk. Kicsit átfolytunk (ööö) másik hasonszôrű (ööö) topicokba is.
CsK
Előzmény: Ziege (108)
Ziege Creative Commons License 1999.04.19 0 0 108
Most nem azé, de én még szexchaten is szoktam ennél húzósabb dolgokat is művelni a munkahelyemről. Egyébként mi van az erotikus fantáziák leírásával és az önkielégítős technikákkal? Arról nagyon elfeledkeztetek!
Előzmény: MuzX (107)
MuzX Creative Commons License 1999.04.19 0 0 107
Úgy tűnik, hárman-négyen eléggé privatizáltuk ezeket a topicokat... :))))

Hol vannak vajon a többiek?????

És most nap mint nap itt fogunk erotizálni? :)
Dolgozni is kellene néha, és ráadásul ez az egész napos izgalom kissé feszültté tesz, ha nem vezethetô le :))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!