Keresés

Részletes keresés

qwer1234 Creative Commons License 2000.06.07 0 0 2
Szia !
Engem érdekel a vízalatti fotózás. Nyáron meg akarom építeni a fényképezőgépemhez a vízalatti tokozást. Canon EOS 50. Ha ez meglesz, már csak Görögországba kell lejutni.
Neked a gép hogy van megoldva ?
qwer
Raha Creative Commons License 2000.06.04 0 0 1
okos. Egyéb jó ötlet?
Előzmény: Pirx (0)
Pirx Creative Commons License 2000.06.04 0 0 0
Jé, egy... ooo ... blu0bb... blu0bb...
...
Raha Creative Commons License 2000.06.04 0 0 topiknyitó
Sziasztok! Keresgéltem, de semmi erről a témáról. Legyen a téma tehát a búvárkodás és ennek is a fotózás része. Cuccokról, technikák, boltok, szakemberek, minden ami ide tartozhat. Várom a hozzászólásokat, kérdéseket. A pontosabb témameghatározáshoz is!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!