Keresés

Részletes keresés

Raha Creative Commons License 2000.06.07 0 0 3
Egyenlőre még nincs meg a tok, de már megrendeltem. Végignéztem a lehető összes tokot, és végül maradtam a Subal-nál. Az F100 megy bele.
Egyenlőre csak a Nikonos V-tel fotózom, SB-105, YS-30 Duo slave, 35 illetve 28mm-es objektívvel.

A tokba egyenlőre belemegy az F100, Sigma 105mm-es macro-val.

Előzmény: qwer1234 (2)
qwer1234 Creative Commons License 2000.06.07 0 0 2
Szia !
Engem érdekel a vízalatti fotózás. Nyáron meg akarom építeni a fényképezőgépemhez a vízalatti tokozást. Canon EOS 50. Ha ez meglesz, már csak Görögországba kell lejutni.
Neked a gép hogy van megoldva ?
qwer
Raha Creative Commons License 2000.06.04 0 0 1
okos. Egyéb jó ötlet?
Előzmény: Pirx (0)
Pirx Creative Commons License 2000.06.04 0 0 0
Jé, egy... ooo ... blu0bb... blu0bb...
...
Raha Creative Commons License 2000.06.04 0 0 topiknyitó
Sziasztok! Keresgéltem, de semmi erről a témáról. Legyen a téma tehát a búvárkodás és ennek is a fotózás része. Cuccokról, technikák, boltok, szakemberek, minden ami ide tartozhat. Várom a hozzászólásokat, kérdéseket. A pontosabb témameghatározáshoz is!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!