Keresés

Részletes keresés

Csodaszarvas Creative Commons License 2004.05.02 0 0 342
"Csszarvas ... az a bizonyos szőlő... "

Nem :o)

Most visszatöröltem amit eddig írtam. Nem akarlak bántani, így is fáj neked valami kurvára, ez látszik. Részemről jó utat jó zenélést az usába. De szerencsésebb lett volna ha ezt nem előre köpöd be, hanem majd utólag elterjed, ha tényleg ott voltál.
A profik így csinálják azt hiszem.
Ami az ittenieket illeti, szerintem ne égesd magad tovább, hanem gondolkozz el.

Előzmény: Kyxtor (337)
ptolgyes Creative Commons License 2004.05.02 0 0 341
Nem csapoltal eleg jol a Fonoban az elso sorban! :)

De kulonben szerintem ebbol kene egy adast csinalni a Fokuszban, a topikba is kerult par ember az "ugy" kirobbanasa ota... :)

Előzmény: bivanbi (340)
bivanbi Creative Commons License 2004.05.02 0 0 340
Te hulye hat ismerjuk egymast! :)

Vagy en meg nem estem le neked?:))
Lengyak Balazs a becsuletes nevem.

Aztan nem megsertodni mert akkor en is kovetkezteteseket fogok levonni. Pedig hidd el, Te rovidnadrag vagy az igazan befordult muzsikusokhoz kepest:)

Előzmény: Kyxtor (337)
Fosveny Creative Commons License 2004.05.02 0 0 339
Kedves Kyxtor, lehetséges - hiszen ezt csak ti, érintettek tudhatjátok -, hogy neked van igazad. De jelenleg mindent megteszel, hogy ennek ellenkezőjéről győzz meg minket. Bocsánat, semmi többes szám - engem mindenképp.
Előzmény: Kyxtor (337)
ptolgyes Creative Commons License 2004.05.02 0 0 338
Te is nekem.
Előzmény: Kyxtor (337)
Kyxtor Creative Commons License 2004.05.02 0 0 337
Csszarvas ... az a bizonyos szőlő...
Ptölgy. Nekem azonnal "leestél"!
bivanbi. Hány éves vagy? Kérlek ne válaszolj!
Előzmény: Csodaszarvas (332)
Kyxtor Creative Commons License 2004.05.02 0 0 336
b!
Előzmény: Stms (331)
Kyxtor Creative Commons License 2004.05.02 0 0 335
Téged idegesít egy- két hangszer hangja, úgyhogy NEM!!!
Sok sikert a SÉRTŐDÖTT, BÜSZKÉN KIVÁLT TAGOK ZENEKARÁHOZ!
Előzmény: Stms (330)
bivanbi Creative Commons License 2004.05.02 0 0 334
fetrengek:)

ez annyira vicces:) vagy engem most vesznek?

ptolgyes Creative Commons License 2004.04.30 0 0 333
Eloszor nem esett le, hogy szemelyedben kit tisztelhetek... de rajottem... :)
Előzmény: Csodaszarvas (332)
Csodaszarvas Creative Commons License 2004.04.30 0 0 332
Most elgondolkodtam a stílusodon :o)
Én már "zenéltem" amerikában, igaz a déli felén. De a büdös életben nem lépnék be ilyen egoista barom zenekarvezető (?) csapatába ... :o)
Már ami így lejött az írásodból, ne haragudj.

Sok sikert az USA-hoz, én idén nem megyek mert sokat vizsgázom a főiskolán és nem fér bele ...

Előzmény: Kyxtor (329)
Stms Creative Commons License 2004.04.30 0 0 331
"Köszönöm a figyelmeteket, valaki legyen olyan kedves, írja meg, hogyan lehet kijelentlezni erről a fórumról!"

2 megoldás van:
a.) irsz még pár okosat, és kimoderálnak a kedvességed miatt
b.) nem irsz semmit, magukra hagyod a sok hülyét...(folyománya: be se kellett volna...) ;)

"Hálás köszö-net érte!"

Szivesen. :o)

Előzmény: Kyxtor (329)
Stms Creative Commons License 2004.04.30 0 0 330
A héten 4 próbám volt/lesz összesen. Gyakoroltam is. Sokat. Térdenállva könyörgök harmadszori tagfelvételemre a dics? zenekarba! :o)
Előzmény: Kyxtor (329)
Kyxtor Creative Commons License 2004.04.30 0 0 329
Hey Countrygirl!
A lángok a Fonó- s buli után csaptak fel itt nálatok. Akkor emberek úgy gondolva, hogy mindent tudnak minden témában, nagyokat okoskodtak a Publix vezetéséről. Nem a saját igazam megvédéséről van szó, mindössze annyiról, hogy a tisztelt zsűri ne foglaljon állást olyanban, amiről semmit sem tud. Ha nem fórumon olvastam volna arról, hogy én milyen rosszul kezelem a dolgokat, és emberileg sehol sem vagyok, biztos, hogy be sem jelentkezem ide. De úgy érzem, hogy tudatlanul, a tények ismeretének hiányában hangoztatnak, magukat tévedhetetlennek vélő emberek valamit rólam (és nem a zenekarról!). Ilyenkor bizony halgattassék meg a másik fél is!
A Kansas- ból érkező zenekar a Benedith Brothers, egy kedves amerikai barátom ismerősei, akik ellátogatnának ide. Az országos turné lehetősége sincs kizárva, bár ennek szervezéséhez már lehet, hogy kicsit késő van, de "tuggya" fene. A lényeg, hogy szponzorációs alapon bárhol, bármikor játszanának. A szponzor szerepét meg az én amerikai barátom vállalja. És a csereüdültetés lehetősége is körvonalazódik.
Tehát kivisszük magunkat az USA- ba. De már az új tagokkal!!! (Ezt természetesen dicsekvésnek szántam)
Köszönöm a figyelmeteket, valaki legyen olyan kedves, írja meg, hogyan lehet kijelentlezni erről a fórumról! Hálás köszö-net érte!
Előzmény: countrygirl (327)
Stms Creative Commons License 2004.04.29 0 0 328
A gitárfeszt úgy m?ködik, hogy Szabó Sanyi egy német lemezkiadónál van, és az ott lev? egyéb emberkéket hívogatja évente ide. A helyszínek pedig attól függenek, hogy melyik m?vház vállalja.
A lényeg, hogy a tavalyi élményekb?l kiindulva nagyon megéri elmenni valamelyikre, mert ilyesmit nem s?r?n lát az ember itthon.
Ez itt még nem Európa nyugati fele (és még sokáig nem is lesz, ahogy elnézem), ahol egy kisvárosban olyan koncertek vannak havonta, hogy azért megérné kiköltözni (bár ott is egy nagyon lelkes ember szervezi az egészet).
Előzmény: countrygirl (327)
countrygirl Creative Commons License 2004.04.28 0 0 327
Nem tudom, figyelitek-e a gitárfeszt. programját... a roadshow-részt.
Ugye jogos a felháborodásom, hogy Szeged mintha nem is létezne ilyen ügyekben!? Megértitek már remélem, hogy miért izgulok rá a kamionosra? Egyetlen olyan normális megmozdulás a városban (tisztelet az egy-két kivételnek néhanapján két-három évente), amit a country-mp3 fórum olvasóinak nyugodt szívvel továbbítok...:)

Viktor, talán nem a mi szemünk láttára kellene megvédened az igazságod a zenekarból távozókkal szemben. Úgy érzem, hogy - így az előzmények tudta nélkül - az emberekben negatív image-ként jön le ez az egész, holott lehet, hogy tökéletesen igazad van abban, amiket írtál. Ezt inkább tisztázzátok le azokkal egymás közt, akik érintettek a témában, a fórum olvasóit/íróit ne avassátok bele a művészélet hányatott sorsába (na meg a média-/és zenésztársadalom fúrás-faragásaiba).:) Mi úgy szeretjük a country-t és a bluegrass-t, ahogy ti, zenészek azt átadjátok! (Ahogy te, Matyi, Stms - bár őt még nem hallottam zenélni, ptölgyes átadja, függetlenül attól, hogy ki melyik oldalon áll!)
Hidd el, nem úgy jön le, ahogy te esetleg szánod, és többet rombolhatsz a zenekar képén, mint amennyit a sajátodén/megmaradt tagokén javítanál! Nem érdemes ennyit kockáztatni!
Inkább írj arról a kansas-i bandáról! Hátha épp akkor jönnek, amikor én felvetődök Bp-re... merthogy igaz, hogy álmodozó típus vagyok, de annyira azért nem, hogy azt reméljem, hogy Szegeden (vagy országos turnén) is lesz fellépésük.:)

Na, pussz mindenkinek!
Timi

Előzmény: Stms (324)
ptolgyes Creative Commons License 2004.04.28 0 0 326
Hmm... akkor az a vasarnap meg akar jo is lehet... na majd meglatjuk, hogy lesz-e kedvem ilyesmihez.
Előzmény: Stms (324)
Kyxtor Creative Commons License 2004.04.28 0 0 325
Tisztelt bivanbi!
Igaz, az előzmények kicsit korábbra nyúlnak vissza, nem vagyok a fórumon aktuális. De, ha szánsz rá egy kis időt, visszakeresheted az előzményeket, azokat a hozzászólásokat, amikben ismeretlenek ismeretlenül bírálnak. Erre reagáltam csak. Tudod? A mundér becsülete.
Mindazonáltal kedves Country és Bluegrass rajongók, hamarosan érkezik egy kansasi bluegrass banda M.O.-ra!!!
Na, nem azért mert akkora "biznisz" a kantri, csak azért mert jól működnek a nemzetközi kapcsolatok.
Ha érdekel valakit, szívesen adok tájékoztatást a részletekről.
("őröletes nagy fogalmazványok")
Mi van? Nehéz?
Előzmény: bivanbi (320)
Stms Creative Commons License 2004.04.28 0 0 324
Kiderült, az internet értelmes dolgokra is jó, itt az akugitárfesztivál programja:
http://www.acoustic-guitar.hu/en_festival.html
Előzmény: ptolgyes (322)
Stms Creative Commons License 2004.04.27 0 0 323
Akkor én szúrtam el. :)
Majd kiderül. Remélem 9-én, mert 8-án van valami torzítósgitáros őrültködésem rokkzenekarilag...
Előzmény: ptolgyes (322)
ptolgyes Creative Commons License 2004.04.26 0 0 322
a topikban meg 9-et irtak... 8-an lesz? Mert akkor nem jo... epp Kaszabolni fogok egy tuzolto balon... :)
Előzmény: Stms (319)
ptolgyes Creative Commons License 2004.04.26 0 0 321
Hmm... ez jol hangzik. Suru hetvegem lesz akkor jovo heten... :)
Előzmény: Stms (319)
bivanbi Creative Commons License 2004.04.26 0 0 320
Szerintem Te ersz itt ra tulsagosan:) Legalabbis az oruletes nagy fogalmazvanyaidbol itelve:)

En kozonseg vagyok es mint olyant roppant mod nem erdekel hogy Te szemelyszerint kivel es miert, vagy kivel nem es miert nem. Annal kevesbbe ertem a dolgot, hogy gyakorlatilag elozmeny nelkul, Te elgondoltad hogy itt most neked az lelkedbe lett gazolva, es elkezdted teregetni a szennyest. De csinald nyugodtan, szolasszabadsag van.

Előzmény: Kyxtor (317)
Stms Creative Commons License 2004.04.26 0 0 319
Hogy visszatérjünk a normális kerékvágásba:

Az akugitáros fórumon jött a hír, hogy idén is lesz akusztikusgitár fesztivál, május 8-án.
Szóval mindenki nyomás oda!
Részletek (egyelőre nem sok):
http://forum.index.hu/forum.cgi?a=t&t=9095803&uq=104

Csodaszarvas Creative Commons License 2004.04.26 0 0 318
Most elgondolkodtam, lehet hogy hagyom a picsába a progrockmetált. Ekkora biznisz van a magyar country"szakmában"?
Előzmény: Kyxtor (315)
Kyxtor Creative Commons License 2004.04.26 0 0 317
"Brava, ezt jól csinálta!"
Szóval itt nem eszmecsere folyik, hanem kötekedés. Ha már nincs érv, belekötünk a szavakba! Ezzel mit mértek?

Nehéz elhinni, hogy ennyire unatkoztok.

Előzmény: bivanbi (316)
bivanbi Creative Commons License 2004.04.25 0 0 316
Sajnalom... kapufa...

Egy aprosag:
A forumon nem "alnevet", hanem "nicknevet" valaszt az ember. Es letezik egy "adatok" nevu link is a vilagon...

Előzmény: Kyxtor (315)
Kyxtor Creative Commons License 2004.04.24 0 0 315
Eloszor is elnezest az ektelen maganhangzokert, egy arab netkavezoban vagyok.
Ja! Koszonom az ujjaalakitasrol szolo hozzaszolast. A zenekar jelenleg Ede Bacsi es Kremniczky Geza kozremukodesevel virul.
Hogy ki a sertett kisfiu, vagy ki agressziv, szerintem minden gondolkodo ember szamara kiderul, ha elolvassa figyelmesen Stms velemenyet. Ugyhogy nem art az ovatossag!
A szennyesteregetesrol!
Szerintem barmirol nyilatkozni csak a tenyek ismereteben lehet! Hiszen miert biral valaki masokat, ha nem ismeri oket, sem a hatteret? Arrol nem is beszelve, hogy az a csapat nincs es mar nem is lesz. Tehat lehet rola velemenyem.
Az onmegvalositasrol.
Ugy latom vannak meg emberek, akiknek a zeneles meg mindig nem jelent mast.
De, hogy gyakoroljak nemi onkritikat, belatom, hogy hibaztam. Hibaztam, amikor megbiztam egy ket zeneszben. Hiszen minden embernek joga van a bizalomhoz. Ezt viszont el lehet jatszani, nem is kell hozza valami nagy fortely!
Egy erdekesseg.
Kifejezetten nem Stms nek szolt a velemenyem. Az, hogy Stms magara vette, szamomra sejtet valamit, amitol megintcsak ovatossagra intenem ot.
Es vegul. Ha annyira szerettem volna titokzatosnak tetszeni, egy kicsit nehezebb alnevet valasztok. Nem?
Udvozlet
Kniesz Viktor Mate
Kyxtor
Előzmény: Stms (313)
ptolgyes Creative Commons License 2004.04.23 0 0 314
Nos, en ebben a hozzaszolasban par logikai bukfencet latok, de azt hiszem a kotozkodestol eltekintek... :)
Mindenki szurje le belole amit le akar... Aztan a barati tarsasagban lehet majd csamcsogni a teman... ;)
Előzmény: Kyxtor (312)
Stms Creative Commons License 2004.04.22 0 0 313
Szerintem nem szerencsés dolog egy zenekar belső ügyeit kiteregetni nyilvánosság elé. Pláne, ha az illető esetleg akar valamit még elérni a csapatával.
A Kentucky Publix zenekarvezetője jelenleg sértődött kisfiút játszik, mert nehéz beismerni, hogy hibákat ő is elkövetett (méghozzá nagyokat). Egy dolog fáj neki - egye fene, beszéljünk róla egyes szám harmadik személyben, ha úgy tetszik neked - hogy eddig ő rúgta ki a tagokat. Ez borult meg nyáron, amikor én kiléptem, és most is, amikor Matyiék is. Bizony, az embereknek még egy totális diktatúrában is vannak választási lehetőségeik.

Egyetlen dolgot nem árt megjegyezni: nem rúgunk a másikba válás után. Egymás között sem, de nyilvánosan pláne. Egyrészt azért, mert nem illik (kulturált emberek volnánk, vagy mi a szösz), másrészt mert a semleges hallgatóság az agresszív felet ítéli el (általában jogosan).

Cserébe elárulok én is egy titkot: Ha nem akarja a tisztelt ZV egy hónap múlva a küszöböt rágni, akkor sürgősen újjáalakítja a csapatát, és elkezd dolgozni, mert amikor az embernek zsömlére sem telik, akkor nagyon nehéz az önmegvalósítás.

Tisztelettel:
Szőke Tamás, amatőr muzsikus

Előzmény: Kyxtor (312)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!