Keresés

Részletes keresés

nyman Creative Commons License 2005.05.26 0 0 8328
en mar evek ota mondom, hogy gyuloletkeltok. Ennek igazolasara mar javasoltam egy felmerest. Ki kell tolteteni egy rasszismusrol szolo kerdoivet mongyuk 500 fovel. Majd levetiteni egy masfel oras klippet TGM-rol, horvat(vegyi)alirol. krasznai(pedofil)jozsirol meg az tobbi hasonlo majomrol es megismetelni a felmerest ugyanazzal a kerdessorral. Boritekolom, hogy szignifikansan fog noni a rasszizmus
Előzmény: winstonsmith84 (8327)
winstonsmith84 Creative Commons License 2005.05.26 0 0 8327
Van egy olyan érzésem hogy TGM és a moszkvatéri "rasszizmusellenes" tüntetők valójában többet ártanak a roma emancipációnak. Őket hallgatva és utánna ahogy a tényekhez viszonyulnak (mélymagyar rasszista roma szúr romát) Csak növeli a romákkal szemben neurrális lakosság előítéleteit. Nem is beszélve olyanokról, akik mindennapjaikban máshogy élik meg a "romaüldözést", például az ózdi Zrínyi úti nyugdíjjas elverése - körhézbakerülése után nem láttam jogvédőket nyilatkozni ...
nyman Creative Commons License 2005.05.26 0 0 8326
Tüntetés a cigánybûnözés, a rasszista diszkrimináció és a rendõri tehetetlenség ellen
2005 május 29-én, 14 órakor a Moszkva téren

Mindenki hallott a néhány héttel ezelõtt, a 21-es buszon történt esetrõl, amikor egy 15 éves cigányt karddal keresztülszúrtak. A magyarországi sajtó nagy része azonnal az "ártatlan roma gyermek" elleni rasszista támadásról tudósított, politikusok és baloldali értelmiségiek pedig tüntetést szerveztek, ahol õrjöngve kiabálták világgá: Magyarország rasszista ország, ahol fasiszták garázdálkodnak és a szegény, ártatlan cigányokat mindenki csak bántja. Az Országgyûlésben felelõs politikusok gyakorlatilag azonosultak ezzel a nézettel. Utóbb kiderült: az ártatlan cigánygyermek, aki ellen többrendbeli rablásért és zsarolásért már vádat emeltek, késsel fenyegette meg utastársait, és valószínûleg jogos önvédelembõl szúrta õt le egy mellesleg szintén roma nemzetiségû fiatalember.

Nem ez az elsõ eset, hogy közéleti személyiségek elvetemült bûnözõk védelmében emelik fel szavukat, és azonnal ártatlannak tekintenek valakit egy ügyben, csak azért, mert cigány. Mindenki tudja, hogy a manapság divatos nagy tolerancia-õrület micsoda agyrém: míg a békés magyar állampolgárok közt fasisztákat és újnyilasokat keresnek, amíg egy magyar címerért vagy egy második világháborúról szóló könyvért máris neonácinak kiáltják ki az embert, addig az utcákon cigányokból álló galerik fosztogatnak zavartalanul, súlyos bûncselekményeket, rablógyilkosságokat követnek el, ám ha elfogják õket, elég csupán etnikai hovatartozásukra hivatkozniuk, s máris szabadon távozhatnak. Szinte minden normális életvitelû magyar család találkozott már a cigánybûnözés jelenségével, s a tehetetlen dühvel, amikor a legaljasabb bûncselekmények elkövetõit, idõsek, gyerekek kirablóit látják vigyorogva, büntetlenül távozni a bíróság épületébõl.

Tüntetésünkkel tiltakozni szeretnénk a liberális demagógia, a hisztériakeltés ellen. Tiltakozunk az ellen, hogy rasszistának, nácinak bélyegezzék azt, aki akárcsak kiejti száján a cigány szót. Elegünk van abból, hogy városaink, falvaink utcáin rettegve kelljen a falhoz lapulnunk, ha egy cigánygaleri kerül az utunkba. Ki akarjuk mondani a tényt: a bûnözõ cigányok rasszisták, gyûlölik és lenézik a magyarokat. Beszélni szeretnénk az agyonhallgatott magyarellenes cigánytámadásokról. Beszélni szeretnénk arról is, hogy a cigánybûnözés takargatása mennyire ártalmas a tisztességes, becsületes romák számára, hiszen az egyébként jogos elõítéletek õket sújtják. Meg szeretnénk állítani a liberális propagandagépezetet, mielõtt még végleg éket ver a magyar társadalom testébe, szétválasztva romákat és magyarokat.

Az esemény szervezõi a kettosallampolgarsag.hu, a Hatvannégy Vármegye Ifjúsági Mozgalom és a Jobbik Magyarországért Mozgalom. E szervezetek képviselõin kívül a tüntetés vendégeként beszédet mond Tomcat, akit a pünkösd vasárnapi cigánytüntetésen megjelent bûnözõk megpróbáltak megkéselni, illetve ott lesz a magyar barátainak életét karddal megvédõ, magát romának valló Mortimer is, vagy ha õt addig nem engedik ki vasárnapig az elõzetes letartóztatásból, akkor családja és barátai.

Kérünk minden tisztességes embert, aki tudja, mi folyik az utcákon, aki tudja, micsoda disznóságok fölött huny szemet a magyar rendõrség, a sajtó és a politika, jöjjön el, és jelenlétével tudassa: nem akar olyan országot, ahol a játszótéren gyerekeket késelnek meg egy bicikliért vagy egy mobiltelefonért. Pártállástól és világnézettõl függetlenül ez egy olyan probléma, amely mellett már nem lehet szó nélkül elmenni.
nyman Creative Commons License 2005.05.26 0 0 8325

1 hosszabb hir: http://index.hu/politika/bulvar/ostrom0525/  Egyebkent nem ertem mostanaban az ujsagirast, hogy mer irjak le a nemzetisegi hovatartozast a cikkben.

 

Mongyuk anelkul is ki lehet talalni, mert a 60-80-100 fos botos, kardos randarilozas tetves cigany "nepszokas" :D

Előzmény: nyman (8324)
nyman Creative Commons License 2005.05.25 0 0 8324

ciganyrandalirozas

 

Újabb garázdaság volt Lajosmizsén
2005. május 25. 11:11

MNO
A május 21-ei csoportosan elkövetett garázdaság után újabb atrocitások történtek kedden este Lajosmizsén – adta hírül az Objektív Hírügynökség a Bács-Kiskun Megyei RFK sajtószolgálatának tájékoztatása alapján.

Az elsődleges adatok szerint a korábbi garázdaság kapcsán egy érintett lajosmizsei roma származású férfi telefonon kapott egy névtelen fenyegetést, amely ő és a családja testi épsége ellen irányult. Ennek eredményeként összeverődött egy 30-40 főből álló csoport, akik különböző eszközökkel felfegyverkezve T. Roland lajosmizsei vállalkozó kocsmájához vonultak és ott néhány perc leforgása alatt ismét beverték az ablakokat és leverték a külső lámpatesteket, majd sietve elhagyták a helyszínt. Az anyagi kár mintegy 15.000 Ft-ra tehető.
http://www.mno.hu/index.mno?cikk=286144&rvt=89

nyman Creative Commons License 2005.05.25 0 0 8323
hat mongyuk ezert tenyleg kituntetest erdemel.
Előzmény: labrie (8322)
labrie Creative Commons License 2005.05.25 0 0 8322
Mondjuk az életmentéssel az addigi balhéi nálam elévültek.
Előzmény: nyman (8321)
nyman Creative Commons License 2005.05.25 0 0 8321
Erdekes, ez a 13 eves rablo fiu is cigany: Nevelőotthonba vitték az életmentőt A hiradoba mutatott kepek alapjan alitom.
nyman Creative Commons License 2005.05.22 0 0 8320
Józan Paraszt Creative Commons License 2005.05.22 0 0 8319

Rettenetes egy IQzéró társaság. A papot isten helyi képviselőjének kell tekinteni, aki a halott leki üdvéért ténykedik. Nomost ha megverik az olyan, mintha saját halottjukat pofoznák meg...

A kisromagyerek meg kétméter százhúszkiló...

Előzmény: sonran (8318)
sonran Creative Commons License 2005.05.21 0 0 8318
Beszarás hogy mihez van már arcuk.
Megverni egy papot? Ezek normálisak? Mármint akik megvernek egy papot?

Meg akik tüntetnek mikor még nem is tudják mi történt.
A kis roma gyerek meg a haverjai elfeledkeztek néhány apró részletről a szúrás előttről. A kis feledékenyek. A beszólogatás meg a fenyegetőzés valahogy kimaradt.
Boarhunter Creative Commons License 2005.05.21 0 0 8317
Ezenkívül a barnamedve csak télen lustálkodik...
Előzmény: Nargile (8315)
Józan Paraszt Creative Commons License 2005.05.21 0 0 8316

Valóban, ugyanaz a faj. A probléma ott van, hogy a cigányok saját magukat különböztetik meg a többségtől! Persze magukat tartják felsőbbrendűnek.

 A minap úgy tizen közmunkát mímeltek, az árokparti füvet kaszálták. Mindegyiknél vot kasza, de csak kettő /a legfiatalabbak/ használta, a többi csak támaszkodott. A terület annyi volt, hogy egy ember kb. egy óra alatt végzett volna.

Amikor elmentem mellettük, az álldogálók elkezdték fenni a kaszájukat, mintha dolgoznának. Köszöntem nekik, ahogy szoktam: Jó napot, jó munkát!

A válasz egy sercintett köpés, meg "jólvan, paraszt!"

Egyébként vitttem volna nekik egy ásványvizet.

 

 

Előzmény: Nargile (8315)
Nargile Creative Commons License 2005.05.21 0 0 8315
Ezzel a kis szösszenettel csak annyi a baj, hogy a barnamedve egy külön állatfaj, a cigány és a magyar viszont ugynaabba a fajba tartozik, úgy hívják, homo sapiens. És ez a lényeg.
Előzmény: chalmers (8302)
Alhazred Creative Commons License 2005.05.21 0 0 8314
A jó nénikéjüket...
Előzmény: tangerine (8310)
Alhazred Creative Commons License 2005.05.21 0 0 8313
Mi lesz már itt, emberek...
Józan Paraszt Creative Commons License 2005.05.20 0 0 8311

A bűnöző cigány elfogásához már Cigányönkormányzati engedély kell? Hová fajul ez ? Állam az államban? A farka csóválja a kutyát?

No és ha a cigányönkormányzati vezető utólag letagadja, hogy nem történt túlkapás? Rettegj, rendőr?!!!

 

Előzmény: tangerine (8310)
tangerine Creative Commons License 2005.05.20 0 0 8310
Megvertek egy katolikus papot Budapesten

A vége a legérdekesebb. Lassan már a cigányra nézni is rasszizmus lesz.

Mint mondta, a férfi első felszólításra a rendőrökkel ment, ezért is tartja furcsának, hogy utóbb, tévéstábnak nyilatkozva a férfi és családja már rendőri erőszakról és rasszizmusról beszélt.


Zolady Creative Commons License 2005.05.20 0 0 8309

Óóó,igen.

Kivételesen egyetértek.

Te hülye vagy!

Előzmény: chalmers (8293)
halinorbi Creative Commons License 2005.05.20 0 0 8308
Tomcat-nek félig igaza volt!
Két cigó összekapott valamin. :))

Az embervédők mehetnek MeaCulpázni!


Bár a fantomkép utólag hitelesnek mondható. (tényleg valami szerepjátékos brigád)
Viszont a legendás cigány hazudozás is:
"minden ok nélkül",
"láttam a szemén, hogy nem tetszik neki, hogy roma vagyok"
"Az ártatlan kis 15 éves Józsika". (96kiló és volt már dolga a rendőrséggel)

Előzmény: halinorbi (8284)
chalmers Creative Commons License 2005.05.12 0 0 8307
Pedig ideillonek erzem, mert nehany ember kb. ugyanezzel a logikaval vitatkozik, mint a peldaban Oncogito.
Előzmény: mamicska (8305)
PuPu Creative Commons License 2005.05.12 0 0 8306

:

:O)))))

 

Előzmény: chalmers (8302)
mamicska Creative Commons License 2005.05.12 0 0 8305
Kedves chalmers,

nem ez a topik témája

próbálkozz önálló gondolatokkal

idézgetni a hülye is tud
Előzmény: chalmers (8302)
ejropalepke Creative Commons License 2005.05.12 0 0 8304
És merő véletlenségből efféle förtelmeket idézel.
Előzmény: chalmers (8301)
mamicska Creative Commons License 2005.05.12 0 0 8303
Te pedig elhitted:-)))

Javaslom a Grimm meséket:-))

amennyiben kételkedtél a valóságalapjában,akkor nem kellett volna bemásolnod,ez hangulatkeltésnek kiváló,de erősen negatív irányban befolyásolja jellemed megítélését.Magadnak ártasz - nem jó üzlet:-)
Előzmény: chalmers (8290)
chalmers Creative Commons License 2005.05.12 0 0 8302
A libsi olvtarsak vitastilusa: http://p-dox.freeweb.hu/tanulmanyok/antibarnamedve.htm

Antibarnamedvizmus

A most következő párbeszéd nem valós beszélgetés, én írtam GORILLA, hogy szimbolizáljam Oncogito vitastílusát ;

GORILLA:
Nekem gyakran az a bajom a barnamedvékkel, hogy nyersen megeszik a pisztrángot és a lazacot, és a halak megevése az én értékrendem szerint nem elfogadható, egyrészt mert a hitem alapján azt az erkölcsi értékrendet képviselem, hogy a halakat nem szabad nyersen megenni

Oncogito :
Ne általánosíts...
Nincs olyan, hogy barnamedve, csak állat van, és mindig az egyes állatot vizsgáld.

GORILLA:
Most miért mondod, hogy nincs olyan, hogy barnamedve, amikor az egy állatfaj, akárcsak mi, hordákba tömörülnek, és úgy élnek. Egyébként nekem nem azzal van a bajom, hogy barnamedvék, hanem azzal, amit csinálnak, ugyanis nekem más az értékrendem, és ezt nem tudom azzal összeegyeztetni.


Oncogito:
Miért nem tudod elfogadni, hogy másoknak szőre van, és barna a színe? Talán el kéne fogadnod őket olyannak amilyenek. A színéről senki nem tehet, és különben is ne azt nézd hogy barnamedve, mert olyan nincs, csak az egyes állat van. Miért kell őket kirekeszteni...?

GORILLA:
Én nem rekesztem ki őket, és nem gyűlölöm őket, nem általánosítok, de az egy tény, hogy a barnamedvék nyersen megeszik a lazacot. És különben is miért gyanúsítasz azzal, hogy én származás miatt ítélem el őket, a színük és a szőrük miatt, amikor elmondtam már, hogy bizonyos dolgaikkal van csak bajom, mert azzal nem tudok azonosulni.

Oncogito:
Miért várod el, hogy betiltsák a lazacevést és lemészárolják az összes barnamedvét a szőre színe miatt? Kicsit át kellene ezt gondolnod, és talán el kéne fogadni, hogy vannak barnamedvék és talán nem kéne azt hinned, hogy csak te vagy a földön. Különben se általánosíts, mert olyan nincs hogy barnamedve, csak az egyes állatot vizsgáld. A te fajtád, a sok antibarnamedvita meg folyton másokba keresi a hibát, és kirekeszt. Ez már igencsak közel áll az antibarnamedvizmushoz. És ne általánosíts.

GORILLA:
"A te fajtád, a sok antibarnamedvita meg folyton másokba keresi a hibát, és kirekeszt."
Pont te beszélsz arról, hogy ne általánosítsak, amikor éppen most általánosítasz?!!???
Bezzeg amikor minket majmokat vádoltak azzal, hogy bambuszt rágunk, és az károsítja a természetet, és amikor a barnamedvék nyitották a "Minden majom kivétel nélkül elmebeteg" című topikot, akkor nem jöttél oda, hogy ne általánosítsanak!!! Csak nincs valami bajod a majmokkal?

Oncogito:
Én nem különböztetek meg állatokat, szerintem nincs olyan, hogy medve vagy majom, szerintem csak állat van, és én igyekszem így kezelni az állatokat, de ti majmok, folyton általánosítotok. És miért kell megint személyeskedésbe elvinni a vitát?

GORILLA:
Nem igaz, hogy nem érted, mert ötvenszer elmondtam, hogy én nem vagyok kirekesztő, nem általánosítok, nem vagyok "antobarnamedvita", csak nem értek egyet azzal, ha valaki nyersen eszi a lazacot, és az tény, hogy a barnamedvék ezt csinálják.

Oncogito:
Miért kell általánosítanod, én nem teszem soha, ellentétben a te fajtád összes egyedével. Nem értem, miért kell gyűlölni másokat a barna színük, és a szőrük miatt, ok is ugyan olyan állatok. És semmivel sem alacsonyabb rendűek. El kell fogadni a másikat, és talán nem kéne folyton a hibát keresni másokban. És különben is te csak egy irányban veszed észre a hibákat mindig.

GORILLA:
Te tényleg nem veszed észre, miről beszélek???
Senkinek nem azzal van a baja, hogy barna a szőrük, hanem az étkezésükkel, de nem igaz, hogy képtelen vagy felfogni, tudatosan próbálod félremagyarázni a szavaimat, hogy rámolvashasd az antibarnamedvizmus vadját! "És különben is te csak egy irányban veszed észre a hibákat mindig."
Miről beszelsz? Neked az a bajod, hogy nem szidom a saját fajtámat a bambuszevés miatt? Én tudom, hogy a majmok is csinálnak sok elítélendő dolgot, lerágják a fakérget, a történelem során voltak gorillák, akik megöltek sok páviánt, mert azok nem ették bambuszt, de neked soha nincs önkritikád, És különben is te csak egy irányban veszed észre a hibákat mindig.


Oncogito:
"És különben is te csak egyirányban veszed észre a hibákat mindig."
Ez nem igaz. Én mindig a vitapartnert nézem, és sohasem vagyok elfogult. Mindig az egyes állatot nézem, hogy az mit csinál, és nem tartozom egyik állatfajhoz sem. .... Brumm
chalmers Creative Commons License 2005.05.12 0 0 8301
micsoda? Hogy beideztem egy szoveget a forras megjelolesevel?
Előzmény: ejropalepke (8300)
ejropalepke Creative Commons License 2005.05.12 0 0 8300
Ez a bejegyzésed moderátor után kiált, pedig ezt mindig elleneztem - eddig!
Előzmény: chalmers (8290)
PuPu Creative Commons License 2005.05.12 0 0 8299

Más a helyzet, ha pisztolyt fognak rád és más, ha késsel támadnak meg, vagy spray-vel.

Minden esetben az elhárításhoz szükséges és elégséges erőt és módszert alkalmazhatja a rendőr, nyakonvághatja gumibottal, sokkolhatja, lefújhatja sprayvel és végső esetben, ha a támadás elhárítására más mód nincs, akkor figyelmeztető lövés után rá is lőhet. Célzott lövéssel elsősorban. Az már mindennek a vége, amikor a rendőr cowboyt kezd alakítani..

Szomorú is lenne, ha minden részeg hőbörgőt agyonlövöldözhetnének, - és nem lenne máltányos sem. 

Rendőrnek lenni: szakma is, - amellett, hogy a jó rendőr hivatásának tekinti a bűn üldözését, - és mint minden szakmának ennek is megvannak a rutinjai és a szabályai.

Ahhoz kell tartaniuk magukat, - akkor járunk mi is, ők is jól.

:O)))

Előzmény: chalmers (8297)
chalmers Creative Commons License 2005.05.12 0 0 8297
Ma a tenyekben mutattak, hogy az amerikai rendorok szinte szabalyosan kivegeztek egy fegyveres amokfutot. A musort egyenesben adta az egyik csatorna. Amennyit mutattak az egeszbol azt mondom, megerdemelte a rohadek. Miert kellet neki pisztollyal hadonaszni. Gyanitom arrafele a "kozvelemeny" meg a sok liberalis (biztos tobben vannak, mint negyvenen) nem haborog ezen es a rendoroket sem veszik elo.
Előzmény: PuPu (8296)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!