Keresés

Részletes keresés

gyongyom bokretam Creative Commons License 2024.07.11 0 0 1185

Te az emberektől várod , hogy megerősítsenek a hitedben. Szerintem ez nem fog menni.

Előzmény: destrukt (1184)
destrukt Creative Commons License 2024.07.11 -2 0 1184

" TE ODAADOD A KÖNYVEDET KÜLÖNBÖZŐ EMBEREKNEK? HOGY MONDJANAK RÓLA VÉLEMÉNYT? ÉS A VÉLEMÉNYEKBŐL TANÚLNI AKARSZ..."

Így van. Mi ebben a furcsa?

 

 

"HOLOTT A MEGíRT KÖNYVEIDDEL TE AKARSZ TANíTANI"

A kettő nem zárja ki egymást. 

 

 

"EGY MAGABIZTOS íRÓ NEM ILYEN. A VÉLEMÉNYEKRE TENNI KELL MAGASRÓL?"

A tudományban, aki 100% biztosra állít mindent, az biztosan hazudik. A tudományban aki új utakon jár, soha nem lehet 100%-ban biztos. De 99%-ban igen.   ;)

 

 

Előzmény: gyongyom bokretam (1183)
gyongyom bokretam Creative Commons License 2024.07.11 0 0 1183

 TE ODAADOD A KÖNYVEDET KÜLÖNBÖZŐ EMBEREKNEK? HOGY MONDJANAK RÓLA VÉLEMÉNYT? ÉS A VÉLEMÉNYEKBŐL TANÚLNI AKARSZ,HOLOTT A MEGíRT KÖNYVEIDDEL TE AKARSZ TANíTANI: EGY MAGABIZTOS íRÓ NEM ILYEN. A VÉLEMÉNYEKRE TENNI KELL MAGASRÓL? FŐLEG HA TISZTÁN BIZTOS VAGY ABBA HOGY IGAZAD VAN. KERÜLGETED A KÁSÁT : SZERINTEM TÖK FŐLŐSLEGESEN:

Előzmény: destrukt (1181)
overdog Creative Commons License 2024.07.11 0 0 1182
Előzmény: destrukt (1181)
destrukt Creative Commons License 2024.07.11 -2 0 1181

"ADD KI A KÖNYVEDET."

 

Úgy lesz. 

Előzmény: gyongyom bokretam (1180)
gyongyom bokretam Creative Commons License 2024.07.11 0 1 1180

 ADD KI A KÖNYVEDET. Aki megérti megérti aki nem nem. Ha igazad van biztos nyerő vagy.

Előzmény: destrukt (1178)
destrukt Creative Commons License 2024.07.11 -2 0 1179

Az egy szép feladat, hogy meggyőzzem azokat is az igazamról, akik kezdetben nem hisznek benne. 

Előzmény: gyongyom bokretam (1175)
destrukt Creative Commons License 2024.07.11 0 1 1178

"Én a helyedben nem feltétlenűl kérném ki a véleményét senkinek, hogy utánna átalakítsam a könyvemet."

Pedig hasznos lehet, ha egy hozzáértő szakember ad elfogulatlan és őszinte véleményt. 

 

 

"Ez mutatja , hogy nem vagy biztos magadban. Aki biztos magában az ilyenekkel nem foglalkozik."

A mondanivalómban biztos vagyok, de abban nem, hogy érthető és érdekes is, amit írok. 

 

 

"Több féle vélemény is lehet. "

Így van. De mindegyikből lehet tanulni. 

 

 

"Az én könyvem 23o oldal volt 18o oldal van meg belőle."

Kb. 150 oldal, amit még elolvasnak, ha könyvben van kiadva. A neten 10 oldalt sem mindenki olvas el. 

 

 

Előzmény: gyongyom bokretam (1174)
gyongyom bokretam Creative Commons License 2024.07.11 0 1 1177

 Annyit vitatkoztak veled rajta, hogy már nem is akarnak hozzászólni.

Előzmény: destrukt (1173)
gyongyom bokretam Creative Commons License 2024.07.11 -1 1 1176

 Én a helyedben nem hagynám, hogy beleszóljanak a könyvembe.

Előzmény: destrukt (1173)
gyongyom bokretam Creative Commons License 2024.07.11 0 0 1175

Én nem akarok veled vitatkozni, de én hiszem, hogy a hold forog, a könyved nem biztos ,hogy rossz.

Előzmény: destrukt (1173)
gyongyom bokretam Creative Commons License 2024.07.11 -1 0 1174

 Én a helyedben nem feltétlenűl kérném ki a véleményét senkinek, hogy utánna átalakítsam a könyvemet. Ez mutatja , hogy nem vagy biztos magadban. Aki biztos magában az ilyenekkel nem foglalkozik. Több féle vélemény is lehet. Az én könyvem 23o oldal volt 18o oldal van meg belőle.

Előzmény: destrukt (1172)
destrukt Creative Commons License 2024.07.11 -1 0 1173

"Felsorolásokat, és kijelentéseket villantassz fel."

Ezek csak elvek. Lehet róluk vitatkozni. 

De ezekhez nem nagyon tudnak hozzászólni. 

Előzmény: gyongyom bokretam (1170)
destrukt Creative Commons License 2024.07.11 0 0 1172

"És ha az jön ki , hogy mondjuk nem elég érdekfeszítő ,átírod? "

 

Így van. Persze nem az egészet, hanem azt a részt, amelyik nem elég érthető. Ilyenkor konkrét példákkal próbálom érthetőbbé tenni. 

 

 

"Hány oldalasak a könyveid?"

 

Van amelyik csak 30, de van olyan is amelyik 170 oldal. 

 

Előzmény: gyongyom bokretam (1169)
destrukt Creative Commons License 2024.07.11 -2 1 1171

"Nem látod elég jonak , vagy teljesnek."

Az én elméletem a relativitáselmélet hibáiból született. Ahhoz, hogy megértsék az elméletemet, nagyon mélyen ismerni kellene magát a relativitáselméletet. Hogyan és miért jött létre? Mi volt az alapgondolata? Milyen következtetések származnak belőle? Miért tagadta meg később Einstein? És ezt miért nem verte nagy dobra?

Ahhoz, hogy megértsék az én elméletemet, ismerni kellene mindezt. De nagyon kevesen ismerik, és ők is csak egyoldalúan, ahogyan az iskolákban tanítják. 

Ezért nehéz ilyen elméletet megírni úgy, hogy meg is értsék, azok is, akik a relativitáselméletet nem nagyon ismerik. Ezért nem vagyok benne biztos, hogy elég érthetően írok-e. 

Ezért próbálok egy-egy részletet itt a fórumon bemutatni, hogy lássam ki értette meg. 

Például azt, hogy miért nem forog a Hold. Ezen még dolgoznom kell, hogy te is és mások is megértsék.  

"Én elkérném tőled, de nem vagyok biztos benne ,hogy megértem, és valószínűleg véleményt sem tudnék róla mondani."

Az egyik könyvemet odaadtam egy középiskola-igazgatónak, aki egyébként fizika szakos tanár.

Ő azt mondta, hogy nagyon tetszett neki, mert látszik, hogy igényes munka, sok színes ábrával. Meg is értette, de mivel ezzel a témával ő nem foglalkozott, nem tudja eldönteni, hogy igazam van-e. 

Gondold el, ha egy fizikatanár nem tudja eldönteni, akkor egy olyan ember hogyan tudná, aki nem foglalkozott fizikával. 

Előzmény: gyongyom bokretam (1159)
gyongyom bokretam Creative Commons License 2024.07.11 0 1 1170

 Felsorolásokat, és kijelentéseket villantassz fel.

Előzmény: destrukt (1160)
gyongyom bokretam Creative Commons License 2024.07.11 0 1 1169

 Ezzel az erővel már ki is adhatnád. Csak kerülgeted a kását , véleményem szerint tök fölöslegesen.És ha az jön ki , hogy mondjuk nem elég érdekfeszítő ,átírod? Fölöslegesen húzod az időt. Hány oldalasak a könyveid?

Előzmény: destrukt (1160)
gyongyom bokretam Creative Commons License 2024.07.11 -1 0 1168

 Szerintem pedig van könyve. Én nem tudom mit csinál vele ,valahova bujtatgatja vagy nem biztos magában, Több könyve is van nem hazudik.

Előzmény: overdog (1166)
overdog Creative Commons License 2024.07.11 0 1 1167

Tanulni is lehet éppenséggel.

 

A szuperfizikus, a halandzsafizikus szórakoztatnak.

Előzmény: gyongyom bokretam (1165)
overdog Creative Commons License 2024.07.11 0 1 1166

Nincs könyve, csak fantáziál arról is, mint ahogy mindenről, fogd már föl te is.

Előzmény: gyongyom bokretam (1164)
gyongyom bokretam Creative Commons License 2024.07.11 -1 0 1165

 Te miért írsz ide? Szórakozásból, tanulni akarsz?Én beírtam egy másik topikba, egyből ledorongoltak, többet nem megyek oda, Azt mondták ezt így illik . A másikat a sárba döngőlni. Egy kicsit csodálkoztam.

Előzmény: overdog (1163)
gyongyom bokretam Creative Commons License 2024.07.11 -1 0 1164

 Az emberek unalmukban írnak ide könyveikről elméleteikről, Nem mindegy?

Előzmény: overdog (1163)
overdog Creative Commons License 2024.07.11 0 2 1163

Kicsit egyszerűbben szuperfizikus:

 

a "könyved" emlegetésével a képzelt világod határára érsz, ott egy fal van és azon túl a valóság.

Előzmény: destrukt (1160)
gyongyom bokretam Creative Commons License 2024.07.11 -1 0 1162

 Ezekre a forumokra csak szórakozni járnak az emberek. Nem alkalmas egy elmélet megvitatására. Ez egy vitafórum, nem értem meg cseiket, hogy ő az elméletét miért itt akarja megvitatni. Én mindig vigyázok arra , hogy nehogy eláruljam magam. Nem mindig sikerűl.

Előzmény: destrukt (1160)
gyongyom bokretam Creative Commons License 2024.07.11 -1 0 1161

Én például a könyvemnek a közelébe sem tudok jutni, pedig valamikor folyamatosan írtam. Kérdéses , hogy valaha egyáltalán lessz-e belőle valami. Már nincs is kedvem befejezni, de azt mégsem akarom ,hogy elvesszen. Már így is elveszett 3O oldal. elvesztettem azt a kis mütyürt amin rajta volt. A többit kinyomtattam.

Előzmény: destrukt (1157)
destrukt Creative Commons License 2024.07.11 -2 0 1160

"Állítása szerint már többen olvassák a könyveit."

Így van, már többen olvasták, és olvassák is. Én nyomtatom ki a könyveket. Azért adom oda másoknak, mert kíváncsi vagyok a véleményükre. Mennyire érthető az, amit írok, mennyire érdekfeszítő, mennyire értenek vele egyet, stb. 

 

"Itt az a kérdés, hogy miért a fórumokon dicsekszik vele, ha a fórumokon lévő embereknek akiket érdekelne, a könyve elérhetetlen."

 

Itt próbálom felkelteni az érdeklődést a könyv iránt. Sajnos azonban elég szűk az a réteg, aki igazán érdeklődik. Többen csak azért járnak ide, mert nem tudnak mit kezdeni a szabadidejükkel. Mások azért várják a könyvemet, hogy a fölbe döngölhessék. De vannak olyanok is, akik a saját elméletüket próbálják népszerűsíteni, ők igazából nem az enyémet akarják megismerni. 

 

Ezért itt a fórumon felesleges lenne bemutatni az elméletemet. Csak elveket villantok fel belőle, hogy lássam a fogadtatást. 

 

Előzmény: gyongyom bokretam (1154)
gyongyom bokretam Creative Commons License 2024.07.11 0 0 1159

 Nem látod elég jonak , vagy teljesnek. Vagy az összeset akarod kiadni egyszerre. Én elkérném tőled, de nem vagyok biztos benne ,hogy megértem, és valószínűleg véleményt sem tudnék róla mondani.

Előzmény: destrukt (1157)
gyongyom bokretam Creative Commons License 2024.07.11 0 0 1158

 Igen van egy hosszú oldalas írása, kifejezetten kérték tőle. Ő nem csak ebbe a topikba ír.

Előzmény: destrukt (1156)
destrukt Creative Commons License 2024.07.11 -2 0 1157

"Én végsőfokon nem tudom mi akadályozza meg destruktot a konyve kiadásában."

 

Semmi sem akadályoz meg. 

Akkor adom ki, amikor jónak látom. 

Előzmény: gyongyom bokretam (1152)
destrukt Creative Commons License 2024.07.11 0 1 1156

Nocsak, őszszakálnak írása van?

Előzmény: gyongyom bokretam (1148)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!