Keresés

Részletes keresés

Apádfüle Creative Commons License 2022.10.03 -6 2 5848

Ha ez egy normális műsor lenne, emberszabású résztvevőkkel, akkor a "szégyenpad" szó eszünkbe se jutna. Legalábbis nem ebben az aspektusban... Miután csak egy győztes lehet a végén, természetes, hogy minden fordulóban kiesik valaki, és ez egyáltalán nem szégyen. Szégyenpadra a viselkedésük, a jellemtelenségük miatt ültethetnénk egyeseket. Lassan már el sem férnének rajta.

Előzmény: larssen (5845)
Ilhilla Creative Commons License 2022.10.03 -7 1 5847

Azt hiszem, Patrikéknak ennyi volt, legközelebb ők mennek! Szerintem csak Daniéktól kapnak szavazatot.

Előzmény: larssen (5845)
gombóc63 Creative Commons License 2022.10.03 -2 1 5846

No kb. ennyit ezekről a műsorokról.

Előzmény: Ilhilla (5844)
larssen Creative Commons License 2022.10.02 -4 5 5845

Ezen felröhögtem, amikor a végén Patrikék megállapították, hogy mindenképpen nekik kell nyerni, mert ők a nyerő páros, miközben mindenben ők az utolsók, most éppen duplán vívták ki, hogy ők legyenek a szégyenpadon, ilyenkor nem is kéne szavazást tartani, hanem automatikusan viszlát!

Ilhilla Creative Commons License 2022.10.01 -8 2 5844

Belenéztem délután a Lie TV.n a "Van életünk!" műsorba. Béla és Norina  angyali módon viselkedett, nem is értem, a villában miért nem ezt hozzák, hiszen mindkét "magatartás" megjátszásnak tűnik.

Azt a gyönyörű kicsi lánykát pedig nem tudtam volna a helyükben otthon hagyni, semmi pénzért! 

Előzmény: Ilhilla (5842)
Szapszi Creative Commons License 2022.10.01 -7 5 5843

" Ha a következő kieső Enikő és Szabi lesz, utána már bárki nyerhet tőlem."


Írtam ezt pár napja és bejött! Örültem Szabiék kiesésének!

Szereplésük nekem mindközül a legnagyobb csalódás volt. 

Ilhilla Creative Commons License 2022.10.01 -6 2 5842

Béláék naGGYon meg fognak lepődni, azt hiszik, hogy Szabi távozásával most átvehetik a vezető szerepet! :D

Előzmény: Molzsu (5841)
Molzsu Creative Commons License 2022.10.01 -5 3 5841

béla és béláné kiakadt, hogy a Szabiék utolsó helyre tették őket a szinpátia szavazáson, és egy nagy botrányt csapott béla, aztán nem akarta, hogy rögvest ők következzenek volna, de nem akarta, mert nagyon kilógott volna a lóláb esetleg még a "brigádnál" is, hogy ők ugyanúgy utosó helyre tették Szabiékat.

Szabi és Enikő hiába filozófálnak sokat, nem ismerik az az egyszerű közmondást, hogy aki szelet vet, vihart arat.

Valószínű, hogy ezek után sem fogják belátni, hogy a viselkedésnek vannak következményei különösen egy lassan vérre menő versengésben.

A másik nagy, régi, de elévülhetetlen "filozófiai" alapvetés a lét és tudat összefüggéséről, hogy

 

" Ha megiszod a lét, elmegy a tudat!"

Előzmény: Mazsola0070 (5837)
szuszetti Creative Commons License 2022.10.01 -4 1 5840

A még be nem fejezett is tud így mutatni

Előzmény: Magdi60 (5838)
Ilhilla Creative Commons License 2022.10.01 -7 3 5839

Nagy Alekosz (tud normálisan fogalmazni, ezt írta Bécinek a minap):

 

"– Annak idején Friderikusznak megmondtam. Egy alomból valóknak nem megyünk. Ezért én most sem teszem. Nem megyek neki Bécinek. Rác Úr stílusát mindenki ismeri, az ország 2011-ben megbüntette azt. A családját ért folyamatos hányattatásai-betegségei miatt sajnálom őt. Kérem, mihamarább próbáljon meg visszailleszkedni a többségi társadalomba, az agresszivitást és a vulgarizmust kerülje, és a televíziózástól, mint számára teljesen ismeretlen fogalomtól, tartózkodni szíveskedjék. Inkább nyissa meg újra a pecsenyését! Oda szívesen elmegyek. Sok sikert, Béci! Nagy Alekosz: a Győztes – fogalmazott Alekosz."

 

 

Előzmény: souss (5835)
Magdi60 Creative Commons License 2022.10.01 -7 0 5838

Ez a tetoválás lekopott? Ennyire le tud kopni? Már alig van kivehető része.

Mazsola0070 Creative Commons License 2022.10.01 -6 3 5837

Rácz Béla alá Megyeriék és Tóth-Hódiék még adták is a lovat, amikor láthatóan élvezték, amit előadott a bizalmi szavazásnál, különösen a rusnyázós Megyeri szórakozott baromi jól Rácz előadásán.

 

Az 100%-ig biztos volt, hogy ez a hármas Muriékat az első adandó alkalmommal kiszavazza, ez ma rögtön meg is történt, talán jobb is így, bár nem tudom, a készítők ennek mennyire örültek, de nyilván majd tudnak feszültséget generálni a bentmaradók között is. 

 

De az is nagy poén lett volna, ha Ráczék után utólag pótlólag behozzák az Alekosz-Baukó párost, biztosan jól ellettek volna Rácz úrral....:)

 

A bentmaradók közül szerintem egyedül a "30 éves kisfiú" Zdroba és a csaja érdemelné meg, hogy győzzön, bár most már egyre inkább azokat fogja veszélyeztetni, akik eddig pátyolgatták, és ezt nyilván ők is felismerik.

 

Na meg az is kérdés, hogy olyan kemény fizikai megpróbáltatásokat, amelyek a korábbi évadokban voltak Zdrobáék bírni fogják-e (pl. amilyenben Rácz Jenőék győztek Járaiékkal szemben.)  

 

 

 

 

Előzmény: gombóc63 (5827)
Cappuc Cino Creative Commons License 2022.09.30 -4 4 5836

Én is így gondoltam még a mai műsor előtt. 

 

Meg utána is persze, erre kiesett a játék végén Muri Enikő és párja, Szabi. Eléggé megosztóak, szókimondóak voltak, a végén már csak Daniékkal és Patrikékkal tartottak közelebbi kapcsolatot. Valahogy úgy érzem, hogy nem tettek meg mindent, hogy beilleszkedjenek, szimpik legyenek a többiekkel. Kis dolgokon is múlik, egy rossz beszóláson akár.

 

Patrikék kaptak még esélyt, remélem élnek vele. Ehhez Patriknak össze kell szednie magát, nagyon maga alatt van.

 

Nálam most újra Dani és a párja, Bea van elöl a rangsoromban, a többiek sokat csúsztak.

Majd meglátjuk!

Előzmény: souss (5835)
souss Creative Commons License 2022.09.30 -6 13 5835

A legundorítóbb páros Béci és Norina, tőlük kicsit lemaradva Pamela és Bence.

szuszetti Creative Commons License 2022.09.30 -9 3 5834

Pamela elmondta, hogy indokolnia kellett, miért nem 10 az a pont.

Bármit mondott volna, az nem tetszett volna Enikőnek - aki amúgy mostanra egészen szépen felzárkózott Szabihoz, már ami a szimpatikusságot illeti.

Előzmény: Magdi60 (5818)
szuszetti Creative Commons License 2022.09.30 -5 1 5833

Viszont talán ő az egyetlen, akinek nem kell szégyellnie magát, ha visszanézi(k) a műsort.

Előzmény: Apádfüle (5821)
Salvor2 Creative Commons License 2022.09.30 -8 9 5832

Gyonyoruen demonstralja a cigany mentalitast tobb par is.

Molzsu Creative Commons License 2022.09.30 -4 6 5831

Teljesen pártatlanul, hiszen szerintem többötökhöz hadonlóan nekem sincs kedvenc párom ebből a többnyire "C" kategóriás celeb "brigádból".

 

Lehet, hogy Pameláék lesznek a nyerő páros, de szerintem Pamela meg a szivcsi szercsója egyik legrosszabb döntésüket hozták meg, mikor beköltöztek a villába.

Berki Krisztián halála utan bő 1 hónappal Pamelának a lánya mellett lenne a helye 0-24-ben, mert lehet hogy kivülről nem látszik sok minden a kislány lelki traumájából, de hogy most szüksége lenne az anyjára az biztos. 

Gondolom többen gyászoltunk már hozzánk közelálló embert, és tudjuk, hogy micsoda iszonyatos hullámvasúton kínlódunk lelkileg. Na, akkor ezt most be kell szorozni x-szel a körülmények miatt.

 

Pamela rendszeresen előadja a nagy magyar anyát a nevelési elveivel, ami több sebből is vérzik.

Egyrészt többen vannak a villában, akik már szeretnének babát, de eddig nem adatott meg nekik, bezzeg a Paminak meg már 2 is van, és ezt rendszeres szóba is hozza, no meg az új cickóit.

Aztán azt is valószinű, többen is tudhatjuk, hogy kisgyerek kis gond, és a gyerekekkel csak az első 50 év a nehéz, legyenek bármilyen jól neveltek, aranyosak, de Ők egyre inkább önálló lények, saját döntésekkel, amit lehet befolyásolni valamennyire, de ugye nem szobapáfrányokat nevelgetnek a szülők.

Egyébként egyik párossal sem szeretnék akár csak 1 órát is egy légtérben lenni, van akinek már a látványától is hideglelésem van.

 

Előzmény: Magdi60 (5818)
Ashley-d Creative Commons License 2022.09.30 -5 1 5830

Ami Balázst illeti, azzal egyetértek. Én nem csípem őt egyáltalán, de próbálom nem észrevenni, h ott van….

Előzmény: lolkalolka (5828)
Ilhilla Creative Commons License 2022.09.30 -4 8 5829

Amit ők állítanak Béciről, több-kevésbé hitelesnek gondolom, hiszen hosszú hónapokig éltek együtt vele a villában. Lám, én is egyből levettem: ez a bunkó ember semmit sem változott ennyi év alatt, sőt még rosszabb lett!

 

Érdekes, amit Béciék bekerüléséről írt: Détár Enikőék távozása után keresni kellett valakit a castingról és -mivel ők már évek óta a csatorna nyakára jártak- rájuk esett a választás.

 

Még jó, hogy előbb-utóbb a társaság is rájön, milyen emberek Béci és a neje és menniük kell! 

Előzmény: r.tonyo4 (5826)
lolkalolka Creative Commons License 2022.09.30 -3 6 5828

Számomra ott vált hiteltelenné az egész, amikor simán kiejthették volna Bencééket, és ez is volt a célja és az érdeke az ellenük szövetkezőknek, mégsem tették.

 

A másik, meg hogy Béci rohadtul taszító!

Meg biztos véletlenül húzta ki a saját kérdését magáról. Ugyan már!

 

Amikor a lányokat vagy akár a fiúkat szívatják és ezen Balázs olyan jól szórakozik, abban azért van valami beteges.

gombóc63 Creative Commons License 2022.09.30 -3 9 5827

Az azért teljesen meglep és letaglóz, hogy Béci ekkora ordas nagy bunkó! Az eddigi valóságműsorokban ez nem jött le. És már azt is visszaszívom, hogy csak a gyógyszerektől puffadt a feje. 

r.tonyo4 Creative Commons License 2022.09.30 -3 1 5826

https://www.blikk.hu/sztarvilag/hazai-sztarok/bauko-eva-reagalt-young-g-beci-balhe/qcdr1y9

Na baz+ nem tudtam mi hiányzik : baukó éva is beszállt, sőt később alekosz is megszólalt. 

Apádfüle Creative Commons License 2022.09.30 -4 7 5825

Igen, sajnos az ilyen kedves, jó szívű, őszinte emberek miatt lesz lassan, vagy lett máris a "rendes ember" a "hülye balek" szinonimája. :(  És nemcsak ebben a játékban, hanem a mindennapi életben is.

Előzmény: Magdi60 (5822)
Ilhilla Creative Commons License 2022.09.30 -6 1 5824

Ha veszélyzónások lesznek, akkor is megmenti őket az újonnan alakult "triumvirátus"! No, nem szeretetből és szyvjóságbőól, hanem azért, mert ők tudják: a gyengébbet kell benntartani a végére, mert könnyen legyőzhető!

 

...és a csatorna "spoilere" szerint még hátra van a buli, ahol rock and roll-t járnak Bettyvel, tehát bármi történik: maradnak még! :-)

Előzmény: Apádfüle (5821)
Ilhilla Creative Commons License 2022.09.30 -4 3 5823

Patrik egy befolyásolható, szeretetéhes srác, aki megrekedt a "kamaszkorban"! Sajnos a "celebséget" választotta, nagyon ragaszkodik ahhoz,hogy befogadják és közéljük tartozzon. Az éneklést meghagyta hobbynak, kár volt!

Előzmény: Magdi60 (5822)
Magdi60 Creative Commons License 2022.09.30 -4 4 5822

És ő lenyeli és megbocsát nekik. Mert ő szívvel játszik - aha. Én biztos nem borultam volna össze Bencével azok után, hogy lehazugozott, és nem tudta abbahagyni, hazudtál, hazudtál a szemembe hazudtál! A többiek előtt, játék közben, nem elvonulva kettesben megbeszélve.

Előzmény: Apádfüle (5821)
Apádfüle Creative Commons License 2022.09.30 -5 6 5821

Kár, hogy - ha jól figyeltem - Patrikék most nincsenek a veszélyzónában. Persze ma még oda kerülhetnek. Drukkolok, hogy minél előbb essenek ki, nagyon nem ide valók ő sem. Ez a szerencsétlen, megszeppent "fiúcska" nagyon nem ide való, el fogják taposni. Nem tudom, hány éves, valószínűleg több, mint amennyinek kinéz, és főleg amilyen naív. Kár volt korpa közé keverednie, mert megeszik a disznók. 

Előzmény: Ilhilla (5820)
Ilhilla Creative Commons License 2022.09.30 -6 8 5820

Voltak már furcsa emberek az előző évadokban, de emlékezetem szerint ilyen ocsmány, mint ez a VV Béci, még nem!

 

Rettenetes, ahogy viselkedett, nem érdekelte mit mondanak a többiek, csak támadott, támadott és nyomta a saját süket dumáját! 

Ez az ember semmit nem változott a Való Világ óta, sőt rosszabb lett, ráadásul megtalálta a "foltját" Norina személyében!

 

Sajnos Zsolti is nagy haverja lett, ellenszenves volt, ahogy viselkedtek (rá se hederítettek, csak röhögtek), miközben pl. Patrik próbálta felolvasni a saját rangsorukat! 

 

Sajnálom, hogy ennyire belopta magát Pameláék és Csilláék szívébe, mert csak idő kérdése és a hátukba döfik a kést!

 

Ha veszélyzónások lesznek, akkor Enikőék mennek haza, ami nem lesz baj, mert a hölgy feje már remegett a játék alatt az idegtől, nehezen viseli el a másik "csapatot"!

Előzmény: Apádfüle (5819)
Apádfüle Creative Commons License 2022.09.30 -4 13 5819

Nevessetek ki, tegnap szinte féltem a képernyő előtt. Arra gondoltam, úristen, ezek valóságos "emberek", bármikor összehozhat a sors ilyen útszéli, primitív lényekkel, és nem tudok ellenük védekezni.

 

Eddig se tartottam semmire a celebeket, akik semmit se tettek le az asztalra, csak attól lettek "valakik", hogy mutogatják magukat bármilyen tévéműsorban, meg a fészbukon elmesélik, hányat szellentettek aznap, de az eddigi véleményem tulajdonképpen csak előítélet volt. Ilyen töményen még nem találkoztam velük, de mondhatom, gyomorforgató élmény volt.

 

Détár Enikő párja adjon hálát a köldöksérvének, és Madár Veráék is szerencsések, hogy hamar hazamehettek. Ők az idei széria nyertesei.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!