Keresés

Részletes keresés

Yaara Creative Commons License 2022.12.28 -1 3 7353

Ne is mondd, hogy azokban a műsorokban is mik mentek, te jó ég, az embert haja az égnek állt! Végigmanipulálták az egészet pofátlanul....

Hát itt meg, ha nem is az elejétől, de egy ideje számomra nyilvánvalóvá vált, hogy mire játszanak a szerkesztők. Ezért is érdekelne, hogy hányan voltak beavatva, és vajon Dalma köztük volt-e, mert számomra hitelesnek tűnt, ahogy a végigvitte a döntőt, és ahogy a kudarcra reagált. Nem tűnt egyáltalán megjátszottnak.

Előzmény: Ilhilla (7349)
\"DonMarcel\" Creative Commons License 2022.12.28 0 4 7352

Ugyanezt beszéltük a párommal, hogy lehet addig be sem rakták a sárga cuccokat mig a kisgyerek oda nem ért, vagy meg nem találta őket. Vagy lehet látta Dalma az övét csak jelezték neki fel ne vedd míg a kis Norbika meg nem találja az övéit.

Előzmény: csiri bá (7350)
shu14 Creative Commons License 2022.12.28 -2 3 7351

Szerencsére bojkottáltam ezt a mai adást, és kimaradt a Schobert-klán örömünnepe. Hányinger, még olvasva is.

 

Közben a Szorcsik elleni lejárató kampány a pártsajtóban tovább tart. Ezúttal Völgyire hivatkoztak, közben ő jelezte, hogy meghamisították a kommentjét.

csiri bá Creative Commons License 2022.12.28 0 9 7350

az egy szerep volt

 

Ahogy ez is... legalábbis a Szorcsik nevű örök barinője ezt mondta...

Másrészt most mindenki a Dalmát isteníti, ugyanazok, akik az első 2 hétben meg leboszorkányozták... csak mikor átkerült a sárgákhoz, ott nem talált partnert ehhez...

 

A"kiccsaládnak" meg jó sok utálót szerzett a csatorna azzal, hogy bevágta amikor a kisfiú meglesi a Dalma által kirakott puzzle-t...

Még azt is megkockáztatom, hogy a sárga kulcsokat addig be sem tették a labirintusba, míg a kisfiú oda nem ért... ebből a kanálisból még ezt is kinézem...

Előzmény: Yaara (7346)
Ilhilla Creative Commons License 2022.12.28 -5 6 7349

Mocsadék csatorna, mocsadék megoldások.

 

A TV2 mindig ezt csinálja. Zsinórban már ez a harmadik műsora, amiben eléggé gyanús körülmények között nyert az, aki:

 

- Párharc: az nyert, aki nem pislogott (röhej),

- Ázsia expressz: azok nyertek, akik végig "rinyáltak",

- Farm VIP: első perctől tudtam, mi lesz a vége.

Előzmény: Yaara (7340)
Lord Viktor Creative Commons License 2022.12.28 0 3 7348

Ilyen arculcsapás után bárkiből jöhetnek ki undorító gondolatok, főleg ha elfeledkezik a mező közepén a derekán lévő mikroportról.

 

Amúgy nem mondott nagy hülyeséget, de nyilván tudni kell méltósággal veszíteni is.

Előzmény: Magdi60 (7341)
Yaara Creative Commons License 2022.12.28 -1 7 7347

Igen, sajnos így van, régóta látható volt, hogy előre le voltak osztva itt a lapok. Mindenkinek. És undorító módon végig is vitték a forgatókönyv szerint az egészet. A fitnesz-klánnak kellett a pénz, és talán még annál is jobban egy kis erkölcsi rehabilitáció (hogy gyereket nevelni azért tudnak, ha mást nem éppen). Nos, ahhoz is ostobák, hogy lássák, ezzel pont EZT nem kapták meg. A közutálat, ami övezi őket, ezzel csak tovább nőtt. Sőt, most már egy újabb gyereküket belevonták a körbe a bukott lányuk után.

 

Dalma vajon tényleg elhitte, hogy megnyerheti...? Akkor ő se túl okos...

Előzmény: \"DonMarcel\" (7345)
Yaara Creative Commons License 2022.12.28 0 0 7346

Persze hogy nem, az egy szerep volt, gondolom. Pénteken amúgy összefutottam vele a gazdagréti Aldiban, teljesen normál, hétköznapi átlagnő. Teljesen ugynúgy nézett ki, mint a Farmban. Semmi (vagy nagyon minimál) make-up, haja simán hátrafogva, sima casual outfit, mondom, mintha a Farmról jött volna...

 

Ami talán kicsit meglepett, hogy a a tévében épp hogy csak nem zörögtek a csontjai, és miután azt mondják, a képernyő kövérít, valami ijesztő vékonyságra számítottam volna - ehhez képest tényleg pontosan ugyanúgy nézett ki, mint a műsorban.

Előzmény: csiri bá (7339)
\"DonMarcel\" Creative Commons License 2022.12.28 -3 4 7345

Teljesen egyetértek veled, előre le volt ez játszva  itt nem számít, hogy a kirakósnál a végén leleste, hogy áll össze, hogy a szalma közőtt fura mód Norbika mindent gyorsan megtalált, hogy a csörlő szétesett, stb.

Sajnálom Dalmát, megérdemelte volna, hogy nyerjen.

 

Előzmény: Yaara (7340)
Kr.Kr. Creative Commons License 2022.12.28 -1 9 7344

Illetve egy piros cuccot megtalálni egy sárgás-barnás közegben nyilván könnyebb, mint egy sárga tárgyat. 

Előzmény: Lord Viktor (7343)
Lord Viktor Creative Commons License 2022.12.28 0 6 7343

Méltó lezárást kapott ez a nevetséges műsor.

A srác agyilag zokni módon hatalmas hátrányt szedett össze, majd azzal nyerte meg, hogy egyszerűen szerencsésen(?) belebotlott a keresendő tárgyakba.

 

Dalma is megtalálta Norbi cuccaiból minimum kettőt, míg a sajátjaiból egyet sem. A fair az lett volna, ha a háromféle tárgyból kettő-kettő van elrejtve, és nincs színhez kötve.

De akkor ugye nem lehet velük manipulálni. 

 

Kr.Kr. Creative Commons License 2022.12.28 0 6 7342

Ez a Norbika olyan buta, mint a föld. 5-6 évesek tudják, h a puzzle-ban először a keretet kell kirakni. Már majdnem sírt. Biztos, h vki megmondta neki, mit csináljon. Futni tud. Ennyi. Csúny lenne, ha abból a családból még az se menne.

 

Dalma mi a szrért fogdosta azt a lapot a kezében??? Így csak egy kézzel tudott keresni. 

 

A JohnDeer trakeszokat meg nyilván most tanulták meg vezetni, csak úgy minden előképzettség nélkül. 

 

Norbi-apu egyébként bejelentette már, h mi lett a boltokkal? Pár hete még titkolózott és híreket ígért rövid időn belül. 

Magdi60 Creative Commons License 2022.12.28 -3 0 7341

Ez nem volt szép tőle: - Nem vagy igazságos ott fenn! Van akinek kell a pénz, van akinek nem...

 

Ő ért előbb a labirintushoz, ő szedte szét a szalmát, ez van.

Előzmény: csiri bá (7339)
Yaara Creative Commons License 2022.12.28 -1 6 7340

Annyira tudtam, hogy ez lesz. A vége felé azért belenéztem, hogy lássam, higy oldják meg a hülye gyerek győzelmét, hát... mit mondjak, ritka gusztustalan módon. Csóri Dalma végig vezetett, majd feltúratták vele szinte az összes szalmát, hogy a málészájúnak ne kelljen, gratulálok! Mocsadék csatorna, mocsadék megoldások.

csiri bá Creative Commons License 2022.12.28 -1 3 7339

Van akinek kell a pénz... csak elszólta magát a luxinéni... mégsem akkora luxi...

Magdi60 Creative Commons License 2022.12.28 -2 4 7338

Szerintem megsúgták neki, hogy először körbe kell kirakni a szélét.

Előzmény: Magdi60 (7337)
Magdi60 Creative Commons License 2022.12.28 -2 3 7337

Jajj, jajj, Norbika még nem nagyon kirakósozott. A szélét a közepéhez, meg nem passzolót egybe, mindegy, csak belemenjen...

Magdi60 Creative Commons License 2022.12.28 -2 0 7336

Öblítés nélkül, hideg vízben mosogatnak?

Ilhilla Creative Commons License 2022.12.28 -4 2 7335

Emlékeztek rá, hogy mit mondott Norbika, amikor megnyerte az 1 milliót? A kisöccsére hivatkozott, hogy elviszi egy játékboltba, azt választ, amit csak akar. 

 

Nos, ehhez képest (egy fórumban írták, én nem láttam) tegnap, a nagy családi látogatáskor úgy viselkedett a kisöccsével, mint egy idegennel. Ha annyira nagy lenne közöttük a testvéri szereret, akkor az átjött volna a képernyőn. 

 

Egy videón pedig (a hülye fineszes guru feltette) főz a családnak, közben videón rögzíti. A gyerekek a háttérben kissé zajosabbak. Erre mit csinál a drága apa? Hozzájuk vágja visszakézből az éppen a keze ügyében lévő villát (még jó, hogy nem a nagy kést)!

 

Szóval van abban a családban gond elég, csak annyira a kirakatban élnek, hogy az ilyen "apróságokra" nem figyelnek (arra sem, hogy amikor Réka főzött látványosan, apuci a háttérben elég sűrűn kivette a hűtőből és meghúzta a vodkás üveget, anyu előtt pedig a borospohár volt eltakarva update liszttel, a szekrényben pedig ott figyelt a nagy üveges nutella :D). 

 

Előzmény: Mazsola0070 (7332)
Peti817172M Creative Commons License 2022.12.28 -2 0 7334

A döntőben sok különböző feladat van, így kiegyenlítettebb a küzdelem.

Előzmény: Mazsola0070 (7332)
Mazsola0070 Creative Commons License 2022.12.28 0 4 7333

„elég volt a mellékszereplőkből, jöjjenek a nagyágyúk! Győző úr és Update apu összecsapásánál csak a Son Goku vs. Dermesztő csata izgatott fej jobban.”

 

Én továbbra is tartom azt az ötletemet, hogy csináljanak egy műsort (legyen az Párharc vagy Ázsia Expressz Dél-Amerikában), amelyikben kizárólag Schobert-Rubint klán és Gáspár klán tagok vannak (van belőlük elég, hogy legyen megfelelő számú szereplő), és akik értük rajonganak, azok nézzék.

 

Viszonzásul viszont egyetlen kertv egyetlen más műsorában se legyen ezen családokból senki, mert jelenleg nincs szinte egyetlen műsor sem, amelyikben ne tűnne fel egy Gáspár, egy Schobert vagy egy Rubint.

 

 

 

Előzmény: A közvetítés hamarosan... (7319)
Mazsola0070 Creative Commons License 2022.12.28 0 3 7332

Nem tudom, tényleg teljesen elképzelhetetlen lenne egy olyan Farm-ot készíteni, amelyikben egyes szereplők (legalább az elődöntőben és a döntőben) ne lennének különböző módokon előnyben/hátrányban részesítve (pl. a három közül kettő minden küzdelem nélkül, kipihenten jut az elődöntőbe, a harmadik kemény, fárasztó küzdelem után), illetve olyan feladatokat adni, amelyekben a szereplők neme, kora, testi adottsága nem jelent nyilvánvaló előnyt/hátrányt?

 

Na persze, ha nem az a cél, hogy a készítők által „futtatott” szereplő nyerje meg, akinek lényegében egyenes utat biztosítottak a döntőig…..

 

És akkor még Demcsák ki is mondja (sőt ki sem vágják), hogy az elődöntős feladatnál Dudás nagy hátrányban volt a hosszú kezei (na és persze a súlya) miatt…..gondolom teljesen véletlenül volt olyan elődöntős feladat, amelyik ő jelentős hátrányban volt, ifj. Schobertnek meg kifejezetten feküdt…

 

Na persze ezek után lehet azt mondani (és akik nem látták, be is veszik), hogy a Schobert-Rubint Klán Reménysége, a jövő Nagy Bajnoka legyőzte a nagy benga Dudást…..azt már nem kell részletezni, hogy milyen versenyben és milyen körülmények között….de tudtam, hogy ez lesz….

 

Érdeklődéssel várom, hogy a döntőben ifj. Schobert milyen versenyben fogja lenyomni Smaltigot (akinek a helyében én ki sem állnék, minek).

 

Rubint anyu honlapján persze már megy a nagy ajnározása a Schobert-Rubint Klán rajongóktól, hogy a Norbika milyen jól nevelt (hogy jön ez ide?), meg ilyenek, meg hogy megérdemli. Mit?

 

Nem értem egyébként a logikájukat, mert akik most is rajonganak értük, azokat nem kell győzködniük, hogy ők milyen szimpatikusak, akik meg nem, és látták a Farmot, azoknak ettől, ami itt folyt, egyáltalán nem lettek szimpatikusabbak, sőt…..

szévike Creative Commons License 2022.12.28 0 3 7331

Jól láttad, majdnem végig a tányér két széle mellett állt. Emiatt kicsit terpesz helyzetben jobban támasztotta a testét. 

De ezt is csak Mikinél tették szóvá.

Előzmény: tavasz 77 (7327)
Lamner Creative Commons License 2022.12.28 0 4 7330

"Komolyan van, akihez még nem jutott el?"

 

Képzeld el hogy hozzám sem jutott el és ez így van jól. Nem mellesleg direkt nem is kerestem.

Előzmény: Andresovics (7329)
Andresovics Creative Commons License 2022.12.28 -5 2 7329

Emberek, kb. nyár közepén leírták több fórumon is, ki fogja megnyerni ezt a műsort. Komolyan van, akihez még nem jutott el?

Katalinda Creative Commons License 2022.12.28 0 2 7328

Ugggyan, csak a szokásos forgatókönyv történt. Anno Vasvári Vivitől is elvették az esélyt.

Előzmény: Lamner (7318)
tavasz 77 Creative Commons License 2022.12.28 0 1 7327

A párbaj előtt zsóti lelkendezett Norbinak és Dalmának Mikihez egy szava nem volt. Igaz,hogy beszélni sem tud, az tv2 nem kell.       Én úgy láttam a vége fele a gyerek nem a tányéron állt.

shu14 Creative Commons License 2022.12.28 -1 1 7326

Nyilván valamennyit visszaosztanak a Katona-Oláh duónak, meg ugye nem csak a 11 millió a lényeg, hanem a napidíj, meg az egyéb láthatatlan prémiumok is. Meg az, hogy a családot lehessen újra sztárolni a kis málészájún keresztül.

Előzmény: Ilhilla (7321)
Ilhilla Creative Commons License 2022.12.28 -1 3 7325

Náluk nagyon sok a "tarha cucc", nem hiába Réka a marketinges!

 

Off.

Mi történt most is? Ünnep előtt felhívták a legújabb, Minaro Hoteltől (Tokaj) és kérték, töltsenek ott pár napot, hogy jó lesz-e a szálloda a jövő évi egyik alakdeform tábor helyszíneként? Természetesen egy fillérjükbe sem került a több napos teljes ellátás. 

 

...és holnap irány Mexikó? Ami körül nagy a csend (máskor Réka mindent tele kürtől az ilyennel), így megy ez náluk, a "birkák" fizetik az elég magas részvételi díját az egész családnak, tehát Rékának csak ugri-bugrizni kell, esetleg Norbi is tart majd egy retro "medvetáncot" és szelfiznek ezerrel. 

 

Érdekes, Béres Alexandra, Katus Attila és mások még soha nem voltak ilyen helyeken, mások pénzén, pedig lehet, hogy jobb szakemberek!

Előzmény: gombóc63 (7323)
Lord Viktor Creative Commons License 2022.12.28 0 5 7324

Külön tetszett, hogy a bohócok "műsorvezetők" végig mondogatták nekik, hogy nem szabad feladni, meg küzdjetek, de a végefelé már a Demcsák külön szólt, hogy "Miki, hogy ha nem bírod, akkor el kell engedni." 😁

Előzmény: A közvetítés hamarosan... (7319)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!